1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 31 avg 2017, 17:04

Evo citam milijun i pol eura i Pavicic za Gavranovica. I onda cemo za godinu dana opet citati kako je Dinamo sje*ao samog sebe. Zasto im nisu uvalili Hodzica, Pavicic je odlican igrac i Rijeka ce s njim dobiti jako puno. Doduse, nisu ni u Rijeci glupi.

Prodaja Benkovica i Soudanija bi bila dva koraka unatrag, ali jednim dijelom treba i odvagati. Benkovica muce ozljede, a upitno je koliko Soudani ima motivacije, mada i demotiviran zna bit medju boljim na terenu. Mozda u Dinamu kroje potpuno novu momcad.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la KingJamesMVP » 31 avg 2017, 17:15

Vidjet ćemo još za Benkovića i Soudanija. A povratkom Ademija Pavičić nema šanse za igru
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 22:23

Ode Vlašić.Povlačim ono o naslovu :mrgreen:

Bezveze,ovo im je mogla bit ta godina.

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la KingJamesMVP » 31 avg 2017, 23:01

Službeni predstavnici »Rijeke« bili su u Maksimiru na pregovorima oko posudbe igrača »Dinama« Domagoja Pavičića. Očekujemo da se Pavičić priključi treninzima »Rijeke«. Apsolutno nije bilo razgovora o prijelazu Marija Gavranovića u »Dinamo«. Gavranović nije bio tema prijelaznog roka – kratko je priopćio klupski glasnogovornik Alen Rivetti
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la crozla » 01 sep 2017, 09:55

Puljic u Rijeci, osobno sam siguran da i nije veliko pojacanje.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 sep 2017, 10:19

crozla je napisao/la:Puljic u Rijeci, osobno sam siguran da i nije veliko pojacanje.
Jakov? Pa dobro je otvorio sezonu, dao je par golova, ali je i meni upitno hoce li nastaviti tako. Inter je znao stvoriti golgetera, al da je ovaj zabijao barem polusezonu bio bi zicer. Ovako nakon par utakmica bas i ne znam, jer je proslu sezonu zabio mozda desetak golova.

Pavicic na kraju ostao u Dinamu. On bi po meni Rijeci bio pojacanje. Da je pametan otisao bi bilo gdje, jer kvalitetu ima, ali zbog velike konkurencije i brzopletosti u struci Dinama ne dobija dovoljno prilika i ne dolazi toliko do izrazaja. Njemu bi sjela neka Legija ili tako neki klub razina EL.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la crozla » 01 sep 2017, 10:25

Signore je napisao/la:
crozla je napisao/la:Puljic u Rijeci, osobno sam siguran da i nije veliko pojacanje.
Jakov? Pa dobro je otvorio sezonu, dao je par golova, ali je i meni upitno hoce li nastaviti tako. Inter je znao stvoriti golgetera, al da je ovaj zabijao barem polusezonu bio bi zicer. Ovako nakon par utakmica bas i ne znam, jer je proslu sezonu zabio mozda desetak golova.

Pavicic na kraju ostao u Dinamu. On bi po meni Rijeci bio pojacanje. Da je pametan otisao bi bilo gdje, jer kvalitetu ima, ali zbog velike konkurencije i brzopletosti u struci Dinama ne dobija dovoljno prilika i ne dolazi toliko do izrazaja. Njemu bi sjela neka Legija ili tako neki klub razina EL.
Znam Pulju osobno, dobar momak, al' realno nije za veliki domet, fizicki je slab. Sumnjam da ce i izboriti mjesto za Europu, a ako i izbori tesko da ce duel dobiti. Tehnicko znanje nije upitno.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 sep 2017, 10:28

Onda bi mu mozda bolje bilo da je pokusao u Interu nazabijat i otic vani, uzet pare, obezbjedit se. U Rijeci ce tesko imat neke ozbiljne pare, a upitno je koliko ce imat prilika, a onda i dati golova za Rijeku. U tom slucaju je tesko otici vani za neke bolje pare.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la crozla » 01 sep 2017, 10:35

Nikada ne mozes znati, mozda za dvoje pripreme u Rjeci digne taj fizicki standard, stvarno zna igrati. Na betonu opali skaricama u 90 .
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la KingJamesMVP » 01 sep 2017, 11:47

Signore je napisao/la:
crozla je napisao/la:Puljic u Rijeci, osobno sam siguran da i nije veliko pojacanje.
Jakov? Pa dobro je otvorio sezonu, dao je par golova, ali je i meni upitno hoce li nastaviti tako. Inter je znao stvoriti golgetera, al da je ovaj zabijao barem polusezonu bio bi zicer. Ovako nakon par utakmica bas i ne znam, jer je proslu sezonu zabio mozda desetak golova.

