Zdravko Mamić

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Što je za vas Zdravko Mamić?

pozitivac
41
48%
negativac
44
52%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
Schneiderlin
Postovi: 667
Pridružen/a: 22 jan 2015, 21:09
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Schneiderlin » 11 jul 2015, 00:43

gospon Spajk je diplomirao zajedno s poznatim diplomiranim kompilatorom vasom na temu " za sve su nam krive komunjare" :rol: ,svijeću im je držo poznati udbaš pod kodnim imenom garavi koji je lovio i uhitio Gotovinu,a trenutno taj garavi smatra sebe najvećom hrvatinom na svijetu


ovce na navalite :lol:


slika

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: Zdravko Mamić

Post Postao/la Lillard » 11 jul 2015, 00:46

Nedo ti Bog da ikad vise kazes da je Hercegovina uz Mamica. Uz Mamica su jedino onakvi kao on, seljacine.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 11 jul 2015, 00:50

Izvor opet nogomet plus? Da su svi ti vaši 'izvori' točni, Mamić bi već služio 418 godina robije na Golom Otoku.

I ja samo prenosim što sam danas pročitao u večernjem, a to je da je 11 od 12 ispitanih bilo uz Mamića. I sam znam puno više ljudi koji razmišljaju na sličan način iz tog podneblja. Jedini koji nije bio je neki napaćeni zaštitar sa 3 osnovne, ne znam ni gdje su ga našli.

Uostalom, ovo 'nedo ti Bog' možeš u svojoj kući prodavat, meni zabranit na forumu ne možeš ništa. Može jedino moderator. Baš ste se nakotili. Pravi komarci, namirisali krv ovih dana.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Odg: Zdravko Mamić

Post Postao/la filip13 » 11 jul 2015, 07:36

Lillard je napisao/la:Nedo ti Bog da ikad vise kazes da je Hercegovina uz Mamica. Uz Mamica su jedino onakvi kao on, seljacine.
:thumbup:

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la UltrasNotRed » 11 jul 2015, 13:29

Cijele godine molite navijače da dođu, sad kad je najavljeno da će bit popunjene tribine vi ih zatvorite..hahahahaha ovo je veća komedija od Borata”, komentirao je jedan navijač.
Dobar.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la bazero » 11 jul 2015, 21:20

spajk je napisao/la:Izvor opet nogomet plus?
Evo ga i po treći put, lažove mali...
Daj mi 3 navoda, informacije, članka, bilo šta što je s tog portala bilo netočno?
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jul 2015, 22:55

Jasno da nece navesti.Kao što nije odgovorio na niti jedno do sada postavljeno pitanje.Niti argumentirao što ga se "trazilo".
spajk je napisao/la:I ja samo prenosim što sam danas pročitao u večernjem, a to je da je 11 od 12 ispitanih iz Herceg-Bosne bilo uz Mamića. I sam znam puno više ljudi koji razmišljaju na sličan način iz tog podneblja.
Kbk za neke nebitne likove u "Herceg-Bosni" koji na utakmicu ne dođu jednom u 20 godini,niti su članovi kluba koji imaju zakonsko pravo odlučivat o određenim pitanjima sto se ticu kluba.Pitanje jesu li uopće simpatizeri kluba...Uglavnom kbk slika


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la bazero » 11 jul 2015, 23:26

Da je bio na pola jednog gostovanja sa klubom kojeg svojata, vidio bi kako razmišlja Herceg Bosna, ali kad treba izać iz Četnikovog šupka i napravit koji kilometar za klub, onda se muda skupe...

Mostar
Čapljina
Ljubuški
Zadnja izmjena: bazero, dana/u 12 jul 2015, 00:31, ukupno mijenjano 1 put.
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Android » 11 jul 2015, 23:33

Cuj 11 od 12 za Mamica hahahahha, kakav si ti kralj spajk, da ti nisi slucajno onaj Pacho haha

Za one koji ne znaju tko je taj, kucajte Ante Pacho Bevanda na Facebooku i vidjet cete tipican primjer jednog mamicevca
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2015, 00:29

ZNAO ZA ISTRAGU---Zdravko Mamić je sakrio dio dokumentacije, a pokušao je i utjecati na Boška Balabana, kojemu je ostao 
dužan dio novca od transfera
Sve čisto slika Nadajmo se da će se ispitati i policijski službenici prozvani od psihopatove strane u javljanjima iz Slovenije slika
Zdravko Mamić je u 4 sata nazvao bivšeg dinamovca Boška Balabana i tražio da se moraju odmah naći radi dogovora.

