Futsal Dinamo

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la gerdmuller » 23 nov 2015, 01:15

SiamoNoi je napisao/la:
gerdmuller je napisao/la:...
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 670&type=3
Eto,mozda se prepoznas :mrgreen:
Eto me kraj tipa u zelenoj majici..bilo je i par stativa,moglo je ladno bit 10 komada :D
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 23 nov 2015, 18:26

Signore je napisao/la:Rodjak mi sad pise o utakmici. Pise da je atmosfera bila vrhunska, odusevljen, sav zanesen ko dijete od sedam godina :lol:
A ja cijeli tjedan nabrijan kako se igra u Dubravi ovo ono i na kraju propustim jer sam ostao Inter gledat i prije toga morao još nešto obavljat.

Kažu svi da je vrhunski bilo.I atmosfera i utakmica.

slika
Treće mjesto na polusezoni.Malo više nego što sam očekivao,a ono najbolje bi tek trebalo pokazati.Neka ovakav poredak ostane do kraja sezone.

U srijedu opet protiv Alumnusa.Kup utakmica i po prvi puta domaćini u SD Martinovka.

slika


Izbori :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 23 nov 2015, 21:01

Signore je napisao/la:Rodjak mi sad pise o utakmici. Pise da je atmosfera bila vrhunska, odusevljen, sav zanesen ko dijete od sedam godina :lol:
Eto:
[youtube][/youtube]
Potpuno razumljivo :tokralju:


Izbori :kafa:

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la bazero » 24 nov 2015, 09:40

gerdmuller je napisao/la:Eto me kraj tipa u zelenoj majici..
Umirovljenik
SiamoNoi je napisao/la:jer sam ostao Inter gledat
Izdajica

:tralala:

Ontopic... Pogled na tabelu: 3. mjesto i bolje od očekivanog. Očito je da su Nacional i Split svijet za sebe... Još uvijek :cool: Na gostovanjima se moglo bolje. Pojačanja uglavnom zadovoljila, Kanjuh pogotovo.

Brojka članova i gledatelja, iako me nimalo ne opterećuje, je ispod mogućnosti i mojih očekivanja. Može i mora bolje i za to smo svi odgovorni.

Ne smije nas zavaravati 3. mjesto, jer se, zbog izjednačenosti lige, sve može okrenuti naglavačke u dva kola. Tako da ne smije biti opuštanja.

Inače, ovaj projekt iz dana u dan raste. Svaka čast igračima i stručnom stožeru, svima koji rade, volontiraju, odvajaju svoje vrijeme i novac, onima koji šire svijest...

Idemo dalje!

d
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 24 nov 2015, 13:31

Kanjuh je igracina samo takva.

http://www.tportal.hr/sport/nogomet/405 ... kmicu.html
Kup utakmica prebačena za nedjelju.Inter igra u ponedjeljak :P


Izbori :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 24 nov 2015, 20:51

Evo i golova:
[youtube][/youtube]
Đulvat :tokralju:


Izbori :kafa:

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la gerdmuller » 24 nov 2015, 21:46

bazero je napisao/la:
gerdmuller je napisao/la:Eto me kraj tipa u zelenoj majici..
Umirovljenik
Ne navijam ja za Dinamo :D
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 25 nov 2015, 16:44

gerdmuller je napisao/la:
bazero je napisao/la:
gerdmuller je napisao/la:Eto me kraj tipa u zelenoj majici..
Umirovljenik
Ne navijam ja za Dinamo :D
slika
:P


Izbori :kafa:

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la gerdmuller » 25 nov 2015, 21:58

