HNK Rijeka

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 16 apr 2016, 14:19

Danas protiv Lokosa u gostima. Očekuje se pobjeda kao i inače :D
YNWA!
76ERS!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 17 apr 2016, 10:29

Upisana minimalna pobjeda golom Gavranovića u 59. minuti.Prije toga smo opasno visili, Lokosi promašili i penal.
YNWA!
76ERS!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 17 apr 2016, 12:44

San još živi.

[youtube][/youtube]
Nije lako 5. put u sezoni dobiti Lokomotivu ali ono što je važno 3 boda u džepu. Sada slijedi show. U utorak na Rujevicu stiže Dinamo a u nedjelju teško gostovanje u Splitu protiv Hajduka. U Splitu će biti i Dinamo koji će igrati protiv domaćina Splita. Teoretski sve je moguće. Sanjam da Dinamo izgubi sljedeće dvije utakmice a Rijeka pobijedi i prestigne ih i uzme pehar :njanjanja: :tokralju:

Kako god treba biti ponosan na klub i momke jer evo i 2. mjesto smatramo neuspjehom a ne tako davno klub je bio blizu ispadanja u drugu ligu.

slika
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 17 apr 2016, 15:54

Ma ne brine me uopće da ćemo kroz koju sezonu uzet prvenstvo i naravno plasirat se u grupnu fazu LP :)
YNWA!
76ERS!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 20 apr 2016, 20:24

Remi na Rujevici protiv Dinama, bili smo bolji, nismo iskoristili svoje šanse i ode naslov u zaborav ako je i postojala bilo kakva nada do sad, ona je u potpunosti izgubljena.
YNWA!
76ERS!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 20 apr 2016, 21:23

Uspio sam sagledati samo 1. pol. Prvih ajmo reći 20min Rijeka je stiskala ali Dinamo je odoljevao napadima kasnije su kako je meč odmicao umrtvili Rijeku. Došli ljudi po bod i uspjeli u tome bez problema. Treba biti realan i ovakav Dinamo je prevelik zalogaj za Rijeku. Bitka za titulu je izgubljena nažalost. Sljedeće kolo za navijače nadam se pobjedi u Jadranskom derbiju protiv Hajduka.


Dogodine se nadam iskoraku u Europi (bar da se ne ispadne u prvom pretkolu) i da se više napokon skine Dinamo sa trona.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 24 apr 2016, 12:33

Danas nas čeka meni draži derbi nego onaj protiv Dinama.Za današnju poslasticu pripremljen kikiriki i pivo :D
YNWA!
76ERS!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 26 apr 2016, 16:14

Odradili prelaz i super :D
YNWA!
76ERS!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 09 jun 2016, 08:19

Balaj otisao u Terek iz Groznog.

slika

Negdje sam procitao da je odsteta cak 2m eura. Ako je to tako onda svaka cast Miskovicu mada je Balaj dobar napadac ali i za manje pare moze se naci bolji.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 16 jul 2016, 21:04

Pocela nova sezona, prva utakmica protiv Splita na strani. Kek je najavio da su odradili odlicno pripreme i da su 100% spremni i ne bi se smio ponoviti los pocetak kao prosle sezone. Neki su igraci otisli neki dosli ali o tome cemo kasnije. Mocinic ide u Rapid a Rijeka bi mogla dobiti do 2.5m eur.

[youtube][/youtube]

Forza Fiume!

Edit: lagana pobjeda 0:3. Cini mi se da je ovo 26. ili 27. utakmica Keka protiv splitskih momcadi u nizu bez poraza :tokralju:
Split ima financijskih problema i dosta igraca nije dobilo place pa i to je doprinijelo porazu, dosta siguran tip na kladivu al dzaba kad sam sve pare na bet365 smlatio na EURU :D
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jul 2016, 17:08

_forzamilan_ je napisao/la:Split ima financijskih problema i dosta igraca nije dobilo place
Prodali Roga za 5m eura i u financijskim problemima.Sve čisto :rol:


Kako komentiraš cijene ulaznica za novu sezonu?

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 17 jul 2016, 17:14

Pisao sam vec na temi 1.HNL. Nisam u Rijeci jos od septembra pa ne pratim toliko. Ma sta cu komentirati i prosle godine kazem bile su bas skupe za prosjecnog navijaca a sad kako kazes jos skuplje 50% to je uzas. Sjecam se prije odem za 20-30kn na zapad derbi sagledat a sad ti ovakom logikom 200kn ne moze bit za recimo Dinamo ako popijes samo jednu pivu jbt. Jos je meni ona Rujevica sugava ni blizu staroj Kantridi ne samo meni nego vecini navijaca. I znam dosta ljudi koji nece gore da idu i radi skupih ulaznica ali i ambijenta koji nije ni bilzu ko na Kantridi.

A ovo za Split tako kaze Ferlin jucer na prijenosu na Radio Rijeci sad jel istina ne znam.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25680
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la SiamoNoi » 17 jul 2016, 17:19

_forzamilan_ je napisao/la:Pisao sam vec na temi 1.HNL.
...
A ovo za Split tako kaze Ferlin jucer na prijenosu na Radio Rijeci sad jel istina ne znam.
Evo baš sad vidio.Ja jesam za to da se ne prostituira sa cijenama ulaznica kao što GNK radi,ali ovo u Rijeci je baš previše.

Istina je za Split.Odmah nakon što su ga prodali su krenule te price i kukanja o novim financijskim problemima,ali mi je još uvijek smiješno jer je toliko očito da se tamo mulja.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 17 jul 2016, 17:36

Split vec par sezona zapada u krize, cak i prije Roga su u par navrata imali situacije da se igraci bune preko medija. I tih pet milijuna za Roga sigurno nisu dobili odmah u jednoj rati. To vjerojatno ide na pet godina po milijun, tako svi rade.

Tamo Zuzuli vade pare iz kluba umjesto da ih daju klubu i ocekujem da ce taj klub putem Istre. Zao mi je samo igraca u tim klubovima koji vjeruju u slijepa obecanja, a odlaskom ne dobijaju nista, riskirajuci mozda cak odu i u goru sredinu pa ostaju da bi naplatili ono zaradjeno. Simic i sindikat nisu postigli puno.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la dubrava » 17 jul 2016, 20:57

A eto, svi se kunu u te privatne poduzetnike i vlasnike da su oni spas za klubove, kad prc, ispada da to nije baš tako. Bar ne kod nas gdje je većina stvari nesređena. Split i Istra su odličan primjer.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la delko » 04 avg 2016, 19:42

Hoce biti neki dobar stream za Rijeku veceras ? Hvala :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★


vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la vedoz » 11 mar 2017, 15:28

Ima li nekih informacija koliko je Armade otišlo u Split? Najavljivala se neka invazija, neki desant i slično.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Lillard » 11 mar 2017, 15:31

vedoz je napisao/la:Ima li nekih informacija koliko je Armade otišlo u Split? Najavljivala se neka invazija, neki desant i slično.
1500 :mrgreen: :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 17 mar 2017, 12:58

Izgleda ulaganja u one kampove na Rujevici su se isplatila
:bow: :salut:

Sjajan rezultat: Kadeti Rijeke razbili Atletico Madrid i izborili finale protiv Barcelone

http://www.novilist.hr/Sport/NK-Rijeka/ ... -Barcelone
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.