Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
223
74%
 
Ukupno glasova: 303

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la bavariapivo » 09 sep 2017, 22:44

Očekivani poraz...

Catala
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 sep 2017, 12:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Catala » 10 sep 2017, 16:37

Ako sljedece kolo ne dobijemo Rijeku na Poljudu, onda idemo po naslov sljedece sezone.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la sekretar » 10 sep 2017, 22:16

Treba se zvati HNK Sljedeca Sezona.

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 11 sep 2017, 00:23

Ako ima netko iz Splita, molio bih ga da mi se javi ;)
...

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 21 sep 2017, 22:26

Fino nas predstavlja Šalinović u "Otvorenom" :D
...

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 24 sep 2017, 00:09

Almeida igrač kako sam i slutio,yebo ga onaj tko ga dovede(čitaj branco)...
Otac ulica mater Torcida...

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 24 sep 2017, 02:20

whiteknight je napisao/la:Almeida igrač kako sam i slutio,yebo ga onaj tko ga dovede(čitaj branco)...
Igrat će danas ako na to misliš?
...

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la KingJamesMVP » 24 sep 2017, 02:36

Neće igrat protiv Lokosa
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 24 sep 2017, 13:20

Bijelima' će nedostajati Futacs, Carbonieri i Pešić, odvojeno je radio Ohandza pa treba vidjeti kakvo je negovo stanje, a Erceg i Almeida bi trebali biti spremni za nastup.
...

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 24 sep 2017, 14:59

Orjuna je napisao/la:
whiteknight je napisao/la:Almeida igrač kako sam i slutio,yebo ga onaj tko ga dovede(čitaj branco)...
Igrat će danas ako na to misliš?
Mislim na to da je kurchina obicna od igraca!
Otac ulica mater Torcida...

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 24 sep 2017, 20:29

White White, zabi ti ga Almeida :tralala:(malo sumnjiv gol ali...)

EDIT: Almeidaaaaaaaa :lol:

2:2 idiota ooooo, kakve amaterske golove primaju, ovo nisu istine
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 24 sep 2017, 20:52

Gospe ti
...

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 24 sep 2017, 21:58

od ulice nikakve koristi, neka dođe neki ulagač ala Samsonenko, Mandarić ili drugi, ali koji ima jasnu viziju
nakon prodaje Vlašića, tu je bio kraj onog Hajduka s početka sezone, sve je nestalo, nastupili su (ili bolje rečeno vratili su se) crni, mračni dan za splitske Bile u kome niti jedan trener sa ovog svijeta ne može pomoći ekipi, pa ni Carillo, i nema (ili ih ima malo) provjerene igrače, koji mogu da proguraju Hajduk ka vrhu ili nečemu što bi zadovoljilo ukuse navijača.
ovo je sada već velika agonija, ne, nije to stanje od jučer, od one utakmice sa Osijekom ili Rijekom, to stanje je otprilike već 10-ak godina, pa i više, sa prekidima u kome je to stanje stavljeno pod tepih, pa onda otkriveno
ti česti golovi u nadoknadi koje primaju, to se samo Hajduku mogu dogoditi, da li je to stvar prokletstva, da se nikad ne može staviti odbrana u dobar položaj, da se povuče na svoju polovinu, utjecaj (položaj) svemira, nešto u genima, šta je to već, ne znam, to niko ne može znati tačno o čemu je riječ
pa ti navijači koji su slijepo vjerovali svojim igračima, treneru i upravi, i oni su okrenuli leđa, osim plaćenicima koji ih igrači, trener, sportski direktor i uprava plaćaju da ih bodre i kada je veliko zlo
trebaju sjesti i razgovarati i igrači i trener i stručni stožer i sportski direktor i uprava o tome gdje su pogrešili, gdje i što popraviti, koga da otjeraju, da li treba doći ulagač (onaj s jasnom vizijom), šta treba uraditi da se dođe do pobjeda i trofeja itd. jer ovo što se sada događa, postupci trenera, igrača i sportskog direktora, neadekvatni rezultati po pitanju borbe za titulu, što viši plasman i nenogometni čimbenici ne vode na dobro. dajte ljudi!