- Tebi sam ostao dužan i tebe sam jedino zaj...o – nagovarao je Mamić Balabana da se nađu.

No nisu se našli. Balaban je, kako doznajemo, prilikom pregovora za transfer u Aston Villu putovao sa Zdravkom Mamićem, koji je u to vrijeme bio u velikim dugovima prema kamatarima, i to za oko 28 milijuna kuna za jedan projekt u Čazmi. Kad su išli na pregovore, u džepu je imao samo za avionsku kartu, tvrdi naš izvor, a vratio se s više od šest milijuna funti. Za Boška je od Aston Ville prvotno tražio 18 milijuna britanskih funti, da bi na kraju pristao na 13 milijuna, a u ugovorima prikazanim u Dinamu su potpuno drugačiji, i to znatno manji iznosi. Prilikom isplate u gotovini Balaban je dobio 13 milijuna funti, dok je odmah polovicu od 6,5 milijuna dao u ruke Zdravku Mamiću. Od tog iznosa Mamić se obvezao Boškovim roditeljima dati milijun funti, međutim dao im je 900.000, a za sebe je zadržao 100.000 funti.

Sve dok je igrao, Balaban je Mamiću od svih primanja morao plaćati 20 posto zarade. U ovoj fazi istrage taj transfer nije u fokusu istražitelja. No Boško Balaban se trenutačno ne nalazi na popisu 114 svjedoka koje će Uskok ispitati.

Istražitelji su, neslužbeno doznajemo, u podrumu Mamićeve kuće u Gorskom kotaru, koja je u blizini kuće bivšeg predsjednika Hrvatske gospodarske komore Nadana Vidoševića, prilikom pretrage pronašli sklonjene dokumente koji ga terete.

Na pretrazi je, doznajemo, bila i supruga Zdravka Mamića. Navodno je, također, nekoliko dana prije uhićenja braće Mamić njihova majka u podrumu svoje kuće pospremila za istražitelje bitne dokumente koji su tijekom pretrage kuće izuzeti.
Nema nikih problema slika
Istražitelji su pročešljali i 70 ugovora koje su čelnici Dinama sklapali sa studentima. Sumnjaju da su se sklapali fiktivni ugovori i na taj način izvlačili novci iz Dinama.
Apsolutno nikih problema nema.Politički progon slika


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 12 jul 2015, 14:13

Android je napisao/la:Cuj 11 od 12 za Mamica hahahahha, kakav si ti kralj spajk, da ti nisi slucajno onaj Pacho haha

Za one koji ne znaju tko je taj, kucajte Ante Pacho Bevanda na Facebooku i vidjet cete tipican primjer jednog mamicevca
Ne znam tko je taj rođo, ja na FB ne iznosim stavove o nogometu ili politici.
Samo prenosim ono što sam pročitao. Danas u rodnom gradu, svi pričaju isto kao i ja, jedini kojeg ja znam da je protiv je jedan rođak opijen mržnjom :D A znam i da Hercegovina diše plavo, uz Dinamo i Mamića, to se uostalom i vidi svake godine kad Dinamo ide na pripreme u Međugorje. Naravno da uvijek ima onih protiv, ali to su izolirani slučajevi. Ne bi ni valjalo da svi imamo isto mišljenje, problem nastaje kad si jedna strana daje za pravo biti militantna i vrijeđati svakog tko nije bezuvjetno uz njih. I tu ne mislim na Mamića.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Lillard » 12 jul 2015, 14:16

spajk je napisao/la:
Android je napisao/la:Cuj 11 od 12 za Mamica hahahahha, kakav si ti kralj spajk, da ti nisi slucajno onaj Pacho haha

