Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
223
74%
 
Ukupno glasova: 303

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 23 avg 2017, 23:48

Ides sutra? :)

Pjesma je vrh vrhova, jos kad je zapjeva 30000 navijaca... :D

Ohandza opet out, dva tjedna, ovo vise nema smisla... Raskid ugovora je jedino rjesenje. Osim njega, nema ni Borje ni Tudora

Stipica
Jura-Gustavo-Nizic-Memolla
Savvas-Radosevic
Vlasic-Hamza-Erceg
Said
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 23 avg 2017, 23:56

Ovaj video je jači :D
...

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 23 avg 2017, 23:58

Android je napisao/la:Ides sutra? :)

Pjesma je vrh vrhova, jos kad je zapjeva 30000 navijaca... :D

Ohandza opet out, dva tjedna, ovo vise nema smisla... Raskid ugovora je jedino rjesenje. Osim njega, nema ni Borje ni Tudora

Stipica
Jura-Gustavo-Nizic-Memolla
Savvas-Radosevic
Vlasic-Hamza-Erceg
Said
Na zalost ne :( Prosao mi godisnji, a nadao sam se da ce prva biti u Splitu prosli cetvrtak. Ti?

A šta je sad s Ohandzom?
Šteta za Tudora, on je srčan, borben, brz, baš šteta...

Ne znam što da kažem za sutra, koliko je bilo neprospavanih četvrtkova, ne želim se ni prisjećati...ah
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 24 avg 2017, 00:09

Idem, meni se ipak poklopilo :)

A Zolja, ozljeda misica je sada u pitanju.

Sutra nek je Bog na pomoci. Realno, sanse su nam 20% kao sto rece Said danas. Ovi ako budu igrali punom snagom, nemamo nikakve sanse. Dnipro, Slovan, Maccabi, odlicni rezultati u prvoj, velika nadanja u uzvratu i onda kolektivna depresija haha. Sutra kad nemamo velika ocekivanja, mozda se desi cudo :D
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Esport » 24 avg 2017, 21:59

Pusti budale samo hrabro, na pola ste puta

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Esport » 24 avg 2017, 22:05

Stvarno mi žao zbog gola, volio bih da se može ponoviti 4:1 kao proziv Francuza nekad davno

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la hskzmostar » 24 avg 2017, 22:07

Malo pjevam malo svir...NEEEEEeeeeee :urnebes:
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la zenica159 » 24 avg 2017, 22:25

Pa sto Vlasicu ili Ercegu ne dade da suta

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 24 avg 2017, 22:55

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 25 avg 2017, 02:59

Nesto najjace sto sam dozivio u zivotu, kakva atmosfera brale :tokralju: :tokralju: :tokralju: . Torcida i Delije daleko ispred svih

Stvarno steta zbog onog gola Sigurdssona, tko zna sta bi bilo da smo jos malo odrzali onih 1-0 :( . Vlasic je yebena zvijer od igraca, nevjerovatno kako se covjek fizicki sa svojih 20 godina nosi sa ovim engleskim monstrumima. Da ga je jos malo zadzati u Splitu, nek uzme naslov ove godine i polako prema zvijezdama :P
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la zenica159 » 25 avg 2017, 10:59

Android je napisao/la:Nesto najjace sto sam dozivio u zivotu, kakva atmosfera brale :tokralju: :tokralju: :tokralju: . Torcida i Delije daleko ispred svih

Stvarno steta zbog onog gola Sigurdssona, tko zna sta bi bilo da smo jos malo odrzali onih 1-0 :( . Vlasic je yebena zvijer od igraca, nevjerovatno kako se covjek fizicki sa svojih 20 godina nosi sa ovim engleskim monstrumima. Da ga je jos malo zadzati u Splitu, nek uzme naslov ove godine i polako prema zvijezdama :P
Vlasic komotno moze igrati u prvih 11 Evertona vec sad, momak je zvijer.

