Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 28 avg 2016, 18:27

Monogoloidi pazarski pokazuju pravo lice. Stoki udarit odma bodove u minus.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 28 avg 2016, 18:30

Treba ih izbacit, kada svaki put prave probleme ionako su usli kupovinom mjesta.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 28 avg 2016, 18:34

Pa prebaciti ih u cetvrtu tursku ligu kad se vec tripuju da su Turci i skandiraju Ovo je Turska. Koliko imaju mentalnih problema ti govori da urlicu ko majmuni, a do juce su imali Brazilca u ekipi.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 28 avg 2016, 18:35

Ma nek tripuju sto hoce, ali divljastvu i seljacima nije mjesto na tribini. Skoro svaku utakmicu su prekinuli.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 28 avg 2016, 18:38

Slazem se, samo dajem prigodno rijesenje problema. :)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 avg 2016, 20:46

A ove što uzvikuju ime ratnog zločinca, šta ćemo sa njima :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tristan » 28 avg 2016, 22:14

Signore je napisao/la:Nema smisla ulagati u Cukaricki kad nemaju publiku i kad uopce nemaju potencijala da dobiju tu publiku, a pricaju da na istoku dignu jos jedan nivo tribine i da prosire zapad. Komu? Cemu? Bili su i meni simpaticni jedno vrijeme, ali nema smisla. Puno zdraviji i potencijalniji klub je Metalac koji ima fin stadion, dobrog vlasnika i publiku. Sad imaju i rezultate, nadam se da ce se zadrzati na vrhu.
Metalac je Zvezdina filijala, sa svima igraju fudbal, a protiv ovih se sklanjaju. Pogledaj kod prvog gola kretanje odbrambenih igraca, a pogotovo na usporenom snimku kako golman skuplja ruke i baca se u gol aut kako bi Zvezdin igrac lakse dao gol.



Da stvar bude gora pola klubova u ligi tako pusta Zvezdu. Dok je Partizan imao moc i njemu su se sklanjali neki klubovi (ne bas ovliko klubova koliko se sklanjaju ciganima) ali Partizan je imao jacu podrsku sudija. Onda se cude i jedni i drugi kako ih nece u Evropi, kako se ispada od raznih Tunova, Samroka, Kairata, Ludogoreca itd...
U ligi su nezavisni klubovi Vosa, Radnicki i jos njih nekoliko, ovo ostalo je sve boranija.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 28 avg 2016, 22:31

Cim sam vidio da je neko napisao da je Metalac Zvezdina filijala, odmah sam prestao citati. Ljudi nikada nisu pustali Zvezdu, a prosle sezone bili i jedni od rijetkih koji su joj otkinuli bodove. :lol:
Mada, takvih prica ce uvijek biti. Kada neko pogrijesi, lakse je pomisliti da neko pusta Zvezdu/Partizan, nego da taj igrac jednostavno ne igra dzabe u klubu u kojem igra. Da ne pricam da je skoro bila prica kako Vosa pusta Zvezdu kad joj treba.
Naravno, ne poricem da namjestanja ima. Ima ga svugdje u regionu, samo u manjoj mjeri, a ljudi se tripuju da je svaka druga namjestena i da svako svakoga pusta.


@rio
Na koju tacno grupaciju mislis, posto je bilo sa obje strane? :mrgreen:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 28 avg 2016, 22:37

Kakve si gluposti nalupao, to je strasno.. :facepalm: Poredis Metalac, Novi Pazar, pa eto i taj Radnički (kojeg iako nije "nasa filijala" dobismo 0-3 u NIšu) sa Ludogorecom, Sassuolom...ekipama koji imaju budzet od po 30-40 mil... :tokralju:

Ajde da nas pustaju da dobijemo 1-0, 2-1, ali sto bi neko pustio da ih nakantas 4-5 razlike?! :hmmmmm: Zvezda ove sezone na 7 odigranih meceva vec ima 24 postignuta gola...Pa nemoguce da su se svi redom sklanjali pod parolom: trpajte koliko mozete :crazy: Evo i Voša je dobila Spartaka 5-0, jesu li se i oni sklanjali?!