Za one koji ne znaju tko je taj, kucajte Ante Pacho Bevanda na Facebooku i vidjet cete tipican primjer jednog mamicevca
Ne znam tko je taj rođo, ja na FB ne iznosim stavove o nogometu ili politici.
Samo prenosim ono što sam pročitao. Danas u rodnom gradu, svi pričaju isto kao i ja, jedini kojeg ja znam da je protiv je jedan rođak opijen mržnjom :D A znam i da Hercegovina diše plavo, uz Dinamo i Mamića, to se uostalom i vidi svake godine kad Dinamo ide na pripreme u Međugorje. Naravno da uvijek ima onih protiv, ali to su izolirani slučajevi. Ne bi ni valjalo da svi imamo isto mišljenje, problem nastaje kad si jedna strana daje za pravo biti militantna i vrijeđati svakog tko nije bezuvjetno uz njih. I tu ne mislim na Mamića.
slika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2015, 14:18

spajk je napisao/la:Ne bi ni valjalo da svi imamo isto mišljenje, problem nastaje kad si jedna strana daje za pravo biti militantna i vrijeđati svakog tko nije bezuvjetno uz njih. I tu ne mislim na Mamića.
Mislis problem nastaje kad jedna strana (manjina) slijepo podržava kriminal i očekuje da će druga (većina) to prihvatiti bez ikakvog protesta slika


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 12 jul 2015, 14:24

SiamoNoi je napisao/la: Mislis problem nastaje kad jedna strana (manjina) slijepo podržava kriminal i očekuje da će druga (većina) to prihvatiti bez ikakvog protesta
To i jest vaš problem. Mene nije briga za antimamićevce, nek misli svak što hoće, ali neću da mi se nabija na nos da sam idiot i pušač koječega iz čista mira, a ja nikoga ne napadam. Volio bih kad bi i druga strana bila takva, zajednički nazivnik nam je Dinamo i njegov boljitak. Ja bih prvi potpisao odlazak Mamića ako će to značiti bolje rezultate. Ali, poučen primjerom Hajduka, Zvezde, Partizana i ostalih sa Dinamom usporedivih klubova, mislim da su šanse za takvo što minimalne.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2015, 14:33

Da samo podržavaš klub bez besmislenih oda kriminalcu nitko ti ne bi ni rijec rekao.Kao sto uostalom nitko nikad ovdje Signoreu (koji u niti jednom trenutku sve ove godine nije navijao protiv nego za) nije ništa zamjerio.Vrlo je jednostavno.

Nakon odlaska prvo će trebat sanirat dugove koji su ostali od prethodne uprave...


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 12 jul 2015, 14:43

Dobro, možda i ja nekad malo pretjeram, ali nije to razlog da se reagira tako kako se reagira, samo pokušavam obranit svoje mišljenje i ne dam da me se vrijeđa ili omalovažava. Uostalom, prvi sam napadnut ovdje jer sam jednom prilikom slučajno napisao 'gospoda Mamići', vjerojatno u protivnom ne bih nikad ni pisao o njima već o klubu, ostali nek pišu što hoće.

A za dugove ne mislim da postoje u Dinamu, Dinamo diže kredite isključivo jer je takva narav poslovanja - nijedna tvrtka (u ovom slučaju nogometni klub) se ne financira iz vlastite likvidnosti. Prošla godina jest završena sa 90 milijuna kuna razlike u rashodima i prihodima, ali to ne znači da je Dinamov bankovni račun u minusu. Pa to je prva godina od zadnjih deset da se poslovalo u minusu i odmah se neviđena hajka diže, a što se tijekom godina prikupilo (vjerojatno) stotine milijuna kuna, to nitko ne gleda. I najveći razlog tako neuspješnoj fiskalnoj godini jest to što se nije prodalo nikoga (osim Halilovića), nije se ušlo ni u Ligu Prvaka (što se ipak, složit ćeš se, učini s vremena na vrijeme), a na transfere se trošilo više nego ikad, dijelom i stoga da se pokaže da je Zoki dobar trener, a što baš i nije, čini mi se.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jul 2015, 14:57

E vidiš sad ti i ja moramo raspravljati postoje li dugovi ili ne (posto odbijas povjerovati u informacije koje su izasle i koje govore da itekako postoje),a da u klubu poštuju zakone (zakon o udrugama) i svoj statut ova rasprava uopće ne bi bila potrebna jer bi kao član (što si čini mi se ranije rekao da jesi) mogao od kluba uvijek zatraziti (Zakon o udrugama čl 9. st 2. ili Statut NK Dinamo, čl. 13.) podatke na uvid i u trenu bi se rijesile sve dileme.

