1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Android » 27 maj 2017, 00:03

SiamoNoi je napisao/la:WE WILL BACK.

Gušim se.
:urnebes:

Dobar je komentar bio na faceu, nema ih dovoljno da drze trans na kojem bi bila puna recenica :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 27 maj 2017, 00:17

gruezi je napisao/la:je li rijeka veca od splita i generalno kakav je interes u gradu za klub...da li u rijeci ima navijaca dinama i hajduka ili su 95+ posto navijaci rijeke? ima li klub navijaca van rijeke ili je sve podredzeno hajduku u ostatku dalmacije?
Nije veca. Split je veci. Rijeka ima oko 130.000 stanovnika, a Split oko 180.000. U Rijeci ima navijaca Dinama i Hajduka, ali ne u tolikom broju kao sto je slucaj npr. u Osijeku. Rijeka ima navijace po obliznjim gradovima kao sto su Opatija, Kostrena... Za njih navijaju i po obliznjim otocima. Po gostovanjima Armade najbolje mozes vidjeti koliko Rijeka ima navijaca po drugim gradovima, tj. koliko nema, jer sve sto dodje u goste dodje iz Rijeke dok Dinamo i Hajduk dodju bodriti navijaci iz grada u kojem gostuje, kao i okolnih gradova.

Sto se tice Dalmacije, ona je itekako podredjena Hajduku.

PS. Rijeka nije u Dalmaciji. I neki dan je netko napisao da je Rijeka u Dalmaciji :lol:

NemaStrancaDoBosanca
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 avg 2014, 11:54
Kontakt:

Re: RE: Re: 1. HNL

Post Postao/la NemaStrancaDoBosanca » 27 maj 2017, 07:55

Signore je napisao/la:Mislim da sam vidio negdje da je Solin najavio dogradnju stadiona i da ce u Splitu igrati samo par utakmica. Samo ne znam sta cekaju s tim, jer ja koliko poznajem njihov stadion, njima treba kompletan stadion, jer igraju skoro pa na igralistu, tesko je ono nazvati stadionom.

Bez obzira na sve, i ja bih radije njih vidio u eliti, pa mozda i docekamo novi stadion. Ne bih da prizivam djavla, ali to je ipak HNL i igranje na Parku mladezi mi vuce na fuziju.
Nije Solin nista takvo najavio. Vjerojatno si ih zamijenio s Goricom koja ima plan ako udje u prvu ligu brzo prijeci na svoj stadion jer mu za licencu nedostaju samo reflektori, a njih su kupili kad se prodavao stadion u Velikoj na drazbi tako sto su bili partner tamosnjoj opcini koja je na kraju kupila stadion.

Gorica im je dala novac za kaparu kako bi sudjelovali na drazbi, a sad zauzvrat mogu reflektore uzeti. Samo ih trebaju prebaciti i dobit ce licencu za stadion za 1. HNL.
Iz ljubavi, iz dišpeta. Član Hajduka. http://hajduk.hr/klub/clanstvo

NemaStrancaDoBosanca
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 avg 2014, 11:54
Kontakt:

Re: RE: Re: 1. HNL

Post Postao/la NemaStrancaDoBosanca » 27 maj 2017, 08:03

gruezi je napisao/la:je li rijeka veca od splita i generalno kakav je interes u gradu za klub...da li u rijeci ima navijaca dinama i hajduka ili su 95+ posto navijaci rijeke? ima li klub navijaca van rijeke ili je sve podredzeno hajduku u ostatku dalmacije?
U Rijeci i blizoj okolici je prije bilo jako puno navijaca Hajduka. Znatno vise nego Dinama. Ima ih i sad, ali puno manje nego prije. To je i jedan od razloga zasto je za navijace Rijeke najveci rival Hajduk i puno su napaljeniji na Hajduk nego na Dinamo.

Izvan Primorja i Kvarnera nemaju bas navijaca, eventualno Istra. Na blizim otocima ima dosta navijaca Hajduka. Rab je primjerice u velikoj vecini hajducki otok.

