Zdravko Mamić

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Što je za vas Zdravko Mamić?

pozitivac
41
48%
negativac
44
52%
 
Ukupno glasova: 85

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la neroazzurni » 08 jul 2015, 15:08

nema sta, u pravu si, ne mogu ja protiv tebe kad ti iznosis cinjenice kako bi trebalo biti i kako je u normalnom svijetu
druga stvar je sto prostor brdovitog balkana je sve samo ne normalan svijet
al dobro ne mogu ti zabraniti da tezis ka tome, kamo srece da je vise odnosno da smo svi takvi pa da se za sve tako borimo
:salut:

ps. samo se nadam kada ti se nekad u zivotu ponudi neko radno mjesto u drzavnoj firmi da uletis preko stele/veze/poznanstva da ces to naravno odbiti jer to nije po europskim nacelima postenja, pravde, principa...da uredno placas sve poreze, da ne bacas smece po ulici, da kad pomognes nekom susjedu unijeti stvari i on ti da nesto para da uredno odes u poresku i prijavis to te platis porez, da nikad nikog ne zoves da ti "na crno" okreci stan nego uredno platis firmu registrovanu za to, da prijavis komsiju kada to uradi itd..

jednostavno, svaka cast momcino!
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la badblueboylivno » 08 jul 2015, 15:28

I što sad? Ti govoriš da bi trebali pustit da jedan kriminalac potkrada JAVNO dobro, javno vlasništvo, nešto što je od javnog interesa? Da se taj isti bogati na nečemu što NIJE njegovo, a da se ponaša kao da je? I sve - pazi - jer smo na Balkanu, a ne u Njemačkoj ili Švedskoj? Da šutimo i odobravamo kriminal u nečemu što je vlasništvo svih nas?

Bože, sačuvaj! Bože dragi, sačuvaj! Prestrašen sam kad vidim u kakvom društvu živim.
Hayley <3

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la neroazzurni » 08 jul 2015, 16:12

Ne kontam cemu toliko cudjenje i zgrazavanje. Citas me bukvalno, kazem vam da sam i ja protiv kriminala i lopovluka i vjerujem da je Mamic uzimao lovu ali ne mogu ovog vaseg licemjerja gdje izigravate postenjacine neke i dizete opstu hajku na jednog covjeka a ovamo na svakom koraku drzave kriminal ne mozes jedan obicni papir izvadit a da nekog ne podmitis, svak od nas svakodnevno pokusava prevarit drzavu da prodje sto bolje ali kad je u pitanju Dinamo i Mamic onda ste sve i jedan europejac i visoko moralan.
Mamic je lopov ali daje nesto zauzvrat, Mamica treba uhapsit i ispitati mu mutne radnje ali ako cemo gledati neki red onda bi on trebao doci medju zadnjima.
Jos mi se javi ovaj iz Livna i moralise ovdje a nema veceg prevarantskog grada od Livna, grad koji ima visokih vojnih penzija kao da smo sa Rusijom ratovali 12 godina a cisto sumnjam livnjak da si i jednog prijavio a i on krade JAVNO dobro svih nas

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la badblueboylivno » 08 jul 2015, 16:40

:oops:

kriminal na svakom koraku :oops: krade, ali daje nešto zauzvrat :tokralju: :oops: livanjske penzije :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Hayley <3

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Lillard » 08 jul 2015, 16:44

Lukici ostaje svjedocit protiv Mamica ili sjest uz njih... :zviz:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 08 jul 2015, 17:21

