Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la arelinho » 05 mar 2017, 12:15



:lol: :lol: :tokralju:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 05 mar 2017, 12:23

marconato je napisao/la:Alane, u pravu je covjek, toliko su u kosarkaskom modu da su poceli i golove davati rukom :mrgreen:
da samo što lopta nije takla ruku
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 05 mar 2017, 12:28

Si siguran?

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 05 mar 2017, 12:30

Tesko je skontati je li udarila u ruku.. covjek bi pomislio da ovi imaju bolje pokrivanje terena sa kamerama. Po ovom zadnjem snimku sto su danas poceli izbacivati cini mi se da je prvo u glavu, pa onda lijevu ruku (lakat).. ali naglasavam, cini mi se, narocito po kretnji lopte.

Majo nije uradio previse los posao, ali derbije treba suditi iskljucivo Mazic. Onaj gol aut je trebao svirati sudija iza gola.. jedine njegove greske su pretjerano sjeckanje igre i onaj zuti Plavsicu za simuliranje. I ovo ako je odigrano rukom, ne vjerujem da je on ikako mogao vidjeti.

Sve u svemu, standardan derbi.. hrkljus, nikakva igra, dosta price oko sudjenja..

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 05 mar 2017, 12:52

DANTES je napisao/la:Ti se sjećaš pedeset I neke kada se igrala košarka napolju.. Ti cigani što su gledali tu košarku i tih 85% vaših trofeja pod nekim drugim pravilima odavno oru nebeske njive. Ovi novi, tj vi i danas ponekad vičete ofsajd i gol dok gledate basket.. Uostalom mlađani marconato je potvrdio da ne zna.. :D


A partizan je titule osvajao 70-ih. Što volim da edukujem.. :tralala:
:lol:
bolan ne bio o cemu ti pricas, ne sjecas se ni `92. :lolno:

marconato je napisao/la:Alane, u pravu je covjek, toliko su u kosarkaskom modu da su poceli i golove davati rukom :mrgreen:
pusti bogati.
Ovaj video cekam od sinoc. :tokralju:






arelinho je napisao/la:


:lol: :lol: :tokralju:

Slicna situacija je bila na proslom derbiju u septembru na jna. Taksista levat prije derbija salove Partizana izbacio kroz prozore, odvrnuo neke njihove navijacke i vozika se oko ulaza na sjevernu tribinu. Znaci nekih sat dva pred pocetak, masa raje ispred ulaza. Prosao jednom, raja gleda, niko nista, prodje drugi put, opet niko nista, naidje treci put, valjda se okurazio, izletise braca pred auto, izvukose ga, prvo dva samara a onda i stoc, plus ostao bez oba retrovizora. Nista tasista se vrati u auto, skloni salove, ugasi muziku, u prvu i polako :mrgreen: :mrgreen:
poenta price, nemoj glumiti majmuna i nece ti se nista desiti.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 05 mar 2017, 12:56

arelinho je napisao/la:


:lol: :lol: :tokralju:
Ovaj bratina skida cvidže smekerski, u fazonu pusti me da ih osurim, a ortak mu iskusno pobjeze u stranu :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 05 mar 2017, 13:10

marconato je napisao/la:Si siguran?

da, siguran, zumirani kadrovi pokazuju da je blizu, ali nema kontakta...

@alane 92 pamtim i nikad je neću zaboraviti zbog mnogo čega, pa i košarke
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 05 mar 2017, 13:32

dscile je napisao/la:Tesko je skontati je li udarila u ruku.. covjek bi pomislio da ovi imaju bolje pokrivanje terena sa kamerama. Po ovom zadnjem snimku sto su danas poceli izbacivati cini mi se da je prvo u glavu, pa onda lijevu ruku (lakat).. ali naglasavam, cini mi se, narocito po kretnji lopte.

Majo nije uradio previse los posao, ali derbije treba suditi iskljucivo Mazic. Onaj gol aut je trebao svirati sudija iza gola.. jedine njegove greske su pretjerano sjeckanje igre i onaj zuti Plavsicu za simuliranje. I ovo ako je odigrano rukom, ne vjerujem da je on ikako mogao vidjeti.