U Dalmaciji apsolutni primat ima Hajduk, ako ima navijaca Rijeke to je izolirani slucaj.
Iz ljubavi, iz dišpeta. Član Hajduka. http://hajduk.hr/klub/clanstvo

NemaStrancaDoBosanca
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 avg 2014, 11:54
Kontakt:

Re: RE: Re: 1. HNL

Post Postao/la NemaStrancaDoBosanca » 27 maj 2017, 08:11

Signore je napisao/la:Stadion ce tamo biti, ali je pitanje kad? Najoptimisticniji ocekuju 2020. i ako bude do tad mogu bit sretni.
Nema sanse da bude do 2020., mislim da je lako moguce da se nikad ni ne izgradi. Problem je i sto novca koji je bio spreman za gradnju vise nema jer je naftni biznis pao u krizu, a gazda Rijeke Volpi se bavi naftom u Africi. Sad tamo ima tri puta manje radnika nego prije koju godinu. Uz to su u aferi Wikileaks objavljeni neki dokumenti koji mu ne idu u prilog pa je prica da se zbog toga preselio na Kubu. Inace zadnjih godinu i pol dana vise ni ne financira klub koji danas zivi uglavnom od prodaje igraca. I sad ce na ljeto trebati zaraditi 10ak milijuna eura.
Iz ljubavi, iz dišpeta. Član Hajduka. http://hajduk.hr/klub/clanstvo

NemaStrancaDoBosanca
Postovi: 90
Pridružen/a: 06 avg 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la NemaStrancaDoBosanca » 27 maj 2017, 08:45

Potvedjeni su prvi ljetni transferi. Grezda i Bockaj iz Lokomotive sele u Osijek. Odsteta nepoznata. Podsjeca malo na put Rijeke. I oni su nakon sto ih je preuzeo novi vlasnik prvo poslovali s Lokosima.

Vice Kendes iz HD je potpisao za Slaven Belupo, a napustio ih je Stevanovic koji je otisao u Servette.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
Iz ljubavi, iz dišpeta. Član Hajduka. http://hajduk.hr/klub/clanstvo

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: RE: Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 27 maj 2017, 10:21

NemaStrancaDoBosanca je napisao/la:
Signore je napisao/la:Mislim da sam vidio negdje da je Solin najavio dogradnju stadiona i da ce u Splitu igrati samo par utakmica. Samo ne znam sta cekaju s tim, jer ja koliko poznajem njihov stadion, njima treba kompletan stadion, jer igraju skoro pa na igralistu, tesko je ono nazvati stadionom.

Bez obzira na sve, i ja bih radije njih vidio u eliti, pa mozda i docekamo novi stadion. Ne bih da prizivam djavla, ali to je ipak HNL i igranje na Parku mladezi mi vuce na fuziju.
Nije Solin nista takvo najavio. Vjerojatno si ih zamijenio s Goricom koja ima plan ako udje u prvu ligu brzo prijeci na svoj stadion jer mu za licencu nedostaju samo reflektori, a njih su kupili kad se prodavao stadion u Velikoj na drazbi tako sto su bili partner tamosnjoj opcini koja je na kraju kupila stadion.

Gorica im je dala novac za kaparu kako bi sudjelovali na drazbi, a sad zauzvrat mogu reflektore uzeti. Samo ih trebaju prebaciti i dobit ce licencu za stadion za 1. HNL.
Ja sam prilicno uvjeren da sam za Solin nesto citao, iako mi je bilo nerealno s obzirom na stanje njihovog stadiona. Za Goricu me cudi sto vec nisu sredili to. Oni barem imaju tribine, imaju mogucnost da postave sve potrebne pratece elemente i da stadion zadovolji uslove za igranje Prve lige. Solin ima jednu malu centralnu tribinu i preko puta nje imaju neku tribinu od par redova. Taj stadion u najboljem slucaju treba dogradjivanje, a u najgorem rusenje i izgradnja iznova, barem jedne tribine koja bi bila centralna.
NemaStrancaDoBosanca je napisao/la:
Signore je napisao/la:Stadion ce tamo biti, ali je pitanje kad? Najoptimisticniji ocekuju 2020. i ako bude do tad mogu bit sretni.
Nema sanse da bude do 2020., mislim da je lako moguce da se nikad ni ne izgradi. Problem je i sto novca koji je bio spreman za gradnju vise nema jer je naftni biznis pao u krizu, a gazda Rijeke Volpi se bavi naftom u Africi. Sad tamo ima tri puta manje radnika nego prije koju godinu. Uz to su u aferi Wikileaks objavljeni neki dokumenti koji mu ne idu u prilog pa je prica da se zbog toga preselio na Kubu. Inace zadnjih godinu i pol dana vise ni ne financira klub koji danas zivi uglavnom od prodaje igraca. I sad ce na ljeto trebati zaraditi 10ak milijuna eura.
Rekoh da to ocekuju najoptimisticniji i da mogu biti sretni ako bude do tad. Ja osobno ne ocekujem da ce do tad srusiti postojeci, a ne da krenu u izgradnju novog. Njih je birokracija zeznula maksimalno, jer kad su imali pare nisu imali papire, a sad je obratno.
NemaStrancaDoBosanca je napisao/la:Potvedjeni su prvi ljetni transferi. Grezda i Bockaj iz Lokomotive sele u Osijek. Odsteta nepoznata. Podsjeca malo na put Rijeke. I oni su nakon sto ih je preuzeo novi vlasnik prvo poslovali s Lokosima.