Moze se izbrojati na prste koliko ih ima u gradu :P
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 29 nov 2015, 17:19

http://www.hrsport.net/vijesti/490927/n ... sti-1hmnl/
Nikad bolja posjećenost
Iako 25. sezona 1.HMNL možda nije najneizvjesnija u povijesti, svakako je najposjećenija. Najveće zasluge za taj „uspjeh“ idu Futsal Dinamu čije domaće utakmice pohodi nemali broj navijača koji su uz sjajnu atmosferu vodili svoju momčad do maksimalnog učinka na domaćem terenu. No, Dinamo nije samo magnet za zagrebačku publiku. Naime, na svih pet gostovanja Dinamo su dočekale ispunjene tribine. Istina, dva puta Dinamo je „gostovao“ u susjednom Fusio Centru, no utakmice Dinama u Osijeku, Vrgorcu i Splitu ispunile su lokalne dvorane.
Za rekordnu posjećenost zaslužna je zasigurno i Kohorta koja zbog nezadovoljstva aktualnom upravom NK Osijeka, od ove sezone bojkotira utakmice osječkog prvoligaša te je svoje akcije usmjerila na futsalski Osijek Kelme.
Dubrovački Square, Vrgorac, makarsko Novo Vrijeme i Potpićan imaju tradicionalno visoku posjećenost svojih utakmica, a ni Splićani nisu ostali imuni na gostovanja Nacionala i Futsal Dinama.
Večeras po prolaz u kupu protiv Alumnusa!


Izbori :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 29 nov 2015, 23:06

SiamoNoi je napisao/la:Večeras po prolaz u kupu protiv Alumnusa!
Osiguran plasman u 1/2 finale regionalnog 3-1 pobjedom!


Izbori :kafa:

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la bazero » 01 dec 2015, 13:33

I tako... treći put zaredom "filijala" mlatnula "maticu" :D
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la bazero » 03 jan 2016, 23:00

http://www.24sata.hr/nogomet/muric-opet ... eks-454791

Za Dinamo igrao iz Obilića potjerani Robert Murić :tokralju:
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la bazero » 14 jan 2016, 09:35

Od sutra kreće učlanjenje. Tko se ne učlani, navija za GNK :kafa:
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 13 mar 2016, 14:23

Fenomenalna atmosfera sinoc u Kutiji.Jos da sam vidio ista od utakmice bilo bi dobro :mrgreen: Prepuna dvorana od tribina do svih prolaza gore tako da je jos ljudi ostalo vani jer nisu mogli vise pustat.

slika

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Najdrazi trenutak na kraju utakmice Otpor sistemu s igračima :tokralju:

Na kraju jos jedna pobjeda (4-2) i korak blize doigravanju.+6 ispred Squarea,+7 ispred Uspinjace.


Izbori :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 14 mar 2016, 18:12

slika
bazero je napisao/la:Od sutra kreće učlanjenje. Tko se ne učlani, navija za GNK :kafa:
828 za sada.Dosta bolje nego prosle godine u ovo vrijeme.Moglo bi se ovo godine ici vise nego prve.Trebalo bi.Moralo.


Izbori :kafa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 31 mar 2016, 10:53

Dezurni dusebriznici,lazni moralisti i licemjeri na sve cetiri zbog "nebitnog futsala".Najbolji znak da si na pravom putu.


Izbori :kafa:

Avatar
Lex
Postovi: 314
Pridružen/a: 07 mar 2015, 19:33
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la Lex » 31 mar 2016, 11:45

Derbi susret 17. kola malonogometnog prvenstva u dvorani II Doma sportova prekinut je zbog nereda na tribinama i ulaska Bad Blue Boysa na teren. Do nereda je došlo u samoj završni prvog poluvremena pri vodstvu Nacionala 2:0 kada su navijači Dinama utrčali na teren i napali golmana Nacionala Ivana Pavlića i predsjednika kluba Ivicu Đolu.

Nakon svega, Futsal Dinamu prijeti oštra kazna, a u Nacionalu su pogođeni količinom mržnje koja ih je u srijedu navečer dočekala u Domu sportova.

Nakon što su iz Futsal Dinama optužili čelnike kluba za provociranje i time pokušali opravdati incident, iz Nacionala su se oglasili priopćenjem koje prenosimo u cijelosti:

"Duboko smo razočarani zbog incidenta koje su priredili naše kolege članovi kluba Futsal Dinamo, odnosno njihovi navijači na koje se pozivaju.