A što se od kluba cijelo vrijeme traži:
Uvidom u statutarne pogreške i pravna nesuglasja predlažemo slijedeće:

- unijeti u akte demokratske mehanizme, posebno valjane Izbore za skupštinu. Ne vidimo razuman razlog da izbori u Dinamu ostanu relikt komunističke prošlosti gdje tijela biraju sama sebe i biraju se između sebe, sve dok postoji ogromno člansko tijelo i navodna volja uprave da "Dinamo ostane vlasništvo navijača i građana", a ne odabrane grupice ljudi. Zamislite da Vlada predlaže članove Sabora, a Sabor samo potvrđuje Vladu koju je izabrao Premijer, te Sabor nema nikakvu kontrolu nad bilo kojim drugim tijelom izabranim od Vlade.

- afirmirati skupštinu kao istinski najviše tijelo - podrediti sva tijela skupštini, dati joj predsjednika koji je saziva, predlaže dnevni red i odluke, te skupštinarima također dati pravo da predlažu.

- afirmirati i u stvarnost provesti javnost rada i obaviještenost članova i javnosti o radu i poslovanju

- unijeti u akte udruge više sankcija, definirati djelokrug, odgovornost i postupak imenovanja za sva tijela, uz nadzorne mehanizme

- unijeti u akte udruge više obveza i provedbenih mjera za osiguranje javnosti rada, obaviještenosti članova i odgovornosti, posebno djelokruga rada tijela, a ne da se kao do sada, sadržaj neke funkcije poput Izvršnog direktora i napose Sportskog direktora, osmišljava prema osobama, a ne stvarnim potrebama kluba.

- ustrojiti Dinamo kao istinsku udrugu građana po uzoru na najbolje svjetske klubove gdje se članstvo u klubu smatra i članstvom u skupštini, odnosno pravo glasa za svakog člana NK Dinamo kad je izbor predsjednika kluba u pitanju.
Stvar je zaista vrlo jednostavna.


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 12 jul 2015, 15:14

Dobro, ima tu nešto, ali opet se, kao ključ svega nameće pitanje - gdje je nogomet? Mene kao navijača i redovnog posjetitelja Maksimira više zanima nogometna od pravne strane. Sve ako dugovi i postoje, klub može normalno funkcionirati. Pa Real i Barcelona imaju dugove veće nego Hrvatska BDP! Ako će mi nakon Mamića doći uprava koja će poslovati transparentnije, a imat će lošije rezultate na terenu (tipa Hajduka, Zvezde ili Partizana), što je itekako moguće, sjetimo se perioda od 2000-2005, onda ja to ne želim. Ne želim da mi se sutra raspišu izbori, moj glas jedan od deset tisuća, a uvjete i način održavanja izbora mi određuju ljudi koji su odvjetnici, političari i ne znam ni ja tko, koji nemaju veze sa nogometom i za koje nisam nikad čuo. Hajduk ima tolike legende, pa navijači ne odlučuju o predsjedniku kluba niti bilo čemu, nego samo o Nadzornom odboru. U kojem ne sjedi nijedan bivši nogometaš ili bilo koji drugi čovjek koji je radio u nogometu ili sportu. Sve neki odvjetnici, ovi, oni, ljudi za koje prosječan čovjek nikad nije čuo, uhljebi koje je briga samo za vlastiti džep, poput onog kriminalca Ljube Pavasovića Viskovića, koji im je sad čini mi se i predsjednik Nadzornog odbora. Kad mu vidiš onu facu znaš da je kriminalac. A nikakve veze sa nogometom iza sebe, što je još veći problem.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 13 jul 2015, 14:07

Odlična atmosfera sinoć, osim šovinističkih povika "Mamiću cigane" koje je, srećom, uzvikivala manjina okupljenih gledatelja.
Još jednom se pokazalo točnim da se ljudi vraćaju u Maksimir i da onih 15k u par utakmica na kraju prošle sezone nije slučajnost.

Pozitivna atmosfera, uz Mamiće na slobodi, i napadamo Ligu prvaka!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 14 jul 2015, 00:34

spajk je napisao/la:Dobro, ima tu nešto, ali opet se, kao ključ svega nameće pitanje - gdje je nogomet? Mene kao navijača i redovnog posjetitelja Maksimira više zanima nogometna od pravne strane.
Eto prilicno dobrog odgovora:
Signore je napisao/la: Tko god dodje poslije Mamica trebao bi imati u cilju da Dinamo igra LP ili barem EL. Neigranje grupne faze ni jednog takmicenja bilo bi neuspjeh. Mnogi ce reci da je bitno jedino da Mamici odu, ali kad Mamici odu valjda ces tad htjeti sto bolje rezultate.

Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.