Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 22 apr 2017, 23:29

A ja mislio Dantes ozbiljan lik :rol:

Sto volim kada se selektivno postavljaju vijesti. Nigdje vijest na temi da je trener Vose dao ostavku noc pred utakmicu zbog "mijesanja u posao", izjava ovih iz Vose o tim pricama o pustanju, ili komentar o apatiji Vojvodine danas.. ali zato je Iliev tu :mrgreen:

Ali ajde, ispostovacu ja sve tako sto cu ostaviti izjave
Povodom ovih optužbi kontaktirali smo predsednika Nadzornog odbora novosadskog superligaša, Dragoslava Vukovića, koji je to oštro demantovao.

"Ma njihove insinuacije me ne interesuju. Neka pričaju šta hoće. Ono je bilo organizovano navijanje, ne može niko da me ubedi u suprotno. Pevaju da smo ustaše i Mađari. Ponosno nosim srpsko ime i prezime, nosili su ih moj preci, a ako Bog da i moji će naslednici, a oni da nas tako etiketiraju. Izvinite, ko god da je sa one strane - ne interesuje me. Sram bilo rukovodstvo i beogradsku publiku", poručio je Vuković za MONDO.

Na pitanje da li očekuje da Partizan bude kažnjen zbog skandiranja njegovih navijača: "Pola Mađar, pola ustaša", rekao je:

"Kakva kazna može tu da bude? To je elementarno nevaspitanje, nema tu kazne. Kako da vas neko kazni ako se rodite kao budala, već vas je Bog kaznio".

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 22 apr 2017, 23:40

dscile je napisao/la:A ja mislio Dantes ozbiljan lik :rol:

Sto volim kada se selektivno postavljaju vijesti. Nigdje vijest na temi da je trener Vose dao ostavku noc pred utakmicu zbog "mijesanja u posao", izjava ovih iz Vose o tim pricama o pustanju, ili komentar o apatiji Vojvodine danas.. ali zato je Iliev tu :mrgreen:

Ali ajde, ispostovacu ja sve tako sto cu ostaviti izjave
Povodom ovih optužbi kontaktirali smo predsednika Nadzornog odbora novosadskog superligaša, Dragoslava Vukovića, koji je to oštro demantovao.

"Ma njihove insinuacije me ne interesuju. Neka pričaju šta hoće. Ono je bilo organizovano navijanje, ne može niko da me ubedi u suprotno. Pevaju da smo ustaše i Mađari. Ponosno nosim srpsko ime i prezime, nosili su ih moj preci, a ako Bog da i moji će naslednici, a oni da nas tako etiketiraju. Izvinite, ko god da je sa one strane - ne interesuje me. Sram bilo rukovodstvo i beogradsku publiku", poručio je Vuković za MONDO.

Na pitanje da li očekuje da Partizan bude kažnjen zbog skandiranja njegovih navijača: "Pola Mađar, pola ustaša", rekao je:

"Kakva kazna može tu da bude? To je elementarno nevaspitanje, nema tu kazne. Kako da vas neko kazni ako se rodite kao budala, već vas je Bog kaznio".
ma yebeš ivicu.. ima desetine svjedoka.. fazon je kao pustiće zvezdu..ovaj..

:urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 apr 2017, 23:41

Nek odigraju kao danas, ništa više. :mrgreen:
Gube ljudi 1:0, u drugom poluvremenu ne pogledaju prema Kljajiću, u neka doba im trener izvodi Melega i Trujića, jedinu dvojicu igrača koji gore mogu nešto napraviti, i poslije utakmice izjavljuje kako je zadovoljan. Čime?


usput, Mažiću ustasho

Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 22 apr 2017, 23:47

alan_kardec je napisao/la:Nek odigraju kao danas, ništa više. :mrgreen:
Gube ljudi 1:0, u drugom poluvremenu ne pogledaju prema Kljajiću, u neka doba im trener izvodi Melega i Trujića, jedinu dvojicu igrača koji gore mogu nešto napraviti, i poslije utakmice izjavljuje kako je zadovoljan. Čime?


usput, Mažiću ustasho

sumnjivo ko igra cvetkovića u kruševcu.. :zviz:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 apr 2017, 23:55

Ko kaže da ima išta sumnjivo? Ovo je penal onoliko koliko ono na Ruizu nije, čak i dosta očigledniji.
I ko biva Cvetković kod nas bio igračina, pa je sumnjiva njegova loša partija večeras. :rol: :rol: :clap:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 23 apr 2017, 00:01

Cvelo nas je navikao na dobre partije :mrgreen:

Ali stvarno ne vidim na sta Dantes aludira.. nije pravio nikakve greske, ne ide ni jedan gol na njegovu dusu. Barem ja to nisam primjetio.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 23 apr 2017, 01:28

cijenim da bi i on sam volio da zna na šta aludira. :rol:




Bruka, što bi rekli.

Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 23 apr 2017, 12:24

Na šta aludiram? Na njegov smiješne faulove oko zone šuta i centaršuta.. U situacijama kad nema šanse da se ugrozi gol i čak je zvezda bliže gubitku lopte. Baš sam to pratio.. Bilo je smiješno..
Penal? Ma dajte molim vas. Previsoka lopta koja ne ide blizu igrača. Sudija jedva dočekao da ga pokaže. A njegova faca je bila puna olakšanja. Kao da je konačno uradio šta treba. :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 23 apr 2017, 15:59

Slazem se sa Dantesom! Ono nije bilo bas uvjerljivo za penal, kao sto je slucaj recimo s velicanstvenim primjerom iz Subotice onomad kad je prvenstvo bilo cisto ko suza i mamilo publiku na stadione! Trazila se karta vise:



:kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 23 apr 2017, 16:31

Prije svega Cvetko je nikakav igrač. Onako, prosječan jsl igrač i ništa više od toga. Kod nas kad je bio, za dvije godine na prste jedne ruke mu možeš nabrojati njegove dobre partije, ali kod nas kad je griješio i kad je ispadao kao omladinac i kad je bio kriminalan, nema ništa sumnjivo, a kad protiv Zvezde odigra loše, onda se to zove puštanje.

Rekoh ja da bi i ti volio da znaš na šta aludiraš :lol: :rol: . Ti njegovi silni faulovi koje pominješ nisu postojali, nema ih. Lik je napravio jedan jedini faul za 90 minuta i to u 52. ili 53. minuti na Plavšiću i to je sve :clap: . Bio danas snimak na areni, a ima i na yt pa pogledaj.
Penal je bio, kontakt je postojao, lik koristi obje ruke ko i Vulićević juče.



marconato je napisao/la:Slazem se sa Dantesom! Ono nije bilo bas uvjerljivo za penal, kao sto je slucaj recimo s velicanstvenim primjerom iz Subotice onomad kad je prvenstvo bilo cisto ko suza i mamilo publiku na stadione! Trazila se karta vise:



:kafa:

Mažiću ustasho
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 23 apr 2017, 19:12

50 minut samo pogledaj taj faul....

@marconato reci mi jedno.. kako to poništava ovo ili opravdava? - i - samo u matematici daju plus....
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 23 apr 2017, 19:31

DANTES je napisao/la:
@marconato reci mi jedno.. kako to poništava ovo ili opravdava? - i - samo u matematici daju plus....
Ne ponistava, samo mi nje jasno sta se cudite i kukate?! Pa zar ti stvarno mislis da postoji i promil sanse da Zvezda izgubi ovu titulu? :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 23 apr 2017, 19:57

Cijenim da se zayebavaš (opet :mrgreen: ), a ako ne, onda nismo gledali istu utakmicu, definitivno (ako si ti uopšte i gledao).
Ne bih dalje u glupu diskusiju o Cveletu, reko sam šta sam imao, postoji snimak utakmice.




usput, Mažiću ustasho

slika
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 23 apr 2017, 20:43

marconato je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
@marconato reci mi jedno.. kako to poništava ovo ili opravdava? - i - samo u matematici daju plus....
Ne ponistava, samo mi nje jasno sta se cudite i kukate?! Pa zar ti stvarno mislis da postoji i promil sanse da Zvezda izgubi ovu titulu? :roll:
ako budemo dovoljno glasnii sve je moguće :mrgreen:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 27 apr 2017, 13:20

Još jedan odličan posao Čuke. Njihov mladi stoper Erhan Mašović (1998), potpisao za Briž. Čuka odmah dobija 1650000 evra + 350000 na ime nekih bonusa.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 27 apr 2017, 13:51

2 mil evra... :salut: Jel' im to rekordan transfer do sada?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 27 apr 2017, 14:23

i bez bonusa mislim da im je ovo rekord. Za Pavlovića su uzeli oko milion i po, ako se dobro sjećam.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Signore » 27 apr 2017, 15:17

Steta sto Cuka nije ispracena malo bolje od strane publike ili sto Obradovic nije uzeo neki drugi klub s vise navijackog potencijala, mada sam misljenja da je tim privatnicima puno lakse upravljati klubom u kojem nema pritiska sa strane.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 27 apr 2017, 15:43

alan_kardec je napisao/la:i bez bonusa mislim da im je ovo rekord. Za Pavlovića su uzeli oko milion i po, ako se dobro sjećam.
Na mozartu pise da su dobili preko 2 mil za Pavlovića.

@Signore

Normalno da je lakse, pogotovo u Srbiji!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 27 apr 2017, 17:21

marconato je napisao/la:Na mozartu pise da su dobili preko 2 mil za Pavlovića.

moguće, možda sam ja tu nešto pobrkao, mada juče u prenosu onaj komentator ko da reče da im je ovaj transfer Mašovića rekordan.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.