Sramotnim smatramo istup glasnogovrnika kluba Futsal Dinama Luke Capana koji je izjavio da je povod incidentu provokacija od strane Nacionala i koji je na taj način opravdao sve što se događalo na terenu. Još je sramotnija izjava trenera Futsal Dinama Miće Martića koji je optužio čelnika našeg kluba za provociranje koje se nije dogodilo i koji je nakon utakmice u službenim prostorijama prozivao Upravu Nacional Zagreb za incident.

Svakom čovjeku zdravog razuma je bilo jasno da se ovaj incident samo čekao i eskalirao je večeras. Uprava kluba je u više navrata protestirala prema sucima koji su u više navrata oštetili Nacional Zagreb. Zbog grube te pogibeljne igre igrača Futsal Dinama koji nam nisu mogli parirati igrom na terenu pa su se iživljavali grubim startovima uz sudačko dopuštenje, a pogotovo zbog pogibeljnog strarta na Kristjanu Čujecu kojem se nekoliku minuta ukazivala pomoć na terenu i izvan njega a da suci za taj nisu svirali niti prekršaj. Suci su se prepali atmosfere i to je bilo vidljivo. U posljednjim sekundama prvom poluvremena semafor je zakazao i mi u Nacionalu smo mislili de je vrijeme isteklo, međutim samo su iz Futsal Dinama znali o čemu se radi i da u stvari ostaje još jedna minuta za igranje. Zar je zabranjeno navijati za svoj klub usred Zagreba?

Naša Uprava kluba i igrači su od sudaca tražili objašnjenje i taj čin je izazvao revolt huligana na tribinama koji su krenuli u obračun sa Upravom i igračima Nacionala Zagreb. Nisu se birala sredstva da se nanese šteta našem klubu, a u pomoć huliganima priskočili su i zaštitari kluba odnosno članovi koji samo odrađuju taj posao za vrijeme utakmice.

Naš vratar Ivan Pavlić nokautiran je pred očima predsjednika i igrača Futsal Dinama kako se vidi na slici, a dotični nije niti reagirao. Sramota. Kristijan Čujec je dobio udarac u glavu, ostali igraču su u šoku promatrali što se događa, a na terenu nije bilo zaštitara.

Futsal Dinamo je morao hitno reagirati i poslati pismo isprike prema Nacionalu Zagreb, međutim i to se nije dogodilo jer im treba vremena da slože konstrukciju sa lažima kako bi obmanuli javnost.

Vrijeđanje prema našim srpskim internacionalcima “Ubij Srbina…, Budemo vas vješali…, Srbe na vrbe…” pa preko navijanja “Ubij, ubij tovara…, **** vas Hajduk..” je samo dio repertoara navijača koji vode taj klub. Zar je to poruka našim internacionalcima koje traži pola Europe, a oni su izabrali da brane boje hrvatskog kluba? Zar oni misle da će strategijom zastrašivanja doći do rezultata? Ovo večeras je bila neviđena sramota koju hrvatski sport nikad nije doživio.

Nacional je u Dom sportova došao po pobjedu, a neki ljubitelji Futsal Dinama očito to nisu mogli mirno gledati. U prvom poluvremenu smo imali 17 udaraca i vodstvo od 2:0, dok je domaćin skupio jedva jedan udarac prema našem golu i tri puta prešao polovicu terena. Mi u potpunosti razumijemo revolt navijača Futsal Dinama zbog nemoći svog voljenog kluba u večerašnjoj utakmici, ali ići u ovakav obračun sa igračima našeg kluba je nešto što ne spada u domenu sporta. Ovo je najveća sramota našeg sporta i očekujemo od nadležnih da najrigoroznije sankcioniraju organizatora utakmice i sve sudionike ove sramote.

Uprava Nacionala Zagreb", stoji u priopćenju.
-
-
Klub rasformirati a huligancine istjerati s tribina. :kafa:

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la bavariapivo » 31 mar 2016, 12:21

sramota ako je bilo tako, kao sto stoji u priopcenju

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Futsal Dinamo

Post Postao/la SiamoNoi » 31 mar 2016, 12:23

Placem.Pa ovakvu hrpu gluposti ni Tatta nije u stanju izmislit.Tko je bio zna sve.


Izbori :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.