Zdravko Mamić

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Što je za vas Zdravko Mamić?

pozitivac
41
48%
negativac
44
52%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 08:38

Vidim da dosta igrača, trenera i općenito ljudi iz svijeta nogometa ima svoj topic, pa ne znam zašto ne otvoriti jedan i za najvećeg sportskog radnika na ovim prostorima, te jednog od najvećih na svijetu. Mislim da mu mogu parirati samo Perez iz Reala i Jorge Mendes. :tokralju:

Više od deset godina na čelu Dinama s kojim je pokorio cijelu Hrvatsku. Uz to, svake godine transferira barem jednog ili dva igrača u velike europske klubove za masne novce, nezamislive za sve klubove u okruženju.

Veliki je patriot i ima veliko srce pa se tako odaziva svakoj humanitarnoj akciji. Spasio je mnoge klubove od gašenja (Cibonu i VK Mladost prije svega), pomogao mnogima, prvenstveno bolesnoj djeci. :bow: (sve ovo možete provjeriti na internetu)

Ukratko, samo je jedan, grijeha je vrijedan:
slika

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la sonik24 » 09 mar 2015, 10:43

Mamic je koliko mogu shvatiti donio dosta miliona Dinamu, mada ga mnogi kritikuju iz ne znam kojih razloga, mislim da ce i ovdje biti kritika na njegov racun, mozda i tvoj kao njegovom simpatizeru. U Mamicevoj eri Dinamo je ugostio dosta slavinh klubova, euro takmicnjea su tu, samim tim i euri, bas me nekad cudi sto vecina pljuje po tom covjeku.
Iskreno volio bih odgovor od nekog ozbiljnijeg navijaca Dinama, zasto ljudi mrze Mamica?

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 10:51

sonik24 je napisao/la:Mamic je koliko mogu shvatiti donio dosta miliona Dinamu, mada ga mnogi kritikuju iz ne znam kojih razloga, mislim da ce i ovdje biti kritika na njegov racun, mozda i tvoj kao njegovom simpatizeru. U Mamicevoj eri Dinamo je ugostio dosta slavinh klubova, euro takmicnjea su tu, samim tim i euri, bas me nekad cudi sto vecina pljuje po tom covjeku.
Iskreno volio bih odgovor od nekog ozbiljnijeg navijaca Dinama, zasto ljudi mrze Mamica?
Zato što je uspješan.
I nemoj da te zavaraju tvrde da je to zbog nekakvog "kriminala". Ta mala hrpica ljudi su sinovi onih koji su prije 20 godina tjerali Canjugu, a za 20 god. će njihovi sinovi tjerati nekog trećeg. Jednostavno su nezadovoljni i nesretni u svom životu i jedino što im preostaje je glumit majmuna na tribini i glumiti neku važnost.
Ukratko, protiv Mamića su oni sitni kriminalčići, što obijaju kioske i benzinske. Normalni su za Mamića i sve slične njemu. :kafa:

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la DrustveniParazit » 09 mar 2015, 11:04

Zašto tjerati nekog ko donosi tvom klubu uspjeh? :?

Ne pratim baš puno ali čovjek je vrh, je*e mu se za sviju, fura svoje, nije mu frka reći ono što misli i nije mu frka biti ono što jest, nije pred kamerama fin, uvijek ide oštro, u kost što bi rekli. :D
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 11:22

DrustveniParazit je napisao/la:Zašto tjerati nekog ko donosi tvom klubu uspjeh? :?

Ne pratim baš puno ali čovjek je vrh, je*e mu se za sviju, fura svoje, nije mu frka reći ono što misli i nije mu frka biti ono što jest, nije pred kamerama fin, uvijek ide oštro, u kost što bi rekli. :D
Zdravko Mamić je jedinica za gospodstvo

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la DrustveniParazit » 09 mar 2015, 11:27

skandi56 je napisao/la:
Zdravko Mamić je jedinica za gospodstvo
Očekivao sam konkretan odgovor a ne konstantno uzdizanje lika kojeg njegov grad mrzi.
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la BigBigBang » 09 mar 2015, 11:36

Malo je ljudi u fudbalskom svijetu koji mogu reci da su uspjesniji od tate...Dinamo je ubjedljvo najbolja ekipa u regiji koja uz to proizvodi najbolje igrace, ne prodaje on samo ublehe jer realno znalo se i Hajduku potkrasti da ubodu koji milion za nekog svog igraca ali ti su uglavnom bili teski promsaji. Maminjo uzme veliku lovu ali ti igraci se vecinom isplate klubovima. Dakle sigurno jedna od najboljih skola fudbala u evropi, najbolja u regionu, najbolji tim u regionu sta reci osim hvala ti tata!
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 11:43

BigBigBang je napisao/la:Malo je ljudi u fudbalskom svijetu koji mogu reci da su uspjesniji od tate...Dinamo je ubjedljvo najbolja ekipa u regiji koja uz to proizvodi najbolje igrace, ne prodaje on samo ublehe jer realno znalo se i Hajduku potkrasti da ubodu koji milion za nekog svog igraca ali ti su uglavnom bili teski promsaji. Maminjo uzme veliku lovu ali ti igraci se vecinom isplate klubovima. Dakle sigurno jedna od najboljih skola fudbala u evropi, najbolja u regionu, najbolji tim u regionu sta reci osim hvala ti tata!
Točno. Bravo :bow:

Niti jedan igrač u zadnjih 10 godina nije bio mačak u vreći. Svi su se redom isplatili klubovima koji su ih doveli.