Luka je pojeo go*no.Nekad miljenik navijaca,a danas,najblaže rečeno,daleko od tog statusa.Najmanje šta može napraviti je potvrditi iskaz dan španjolcima.Lovren i svi ostali koji su sudjelovali u ovim radnjama isto tako.
badblueboylivno je napisao/la:livanjske penzije :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Sad si dobio svoje :stop:

neroazzurni je napisao/la:nps. samo se nadam kada ti se nekad u zivotu ponudi neko radno mjesto u drzavnoj firmi da uletis preko stele/veze/poznanstva da ces to naravno odbiti jer to nije po europskim nacelima postenja, pravde, principa...da uredno placas sve poreze, da ne bacas smece po ulici, da kad pomognes nekom susjedu unijeti stvari i on ti da nesto para da uredno odes u poresku i prijavis to te platis porez, da nikad nikog ne zoves da ti "na crno" okreci stan nego uredno platis firmu registrovanu za to, da prijavis komsiju kada to uradi itd..
Naravno.Samo što susjedi više nemaju ni za žvaku jer Tatta već godinama sisa gradski/naš novac slika Ali btk,svi kradu na "balkanu" pa zasto da se zabrinjavam sto se privatni dzepovi pune mojim novcem slika Ipak nam daje vrhunske europske rezultate za uzvrat:
-2-2-22 u skupinama EL/LP u zadnje 4 godine
-8/78 mogucih bodova
-19:66 gol razlika
-0-0-13 skor u zadnjih 13 gostujucih
-od čega 10 u hendikepu
-u 8 od 13 utakmica GNK prima gol u prvih 20.min.
-od 5 datih golova na 13 utakmica četiri su pala kada su gubili 4 ili više razlike
-prvi gol u prosjeku primaju već u 22.min.
-samo dvije od 13 utakmica nisu bile jedinice već na poluvremenu
-najgora ekipa EL od promjene imena sa 16 poraza
slika


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Gorazde11
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 jul 2008, 09:37
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Gorazde11 » 08 jul 2015, 17:45

Bujanec savjetovao Mamića kako u zatvoru preživjeti apstinencijsku krizu

I sam žrtva komunističkog progona, uslijed kojeg mu je UDBA podvalila kokain da s njim u neznanju plaća prostitutke, Velimir Bujanec odlučio je vlastitim zatvorskim iskustvom pomoći svojem prijatelju u nevolji kojeg čeka sličan scenariji.

Velimir Bujanec, naš najpoznatiji televizijski diler kokaina ugostio je u svojoj "Bujici" - emisiji koja se bavi zdravim duhom u zdravom tijelu - izvršnog dopredsjednika Dinama Zdravka Mamića. Svjestan da ga čeka kalvarija nepravednog osuđivanja i udbaškog podmetanja dokaza, Mamić je upitao Bujanca kako je izgurao te crne dane i je li vidio bijelo na kraju tunela.

- Zatvor ne mora biti kraj. On može biti novi početak. Sve se u zatvoru može nabaviti. Samo za pravu cijenu. Šteka Marlbora i par sagiba po sapun za vrijeme tuširanja čine čuda za čovjeka s apstinencijskom krizom u zatvoru - objasnio je kriptično Bujanec.

Za kraj emisije zapjevali su jednu parafraziranu Torcidinu pjesmu: "Bila su bila, brda kokaina, bila je nozdrva Buje i Maminja!"
http://news-bar.rtl.hr/vijesti/sport/bu ... jsku-krizu

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la SiamoNoi » 08 jul 2015, 18:06

I ovaj je dobar:
KATASTROFA NA POMOLU:Zbog blokade imovine Zdravka Mamića do jeseni bi na stotine sportskih novinara moglo pomrijeti od gladi!
Slučaj Godot koji posljednjih dana puni stupce svih domaćih novina izazvat će, tvrde stručnjaci, puno razornije posljedice nego se do sada pretpostavljalo. To će najviše osjetiti domaće novinarstvo.

„U prvom redu, stradat će svi oni novinari koji godinama pišu protiv Mamića pa će sada, kada završi Mamićeva era, sve više ostajati bez tema. Srećom, takvih je novinara samo petero pa to neće biti tolika katastrofa“, govori nam naš Ljubomir Mandić iz Hrvatskog novinarskog društva koji pesimistično nastavlja: „No, prava katastrofa dogodit će se među stotinama novinara koji su godinama na Zdravkovoj platnoj listi. Oni će ostati bez glavnog izvora prihoda jednom kada Mamićeva imovina bude blokirana pa im više ne bude mogao plaćati za članke.“

Ova spoznaja izazvala je pravu paniku u većini sportskih sekcija hrvatskih novina, a mnogi se pitaju od kojeg će novca sada plaćati auta, kredite i zubne proteze.

