Super liga Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Novi sampion Srbije ce da bude

Partizan
62
48%
Crvena zvezda
66
52%
 
Ukupno glasova: 128

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 07 avg 2017, 22:33

alan_kardec je napisao/la:aj lažeš da si ovo postavio :urnebes:
ovo njuz.net :rol: :clap:
Ne, ovo je razmišljanje prosječnog navijača.. Grupa gdje ovo objavljeno vrvi od komentara koji su ovo prihvatili kao potpunu istinu. I ne više je kurir nego njuz.. Zbog ovog članka bi neko sutra mogao da Drinčiću razbije glavu..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 07 avg 2017, 22:45

U sistemu poremecenih vrijednosti bolesnici su i golmana reprezentacije htjeli lincovati.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2017, 01:15

o sistemu poremećenih vrijednosti večeras govore oni koji su još koliko je sinoć, po društvenim mrežama svršavali na polomjeno stopalo profesionalnog sportiste, nazivajući mesara grobarskim srcem i dajući mu podršku. Baš simp(tom)atično.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 08 avg 2017, 17:23

Jel ti to poredis fejsbuk komentare sa pokusajem linca golmana reprezentacije?

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 08 avg 2017, 18:37

alan_kardec je napisao/la:o sistemu poremećenih vrijednosti večeras govore oni koji su još koliko je sinoć, po društvenim mrežama svršavali na polomjeno stopalo profesionalnog sportiste, nazivajući mesara grobarskim srcem i dajući mu podršku. Baš simp(tom)atično.
Znam da nas ima svakakvih, ali ja sam jednom naletio na screenshot upisa admina sa nekog grobarskog foruma gdje doticni ladno izjavljuje da iz dna duse mrzi Jovica, Kalinica, Stimca, Simonovica (sve nase reprezentativce) i da bi im drage volje svima pucao u glavu ako bi znao da ce se izvuci sa tim. Nakon toga sam se morao prekrstiti.. kontam da ima zatucanih debila koji stvarno istinski mrze suprotan klub, ali ovo mi je bilo nesto totalno neshvatljivo. E sada, ako je takav lik admin, necu ni da mislim kakvi su oni koji imaju zeluca da to citaju.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 08 avg 2017, 19:00

dscile je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:o sistemu poremećenih vrijednosti večeras govore oni koji su još koliko je sinoć, po društvenim mrežama svršavali na polomjeno stopalo profesionalnog sportiste, nazivajući mesara grobarskim srcem i dajući mu podršku. Baš simp(tom)atično.
Znam da nas ima svakakvih, ali ja sam jednom naletio na screenshot upisa admina sa nekog grobarskog foruma gdje doticni ladno izjavljuje da iz dna duse mrzi Jovica, Kalinica, Stimca, Simonovica (sve nase reprezentativce) i da bi im drage volje svima pucao u glavu ako bi znao da ce se izvuci sa tim. Nakon toga sam se morao prekrstiti.. kontam da ima zatucanih debila koji stvarno istinski mrze suprotan klub, ali ovo mi je bilo nesto totalno neshvatljivo. E sada, ako je takav lik admin, necu ni da mislim kakvi su oni koji imaju zeluca da to citaju.
Aj sad to lijepo podjeli sa nama... Opet porede se izjave sa fb i konkretni događaji...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 08 avg 2017, 19:02

Porede neuporedivo, svjesni zamke u koju upadaju.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la dscile » 08 avg 2017, 19:10

DANTES je napisao/la:
dscile je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:o sistemu poremećenih vrijednosti večeras govore oni koji su još koliko je sinoć, po društvenim mrežama svršavali na polomjeno stopalo profesionalnog sportiste, nazivajući mesara grobarskim srcem i dajući mu podršku. Baš simp(tom)atično.
Znam da nas ima svakakvih, ali ja sam jednom naletio na screenshot upisa admina sa nekog grobarskog foruma gdje doticni ladno izjavljuje da iz dna duse mrzi Jovica, Kalinica, Stimca, Simonovica (sve nase reprezentativce) i da bi im drage volje svima pucao u glavu ako bi znao da ce se izvuci sa tim. Nakon toga sam se morao prekrstiti.. kontam da ima zatucanih debila koji stvarno istinski mrze suprotan klub, ali ovo mi je bilo nesto totalno neshvatljivo. E sada, ako je takav lik admin, necu ni da mislim kakvi su oni koji imaju zeluca da to citaju.
Aj sad to lijepo podjeli sa nama... Opet porede se izjave sa fb i konkretni događaji...
Ma ne poredim nista. Zaboli me da diskutujem sa ovom "sjenkom", nego sam se osvrnuo na Alanov upis jer sam i danas naletio na ss nekog lika sa twittera koji poziva Drincica na rostilj jer je slomio cigansku kost (ne citiram, nego je bilo u tom fazonu). Djenova je bila i svi znamo sta je tamo bilo, sta ja tu sada imam pisati?

