FK Novi Pazar

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Lillard » 17 apr 2014, 11:27

Samo gledam dvostruka mjerila pojedinaca ovdje.. Znaci, puna podrska Pazarcima, a kad neke slicne stvari naprave, bubam, Lesinari onda se zgrazaju.. Mislim, istina je negdje u sredini, al' opet.. :hmmmmm:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la NeshaFCB » 17 apr 2014, 11:43

Gorki je napisao/la:ja bi odmah poslije Pazara izbacio Zvezdu,zbog njene navijačke podgrupe ČETNICI SEVER. :!: a još malo kad bi se pročačkalo pola JSL bi trebalo izbaciti.

paGlu ti je post do bola :thumbdown:

+ nisam Pazarac ;)
To šta bi ti je tvoja stvar. Govorimo o konkretnim stvarima. Svako kolo navijačka grupa iz Pazara pravi problem, vrijeđa države iz koje je, baca bombe, napada policiju i vrijeđa drugo i drugačije. Za slične prekršaje u Italiji, Njemačkoj, Francuskoj klub bi već bio izbačen ili u najboljem slučaju igrao sve utakmice pred praznim tribinama ili na neutralnom terenu.

Nije me briga jesi li ili nisi Pazarac, nisam ni ja blizanac, suština je da na ovoj temi se piše jedino kad se pročita jedan neobjektivan tekst sa par portalčića koji pišu subjektivno i staju na jednu stranu... To je već do tih novinarčića. Koji su Pazar vidjeli jedino na geografskoj karti... Al zato sve znaju... Sigurno si pratio utakmicu sa Napredkom? Ko je započeo vrijeđanje? Naravno da znaš, ali to nikada nećeš priznati.

lillard

Spomenuo si Lešinare, spomeni i one koji na svakoj utakmici nose ratne zastave. Kao što reče istina je u sredini. A opet mi smo BiH, kod nas je ustav takav da imaš konstitutivne narode, u Srbiji imaš manjine i jedan narod. Tu je ključ, nije za poređenja.

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 apr 2014, 12:22

alan_kardec je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:šta se neće desiti?
Nece se desiti da Krusevljani budu kaznjeni odgovarajuce za fasizam i nacionalizam..
Prvo, ne znamo hoće li uopšte neko biti kažnjen i koliko, ali ti, vidim, već znaš :problem:
Drugo, šta podrazumjevaš pod pojmom kažnjeni odgovarajuće?
Recimo za takva uvredljiva šovinistička skandiranja i transparente ranije su kažnjavani i Rad, Partizan, Pazar... pa mislim i Zvezda, tako da ne vidim razlog zašto bi Napredak bio izuzetak, ako već ko što kažete postoje dokazi.



Želite opet od Pazaraca na ovoj temi napraviti nekakve žrtve, ali nije ni njihovo maslo za Ramazana što bi se reklo. To je opštepoznato, zna se kakva su grupa i vi to dobro znate, ali se opet nešto folirate, podrška braći i slične gluposti. Na čemu podrška? Na lomljenju stolica, šovinističkom skandiranju, tuči sa policijom? Prošle sezone neki ludak pokušao u Pazaru baciti improvizovanu eksplozivnu napravu na navijače Partizana. Da je uspio, pala bi mrtva glava. :problem:
PODRSKA BRACI

:shhh:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la sarajlija » 17 apr 2014, 12:26

Podrska braci i veliki selam za NP.
04.10.2009 !!

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Gorki » 17 apr 2014, 12:28

Znači Delije,Grobari,Forsi,Lešinari itd,mogu provocirati i psovati majku ba*ijsku a mi ili Pazarci treba da šutimo. :nene:
Mislim da ti ne trebam nabrajati kakva sve skandiranje polaze od nabrojanih navijačih skupina + transparenti itd itd.
Prvo druže moj pogledaj u svoju avliju pa onda sudi drugom ;) Jer neopravdavam nijedan vid nacionalizma,ništa nam to dobro neće donijeti NIKAD ,jer u žvotu treba biti čovjek a to je danas najteže biti.