Pavicic na kraju ostao u Dinamu. On bi po meni Rijeci bio pojacanje. Da je pametan otisao bi bilo gdje, jer kvalitetu ima, ali zbog velike konkurencije i brzopletosti u struci Dinama ne dobija dovoljno prilika i ne dolazi toliko do izrazaja. Njemu bi sjela neka Legija ili tako neki klub razina EL.
Ja mislim da je Pavičić ipak otišao u Rijeku
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 sep 2017, 11:49

U teretani moze napravit cudo po pitanju fizicke snage, al treba imat pravi tim trenera. Ne bi bio prvi koji je na taj nacin pripomogao samom sebi u karijeri.


Pavicic nije otisao u Rijeku. Dinamo i Rijeka su se dogovorili, ali je on odbio. Tako barem pisu.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 17:16

Signore je napisao/la:Pavicic nije otisao u Rijeku. Dinamo i Rijeka su se dogovorili, ali je on odbio. Tako barem pisu.
Posudba 6 mjeseci?

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 sep 2017, 18:08

SiamoNoi je napisao/la:
Signore je napisao/la:Pavicic nije otisao u Rijeku. Dinamo i Rijeka su se dogovorili, ali je on odbio. Tako barem pisu.
Posudba 6 mjeseci?
:lol: :lol: Evo sad. A sinoc naslov 'Pavicic odbio Rijeku' :lol: Ne znam tko je gori, novinari sto pisu to ili ja koji im povjerujem :roll:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 20:10

slika
Woo ubio :tokralju: :tokralju: :tokralju:

:salut:

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la crozla » 02 sep 2017, 13:18

slika

Cibalia solidno ulazi u nastavak sezone, vrlo dobra rjesenja za obranu. Pogotovo Milic, koji uopce nije lose igrao u Hajduku.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 02 sep 2017, 13:29

Ima solidnu ekipu Cibalia i ako nista bit ce ravnopravni u borbi za opstanak, mada jos uvijek nisu rijesili financijske probleme i zbog toga bi mogli ispastati, pogotovo na proljece.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la crozla » 02 sep 2017, 14:42

Njima cilj i jeste opstanak, sa ovim stoperima je to izvjesnije. Obrana je tu kljuc, Bartolovic jako dobar trener.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2017, 15:20

Zoran Mamić nije proglašen za najboljeg trenera Ujedinjenih Arapskih Emirata
slika
Koliko su se Sportske novosti sadržajem, kvalitetom, objektivnošću i relevantnošću srozale jasno je svakom kome iste nisu jedini izvor informacija o sportu u Hrvatskoj i svijetu.

Posljednji primjer gore navedenog stiže nam u vidu teksta (autor Davorin Olivari) koji je objavljen 30. kolovoza u tiskanom izdanju najvećeg športskog dnevnog lista u državi.

Novinar Olivari je naime, povodom toga što “većina komentatora tvrdi da je pad zagrebačke momčadi stigao nakon odlaska Zorana Mamića i njegova stožera”, odlučio okrenuti broj bivšeg igrača, trenera i sportskog direktora Dinama, te s njim u laganom intervjuu prokomentirati takva razmišljanja. Nažalost po njega aktualnom treneru Al Aina i optuženiku za sudjelovanje u počinjenju teškog gospodarskog kriminala se o toj temi nije razglabalo, pa je tako hrvatska javnost ‘za utjehu’ upoznata s činjenicom da je Zoran Mamić proglašen najboljim trenerom u Emiratima. U tekstu se klasično profesionalno to pak nigdje izričito ne navodi, kao ni ime “najvećeg dnevnog lista” u Emiratima – u čijem je izboru Mamićev Al Ain tobože proglašen najvećim favoritom nadolazeće sezone Arabian Gulf League-a. “Razlog? Zoran Mamić!” – naravno.

Niže u tekstu navode se i imena trenera koji su “poredani” ispod hrvatskog stratega. Tako su se u izboru najvećeg dnevnog lista u UAE iza Zorana Mamića navodno našli Laurențiu Reghecampf, José Peseiro (ili po Olivarijevom Pereiro), legendarni Cesare Prandelli i ostali. Dovoljno da Zoran Mamić skromno prizna da je “jako lijepo vidjeti pohvale odnosno da se cijeni rad i trud koji moji pomoćnici i ja ulažemo”.

