HNK Rijeka

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la dubrava » 10 nov 2014, 20:05

Ma Kramarić sto posto odlazi na zimu. Još ove tri četiri tekme koliko ima do kraja ove godine i to bi bilo to..
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Zompir
Postovi: 76
Pridružen/a: 08 jul 2014, 11:03
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Zompir » 11 nov 2014, 14:26

slika
Statistika kaže da je Andrej Kramarić (23) tek treći strijelac Rijeke u Prvoj HNL (37), iza Ahmada Sharbinija (54) i Admira Hasančića (46), ali umjetnički dojam koji upravo ostavlja riječki stroj za golove nikada u ovom natjecanju nije viđen na Kantridi.

Ovo je Kramarićeva nogometna poezija, svaki pogodak malo je remek-djelo. Jednom je u kupu zabio osam komada u jednoj utakmici, Lokomotivi sada pet. Nikada jedan igrač Rijeke nije imao ovakav VBR u nogama...

– Najdraži golovi? Tri Feyenoordu, svakako tri Hajduku, pa onaj Lyonu na Kantridi, ali i ovaj treći protiv lokosa. Volim taj lob jako – rekao je briljantni Rijekin napadač.

Kome ste "ukrali" lob?

– Gledao sam kako to radi Messi pa sam i ja odlučio pokušati. Vježbam na treninzima, isprobavam kad god se pruži prilika. Uspjelo je u nekoliko navrata – smješka se dečko iz Šubićeve, najtraženiji hrvatski nogometaš unatrag nekoliko godina.

Sve ponude šaljem tati

Još od Eduardovih dana u Dinamu u Hrvatskoj nije bilo ovakvoga "proizvođača". Krama je zasad na 29 u sezoni (1. HNL 21, EL 4, rep. 2, kup 2), a Dudu je u sezoni 2006./2007. zabio čak 48 golova (1. HNL 34, EL i LP 5, rep. 1, kup 6 i superkup 2).

Kod Andreja ne fascinira samo umjetnička izvedba nego i potpuna posvećenost poslu. Presing stranih klubova je neizdrživ, vjerojatno bi mnoge na njegovu mjestu slomio, a Andrej trpa kao da ga to uopće ne zanima.

– Odmaknuo sam se, sve ponude "guram" tati, želim biti miran na terenu. A, vjerujte, zovu me svaki dan, stalno se nešto nudi...

Priča se da imate klauzulu u ugovoru s Rijekom da možete otići ako netko uplati dva milijuna plus jedan euro? Kakav kiks Riječana...

– Ne mogu to komentirati. Ne bi bilo korektno prema klubu – uzvraća zagonetno Andrej.

Danas će se pojaviti na okupljanju reprezentativaca za sraz s Talijanima. Očekivanja od San Sira?

– Bit će super tekma, u fenomenalnoj atmosferi. Svakoga koga pitate od naših igrača reći će vam da ga to inspirira i da očekuje pozitivan rezultat. Bod? Vjerojatno bi nas zadovoljio, ali Hrvatska uvijek ganja pobjedu, u svakoj utakmici – dodao je Andrej.

Maestralni Krama u igri je za Zlatnu kopačku. Sa 21 prvenstvenim golom uz koeficijent HNL-a od 1.5 ima 31,5 bodova. Ispred su samo Cristiano Ronaldo sa 36 bodova (18 golova uz koeficijent Primere 2.0), te Kabajev iz estonskog Sillamäea koji također ima 36 bodova, odnosno 36 golova. No estonska liga već je završila, tako da će ga Kramarić ubrzo prestići.

Iza su Agüero, Neymar...

– Godi mi biti u istoj rečenici uz Ronalda iako se ishod te utrke već zna. On će pobijediti, a meni je kompliment biti u takvome društvu – zaključio je Kramarić koji je 29 golova u svim natjecanjima zabio za samo 2030 minuta na travnjaku, što znači da zabija svakih 70 minuta. Bolji je samo Ronaldo koji ove sezone zabija svake 62 minute, a iza su Agüero (78), Neymar (79), Messi (120)...
Nadam se da ce Krama dobro birati, on bi u buducnosti trebao postati jedna velika zvijezda, sve je u glavi.
"Combat, Oltre La Gloria, Combat, evo Spirito Vive ancora!".

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 01 dec 2014, 20:03

Dobra atmosfera protiv standarda ali je kisa pokvarila malo raspolozenje medjutim 3 boda protiv jakog protivnika u djepu. Kad dodjem kuci nabacit cu koju sliku I video.
Maloprije zadnja tekma na staroj kantridi protiv osijeka I nova pobjeda. FF!
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 16 dec 2014, 20:34

Kramaric proglasen najboljim igracem lige sto je i ocekivano. U danasnjem intervju dao je nedvosmislenu izjavu u vezi odlaska i po meni ide 99% u ovom prelaznom roku.



Pobjeda protiv Zagreba i kraj jesenjeg djela gdje je odigrano 30 i kusur utakmica. Kantrida se uskoro pocinje graditi sljedeca stanica Podmurvice. Gledao sam prezentaciju tog projekta i izgleda mocno. Respect.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 25 dec 2014, 15:49

Djelić atmosfere protiv Standarda.