Vice Kendes iz HD je potpisao za Slaven Belupo, a napustio ih je Stevanovic koji je otisao u Servette.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
Rijeka je radila pametno, vidimo iz rezultata. Mislim da pametno radi i Osijek. Sama cinjenica da oni zimus nisu nikog doveli jer ih nitko nije zadovoljio govori dovoljno o njima. Ne zele gomilati igrace samo zato sto im je potrebno zatvoriti poziciju, zele dovesti igrace koji ce biti kvalitetni. Ja se osobno nadam da ce oni iduce sezone biti u borbi za titulu, pa barem 10 kola prije kraja ako vec ne izdrze do kraja.

Nadam se da ce i Hajduk pokupiti par kvalitetnih igraca iz HNL-a, jer u HNL-u sigurno ima igraca s kojima se moze postici puno, to vidimo i iz primjera Rijeke, a i Osijek je zagrijan na domacem trzistu. Grezda je odlican igrac i Osijeku ce dobro doci. Oni ce imati strasan napad. Vjerojatno ce Grezda desno, lijevo Boban, Ejupi u spicu i Perosevic iza Ejupia. I Bockaj mi se svidio, cak sam mislio da ce zavrsiti u Dinamo s obzirom koliko Dinamo muci muku s desnim bocnim. Jos na kraju kad ispadne novi slucaj Tomecak.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: RE: Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 27 maj 2017, 12:00

Signore je napisao/la:
Vidim da si dosta upucen u situaciju klubova, pa da pitam nesto. Dmytro Lyopa je proglasen najboljim igracem Osijeka po izboru navijaca a nesto sam citao da ce ga Osijek otkupiti valjda. Znas li sto o tome? Stvarno je strasan igrac.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: RE: Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 27 maj 2017, 12:14

jopaa7 je napisao/la:
Signore je napisao/la:
Vidim da si dosta upucen u situaciju klubova, pa da pitam nesto. Dmytro Lyopa je proglasen najboljim igracem Osijeka po izboru navijaca a nesto sam citao da ce ga Osijek otkupiti valjda. Znas li sto o tome? Stvarno je strasan igrac.
Ne znam nista konkretno. Citao sam na jednom hrvatskom forumu da je to gotova stvar. Spominju se jos Kolinger i Rahmani, inace Lokomotivin stoperski dvojac, samo sto je Rahmani na papiru igrac Dinama kojem za par dana istice posudba. Dinamo je Splitu dao masne pare za njega, sumnjam da ce ga pustiti tek tako.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la badblueboylivno » 27 maj 2017, 12:50

Stadion u Solinu je ruševina, trebat će im milijuni da ga srede, a ne znam gdje će ih naći.
Hayley <3

