NK Bosna Visoko

cobefks
Postovi: 524
Pridružen/a: 01 dec 2013, 18:42
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la cobefks » 16 nov 2014, 15:57

Cestitke Bosni na jesenjoj tituli. Od iduce sezone u prvoj ligi Federacije aBd.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Odg: NK Bosna Visoko

Post Postao/la hilmo » 16 nov 2014, 15:58

Čestitke.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 17 nov 2014, 22:50

Sta je ovo Pitari? hoce ovaj vas strucnjak 5-6 novih igraca.Izgleda da su mu planovi odmah praviti ekipu za 1. ligu FBIH,ne zeli na ljeto slagati ekipu.Svidja mi se razmisljanje,svaka cast. :clap:
Glavna mu je bila kad je rekao "idemo se pripremiti da ih sve razvalimo u drugom dijelu sezone". :D :salut:
Ovo nisam godinama cuo od nekog trenera.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

cobefks
Postovi: 524
Pridružen/a: 01 dec 2013, 18:42
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la cobefks » 17 nov 2014, 22:57

Pametno razmisljanje, pripremiti ekipu odmah za 1. Ligu Federacije. Tad ce biti jos kvalitetnijih igraca iz FKS.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 23 nov 2014, 17:03

NK Bosna Visoko otvara novi teren na Dan državnosti BiH


Na Dan državnosti BiH, 25. novembra, NK Bosna svečano će otvoriti novi teren sa plastičnom travom u kompleksu stadiona Luke u Visokom.
"U klubu imamo visoke ambicije te razmišljamo o povratku u najviši rang takmičenja, a za to nam je potreban i prateći infrastrukturni razvoj", izjavio je predsjednik kluba Faruk Ihtijarević.

Visočki klub je u novu sezonu ušao kao zvanični partner FK Sarajevo, a sa klupe ga vodi Emir Karahmet, jedan od najtrofejnijih stručnjaka tima sa Koševa i pomoćnik trenera šampionskog seniorskog tima Sarajeva iz 2007. godine.

"Sa relativno malim, ali kvalitetnim igračkim, kadrom uspjeli smo osvojiti titulu, a uz podršku naše uprave i partnera nadamo se kako ćemo u proljetni dio sezone ući još snažniji. Ne krijemo da razmišljamo o povratku u više rangove takmičenja, gdje je Bosni kao klubu sa bogatom tradicijom, ali i gradu Visokom objektivno mjesto", rekao je Karahmet.

Prvi strijelac kluba koji je dao reprezentativce poput Elvira Rahimića, Mirsada Bešlije i Almedina Hote, u ovom trenutku je Alem Plakalo. On je sa 15 golova u jesenjem dijelu ujedno i prvi strijelac lige.

"Sretan sam zbog postignutih golova, ali je puno važnije to što smo timski napravili dobar rezultat. Želimo isto nastaviti i u nastavku sezone". kazao je Plakalo.

Da je u Visokom nogomet ponovo u modi pokazuju i odlični rezultati mlađih kategorija Bosne, posebno njihovih kadeta koji su pod trenerskom palicom Mensura Džavitija osvojili prvo mjesto u Omladinskoj ligi Centar. Uspjeha ne bi bilo bez sinergije uprave kluba, kvalitetnih trenera, društvene zajednice, ali i građana Visokog poput Nermina Kadrića, Enesa Begovića i drugih.

Iz NK Bosna pozivaju sve prijatelje i simpatizere kluba da na Dan državnosti 25. novembra posjete stadion Luke u Visokom i u 13 sati gledaju utakmicu mladih kategorija kluba, nakon koje će u 14 sati, uslijediti i zvanična ceremonija otvorenja novoizgrađenog terena sa plastičnom travom.

http://www.klix.ba/sport/nogomet/nk-bos ... 41123027#1" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 26 nov 2014, 13:16

