Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 14 dec 2017, 22:18

Bilo ih je 50-ak..Ovi sa slika su sto su na tribinama fasovali, ostali su zaplatili u hodnicima i wc-vima tribina...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 14 dec 2017, 22:30

Sustina price je da je previse nelogicnosti.
YB su jedna od najbrojnijih bg podgrupa.... njima 50 ljudi je smjesno, a opet VB vjerovatno najjaca hool grupa na ovim prostorima i tu onda neki i Hrvati pozivani, nelogicno....

Avatar
jasan
Postovi: 503
Pridružen/a: 02 jul 2015, 16:38
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la jasan » 14 dec 2017, 23:08

Pa koji su sad fasovali ovi revolucionaristi sto su trazili belaja ili??
Čiji su ovi gologuzije sto ih policija odvede i onaj momak sto ga je hitna odvezla?

msm zao bi mi bilo da su to ovi sto si napadnuti jer se među njima moglo zadeseit i normalne raje dok me za ove druge boli ****, znali su u sta se upustaju
Ja cu biti sijed, ja cu biti star al' voljet cu i tad Zeljeznicar.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 14 dec 2017, 23:17

Revolucionaristi su fasovali i zavrsili poskidani i osramoceni...Lako je za skontati.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Divos » 15 dec 2017, 07:21

& сцене " $ хаос су ? " $. & те & о $ " " " не ". " $ ", %, %, па $ ", $ " (? " &) на $, па " $, ? & је то ? & ? на " (???), " & % %.

" ? ту " ', $ праве ?. % " $ &, " су $ своје " ове &, " $ $ " " пажњу. Саво ? је $ своје " (https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1336243), " $ ? " ¥ " " ". " % ? & $ % не " &.

? $ " " је " пажњу на ? & (" је опет & ") је $ је овај " " 1658 &, $ " 1600+ " (" "; "" ' " & $ на $", "& % ? најстрожу &", "& ? & " " ?", "за " ' $", "у " ' ' за ?", "$ на $ " ' $ се " са ?", " & 1600 пута).
" & ? & & (неважно $ ? " " " ", ? % пар &, ? " $ на ?) је $ ? "затрпају" / " "$" & $ &.
" ту $ ". $ ? " на & "? $ ? су ' " " " " & " & % ? & ? не ", $ је оно """ $ & " " је постојао у " " " Саве " $ &, ? "$" " $ ове "?

Оно % је ", овај хаос је & ". " о " & $ ? на јужној " је ' параван. ?, & " ? " - " " " /. " ту $ ". &?

У $ $ $ " """ $ $ & / у пар наврата "$ " " & % $". $ је то у ", " $ (") хаос, &, пажња " је / " $, " " $ ? " & & ", а & $ " & $ & на & ", " % $ & " ' " " овог хаоса.
Но то је - $ ' " ' везе са $ " '.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 15 dec 2017, 08:42

Ma taj medij da se pita na fudbalske utakmice bi pravo imali ici samo gejOvi i penzioneri...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 15 dec 2017, 15:34

nakon svega viđenog/pročitanog preksinoć i juče, mnogo mi je nedoumica u glavi. Jedino sam bio siguran da će Pantić za sve što se desilo na jugu, okriviti Zvezdu :salut: :tokralju:
Kako je počeo sukob na jugu, otkud Splićani tu i ko ih je pozvao, šta je zapravo cilj bio... Jer verzija po kojoj je ovo puko razračunavanje za prevlast na tribini, a nakon svega što se moglo vidjeti i čuti, kod mene teško može da prođe. Grupa od 30, 40 ili koliko već momaka, hoće da preuzme tribinu na utakmici kad je ona najpunija? :hmmmmm: Malo mi to nelogično. Kikbokseri iz Splita? Ko da po Srbiji nema kikboks klubova i krimosa koji znaju da se fajtaju, uz to naručujući ove uvozne rizikuju da ih zaustave na dvije granice i razotkriju im plan. A možda je po srijedi želja nekoga da se izazovu veći sukobi, da padne mrtva glava, još ako je glava hrvatska, tim bolje. Da se maksimalno zakuva situacija, da se ne priča o proljeću u Evropi, o Plzenu, CSKA, Mundijalu... Indikativno je što se čini da su na jugu znali da se nešto sprema.
Kako god, cijenim da se odgovori na mnoga pitanja vezana za ovo od preksinoć, neće saznati nikad.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 15 dec 2017, 15:48