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 maj 2017, 13:25

gruezi je napisao/la:je li rijeka veca od splita i generalno kakav je interes u gradu za klub...da li u rijeci ima navijaca dinama i hajduka ili su 95+ posto navijaci rijeke? ima li klub navijaca van rijeke ili je sve podredzeno hajduku u ostatku dalmacije?
Kolega Signore je sve jako lijepo objasnio a ja bih samo potvrdio da u Rijeci ima podosta Hajdukovaca i puno manje Dinamovaca. Cesto sam sjedio u kaficima po Rijeci i gledao recimo Hajduk-Rijeka da su ljudi normalno navijali za Hajduk. U Rijeci ima jakih univerziteta pa dosta studenata dolazi iz Dalmacije i Slavonije tu studirati. Posto je nekad Rijeka imala jaku industriju dosta je dalmatinaca doslo tu raditi pa otuda i dosta hajdukovaca. Sto se tice van Rijeke i navijaca van grada ima navijaca Kvarner (Sj. Jadran), Gorski kotar velika vecina rijeckih navijaca (sve sjevernije vise dinamovaca), otoci na Kvarneru Krk recimo, Istra, ali i ima i nekolicina slovenaca koji redovno dolaze na utakmice na Rujevicu i prije Keka, recimo Rijeka Ljubljana mozes stici malo vise od sat i pol. Interes je naravno zadnjih godina u gradu jako velik ali nije to bas tako bilo recimo samo sezonu prije Volpija kad je Rijeka skoro ispala u 2. ligu ali Rijeka uvijek ima jaku podrsku Armade. Rujevica je cesto i ove sezone bila poluprazna a ne radi podrske vec radi jako skupih karata za hrvatski standard, mislim najskuplje u ligi, kad je derbi mozes komotno za cijenu dvije ulaznica otici negdje u grad nesto fino pojesti i popiti i na tv gledati utakmicu. S
igurno je da su Torcida i BBB mnogo brojniji.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 27 maj 2017, 18:58

Isusati ovih Rijecana.Prije tri godine nisu znali ni da imaju klub u gradu,a sad su svi veli navijaci.Najjaci su pak ovi sto im po vijestima uzimaju izjave."Hvala Dinamu,hvala Zagrebu..." :tokralju: Ne moguevoxjddgvctfsanj


Cestitke svim pravim navijacima i sacuvaj nas ovakvih likova.

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 27 maj 2017, 19:55

Na samom početku kad je Pivarić kao zadnji igrač srušio Vešovića i nije dobio ni žuti, potom kod čistog prekršaja Schildenfelda koji je srušio Vešovića na rubu šesnaesterca, a Zebec nije pokazao ni faul te kod Soudanijevog trećeg gola koji je zabio iz debelog ofsajda.

Sta bi tek bilo da Dinamu treba pobjeda za osvajanje prvenstva? Sramota da se ide na to da Soudani bude prvi strijelac prvenstva.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 maj 2017, 19:59

Sta si ocekivao od lopovskog kluba, dva cista penala za rijeku i neregularan 3. Gol soudanija? Bem im mamu lopovsku, nema korumpiranije lige u europi, bh premier liga je champions liga za ove lopove. Lopovi svake sezone pocinju ligu sa 12 bodova radi svoje filijale a jos jadovima sudci pomazu, jadno da jadnije ne moze biti.
Treba soudani biti prvi strijelac da ga lakse proda za lijeka im trebalo mamu im jbem lopovsku jos jednom.
Zadnja izmjena: _forzamilan_, dana/u 27 maj 2017, 20:07, ukupno mijenjano 1 put.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 27 maj 2017, 20:07

_forzamilan_ je napisao/la:Sta si ocekivao od lopovskog kluba, dva cista penala za rijeku i neregularan 3. Gol soudanija? Bem im mamu lopovsku, nema korumpiranije lige u europi, bh premier liga je champions liga za ove lopove. Lopovi svake sezone pocinju ligu sa 12 bodova radi svoje filijale a jos jadovima sudci pomazu, jadno da jadnije ne moze biti.
Nisam uopce iznenaden. To se gleda zadnjih 10tak sezona, al bar su ozljedeni Sigali i Moro i nadam se da nece moc igrat kup pa da Dinamo ostane i bez tog trofeja.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 maj 2017, 20:09

Evo ga 4. Gol haha
Cekam sad samo onog hercegovackog debila da se javi sa svojom analizom i da je sve regularno haha
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 27 maj 2017, 20:13

Treci gol nije regularan, al Rijeka se propisano sramoti.

Avatar
Ras
Postovi: 1469
Pridružen/a: 16 jan 2017, 06:55
Lokacija: Sarajevo!
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Ras » 27 maj 2017, 20:13

Ovo je već pišanje po sirotinji!
Prvenstvo Republike BiH (1): 1946!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972!
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013!
Kup (5): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012!
Superkup (3): 1998, 2000, 2001!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la _forzamilan_ » 27 maj 2017, 20:14

Kako slave jadovi, smijesni su
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
CROtorious
Postovi: 1537
Pridružen/a: 10 apr 2016, 19:42
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la CROtorious » 27 maj 2017, 20:15

Koja sramota.
Zadnja Klupa

Everyday it seems we're wasting away

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.