FK Novi Pazar

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 09 avg 2014, 11:04

reflektori

slika

slika

slika

slika
fan shop
slika

Avatar
arelinho
Postovi: 16398
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la arelinho » 09 avg 2014, 11:07

Naša :bih: na vasem stadionu :thumbup: :bow: :bow: :bih:

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la pazzarac » 09 avg 2014, 11:32

arelinho je napisao/la:Naša :bih: na vasem stadionu :thumbup: :bow: :bow: :bih:
ne znam tacno otkud bas tu ali je mozda zbog odrzavanja ovih MOSI igara,ucestuju i neki gradovi iz BIH ;)

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la alan_kardec » 09 avg 2014, 14:30

Zar se ove godine MOSI igre ne održavaju u Prijepolju. :?

http://www.kurir-info.rs/sport/ostali-s ... ak-1499687
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 09 avg 2014, 20:28

U Pazar se održaje,na dno texta ti piše da se zbog slabe infrastrukture neka takmičanja drže u Prijepolje.Naša :bih: zastava je na svom mestu,gde i treba da je :opaopa:

slika
slika
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Sezona sjajno započela,pobeda kontra Rada 1:0 (Kecap 4.min)
Zadnja izmjena: Fecox, dana/u 10 avg 2014, 17:10, ukupno mijenjano 1 put.
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Tribalian » 10 avg 2014, 17:03

@ Pazzarac sta se desavalo kod vas u ovom prelaznom roku a i u klubu uopste ? Nemam skoro nikakvih informacija iz NP-a? Jel se ove sezone ide na prvih 5 mesta ili na sredinu tabele ?

p.s. Izgleda da od Srbijanaca na forumu ostali samo ja i ti . :mrgreen:


@ Fecox, mislim da kacenje navijackih sadrzaja iz ex yu republika nije dozvoljeno, ako se sta promenilo po tom pitanju a da nisam upucen , ti mi reci jer imam i ja svasta da pokazem od sinoc.

I naravno cestitke na pobedi, ispostovaste nema dalje, koga kod znam da je igrao nesto na kladzi imao je 1 na NP na tiketu.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 10 avg 2014, 17:12

Hvala za čestitke,klip je postavljen greškom,evo sam ispravio i postavio šta je bila namera,no hard feelings :D
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Tribalian » 10 avg 2014, 17:17

Fecox je napisao/la:Hvala za čestitke,klip je postavljen greškom,evo sam ispravio i postavio šta je bila namera,no hard feelings :D
Ma brate ne smeta meni nista, nemoj pogresno da me shvatis, ja sam podrzavao to dok je moglo. :) Meni je i logicno da uz najzanimljivije trenutke sa terena bude postavljeno i najzanimljivije sa tribina, ali ima nekih od 13-16 godina koji se uloguju ovde s vremena na vreme pa kukaju na navijacke klipove i slike :mrgreen: i zbog takvih nam je receno da ne kacimo to .

Gde igrate sledecu ?
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 10 avg 2014, 17:35

Mislim protiv Čuke na Banovom.Što se tiče ciljeva za ovu sezonu,Top 5 je realnost,al još je prerano za neke ozbiljnije prognoze,veruje se da možemo i Europu,makar u EL :kafa: Ako nebude mešanja politike i sporta kao što je znalo biti pre,sve je moguće osim drvene furine :)
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Tribalian » 10 avg 2014, 17:44

Fecox je napisao/la:Mislim protiv Čuke na Banovom.Što se tiče ciljeva za ovu sezonu,Top 5 je realnost,al još je prerano za neke ozbiljnije prognoze,veruje se da možemo i Europu,makar u EL :kafa: Ako nebude mešanja politike i sporta kao što je znalo biti pre,sve je moguće osim drvene furine :)
Ako je protiv Cuke , to je derbi kola. Inace bih voleo da budete u prvih 5 , da tu budu Zvezda, Novi Pazar, Jagodina, Vojvodina pa ajde i Partizan ;) Cukaricki je dobar klub, ali nemaju publiku, i ne mogu da se pohvataju po Evropi, tako da bi bilo bolje kad bi vi uleteli u TOP 5. Interesantno je bilo da ste juce prvi put od kad ste u JSL igrali protiv nekog u 1. kolu a da to nije Partizan. :mrgreen:

p.s. Vidim da i ti pises ekavicom , znaci ima nas trojica na forumu :mrgreen: jos ako se i @ Magica vrati eto jos jednog. :)
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 10 avg 2014, 17:52

Ma nisam nešto posebno aktivan,ka što veliš slabo se skim više ima diskutovat i to,al biće bolje valjda.Pričekajmo još koje kolo da bi se videlo stvarno stanje i mogućnosti sviju,sad za sad je i bod na strani zlata vredan.
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Tribalian » 14 sep 2014, 00:02

Trenera fudbalera Novog Pazara Dragan Kanatlarovski dobio je večeras otkaz zbog loših rezultata ekipe u poslednja dva kola, saopšto je generalni sekretat kluba Redžep Korać.