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la bazero » 25 avg 2017, 11:42

zenica159 je napisao/la:
Android je napisao/la:Nesto najjace sto sam dozivio u zivotu, kakva atmosfera brale :tokralju: :tokralju: :tokralju: . Torcida i Delije daleko ispred svih

Stvarno steta zbog onog gola Sigurdssona, tko zna sta bi bilo da smo jos malo odrzali onih 1-0 :( . Vlasic je yebena zvijer od igraca, nevjerovatno kako se covjek fizicki sa svojih 20 godina nosi sa ovim engleskim monstrumima. Da ga je jos malo zadzati u Splitu, nek uzme naslov ove godine i polako prema zvijezdama :P
Vlasic komotno moze igrati u prvih 11 Evertona vec sad, momak je zvijer.
Ma šta u Evertonu, može u Barceloni :crazy:
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 25 avg 2017, 22:44

Bila je kasnojesenska noć koju vjerojatno nikad neću zaboraviti. I datum je ostao upamćen. 27.11.2003. 2.kolo tadašnjeg Kupa Uefe, uzvratna utakmica na Poljudu. Hajduk - Roma. Nakon prve utakmice gdje je Hajduk izgubio 1:0, a gol pao pri samom kraju, velika euforija je bila i u gradu i među navijačima. Vjerovalo se da se može pobijediti Romu koju je tada vodio Capello, a igrali Zebina, Chivu, Tomassi, De Rossi, veliki Francesco Totti (koji nije igrao na Poljudu), Mancini, Emerson... Cassano. Za Hajduk igrali Blatnjak, Bule, Krpan, Računica, Andrić, na golu Runje, Vejić, Neretljak, trener Vulić. U prvom poluvremenu nije Hajduk loše igrao, dapače, imao je svojih dobrih šansi, ali je bila to tvrda, čvrsta utakmica. Igralo se zadnjih 10 minuta prvog poluvremena. Na lijevoj strani Krpan dobija loptu (ne sjećam se tko mu je dodao), ispred njega Zebina kojem gura loptu kroz noge, prelazi ga i ulazi u šesnaesterac te lijevom nogom po zemlji dodaje u peterac natrčalom Buli koji sa par metara daje gol. Erupcija na stadionu. Skakao sam ko nadrogirani skakavac po stanu, kako sam sretan bio ljudi moji. Završava 1:0 na poluvremenu. U nastavku Roma igra bolje, napada, pritišće, stvara šanse, puca po golu, ali nije išlo. Hajduk mislim da šanse nije stvorio, ne sjećam se sad. I onda dolazi ta 85.minuta. Cassano, koji je ušao kojih desetak minuta ranije, negdje na dvadesetak metara, sa sredine, gura loptu prema sredini šesnaesterca hajduka, na loptu istrčava Runje i izgleda da ju lagano hvata, ali mu ispada iz ruku i prolazi iza njega. Iza Runje dolazi Miladin i da ju izbije pogađa vlastitog golmana, Runju, lopta od odbijanca dolazi do natrčalog Cassana koji potuno sam daje gol. Plakao sam ko godina, sve je curilo iz mene, mislim da više suza u životu nisam isplakao zbog Hajduka.

I ta utakmica mi je sinoć kad je sve završilo prošla kroz glavu.

I sinoć mi se skupilo sve...

Bilo je tu i Mallorci i Shelbourna, Debrecena, Torpeda, Dnjipra i Stoke, Slovana i Žiline, Dile Gori i Maccabija, ali sinoćnja utakmica me neodoljivo podsjetila na onu jesensku protiv Rome. I sve je isto bilo. I završetak je bio isti. I ne znam više dokle tako i ne znam više zašto. Jednostavno valjda tako mora biti jer je duga ta cesta. Preduga.
...

Zauvijek ćeš ostat ljubav mog života!
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 26 avg 2017, 15:19

Prošli tjedan je počela i nova sezona 2. lige. Ona je za Hajdukovce zanimljiva jer prvi put u njoj igra i Hajduk II. U prvom kolu je pobijeđena Kustošija (također novi drugoligaš), a jučer je u Sesvetama Radnik pobijedio 2:1. Obzirom da će često dolaziti u ZG (Dragovoljac, Dinamo II, Kustošija, Lučko) bit će prilike da ih se i uživo pogleda.
Svakako da je to dobro i za prvu ekipu jer je druga liga dobra baza za pripremu i razvoj mladih, a ima i vrlo zanimljivih igrača koji lako mogu uskočiti u prvi plan, a vjerujem da ih i Carillo prati (npr. Bašić koji je već igrao u prvoj ekipi prošle sezone, ali se ozlijedio, pa Teklić, Gruica, Grbić, Palaversa itd). Sljedeće kolo na Poljud dolazi Dinamo II.