Prvenstvo je jednostavno slabo, zato i ova dominacija par ekipa nije dovoljna za nesto ozbiljnije u Evropi... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 28 avg 2016, 23:03

Prvenstvo je neregularno kao i proslo. Postaje komedija.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Tristan » 28 avg 2016, 23:40

Pa da i OFK Beograda kad ste dobili 6-2 to je isto bilo na suvi kvalitet. To je izgleda sad neka nova zamisao da ljudi pustaju po 4-5 komada kako bi izledalo da je to 100% ubjedljivo i da je sve regularno. Pa u Zvezdi igraju igraci kao sto su Kahriman, Lukovic, Mouce sa njima se sprdaju i sami navijaci Zvezde. Kako je onda moguce da takvi igraci prave toliku razliku u odnosu na druge klubove u Srbiji, jeste slabo prvenstvo ali nije bas toliko. Ja imam drugare koji navijaju za Zvezdu, a od fudbala pogledaju derbi, Vosu i ove evropske izlete, gledaju kosarku i to je to. Sami kazu da je gledanje domace lige vrijedjanje inteligencije. Ko je lud da gleda Zvezda - Vozdovac kad je konacan ishod dogovoren jos prije pocetka sezone, bolje 2 sata gledati u zid.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Nerminovic » 29 avg 2016, 02:21

pravo mi se svidja kao igrac ovaj Andreja Pavlovic, nesto mi slican Mandzukica samo sto je mnogo bolji nogama :hmmmmm: tehnicki jak, okretan napadac, dobar u zracnim duelima, mnogo mi je drago sto ga moj Kopenhagen uzeo :opaopa:

jos momcina danas zabio gol na derbiju, samo napreeeeeeeeed Andreja :salut:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 29 avg 2016, 07:44

Nerminovic je napisao/la:pravo mi se svidja kao igrac ovaj Andreja Pavlovic, nesto mi slican Mandzukica samo sto je mnogo bolji nogama :hmmmmm: tehnicki jak, okretan napadac, dobar u zracnim duelima, mnogo mi je drago sto ga moj Kopenhagen uzeo :opaopa:

jos momcina danas zabio gol na derbiju, samo napreeeeeeeeed Andreja :salut:
Da se citiram, onda kada si pitao za njega:
marconato je napisao/la: Pisali smo iznad o njemu...Uz Huga Vieiru ove sezone najbolji napadac superlige! Stilom igre me malo podsjeca na RVP-a! Visok, a ima dobru tehniku i koordinaciju, dobru lijevu nogu, podjednako dobar kako u igri ka golu, tako i kada se gradi i kada je okrenut ledjima. Sasvim solidna igra glavom.
Ukratko, moderan napadac... :)

Mi smo imali zelju da ga dovedemo, ali je bio skup za nase uslove... :(
Andrija bi mogao postati top napadac! Kopenhagen je ne sumnjam dobar izbor za njega...

Volio bih ga vidjeti u startnih 11 protiv Iraca! ;)

@Tristan

Da ponovim, pises gluposti...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Nerminovic » 05 sep 2016, 15:22

marconato je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:pravo mi se svidja kao igrac ovaj Andreja Pavlovic, nesto mi slican Mandzukica samo sto je mnogo bolji nogama :hmmmmm: tehnicki jak, okretan napadac, dobar u zracnim duelima, mnogo mi je drago sto ga moj Kopenhagen uzeo :opaopa:

jos momcina danas zabio gol na derbiju, samo napreeeeeeeeed Andreja :salut:
Da se citiram, onda kada si pitao za njega:
marconato je napisao/la: Pisali smo iznad o njemu...Uz Huga Vieiru ove sezone najbolji napadac superlige! Stilom igre me malo podsjeca na RVP-a! Visok, a ima dobru tehniku i koordinaciju, dobru lijevu nogu, podjednako dobar kako u igri ka golu, tako i kada se gradi i kada je okrenut ledjima. Sasvim solidna igra glavom.
Ukratko, moderan napadac
... :)

Mi smo imali zelju da ga dovedemo, ali je bio skup za nase uslove... :(
Andrija bi mogao postati top napadac! Kopenhagen je ne sumnjam dobar izbor za njega...

Volio bih ga vidjeti u startnih 11 protiv Iraca! ;)
Dobar si bgm :mrgreen: :mrgreen:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Admir_Sa » 17 sep 2016, 23:36

Sta rece komentator prije derbija, kao vi ste nesto najbolje sto srbija ima :roll: nista kosarka, odbojka, vaterpolo, atletika, tennis...
nema potpisa

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2016, 00:19

Admir_Sa je napisao/la:Sta rece komentator prije derbija, kao vi ste nesto najbolje sto srbija ima :roll: nista kosarka, odbojka, vaterpolo, atletika, tennis...
Mislio je samo na fudbal i superligu, mada je i to diskutabilno obzirom na sasvim solidnu Vošu... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 sep 2016, 11:45

Vojvodina ako danas dobije Borac biće lider nakon ovog kola.

Čukarički zadnji. Toliko o njihovom kvalitetu.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13140
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Admir_Sa » 26 sep 2016, 00:04

Vieira treba da ode u crkvu :) bozovic gigant samo takav
nema potpisa

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 16 okt 2016, 21:05

Kakva golcina :shock:

Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 25 okt 2016, 12:00

Biće mi žao ako Borac Čačak ispadne, a na dobrom su putu da tako bude.
S druge strane, očekujem da se Radnički konačno plasira u evro takmičenje.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.