Sto se tice te podijele.. davno je bilo, sigurno izmedju pola i cijele godine. Probacu naci, pa ako nadjem saljem ti u inbox.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2017, 19:22

zanimljivo, društvene mreže se kao argument nekada koriste, a nekada ne.
i što se ne može porediti?? i jedno i drugo su direktna posljedica sistema poremećenih vrijednosti. možda da radije pokušaj linča Stojkovića uporedim sa napadom trocifrenog broja predstavnika avangarde na službene prostorije FKCZ, u kojima je u tom momentu radilo nekoliko ženskih osoba? ili da uporedim sa ubistvom navijača Tuluza? Mislim, može li se to porediti?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la Shadows » 08 avg 2017, 19:27

Au kakvo relativizovanje...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2017, 19:29

dscile je napisao/la:Ma ne poredim nista. Zaboli me da diskutujem sa ovom "sjenkom", nego sam se osvrnuo na Alanov upis jer sam i danas naletio na ss nekog lika sa twittera koji poziva Drincica na rostilj jer je slomio cigansku kost (ne citiram, nego je bilo u tom fazonu). Djenova je bila i svi znamo sta je tamo bilo, sta ja tu sada imam pisati?

to je ovaj ss, pretpostavljam

slika
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 08 avg 2017, 19:31

alan_kardec je napisao/la:zanimljivo, društvene mreže se kao argument nekada koriste, a nekada ne.
i što se ne može porediti?? i jedno i drugo su direktna posljedica sistema poremećenih vrijednosti. možda da radije pokušaj linča Stojkovića uporedim sa napadom trocifrenog broja predstavnika avangarde na službene prostorije FKCZ, u kojima je u tom momentu radilo nekoliko ženskih osoba? ili da uporedim sa ubistvom navijača Tuluza? Mislim, može li se to porediti?
Ne znam ti reci meni. Ti si govorio ko još gleda šta se piše po fb. A ipak se gleda kad paše, kad ne paše ignoriše se.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 08 avg 2017, 19:36

Iako sam izrod na temi, nisam očekivao da Vojvodina startuje sa tri pobjede, nakon svih onih budalaština.

Kakav je fazon sa Borcem, zar oni nisu stabilizovali klub, ušle Kostićeve pare, a oni opet na začelju?

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 08 avg 2017, 19:39

NeshaFCB je napisao/la:Iako sam izrod na temi, nisam očekivao da Vojvodina startuje sa tri pobjede, nakon svih onih budalaština.

Kakav je fazon sa Borcem, zar oni nisu stabilizovali klub, ušle Kostićeve pare, a oni opet na začelju?
Kog kostića?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 08 avg 2017, 19:42

Onog iz Auto Čačka.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 08 avg 2017, 21:50

DANTES je napisao/la:Ne znam ti reci meni. Ti si govorio ko još gleda šta se piše po fb. A ipak se gleda kad paše, kad ne paše ignoriše se.
ne bih ja, nego vidio od tebe
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 08 avg 2017, 23:25

alan_kardec je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Ne znam ti reci meni. Ti si govorio ko još gleda šta se piše po fb. A ipak se gleda kad paše, kad ne paše ignoriše se.
ne bih ja, nego vidio od tebe
Što si djetinjast? :rol:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 09 avg 2017, 22:45

:urnebes: :urnebes: :clap:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la marconato » 09 avg 2017, 23:23

Zvezdanaesterac... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Jelen Super liga Srbije

Post Postao/la DANTES » 09 avg 2017, 23:36

marconato je napisao/la:Zvezdanaesterac... :kafa:
Klasični. Ali mi smo fer. Namjerno izgubimo nećemo da budemo pichke.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.