[youtube][/youtube]
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 07 jan 2015, 18:24

Kramarić u Leicesteru za 9m eura sad je oficijelno. Mislim da je ovo za njega puno bolja opcija nego Chelsea gdje ne bi imao minutažu. Kako god neka mu je sa srećom i veliko mu hvala. Rijeka će inkasirati velike pare i vjerujem još više napredovati.

Update:

9.8m ali funti je težak transfer 3,5g traje ugovor. Rijeka dovela Bakima Belaja igra za Albaniju, dao gol Portugalu i bio upeljtan u onaj incident sa dronom. Spominje se i moguć povratak Zeca e to bi bio show.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Razbojnik » 29 jan 2015, 23:16

Rijeka je dovela igraca sa odlicnim referencama.

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q= ... 7526,d.d24


Bivši igrač Reala na posudbi u Rijeci


slika

ALEX, 22-godišnji veznjak Espanyola, do kraja sezone igrat će na posudbi u Rijeci, objavio je španjolski klub.

Hrvatski doprvak bivšeg igrača Reala dovodi na polugodišnju posudbu, a potom na kraju sezone može otkupiti njegov ugovor.

Alejandro Fernández Iglesias, poznatiji kao Alex, prošao je nogometnu školu Reala. Tri godine je nastupao za B momčad, a za kraljevski klub je debitirao 6. ožujka 2011. godine u pobjedi protiv Racinga. U igru ga je uveo tadašnji trener Jose Mourinho, ali mu je to bila jedina odigrana utakmica za Real.
Prošle sezone je prešao u Espanyol za koji je ukupno odigrao 37 utakmica, a posljednju prije 3 dana protiv Almerije.

Nastupao je i za juniorsku reprezentaciju Španjolske s kojom je 2011. postao prvak Europe, te je proglašen najboljim nogometašem Europskog prvenstva.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 30 jan 2015, 13:15

U ovom prijelaznom roku Rijeka totalna preslika Dinama. Prodali najboljeg igraca, a dovode hrpu stranaca. Vidjet cemo kako ce se isti pokazat. Kroz par mjeseci cemo saznat jesul bas totalna kopija.

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Razbojnik » 30 jan 2015, 19:24

Ja ih razumijem jer hrvatsko trziste je premalo da bi se iz njega konstantno crpila pojacanja.
Dinamo ipak ima nekakav omladinski pogon.. odnosno odlican omladinski pogon, a Rijeka slabo stoji po tom pitanju.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la MortemHz » 30 jan 2015, 19:28

Signore je napisao/la:U ovom prijelaznom roku Rijeka totalna preslika Dinama. Prodali najboljeg igraca, a dovode hrpu stranaca. Vidjet cemo kako ce se isti pokazat. Kroz par mjeseci cemo saznat jesul bas totalna kopija.
Zato su tu gdje jesu ;)
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 31 jan 2015, 12:27

Razbojnik je napisao/la:Ja ih razumijem jer hrvatsko trziste je premalo da bi se iz njega konstantno crpila pojacanja.
Dinamo ipak ima nekakav omladinski pogon.. odnosno odlican omladinski pogon, a Rijeka slabo stoji po tom pitanju.
To je istina, ali neodoljivo podsjecaju na Dinamo i njihovu kupovinu igraca. Nadam se samo da ce bit uspjesniji od Dinama. Nikome nebi pozelio Andersona, Suareza i prijatelje.

Kroz 4-5 godina nakon izgradnje kampa mozemo ocekivati da Rijeka ima svoje igrace. Vidjet cemo kako i koliko ce ih zadrzati u maticnom klubu. Kamp odlicno napreduje https://www.youtube.com/watch?v=68FWQdY ... l=85114404

Avatar
Andrej
Postovi: 6752
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Andrej » 04 feb 2015, 12:46

Josip Radosevic novo pojacajne
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Papalukas » 04 feb 2015, 21:45

Spominje se Kasano,vjerovatno je patka al lijepo zvuci :).

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Signore » 05 feb 2015, 12:09

Papalukas je napisao/la:Spominje se Kasano,vjerovatno je patka al lijepo zvuci :).
Smijesno je i samo spominjanje. Kad on obuce dres Rijeke ja cu gol trcat maraton do Rijeke. Novinari iz dana u dan iznenadjuju svojim glupostima. Divim se javnim osobama koje ih trpe

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la PeppermintSA » 10 feb 2015, 23:21

[youtube][/youtube]

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 01 apr 2015, 22:37

Ja te mrzim dinamooooo slika

Prodano dosta karata, zapad rasprodan, brat jedva nabavio ulaznice.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 23 maj 2015, 11:42

slika
slika

Danas zadnja oproštajna službena protiv Osijeka na staroj Kantridi. Doduše trebala bi biti još jedna revijalna za oproštaj.
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la _forzamilan_ » 28 jun 2015, 17:45

Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Tona
Postovi: 227
Pridružen/a: 18 feb 2014, 19:17
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la Tona » 01 nov 2015, 13:56

Nije me bilo dugo braćo Riječani pa evo da se javim uoči derbija da danas idemo po pobjedu i da sjednemo na to prvo mjesto i ostanemo makar do kraja prvenstva :)
YNWA!
76ERS!

Avatar
X31987
Postovi: 915
Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
Kontakt:

Re: HNK Rijeka

Post Postao/la X31987 » 01 nov 2015, 17:33

[youtube][/youtube]
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !

Vedran Puljić ...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.