„Ovo je katastrofa, do jeseni ćemo još nekako preživiti, ali što onda, pa neću valjda morati postati objektivan prema Dinamu“, govori nam jedan novinar koji je želio ostati anoniman.

„Na svu sreću, prošlu sezonu sam naplaćivao kunu po navijaču kojeg ću izmisliti u lažiranoj posjeti pa sam stekao popriličnu zalihu. Već sam imao napisan članak zašto je dobro da se Dinamo opet izblamira u Ligi prvaka ili, ako ne prođe, zašto je odlično da je ispao iz Lige prvaka. No, vrijedi li to objavljivati ako neću dobiti bar dvi tisuće eura“, bolno iskren je jedan drugi sportski novinar.

Naravno, jasno je da svi žele biti anonimni, a posebno je iskrena priča jednog od starijih novinara.

„Ljudi mi se godinama smiju na ulici, ali briga me, barem sam imao novca. Kako sada pogledati ženu u oči, kako sinu reći „nemam ti za novi Audi, idi s BMW-om na more, kako trpjeti te poglede ljudi. Kad se sjetim što sam sve pisao – o atomskom Dinamu, trpao sam Sammira u reprezentaciju, tražio lijepe riječi o gazda Zdravki, ma čak sam pao toliko nisko da sam i Šukera proglasio dobrim rješenjem. Sada toga ničega nema, nitko za takve članke neće platiti…“, katastrofalno stanje u kojem se našlo preko cca 5000 Zdravkovih plaćenika rezimira naš anonimni izvor dok poručuje još jedan konjak
:lol:


Pozdrav Tatti,Strittzu i Vrbi u Remetincu slika Izbori :kafa:

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 08 jul 2015, 21:33

Evo se i intelektualci odvažili poslati poruku podrške izvršnom predsjedniku:

http://www.vecernji.hr/zupanija/na-prvo ... ca-1013802

A prvi dan prodaje ulaznica već je iznjedrio i prvu makljažu, zna se zbog čega:

http://www.vecernji.hr/nogomet/incident ... ju-1013870

Ne treba čuditi ni metež u nedjelju ako ga bude, kao u jednom od zadnjih derbija pred popunjenim stadionom kad je policajcu oko izbijeno.
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la UltrasNotRed » 08 jul 2015, 22:05

Spajk da li si na spisku placenik. Mamic placa rezije ili te mirogojcekom doji?
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
korisnikforuma
Postovi: 605
Pridružen/a: 27 feb 2013, 22:25
Lokacija: GR-TG-ZG
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la korisnikforuma » 08 jul 2015, 23:35

Anketa - Kako dalje nakon Braće: Dinamo nekom od hercegovačkih susjeda, Velikoj četvorci ili navijačima?
http://www.inde.x.hr/sport/clanak/anket ... 29690.aspx

Kao što vidimo nekima je svejedno ako i ode Mamić a na njegovo mjesto opet dođe neki Hercegovac :lol:
Jedan dio "purgera" može Hercegovcima oprostiti sve, nikako im ne može oprostiti uspjeh :kafa:

Avatar
spajk
Postovi: 427
Pridružen/a: 18 dec 2014, 12:59
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la spajk » 08 jul 2015, 23:35

UltrasNotRed je napisao/la:Spajk da li si na spisku placenik. Mamic placa rezije ili te mirogojcekom doji?
Za tebe i tvoje pajdaše ovdje na forumu sam profesor doktor znanosti.

Inače, podršku Zdravku Mamiću putem Facebooka dao je i proslavljeni vaterpolist Dubravko Šimenc, na koga su odmah počele salve kritika od strane internet ratnika, 'keyboard-boysa'.