Svemu navedenom priložena je i grafika, očito ‘posuđena’ sa službenog Twitter profila samog Zorana Mamića, koji se ovim priznanjem pohvalio još 26. kolovoza.

slika

Dobru vibru Sportskih novosti dan poslije uhvatio je i službeni Dinamo, objavom na službenom Facebook profilu putem kojeg je čestitao svom bivšem igraču, kapetanu i treneru na velikom ostvarenju.

slika

Bez da se zapitaju kako je moguće da je netko proglašen najboljim trenerom države u kojoj su nagrade za minulu sezonu podijeljene još u 5. mjesecu ove godine (op.a Zoran Mamić nije bio kandidat za nagradu), a novi prvenstveni izazovi na rasporedu su za tek 15-ak dana – laž da je mlađi Mamić proglašen najboljim trenerom Emirata objavio je i RTL. Ni oni nisu bili u stanju navesti ime “najutjecajnijeg medija u Ujedinjenim Arapskim Emiratima”… Tek su nabacali istu onu grafiku (od za sada nepoznatog medija) i svoj tekst nadopunili kreativnim grafikama na temu “Zoran Mamić”.

S obzirom da na našem portalu kroz rubriku ‘Naši vani’ aktualno pratimo sva ostvarenja hrvatskih nogometaša i trenera u inozemstvu odmah nam je bilo čudno da na ovakvu vijest nismo naletjeli u tim “najutjecajnijim i najvećim” medijima Emirata. Uz činjenicu da smo znali da je izbor za najboljeg trenera prve lige Ujedninjenih Arapskih Emirata održan u 5. mjesecu, vrag nam nije dao mira pa smo išli otkriti koji medij, povodom i na temelju čega.

Saznanja su naravno otužna. Zoran Mamić naime nije proglašen najboljim trenerom u izboru najvećeg i najutjecajnijeg medija u Emiratima pred početak nove sezone. Jedini tekst u digitalnom obliku na arapskom jeziku (koji smo uspjeli pronaći) potvrđuje da je Mamić zaista rangiran spomenutim redoslijedom u odnosu na ostale trenere u Emiratima. Povod tome pak nije bilo nečije mišljenje, il nekakvo dijeljenje nagrada već, kako navodi emiratesvoice.com, novi tjedni FIFA ranking svjetskih trenera, prema kojem je Zoran Mamić trenutno najbolje rangiran trener UAE lige, ukupno 160. trener svijeta. Drugoplasirani na ljestvici grafike objavljene u Sportskim novostima i na RTL-u Reghecampf je pak 176. trener svijeta, i tako do kraja famozne top 5 liste, prema kojoj je Cesare Prandelli 797. na ljestvici.

S obzirom na to da je svaki zaljubljenik u nogomet upoznat s tim da FIFA ne objavljuje nikakve tjedne liste najboljih trenera svijeta, u ovoj fazi smo već dobrano ostali u čudu. Jedina relevantna ljestvica najboljih trenera svijeta (koju FIFA priznaje) jest ona Međunarodnog instituta za nogometnu povijest i statistiku, koji svoju listu najboljih objavljuje jednom godišnje.

Nakon što smo ustanovili da Zoran Mamić nije osvojio titulu za najboljeg trenera Emirata, te da je u emiratskim medijima predstavljen kao trenutno najbolje FIFA rangiran trener u državi, ostalo nam je za kraj samo utvrditi na temelju čega su to zaključili kolege iz Emirata.

Potraga nije dugo trajala… Zaguglate “best football coaches ranking” i prvo što će vam tražilica izbaciti jest nizozemska web stranica koja se bavi rangiranjem klubova, trenera i najboljih strijelaca diljem svijeta. Tako su se izgleda – u euforičnom duhu pred uzvrat četvrtfinala Azijske lige prvaka, u kojoj je Mamićev Al Ain remizirao (0-0) u prvoj utakmici protiv saudijskog velikana Al Hilala – emiratske kolege malo zaigrale pa skoknuli na spomenuti portal, vidjeli posljednje objavljenju tjednu ljestvicu i podatke s iste proglasili službenim FIFA rankingom.

slika
slika
Sportske novosti, GNK Dinamo Zagreb i RTL.hr objavili su da je bivši igrač, trener i sportski direktor Dinama, danas strateg emiratskog Al Aina i suoptuženik za teški gospodarski krimanal - Zoran Mamić, proglašen najboljim trenerom Ujedinjenih Arapskih Emirata. Pa... malo je reći da to nije istina
Placenicke novosti,GNK,Olivari,StriTZ,RTL :lol: :lol: :lol: :tokralju:
http://sport360.com/article/football/ar ... ue-awards/

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Android » 02 sep 2017, 15:38

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Iako znas da je HRV novinarstvo davno dotaklo samo dno, opet se iznova iznenadis kad vidis ovakve stvari :lol:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 02 sep 2017, 18:54

Tipicno danasnje novinarstvo. On je dakle prema tim nizozemcima stvarno najbolje rangiran u ligi, al nije to zanimljivo, ajmo napravit senzaciju :lol: :lol: I onda me netko pita 'zar to nisi citao'. Nista ne citam.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.