Što se tiče prve ekipe, sutra u 21h na Poljud dolazi Istra. Vjerujem da će Carillo ispremiješati sastav i neke igrače odmoriti tako da očekujem da u prvom sastavu na golu Leticu (možda da se Stipica malo odmori), na lijevom beku Fomitschowa, stopera Carbonieria, u vezi Kožulja i T. Bašića. Ne znam kakva je situacija s Ohandzom i što je sa mogućim transferom Nižića. Nadam se da će ostati jer ovu sezonu stvarno igra odlično iako nisam njegov miljenik.

Sutrašnja utakmica je vrlo važna, pa možda i ključna u čitavom prvenstvu za Hajduk i treba sve misli igrača usmjeriti samo na Istru. Zaboraviti Everton i odigrati onako srčano i borbeno kao i prekjučer.. Poslije toga ide reprezentativna pauza, pa slijedi teško gostovanje u Osijeku i onda slijedi čitav niz domaćih utakmica (Rijeka, Lokomotiva, Inter, Cibalia, Dinamo).

Stepenicu po stepenicu, a drugi me se ne tiču.

HŽV!
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 27 avg 2017, 09:14

Ova utakmica danas ce pokazati jesmo ili nismo :D

Navodno Everton zagrizao za Nikolu Vlasica, a kako i nece nakon onakve dvije utakmice :)
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la KingJamesMVP » 27 avg 2017, 09:20

Vlašiću je ovo zadnja godina ugovora, Hajduk će ga izgleda prodati da se nešto zaradi na njemu. Na ljeto bi mogao otići gratis. Kakva igračina je Nikola. Valjda ne bude totalna rasprodaja u Hajduku, čitam da bi mogli ići Tudor i Nižić. To bi umanjilo značajno šanse Hajduka u borbi za naslov
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Pikaci
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 okt 2016, 11:21
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Pikaci » 27 avg 2017, 10:05

KingJamesMVP je napisao/la:Vlašiću je ovo zadnja godina ugovora, Hajduk će ga izgleda prodati da se nešto zaradi na njemu. Na ljeto bi mogao otići gratis. Kakva igračina je Nikola. Valjda ne bude totalna rasprodaja u Hajduku, čitam da bi mogli ići Tudor i Nižić. To bi umanjilo značajno šanse Hajduka u borbi za naslov
1. ako ide ić će za 10 + milijuna a ne da će hajduk nešto zaradit na njemu
2. ako ne ide potpisat će novi ugovor a ne otić gratis

10 milijuna je malo za njega ali štaš kad nije pozvan za reprezentaciju jer bi onda minimalna cijena bi bila 15 milijuna, ako Rog vridi 13,14 onda on ispod ić ne može.

Veliko pitanje je jel se njemu još ide vani, pritisak navijača je da ostane ali nije lako odobit kesu novaca koja klub stabilizira i napokon izlazimo iz dugova

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 27 avg 2017, 16:41

Pikaci je napisao/la:
KingJamesMVP je napisao/la:Vlašiću je ovo zadnja godina ugovora, Hajduk će ga izgleda prodati da se nešto zaradi na njemu. Na ljeto bi mogao otići gratis. Kakva igračina je Nikola. Valjda ne bude totalna rasprodaja u Hajduku, čitam da bi mogli ići Tudor i Nižić. To bi umanjilo značajno šanse Hajduka u borbi za naslov
1. ako ide ić će za 10 + milijuna a ne da će hajduk nešto zaradit na njemu
2. ako ne ide potpisat će novi ugovor a ne otić gratis

10 milijuna je malo za njega ali štaš kad nije pozvan za reprezentaciju jer bi onda minimalna cijena bi bila 15 milijuna, ako Rog vridi 13,14 onda on ispod ić ne može.

Veliko pitanje je jel se njemu još ide vani, pritisak navijača je da ostane ali nije lako odobit kesu novaca koja klub stabilizira i napokon izlazimo iz dugova
Kakav on i repka,bolji je samir od njega 100X...tako bar misli naš uvaženi selektor kojem igrače odabire Mamic!! Y.ebem ih obojicu u žvalje....
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 29 avg 2017, 00:18

Cini se da je transfer Nikole Vlasica u Everton gotova stvar :( :(

BBC i Guardian javljaju da ce Hajduku pripasti 10 milijuna eura. S jedne strane dobro jer bi konacno trebali zatvoriti jednu stranicu sto se tice dugovanja, a sa druge strane nije dobro jer se ovime prakticki oprastamo od borbe za naslov, u trenutku kada smo konacno imali ekipu za najvise ciljeve
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la crozla » 29 avg 2017, 10:15

Po meni su Vlasic i Nizic reprezentativni igraci, al' cacke je gofnar.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.