Evo jedna prigodna pjesma:

[youtube][/youtube]
Džaba vam i uskoci i poskoci, Bog je na mojoj strani!

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: Zdravko Mamić

Post Postao/la Lillard » 09 jul 2015, 00:09

Koji moral.. stavit Gotovinu u recenicu s kriminalcem i gnjidom kao sto je Mamic.

Jel te stid?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Schneiderlin
Postovi: 667
Pridružen/a: 22 jan 2015, 21:09
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Schneiderlin » 09 jul 2015, 00:14

spajk je napisao/la:
UltrasNotRed je napisao/la:
Inače, podršku Zdravku Mamiću putem Facebooka dao je i proslavljeni vaterpolist Dubravko Šimenc, na koga su odmah počele salve kritika od strane internet ratnika, 'keyboard-boysa'.


[youtube]

šimenc :urnebes: oličenje morala i poštenja,od igranja vaterpola postao najbogatiji HR sportaš :lol: mogao bi i njemu USKOK malo pokucati na vrata da objasni tu silnu imovinu


slika



Predsjednik HDZ-a Ivo Sanader uručio je danas člansku iskaznicu bivšem vaterpolistu Dubravku Šimencu.

- Pristupanje uglednih osoba HDZ-u dokaz je da HDZ vodi dobru politiku - rekao je Sanader. Šimenc je istaknuo da vjeruje u program HDZ-a za budućnost Hrvatske i pozvao sve da se upišu u tu stranku.


:kafa: bolje da se skrio u rupu od srama,nego danas još pametuje hdz-ov potrčko

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la UltrasNotRed » 09 jul 2015, 01:10

Schneiderlin je napisao/la:
spajk je napisao/la:
UltrasNotRed je napisao/la:
Inače, podršku Zdravku Mamiću putem Facebooka dao je i proslavljeni vaterpolist Dubravko Šimenc, na koga su odmah počele salve kritika od strane internet ratnika, 'keyboard-boysa'.


[youtube]

šimenc :urnebes: oličenje morala i poštenja,od igranja vaterpola postao najbogatiji HR sportaš :lol: mogao bi i njemu USKOK malo pokucati na vrata da objasni tu silnu imovinu


slika



Predsjednik HDZ-a Ivo Sanader uručio je danas člansku iskaznicu bivšem vaterpolistu Dubravku Šimencu.

- Pristupanje uglednih osoba HDZ-u dokaz je da HDZ vodi dobru politiku - rekao je Sanader. Šimenc je istaknuo da vjeruje u program HDZ-a za budućnost Hrvatske i pozvao sve da se upišu u tu stranku.


:kafa: bolje da se skrio u rupu od srama,nego danas još pametuje hdz-ov potrčko
Inace Simenc trgovac sveucilisnim diplomama na difu. Mozda je spajk doktor znanosti na tu shemu?
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
UltrasNotRed
Postovi: 953
Pridružen/a: 14 apr 2015, 12:30
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la UltrasNotRed » 09 jul 2015, 01:25

Schneiderlin je napisao/la:
spajk je napisao/la:
UltrasNotRed je napisao/la:
Inače, podršku Zdravku Mamiću putem Facebooka dao je i proslavljeni vaterpolist Dubravko Šimenc, na koga su odmah počele salve kritika od strane internet ratnika, 'keyboard-boysa'.


[youtube]

šimenc :urnebes: oličenje morala i poštenja,od igranja vaterpola postao najbogatiji HR sportaš :lol: mogao bi i njemu USKOK malo pokucati na vrata da objasni tu silnu imovinu


slika



Predsjednik HDZ-a Ivo Sanader uručio je danas člansku iskaznicu bivšem vaterpolistu Dubravku Šimencu.

- Pristupanje uglednih osoba HDZ-u dokaz je da HDZ vodi dobru politiku - rekao je Sanader. Šimenc je istaknuo da vjeruje u program HDZ-a za budućnost Hrvatske i pozvao sve da se upišu u tu stranku.