Bošnjak 1.7 mil.
Eduardo 13.5 mil.
Ćorluka 13 mil.
Pokrivač 3.5 mil.
Schildenfeld 1.7 mil.
Modrić 21 mil.
Vukojević 6 mil.
Čale 2.2 mil.
Lovren 8 mil.
Mandžukić 7 mil.
Vrdoljak 1.5 mil.
Kovačić 11 mil.
Vida 5 mil.
Badelj 4 mil.
Jedvaj 5 mil.
Vrsaljko 5 mil.
DrustveniParazit je napisao/la:
skandi56 je napisao/la:
Zdravko Mamić je jedinica za gospodstvo
Očekivao sam konkretan odgovor a ne konstantno uzdizanje lika kojeg njegov grad mrzi.
Njega Zagreb ne mrzi. Mrzi ga šačica huligana u pauzama obijanja lokalnih prodavnica. Uglavnom se radi o ljudima s periferije Zagreba, i to mahom ljudi čiji su se roditelji doselili u Zagreb 80-tih.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la marconato » 09 mar 2015, 12:05

BigBigBang je napisao/la:Dakle sigurno jedna od najboljih skola fudbala u evropi, najbolja u regionu, najbolji tim u regionu sta reci osim hvala ti tata!
Potpuno netacno!

Samo je Ajax u Evropi ispred Partizana po broju igraca u najjacim evropskim ligama, a koji su potekli iz njihovih omladinskih skola!
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 10 mar 2015, 00:11, ukupno mijenjano 1 put.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la DrustveniParazit » 09 mar 2015, 12:36

skandi56 je napisao/la:
Njega Zagreb ne mrzi. Mrzi ga šačica huligana u pauzama obijanja lokalnih prodavnica. Uglavnom se radi o ljudima s periferije Zagreba, i to mahom ljudi čiji su se roditelji doselili u Zagreb 80-tih.
Zašto onda na utakmici Dinama ima 1000 (ako i toliko) ljudi dok na utakmici MNK Dinama ima 5000 ljudi?
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 12:38

Evo opet ovog nacionalista i kompleksasa.
Dobro, Partizan je najbolji, Srbija najjaca. Dogodine u Francuskoj ce pokoriti Europu
Ajde sad ohani.
DrustveniParazit je napisao/la:
skandi56 je napisao/la:
Njega Zagreb ne mrzi. Mrzi ga šačica huligana u pauzama obijanja lokalnih prodavnica. Uglavnom se radi o ljudima s periferije Zagreba, i to mahom ljudi čiji su se roditelji doselili u Zagreb 80-tih.
Zašto onda na utakmici Dinama ima 1000 (ako i toliko) ljudi dok na utakmici MNK Dinama ima 5000 ljudi?
Zbog infrastrukture. Prosjek broja gledatelja na Maksimiru je bio isti i prije Mamica.

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la DrustveniParazit » 09 mar 2015, 12:40

skandi56 je napisao/la:
DrustveniParazit je napisao/la:
skandi56 je napisao/la:
Njega Zagreb ne mrzi. Mrzi ga šačica huligana u pauzama obijanja lokalnih prodavnica. Uglavnom se radi o ljudima s periferije Zagreba, i to mahom ljudi čiji su se roditelji doselili u Zagreb 80-tih.
Zašto onda na utakmici Dinama ima 1000 (ako i toliko) ljudi dok na utakmici MNK Dinama ima 5000 ljudi?
Zbog infrastrukture. Prosjek broja gledatelja na Maksimiru je bio isti i prije Mamica.
Koje bolan infrastrukture? :o
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la marconato » 09 mar 2015, 12:47

skandi56 je napisao/la:Evo opet ovog nacionalista i kompleksasa.
Dobro, Partizan je najbolji, Srbija najjaca. Dogodine u Francuskoj ce pokoriti Europu
Ajde sad ohani.
:lol:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Tritolone » 09 mar 2015, 12:49

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 12:55

DrustveniParazit je napisao/la:
Koje bolan infrastrukture? :o

Upravo to.
Stadio je u ocajnom stanju, nije natkriven, urusava se. Kada se klub privatizira i dodje u ruke gosp. Mamic Zdravka, gradit ce se novi stadion. Do tada smo taoci macehinske politike grada Zagreba prema svom najvecem brendu.
Ako mislis da je Mamic problem, slobodno nadji prosjek gledatelja u ligi prije Mamica i pogledaj koliko je to ljudi bilo na Marsoniji, Osijeku...