Zastava sa ljiljanima nije ratna zastava nego je zastava R Bosne i Hercegovine,ova sada je Dejstonska zastava ;)
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la ennis » 17 apr 2014, 13:04

Podrska braci u borbi protiv fasista i procetnickih organizacija,lakse je nama iz Sarajeva pricati ali vi tamo vodite pravu borbu i postali ste mnogo jaki,samo naprijed,gazite bez pardona :clap: :clap:
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Interista » 17 apr 2014, 13:11

najgore mi je kad nase Bosnje ufate pisati neke podrske braci a o desavanjima u tudjoj avliji nemaju pojma.. podrska braci koji vole tursku najveceg okupatora koji nam je unistio srednjovjekovnu drzavu sad bi barem bili mirni ubirao harac nametao vjeru itd. to ne moze biti brat nikako

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la NeshaFCB » 17 apr 2014, 13:21

Interista je napisao/la:najgore mi je kad nase Bosnje ufate pisati neke podrske braci a o desavanjima u tudjoj avliji nemaju pojma.. podrska braci koji vole tursku najveceg okupatora koji nam je unistio srednjovjekovnu drzavu sad bi barem bili mirni ubirao harac nametao vjeru itd. to ne moze biti brat nikako

Ma i kod Srba imaš takvih likova, Grci braća ovo ono, jest al u onoj stvari ... Nije to poenta priče. Poenta je vandalizam i vrijeđanje države.

Svako ima pravo da voli koga hoće. To nije upitno, ali na sportskoj manifestaciji praviti nerede, ratnohuškačke transparente i skandirati uvrijedljive stvari je za svaku osudu, ma o kome se radilo. Mada živimo u društvu u kome je najveći Bošnjo onaj koji pjeva Gazi Č i UBi S i najveći Srbin koji pjeva Ubi T.... Tužno al jbg. Pa tako i na ovoj temi, dječurlija koja spominju četnike i šta sve ne... Nadam se da će moderacija banovati ovog ennisa.


Znači Delije,Grobari,Forsi,Lešinari itd,mogu provocirati i psovati majku ba*ijsku a mi ili Pazarci treba da šutimo. :nene:
Mislim da ti ne trebam nabrajati kakva sve skandiranje polaze od nabrojanih navijačih skupina + transparenti itd itd.
Prvo druže moj pogledaj u svoju avliju pa onda sudi drugom ;) Jer neopravdavam nijedan vid nacionalizma,ništa nam to dobro neće donijeti NIKAD ,jer u žvotu treba biti čovjek a to je danas najteže biti.


Psovanje majke bal.... je za svaku osudu. Ali za još veću osudu je bacanje bombe na stadionu. A to se desilo u NP. Projektil koji da je eksplodirao mogao je oduzeti barem 20 života...

I ne poredi državu u kojoj živimo sa Srbijom. Nema smisla. Jer mi smo država tri naroda, a Srbija država Srba i nacionalnih manjina. Što ne znači da iko ikome ima pravo vrijeđati naciju i vjeru.
Ali ponavljam prava manjina u svakoj državi su jasno definisana i vrijeđanje države se sankcioniše. Kad se već nas spominješ, zašto Romi nemaju prava kao mi??? Zato što su manjinska zajednica.

Što se mog dvorišta tiče, ono je Banjaluka, ne Pazar ili Beograd. Kako ne opravdavaš kad upravo na moje konstatacije odgovaraš i pozivaš se na druge grupe i to u zemlji koja je susjedna?! Priznaćeš nerezonski.

Nadam se da će danas sve proteći u fer i sportskom, ukoliko tako ne bude siguran sam da će Vučićeva vlada učiniti sve da se kazne šovinisti i sam klub izbaci iz lige.

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la slobodnjak » 17 apr 2014, 14:13

Delije ipak krenule u Novi Pazar...
http://www.telegraf.rs/sport/1034108-te ... je-stadion" onclick="window.open(this.href);return false;
Prenos na Arena sport 1 .Ovo će se morati pogledati...

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 apr 2014, 14:57

NeshaFCB je napisao/la:
Interista je napisao/la:najgore mi je kad nase Bosnje ufate pisati neke podrske braci a o desavanjima u tudjoj avliji nemaju pojma.. podrska braci koji vole tursku najveceg okupatora koji nam je unistio srednjovjekovnu drzavu sad bi barem bili mirni ubirao harac nametao vjeru itd. to ne moze biti brat nikako

Ma i kod Srba imaš takvih likova, Grci braća ovo ono, jest al u onoj stvari ... Nije to poenta priče. Poenta je vandalizam i vrijeđanje države.