Sve u svemu, standardan derbi.. hrkljus, nikakva igra, dosta price oko sudjenja..


po meni je ovo ruka, mada je jako tesko sudijama bilo za vidjeti, skoro nemoguce.
Na ovom prvom snimku gdje je situacija snimljena sa bocne strane, cini se da je sve cisto i da je sutnuo glavom, ali kamera iza gola dokazuje da je, sto ti kazes, od lakta otisla u gol, jer nema sanse da bi lopta dobila onakvu rotaciju da ju je sutnuo glavom.
Nebitno, los derbi.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 05 mar 2017, 13:44

alan_kardec je napisao/la:
dscile je napisao/la:Tesko je skontati je li udarila u ruku.. covjek bi pomislio da ovi imaju bolje pokrivanje terena sa kamerama. Po ovom zadnjem snimku sto su danas poceli izbacivati cini mi se da je prvo u glavu, pa onda lijevu ruku (lakat).. ali naglasavam, cini mi se, narocito po kretnji lopte.

Majo nije uradio previse los posao, ali derbije treba suditi iskljucivo Mazic. Onaj gol aut je trebao svirati sudija iza gola.. jedine njegove greske su pretjerano sjeckanje igre i onaj zuti Plavsicu za simuliranje. I ovo ako je odigrano rukom, ne vjerujem da je on ikako mogao vidjeti.

Sve u svemu, standardan derbi.. hrkljus, nikakva igra, dosta price oko sudjenja..


po meni je ovo ruka, mada je jako tesko sudijama bilo za vidjeti, skoro nemoguce.
Na ovom prvom snimku gdje je situacija snimljena sa bocne strane, cini se da je sve cisto i da je sutnuo glavom, ali kamera iza gola dokazuje da je, sto ti kazes, od lakta otisla u gol, jer nema sanse da bi lopta dobila onakvu rotaciju da ju je sutnuo glavom.
Nebitno, los derbi.
Prije se odbila od igrača zvezde nego od lijeve ruke. Fino pogledaj. Kao da je očešala ovog ispred. Od ruke bi se odbila totalno drugačije.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 05 mar 2017, 14:05

DANTES je napisao/la:Prije se odbila od igrača zvezde nego od lijeve ruke. Fino pogledaj. Kao da je očešala ovog ispred. Od ruke bi se odbila totalno drugačije.

ne bih da se ubjedjujem, snimak postoji, tumaci ga kako ti volja.
nisam slijep, vidim da Djurdjevic kaci loptu glavom, a nakon toga i laktom. Moguce da je poslije zakacila i Petkovica, ustvari jeste kacila je i Petkovica.

pogledaj podlakticu djurdjevica u momentu kad ima kontakt sa loptom
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Raonffa » 05 mar 2017, 18:40

marconato je napisao/la:Si siguran?

Siguran sam da je prvo udario loptu glavom, a onda je čini mi se udarila u lijevu ruku igrača Partizana pa onda u desnu ruku igrača Zvezde :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 05 mar 2017, 21:44

Cuka iz kola u kolo sve bolja.
Derbi solidan.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 06 mar 2017, 00:35

zanimljivo

Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la KingJamesMVP » 06 mar 2017, 02:09

Jel se polove bodovi nakon 30.kola?
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 06 mar 2017, 02:23

KingJamesMVP je napisao/la:Jel se polove bodovi nakon 30.kola?
da
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 06 mar 2017, 20:14

U onom hororu od derbija, zaboravih pomenuti i nesto pozitivno - Milenković i Manojlović bi mogli ostvariti strasne karijere.

Za prvog vec zainteresovani Fiorentina, Juve, Arsenal...dok je Filip po meni veci potencijal i od Rajkovića!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 06 mar 2017, 22:24

pa prije par dana se moglo cuti da je Fiorentina blizu dovodjenja Milenkovica i Vlahovica u paketu. Za Manojlovica se prica da se interesuju Torino i Arsenal.
Evo sad na mozzartu pise da Lester prati Luku Adzica.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 06 mar 2017, 22:43

alan_kardec je napisao/la: Evo sad na mozzartu pise da Lester prati Luku Adzica.
DDPZ stavio dobar status i na sarkastican nacin objasnio grofovu strucnost:

"Božović takticki ostavio na klupi malog Adžu kako ga lisice ne bi pokupile vec na leto!

Ali zato se Sikima nasao u tefteru skauta Mancester Sitija i Lestera. Bice love!"

Sustina citave price! Jos ako su i Milijaša snimili...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 06 mar 2017, 22:57

joj imam ddpz na fb. kakva je to budalcina, malo je reci. :lol: :lol: :lol:




a jesi li provalio kako se Vucelic preko medija izvinjava Ramadaniju i ne prodje mjesec dana, Fiorentina se zainteresova ne za jednog vec za dvojicu Partizanovaca. :urnebes: Bas Fiorentina.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 06 mar 2017, 23:01

Kako nisam, stari znanci...Koliko su ih samo uvaljali u Fiorentinu (ruku na srce mahom kvalitetni igraci).

Najjaca mi je ipak ona prica sa Apolonom... :lol: :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.