:kafa: bolje da se skrio u rupu od srama,nego danas još pametuje hdz-ov potrčko
Nemoj me molim te tako krivo citirati, za mene HDZ ne postoji, a Dubravko Simenc, zapravo svi sportasi u politici su gladni ku.rca. Mozda je spajk doktor znanosti, al'mi vise pari na ing.prometa, brzog.
Vita est militia

Sto misli djecak iz Bosne kad vidi,
Kako ludi punker po Londonu skace?

Avatar
skandi56
Postovi: 184
Pridružen/a: 20 feb 2015, 07:12
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la skandi56 » 09 jul 2015, 08:49

Uživajte još 20-tak dana, a onda se Tata vraća na mjesto koje mu oduvijek pripada.
Lokalni štakorčići koji su ljubomorni na njegov uspjeh mogu samo pustiti pjesmu "Ne može nam nitko ništa, jači smo od sudbine. Mogu samo da nas mrze, oni koji nas ne vole!". :wave: :wave: :wave:

Vi sa strane, samo razmislite što je bolje za klub:
a) vodi ga Zdravko Mamić - godinama u skupinama europskih natjecanja, nešto nezamislivo za sve klubove u okruženju
b) vode ga navijači - dovoljno vam je vidjeti kako vode svoju navijačku skupinu. Ne može ih se skupiti nigdje više od 200. Na utakmici za Ivana Turinu skupilo ih se 150, za "miljenika" Kužea malo više od te cifre. Jedino što im solidno ide je razbijanje jer je to njihov životni cilj i limit. Još kada bi postavili Daria "Noinu arku" Šimića za predsjednika, klub bi u roku tri godine spao na sredinu ljestvice HNL-a.

Utopija
Postovi: 95
Pridružen/a: 27 maj 2015, 10:03
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Utopija » 09 jul 2015, 10:00

Zanima me da li BBB ostati na tribinama kada Zdravko izadje na slobodu i vrati se u predsjednicku fotelju... tipujem da nece... to su obicni gloryhunteri... koji su bili i na utakmici protiv Reala kad je bilo 30k ljudi, a odmah iduce kolo u HNL 1k (njih nigdje logicno).... dakle njih Dinamo ne zanima to je valjda jasno... Uzet ce koju dnevnicu od SDP-a za ovu utakmicu da se pojave.. i to je to... hajmo jovo nanovo.. Mamicu pede.ru i sl...

Avatar
Lillard
Postovi: 26292
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la Lillard » 09 jul 2015, 11:54

Utopija je napisao/la:Zanima me da li BBB ostati na tribinama kada Zdravko izadje na slobodu i vrati se u predsjednicku fotelju... tipujem da nece... to su obicni gloryhunteri... koji su bili i na utakmici protiv Reala kad je bilo 30k ljudi, a odmah iduce kolo u HNL 1k (njih nigdje logicno).... dakle njih Dinamo ne zanima to je valjda jasno... Uzet ce koju dnevnicu od SDP-a za ovu utakmicu da se pojave.. i to je to... hajmo jovo nanovo.. Mamicu pede.ru i sl...
Jel te stid?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
bazero
Postovi: 517
Pridružen/a: 04 feb 2013, 13:48
Kontakt:

Re: Zdravko Mamić

Post Postao/la bazero » 09 jul 2015, 12:02

Jel to onaj jazavac uspio posvetiti pjesmu o Gotovini i ratnim herojima čovjeku koji je veličao Jugoslaviju, skidao pred Lepom Brenom i "dernečio" po Beogradu s Arkanovim ljudima :rol: :rol: :rol:
Utopija je napisao/la:koji su bili i na utakmici protiv Reala
Nisu.
Djelovanje udruge temelji se na načelu demokratskog ustroja, što znači da udrugom upravljaju članovi na način da unutarnji ustroj udruge mora biti zasnovan na načelima demokratskog zastupanja i demokratskog načina očitovanja volje članova.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.