Svečano otvoren teren sa umjetnom travom na stadionu Luke

Nakon više od jedne godine radova i uređenja, danas je svečano otvoren novi teren sa umjetnom travom na stadionu Luke. Svečanosti su prisustvovali brojni gosti, sponzori, kao i simpatizeri NK Bosna i visočkog sporta, a na samoj ceremoniji otvorenja prisutnima su se obratili predsjednik UO NK Bosna Faruk Ihtijarević, poznati bh.muzičar Enes Begović, Muhamed Husić i načelnica Amra Babić. Bila je ovo prilika i da se svima koji su bili dio ove uspješne priče dodijele zahvalnice, a jedinstveno mišljenje koje smo danas čuli na svečanosti otvorenja je da se na ovom priča neće zaustaviti i da će svi pomenuti i dalje nastojati pomagati visočki sport, razvoj visočke omladine, kao i stvaranje jednog modernog sportskog kompleksa na stadionu Luke.
http://nkbosna.ba/novosti/312-sve%C4%8D ... dionu-luke" onclick="window.open(this.href);return false;
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Ex1t
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 nov 2014, 03:37
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Ex1t » 28 nov 2014, 00:55

@samo_lijevo cilj je premijer Liga ;). I nama I vama.
Cestitke za sve dosada uradjeno. Trebalo se prihvatiti posla.
Premijer Liga zasto da ne.
infrastruktura jaca od vecine premierligasa,a bice I igracki kadar polako. ;)
Numquam Desistemus!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 28 nov 2014, 17:11

Ex1t je napisao/la:@samo_lijevo cilj je premijer Liga ;). I nama I vama.
Cestitke za sve dosada uradjeno. Trebalo se prihvatiti posla.
Premijer Liga zasto da ne.
infrastruktura jaca od vecine premierligasa,a bice I igracki kadar polako. ;)
rano je spominjati PL,ne treba se oko toga zamarati,barem ne trenutno.Znam da je to u interesu Sarajevu,vjerovatno ce nastojati da se to i sto prije ostvari,ali nisam siguran da je to realno u narednim godinama.Ovo govorim kao obican posmatrac sa strane.
Sto se tice pojacanja ona su potrebna u svakom slucaju.Ovaj trenutni kadar bi se borio za opstanak u prvoj ligi FBiH,ne sto nisu dovoljno dobri,nego zbog godina i neiskustva.U svakom slucaju pojacanja dolaze,oko toga ne treba brinuti.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 13 dec 2014, 16:39

NOVI SPONZOR NK BOSNA VISOKO – KOMPANIJA “OHRAN LANDSCAPING” IZ KANADE

NK Bosna Visoko uspješnu 2014. godinu zaključuje sa novim sponzorom. Naime, danas su predstavnici kluba potpisali jednogodišnji sponzorski ugovor sa kompanijom Ohran Landscaping iz Kanade.

Vlasnik navedene kompanije je Rusmir Ohran koji prošao sve omladinske selekcije NK Bosna Visoko, a trenutno živi i radi u Kanadi, koji je ovom prilikom pokazao da nije zaboravio svoj grad i klub.

“Ovo je samo moj mali doprinos svom gradu i klubu i ova saradnja će biti još bolja u narednom periodu”, kazao je Rusmir Ohran.

Predstavnici kluba izrazili su zadovoljstvo potpisanim ugovorom, te očekuju kako će pomenuta saradnja biti na još većem nivou u budućnosti.

Press NK Bosna Visoko
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 16 dec 2014, 15:14

REMIX DOO VISOKO NOVI SPONZOR NK BOSNA


Remix doo Visoko novi je sponzor NK Bosna Visoko. Danas je u klupskim prostorijama i zvanično potpisan jednogodišnji ugovor za 2015. godinu.

“Potpisani ugovor je veoma značajan za klub, odnosno samo jačanje kluba. Meni je izuzetno drago da dosadašnji rad UO već daje pozitivne rezultate, odnosno da se prepoznaje rad istog.”, kazao je Faruk Ihtijarević, predsjednik UO NK Bosna Visoko.