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 24 sep 2017, 22:02

najbolje, najlakše i najlogičnije rješenje je da se Carillo otjera, ali to neće, jer teško mogu da nađu boljeg trenera od njega koji može pogurati Hajduk do uspjeha, trofeja, rezultata i svega što bi zadovoljilo ukuse navijača, najbolje bi bilo da uzmu Bracu iz Vrbanjuše za trenera

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 24 sep 2017, 22:03

Pa ovo je strašno. Ovo više nije normalno kakvi se golovi primaju

Kad budem imao vremena pogledat cu koliko smo primili golova u 90.minuti u zadnjih 4-5-6 godina..

A sve i da nismo primili gol, preloše smo igrali zadnje tri utakmice, uključujuci i ovu s Lokomotivom. Nema igre, nema akcije, nema pasova ni utrčavanja..

Kidaju mi živce više.. bemti jesen i sve..

jolicnikola,
kakva ulica, šta pričaš? nemojte bulazniti...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Android » 24 sep 2017, 22:07

Prestao sam mu citati tekst nakon prve recenice

Nista bez Vlasica, previse fali
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 24 sep 2017, 22:14

Android je napisao/la:Prestao sam mu citati tekst nakon prve recenice

Nista bez Vlasica, previse fali
Nije stvar u Vlašiću, jednostavno nije jer niti jedna ekipa ne ovisi niti može ovisiti o jednom igraču, da ne znam koliko je dobar ili vanserijski. Od Osijeka pa nadalje nema krvi, žustrine, borbenosti, agilnosti, požrtvovanosti, nema tih stvari koje nadoknade manjak tehničkih kvalitete koja je evidentna da je nema. Pa dovoljno je poslušati izjavu Vešovića poslije utakmice sa Rijekom, sve je rekao.

Ali mene više smeta to što nema smislene akcije. Za to nam ne treba Vlašić ili neki treći vanserijski igrač. Igrati dva-tri pasa se vježba i uči na treninzima. Pa dva panja mogu napraviti pas igru. A kod nas se sve očekuje da obrambeni igrač preskoči sredinu i pokuša naći centarfora koji će kao onda riješiti stvar i dati gol. Ili učiniti nešto iz prekida.
Znam, ekipa je ograničena, sve mi je to jasno, ali i u takvoj ekipi postoje nogometne osnove nebitno o kojoj je fazi igre riječ.. Dodaj, otkrij se, utrči, stani, smiri, fauliraj itd itd..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 24 sep 2017, 22:14

pa šta se vi palite na mene, pa ja sam realan od riječi do riječi, ja sam objasnio kakva je situacija, kakvi su igrači, kakav je trener, uprava itd., kakva su postupanja, a vi bacate na mene drvlje i kamenje, vi niste svjesni situacije u kojoj je klub, sramota, hebite se svi, pojedite sva gouna
a za Bracu vi ne znate pretpostavljam, nikad za njega niste ni čuli

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la dubrava » 24 sep 2017, 22:23

Hvala na pojašnjenju, uistinu smo zahvalni. Za stručnjaka bracu znamo, preporučujemo ga svakako
Instant uspjesi ili uspjesi preko noći sa sumjnivim tipovima u klubovima poput Vardara, Sarajeva, Istre i sličnih klubova sa istoak Europe Hajduku nisu potrebni. Kao niti raznorazni šeici, "biznismeni", poduzetnici i slični ljubitelji nogometa koji će danas donijeti kufere novca, a sutra s istima otići i ostaviti sve..

Ne, Hajduk je izabrao nešto drugo. Teže, pakleno teže, ali to je naš put. Ali na to Balkan nije navikao.
Kakva ulica.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la whiteknight » 24 sep 2017, 22:28

Brao Almeida...baš mi žao zbog njega što ne pobjediše,tita mi....inače....Kos i ovaj NO odbor mogu u arhivu!Ništa apsolutno nisu napravili u rezultatskom smislu i sumnjam da nešto i mogu napraviti u naredne 2 god,jer ovu smatram vec propalom!!
Otac ulica mater Torcida...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.