alan_kardec je napisao/la:nakon svega viđenog/pročitanog preksinoć i juče, mnogo mi je nedoumica u glavi. Jedino sam bio siguran da će Pantić za sve što se desilo na jugu, okriviti Zvezdu :salut: :tokralju:
Kako je počeo sukob na jugu, otkud Splićani tu i ko ih je pozvao, šta je zapravo cilj bio... Jer verzija po kojoj je ovo puko razračunavanje za prevlast na tribini, a nakon svega što se moglo vidjeti i čuti, kod mene teško može da prođe. Grupa od 30, 40 ili koliko već momaka, hoće da preuzme tribinu na utakmici kad je ona najpunija? :hmmmmm: Malo mi to nelogično. Kikbokseri iz Splita? Ko da po Srbiji nema kikboks klubova i krimosa koji znaju da se fajtaju, uz to naručujući ove uvozne rizikuju da ih zaustave na dvije granice i razotkriju im plan. A možda je po srijedi želja nekoga da se izazovu veći sukobi, da padne mrtva glava, još ako je glava hrvatska, tim bolje. Da se maksimalno zakuva situacija, da se ne priča o proljeću u Evropi, o Plzenu, CSKA, Mundijalu... Indikativno je što se čini da su na jugu znali da se nešto sprema.
Kako god, cijenim da se odgovori na mnoga pitanja vezana za ovo od preksinoć, neće saznati nikad.
Pa u umu takvih budala vjerovatno najvise logike ima da se dokazes pred punom tribinom. Nemaju oni sukob sa cijelim jugom, nego prvenstveno sa Alkatrazima i par drugih grupa.. A kako sam cuo od drugara koji je tome prisustvovao, ovi da nisu pustili buvu kako se radi od ciganima, vjerovatno bi i zavrsili kako su ovi revolucionari zavrsili. Inace sam misljenja da je najednostavniji odgovor uglavnom i pravi, tako da i ne ulazim u neke dublje teorije zavjera.

Odgovori se vjerovatno nece saznati, ali cijenim da na ovom nece ostati i da ce tu biti jos dosta sranja. Samo da neko ne zavrsi kao onaj Perovic, a nek se udaraju medjusobno koliko hoce.

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 15 dec 2017, 15:58

Bez ljutnje... Mnogi od vas su samo površno upoznati sa stanjem na južnoj tribini ili preciznije onim što je od nje ostalo.

Iz pristojnosti ne želim dublje zalaziti niti objašnjavati.

Fakt je da se belaj desio. Da se tribina obrukala u smislu da je prepustila protivničkoj grupi da je nadjača i tu se priča završava sa te strane.

Dovoljno sam inteligentan, kao i većina vas na forumu da shvati da ovo nije slučajno, da je dobro isplanirano i da ključni povod još uvijek nije otkriven, a vjerovatno i neće biti. Politika je, kao i u oktobru prije deceniju i po i kusur umješala svoje prste. Za čije interese? - Ostaje da se vidi. Uglavnom 2-3 dana se priča samo o neredima, bojim se, dok se mnogo krupnije odluke donose u skupštini i iza zatvorenih vrata. Nisam baba vanga ni paranoik.

Derbi je idealna prilika da se tribina zauzme samo iz razloga što je to najpraćeniji sportski događaj u državi. Legitimitet je samim time ogroman.

Naravno, tribinu je daleko lakše zauzeti na malim utakmicama. Ali šta u ovom trenutku donosi preuzimanje tribine? Sve i da su uspjeli u namjeri, opet ne bi bili glavni na već narednoj utakmici. A zašto ne bi... neću. Nije ni mjesto ni vrijeme.

Ovo što alan kaže, sa većinom se slažem.... Pun Beograda hula, boksera, sekjuritija, nezadovoljnih, zabranjenih.... VB i YB su imali moje veliko poštovanje... nakon svega iznevjerili su tribinu i vjerujem da će godine proteći da vrate povjerenje i da uopšte budu na tribini... Uostalom tribina je na dnu.... tužno je da mnogo više Grobara ne dolazi na derbi, nego što dolazi zadnjih godina.... Nekada je tribina ili kop činila 12k ljudi, danas je i 6k teško napuniti... pamte to neki... Nadam se da će HH promjeniti odluku.... vratiti se i pokušati stabilizovati priču...

Demira i još mnogih više nema. Nema ni pravde... Ovo nije pitanje tribine, već života.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Rooney88 » 16 dec 2017, 08:40

Pa valjda su Zabranjenivmorali uvoziti misice jer su htjeli na prepad uhvatiti Alcatraz I na brzinu im uraditi ono sto su oni uradili ovim Hrvatima. Dakle da Alc ne zna sta im se sprema. Tu ne mozes rizikovati I u plan ubaciti kickboxere iz BGa jer moze taj znati nekog pa ispricati sta se sprema I propade ti plan. Granica s tim na vezze. Niko na granici ne moze pogadjati ides li ti na utakmicu ili turisticki na splav. To nije nikakav rizik.