Avatar
DrustveniParazit
Postovi: 2096
Pridružen/a: 26 maj 2014, 11:33
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la DrustveniParazit » 09 mar 2015, 13:02

skandi56 je napisao/la:
DrustveniParazit je napisao/la:
Koje bolan infrastrukture? :o

Upravo to.
Stadio je u ocajnom stanju, nije natkriven, urusava se. Kada se klub privatizira i dodje u ruke gosp. Mamic Zdravka, gradit ce se novi stadion. Do tada smo taoci macehinske politike grada Zagreba prema svom najvecem brendu.
Ako mislis da je Mamic problem, slobodno nadji prosjek gledatelja u ligi prije Mamica i pogledaj koliko je to ljudi bilo na Marsoniji, Osijeku...
[youtube][/youtube] 2002 'pun' stadion
[youtube][/youtube] 2005 'pun' stadion
[youtube][/youtube] 2010 'polupun' stadion
[youtube][/youtube] 2014 'prazan' stadion


Sad mi samo reci jel' misliš da je stadion lošiji 2014-e nego 2005-e i koju godinu poslije?
Saraj'vo za tebe živimo neka znaju svi da bit ćemo ti mi do smrti odani!

Sarajevo iznad lokal patriotizma.

Matej Delač

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la BigBigBang » 09 mar 2015, 13:27

marconato je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Dakle sigurno jedna od najboljih skola fudbala u evropi, najbolja u regionu, najbolji tim u regionu sta reci osim hvala ti tata!
Potpuno netacno!

Samo je Ajax u Evropi ispred Partizana po broju igraca u najjacim evropskim ligama, a koji su potekli iz njihovih omladinskih skola!

P.S. Tema je nepotrebna i mislim da je samo u sluzbi provokacije anti-mamicevaca... :zviz:
Ne znam za kvantitet ali ja gledam i kvalitet a ti Partizanovi izdanci su svi odreda ili promasaji ili prosjecni ili ispodprosjecni igraci svojih klubova nema tu zvijezda svjetskog fudbala kakve su Modric i Mandzukic...
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 mar 2015, 13:44

1. U to vrijeme je takodjer Mamic bio glavni u Dinamu.
2. Nadji podatke za 90-te, pogotovo kasne 90-te u HNL-u
3. Normalno da je stadion losiji. Objekti s vremenom propadaju i treba ih odrzavati inace bi svi zivjeli u kucama napravljenim prije nove ere.

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 09 mar 2015, 13:45

Na futsalu se samo na prvoj utakmici skupilo 3-4 tisuće ljudi. Interes već polako splašnjava, nedavno im je na utakmici bilo 300 ljudi. No da ne trujem temu nepotrebnim, Dinamo također na utakmicama (europa, Rijeka, Hajduk) i dalje zna imati po 10ak tisuća ljudi, što će reći da Mamićevih simpatizera nema ništa manje nego protivnika i da je sva priča o gledateljima jedno veliko lijepo upakirano **** u režiji znamo koga.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la sonik24 » 09 mar 2015, 13:49

Ma ni kod nas nisu tribine pune kao recimo prije desetak i vise godina, kada bi na derbiju bila puna Grbavica, krcata, i Koševo gotovo pa popunjeno, pogledajte naše derbije sad, a nema Mamića na njima ;) tako je i u Zagrebu, jedino sto konstantno ima publike ono da kazes ima, jeste Split, recimo Marakana i jedno vrijeme je to bilo konstanto u Novom Pazaru kada se izgradila nova tribina da bi mogli svi gledat tekmu uzivo, koji zele. Ja dosad nisam cuo nijedan razlog jaci, neki adut, da bi povjerovao za Mamica da je krimos, mafijas, samo uvrede na njegov račun od navijača, ali sto i zasto, nemam pojma :hmmmmm: Covjek je toliko valjao Dinamu, nevjerovatna cinjenica su i cifre koje ste vec postali, igraci koji su ponikli u Dinamu, prodati za ogromne novce, jednom sam gledao Mamica kako spominje kako nema ni Pliva para, ni mnoge jake fabrike u Hrvatskoj, koliko ima Dinamo. Oni napadi na njega na pres konferencijama, pa po aerodromima, za kaj sve to, sto bi rekli purgeri!? S obzirom koliki je Zagreb grad, posjeta je stvarno smijesna na tekmama... i jos samo da dodam, imam osjecaj i kod nas kad bi osnovali Futsal klub recimo Zeljo ili Sarajevo, gotovo sam siguran da bi prva tekma bila krcata dvorana, pa i polu sezona, i sezona, vec druga sezona bi bilo par stotina, mozda nekad i manje...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.