Svako ima pravo da voli koga hoće. To nije upitno, ali na sportskoj manifestaciji praviti nerede, ratnohuškačke transparente i skandirati uvrijedljive stvari je za svaku osudu, ma o kome se radilo. Mada živimo u društvu u kome je najveći Bošnjo onaj koji pjeva Gazi Č i UBi S i najveći Srbin koji pjeva Ubi T.... Tužno al jbg. Pa tako i na ovoj temi, dječurlija koja spominju četnike i šta sve ne... Nadam se da će moderacija banovati ovog ennisa.


Znači Delije,Grobari,Forsi,Lešinari itd,mogu provocirati i psovati majku ba*ijsku a mi ili Pazarci treba da šutimo. :nene:
Mislim da ti ne trebam nabrajati kakva sve skandiranje polaze od nabrojanih navijačih skupina + transparenti itd itd.
Prvo druže moj pogledaj u svoju avliju pa onda sudi drugom ;) Jer neopravdavam nijedan vid nacionalizma,ništa nam to dobro neće donijeti NIKAD ,jer u žvotu treba biti čovjek a to je danas najteže biti.


Psovanje majke bal.... je za svaku osudu. Ali za još veću osudu je bacanje bombe na stadionu. A to se desilo u NP. Projektil koji da je eksplodirao mogao je oduzeti barem 20 života...

I ne poredi državu u kojoj živimo sa Srbijom. Nema smisla. Jer mi smo država tri naroda, a Srbija država Srba i nacionalnih manjina. Što ne znači da iko ikome ima pravo vrijeđati naciju i vjeru.
Ali ponavljam prava manjina u svakoj državi su jasno definisana i vrijeđanje države se sankcioniše. Kad se već nas spominješ, zašto Romi nemaju prava kao mi??? Zato što su manjinska zajednica.

Što se mog dvorišta tiče, ono je Banjaluka, ne Pazar ili Beograd. Kako ne opravdavaš kad upravo na moje konstatacije odgovaraš i pozivaš se na druge grupe i to u zemlji koja je susjedna?! Priznaćeš nerezonski.

Nadam se da će danas sve proteći u fer i sportskom, ukoliko tako ne bude siguran sam da će Vučićeva vlada učiniti sve da se kazne šovinisti i sam klub izbaci iz lige.
Sjecas se Srbija - BiH i topovskih udara? Mnoge momci su ostali sakati, nemoj prosipati sad suplju. Mogao bih ovdje drzati casove politike pogotovo jer zivim u Pofalicima jos prije 90tih. Znas, to je ono naselje pored Velusica ;)

Svoje ne dam, tudje postujem, kraj :bih:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la STEVIE » 17 apr 2014, 15:05

naprijed sandzaklije jedan smo narod, sretno danas.
Zadnja izmjena: STEVIE, dana/u 17 apr 2014, 15:15, ukupno mijenjano 1 put.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
stolica
Postovi: 183
Pridružen/a: 09 maj 2009, 12:23
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la stolica » 17 apr 2014, 15:13

sarajlija je napisao/la:Podrska braci i veliki selam za NP.
:clap:
Pustio je dva mora da se dodiruju, između njih je pregrada i oni se ne miješaju –
pa, koju blagodat Gospodara svoga poričete?!

Sve što je na Zemlji prolazno je, ostaje samo Gospodar tvoj, Veličanstveni i Plemeniti

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la adisice » 17 apr 2014, 15:13

Podrška našim sandžaklijama :bih:
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la slobodnjak » 17 apr 2014, 15:29

Po posljednjim informacijama Zvjezdini navijači su stigli do Pazara i treba da ih sprovedu na stadion...
http://www.telegraf.rs/sport/1034627-pu ... adion-foto" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 apr 2014, 15:44

alan_kardec je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la: PODRSKA BRACI

:shhh:



:guz:
e da je obrnuto bilo, bila bi i drugacija prica, kroz svo to slatkorjecivo pistanje vidi se dubina prica i tvoj konacni stav o svemu :njanjanja:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la ennis » 17 apr 2014, 15:47

Ima li kakav dobar link da gledao bracu iz Pazara
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
kupus army
Postovi: 1525
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la kupus army » 17 apr 2014, 15:47

Sretno Pazarci :bih:
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
deni_TM87
Postovi: 65
Pridružen/a: 07 nov 2009, 20:14
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la deni_TM87 » 17 apr 2014, 15:52

PODRSKA BRAĆI !!
Zgazite ih :bih:

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la BluesForever » 17 apr 2014, 15:55

Podrška braći,nadam se da ce doci i braća iz Turske. :bih:
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la bagrcavi » 17 apr 2014, 16:00

Naprijed Pazar!
DRUG NEBI TI PUNCA

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.