Valjda su oni kontali na prepad uhvatiti ove iz Alcatraza ali su ih na iskustvo uzeli. Povikali Cigani cigani I cijela tribina skocila na njih.

Raog? Reci cu prevlast na tribini sto svi znamo. Dublji moze biti preuzimanje uloge Alcatraza, dilovi s igracima I upravom, zastita murije I droga. Ali ajde da ne ciljam na momke bez dokaza, msm na Vandale I sto je ostalo od Zabranjenih. Za Alcatraze se zna da to rade.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 16 dec 2017, 10:20

Al džaba što su zvali boksere iz Splita, kad su ovi na jugu, izgleda, znali da se nešto sprema.
Opet, sve su to nagađanja, ovi grobari sa foruma vjerovatno imaju tačnije informacije.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Rooney88 » 16 dec 2017, 13:33

alan_kardec je napisao/la:Al džaba što su zvali boksere iz Splita, kad su ovi na jugu, izgleda, znali da se nešto sprema.
Opet, sve su to nagađanja, ovi grobari sa foruma vjerovatno imaju tačnije informacije.
Nisu znali. Vise ljudi mi rece (neutralci koji su bili na tribini) da su svi kada je krenuo kontranapad Juga mislili da se radi o maskiranim Delijama. Alc poceo vikati Cigani, cigani I raja sto ih I ne podrzava skocila na Zabranjene. Takticki uzasni jer su u prvim redovima ovih sto su vodili napad bili Splicani I neki drugi koje niko nije znao pa I oni sto su im fantomke ili kape krenule spadati nisu prepoznati kao neki likovi s tribine nego raja pomislila fkt da su Delije I svi stanu na stranu Alcatraza tako koji je eto na srecu I momenat uspio prezivjeti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Bullard
Postovi: 288
Pridružen/a: 04 feb 2012, 14:54
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Bullard » 17 dec 2017, 16:18

Već stižu tople poruke iz CZ Beograda za "veselu" gardu iz Splita. :mrgreen:

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 17 dec 2017, 16:23

Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la oldtown1990 » 17 dec 2017, 18:47

Ljudi meni nije jasno otkud na tartan stazi samo ekipa od nekoliko Hrvata, sta je sa ostalim obiljezenim sa tribine? (bilo je rijeci o nekih 80-100 osoba koji su poceli sukob)

Ovo kao da su znali da su Hrvati pa samo njih izbacili sa tribini, prebili, spalili, skinuli i sta vec ne... Previse ovdje stvari smrdi, istina se vjerovatno nikad nece ni saznati.

Preuzimanje tribine je samo po sebi smijesno, sta su oni ocekivali da ce rastjerat par hiljada ljudi, popeti se na ogradu i poceti sa navijanjem? Sta ako ovi ostali ne pocnu navijati za njima? Ako ih jednostavno ne prihvate? Dzaba ti i kontrola nad tribinom ako nemas brojnosti a oni je u ovom slucaju ne bi imali tako da ne znam sta bi uopste postigli s tim...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 17 dec 2017, 20:36

Kako ti znas dal' bi ko imao ili nemao brojnost i podrsku mase?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la oldtown1990 » 17 dec 2017, 23:00

marconato je napisao/la:Kako ti znas dal' bi ko imao ili nemao brojnost i podrsku mase?!
Ne mogu znati 100% ali se moze pretpostaviti. Alcatraz je najbrojnija i najjaca grupa na jugu, da nemaju podrsku velike vecine juga ne bi sigurno ni bili tu gdje jesu.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 17 dec 2017, 23:22

Ma oni su tu s podrskom ili bez...Vidis da su ljudi spremni na sve i ko se njima ima suprotstaviti, tj. "ne pruziti podrsku"?
Masa pravih grobara upravo i ne ide zbog njih na tekme, a cisto sumnjam da bi ovi neutralni stali na njihovu stranu da nisu zamijenili "vandale" i "jangere" sa "ciganima"...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 18 dec 2017, 00:12

Oldtown

Promasio si o brojnosti totalno....ali si u pravu u dijelu da je nemoguce preuzet ogradu.....taj pokusaj je osudjen u startu.

oldtown1990
Postovi: 1067
Pridružen/a: 09 nov 2014, 19:07
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la oldtown1990 » 18 dec 2017, 17:21

Shadows je napisao/la:Oldtown

Promasio si o brojnosti totalno....ali si u pravu u dijelu da je nemoguce preuzet ogradu.....taj pokusaj je osudjen u startu.
Na sta konkretno mislis? O Alcatrazu kao najbrojnijoj grupi na jugu ili o ovim koji su pokusali ''preuzeti'' tribinu i njihovoj brojnosti?

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.