Odluku o smeni Kanatlarovskog doneo je Upravni odbor kluba na hitnoj sednici.

Mozda gresim ali ovo nisu cista posla, NP gubi kuci od Mladosti iz Lucana :hmmmmm:
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 21 sep 2014, 21:28

Novi šef stručnog štaba Plavih biće Milorad Kosanović.

Predsednik Dragolovčanin vodio je pregovore sa istaknutim trenerima Hadžibegićem, Prosinečkim i Jesićem.

- Imali smo na izboru dobre trenere i nadam se da nijesmo pogrešili u izboru, kazao je Dragolovčanin i dodao da će pokušati sa novim trenerom da popravi trenutnu situaciju - "ali ako i to ne urodi plodom napustiću klub definitivno".

Kosanovic zakazao trening za sjutra u 10:30h na Gradskom stadionu.

slika
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la sarajlija » 30 sep 2014, 00:15

Hvala vam pazarci za parolu o vedranu mnogo nam znaci! ;)
04.10.2009 !!

Avatar
Chengzhang
Postovi: 143
Pridružen/a: 26 sep 2014, 20:26
Lokacija: 上海市
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Chengzhang » 10 okt 2014, 14:50

@ Fecox

Hoce li u sledecem kolu opet biti spektakl protiv subotickih Plavih golubova? Prosle sezone je bilo natprosecno za ligu, dobra poseta, dobra atmosfera, a i odigrali ste vrhunski (3:0), odlicna utakmica bila (a Spartak do tada bio neresiva enigma za Pazarce). Mislim da je Kanatlarovskom to bilo prvo gostovanje na klupi Spartaka, a ove sezone mu se nije dalo da se nadje na suprotnoj klupi, ali zato je tu Kosan. :urnebes:
Inace vise sam ocekivao od Pazara ove sezone (s obzirom na dobar start i 7 bodova u prva 3 kola), ali dobro, tek je osam kola za nama.
Kada smo kod iduceg kola, steta je sto ce veciti derbi baciti u senku nekoliko zanimljivih parova: Pazar - Spale, Borac - Vojvodina, Napredak - Radnicki Nis, Rad - OFK...
Sto se mene tice bio bih prezadovoljan da Spartak odnese bod sa Gradskog stadiona (Golubovi su slabi na strani, nedostaje jos jedna serija uspeha kao prosle godine sa Kanatlarovskim, pa da se kao i prosle sezone neockivano bezbrizno odigra prolece, valjda ce Pera hteti igrati fudbal, a ne po obicaju parkirati autobus ispred gola kada gostuje u Zapadnoj Srbiji), a jos zadovoljniji da Vojvodina dobije u Cacku (a znala je to da radi) i da veciti odigraju remi, pa da Stara Dama preuzme prvo mesto, i to sa Dzimijem na klupi :urnebes:
Ipak tipujem da ce Pera igrati ziheraski. Prosle sezone je na Karadjodrju nervirao ceo Novi Sad (i izgubio u 90. minutu), ove sezone se otvorio za peticu. :mrgreen:
I cestitke sto ste razbili Jagodinu, nema antipaticnijeg kluba u ligi (uz Vozdovac). Spale i Vosa su je takodje napickali, jos da ih Sremci pobede uskoro - i het-trik :kafa:
成章

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 19 okt 2014, 20:22

[youtube][/youtube]

Pregled najzanimljivijih momenata i gol Admira "Baba" Kecapa.

TS ne spava :bih:
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 19 okt 2014, 20:59

Izgleda da vas je fino krenulo uz ovog novog trenera, dvije pobjede uz dobru igru pogotovo protiv Jagodine, a i taj poraz u Novom Sadu je bio castan a NP je mozda bio i ravnopravan protivnik.

I da pitam te pitam ti si vjerovatno upuceniji, sta je sa gostovanjima torcide ? Znam da je bila kazna poslije nereda u Krusevcu ali koliko znam da je to bila zabrana do kraja sezone ovako nesto. ?
1946

Avatar
beka23
Postovi: 1643
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la beka23 » 01 nov 2014, 19:46

Kakva atmosfera :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Andrija
Postovi: 229
Pridružen/a: 19 avg 2014, 11:51
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Andrija » 01 nov 2014, 19:48

Pratim tekmu i igra vam nije losa bila u zadnjih 10 minuta gdje ste preokrenuli.Nadam se da ce te ovo dobiti.
Posjeta na tribinama vam je za desetku samo je veoma malo ljudi iza gola.Moze li se znat koji je razlog?

Avatar
Fecox
Postovi: 1356
Pridružen/a: 11 jan 2013, 03:01
Kontakt:

Re: FK Novi Pazar

Post Postao/la Fecox » 17 dec 2014, 22:02

slika
Otprilike ceo fazon zašto je sever polu-prazan,greota :damn:
Ko priča o slobodi,često zaboravi cenu,nekad slobodni hod je po kostima ..

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.