“Ja moram reći da mi je veoma drago da su se konačno u NK Bosna pokrenule stvari u pozitivnom smjeru, a dokaz za to su rezultati kluba kod selekcija, kao i građenje infrastrukture na Gradskom stadionu Luke. Ovim putem želim dati punu podršku ljudima u klubu u njihovim namjerama da isti vrate tamo gdje i pripada. Mi ćemo i u budućnosti nastojati da podržimo NK Bosna”, kazao je Mirsad Rezaković ispred Remix doo Visoko.

“Remix” doo Visoko osnovan je 1995. godine, a osnovna djelatnost firme je ofsetna štampa.

press NK Bosna Visoko
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 23 dec 2014, 16:03

EKOSIROVINA D.O.O. VISOKO NOVI SPONZOR NK BOSNA


NK Bosna Visoko danas je dobio novog sponzora. U klupskim prostorijama potpisan je jednogodišnji ugovor o sponzorstvu za 2015. godinu sa kompanijom Ekosirovina d.o.o. Visoko.

Ekosirovina d.o.o. Visoko je kompanija sa dugogodišnjom tradicijom. Osnovna djelatnost je proizvodnja, promet i usluge. Jedan je od najvećih distributera kovina i sirovina u Bosni i Hercegovini. Specijalizovana je za obradu livačkog gvožđa i pripremu željeza za livnice.

“Velika nam je čast što smo u mogućnosti sponzorirati NK Bosna. Ovim putem želimo dati podršku klubu i ljudima koji isti vode, kao i njihovim namjerama, odnosno da ga vrate tamo gdje i pripada. Dovoljno je doći na stadion Luke i vidjeti koliko pozitivnih stvari je urađeno u posljednjih godinu dana oko NK Bosna i mi definitivno želimo biti dio te priče.”, kazao je Anvar Husić ispred Ekosirovina d.o.o. Visoko.

Predstavnici kluba izrazili su zadovoljstvo potpisanim ugovorom, te očekuju kako će pomenuta saradnja biti na još većem nivou u budućnosti.

Press NK Bosna Visoko
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la FaraonTM » 23 dec 2014, 16:25

Čini se da ova garnitura ljudi stvarno radi dobar posao. Bio sam skeptičan, ne toliko u vezi ljudi u klubu koliko u vezi Visokog kao grada i svih firmi i privrednih djelatnika. Kontao sam da neće moći naći sponzore kao što je bio slučaj proteklih godina, ali eto očito da ljudi prepoznaju kvalitet :thumbup:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la hilmo » 24 dec 2014, 19:12

FaraonTM je napisao/la:Čini se da ova garnitura ljudi stvarno radi dobar posao. Bio sam skeptičan, ne toliko u vezi ljudi u klubu koliko u vezi Visokog kao grada i svih firmi i privrednih djelatnika. Kontao sam da neće moći naći sponzore kao što je bio slučaj proteklih godina, ali eto očito da ljudi prepoznaju kvalitet :thumbup:
Prepoznaju ljudi da tu ima neko kome nije stalo da pare od tih sponzorstava strpa u svoj džep, nego da budu zadovoljni svi u zajednici. Najbitniji je odnos prema tim sponzorima, ako si ti meni sponzor a ja te ne j.. ni pet posto onda nećeš dugo davati pare za moje projekte.
Osim rezultatskog Bosna ide naprijed i u organizacijskom smislu i što je najbitnije lokalna vlast i privrednici su to prepoznali i krenuli zajednički ka novim pobjedama.
Još jedan dokaz da se u ovoj našoj državi pošten rad i ambicioznost isplati, a ne samo guzovače. ;)

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Benko » 25 dec 2014, 10:41

naravno, sve to jos uz pomoc FKS koji istinski podrzava Bosnu, mislim da ce ovaj klub u dogledno vrijeme uletiti u PL :clap:

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 07 jan 2015, 13:36

U naredne dvije godine "Haad" oblači NK "Bosna"

Domaći dizajnerski brend i proizvođač sportske opreme "Haad " Sarajevo, danas je postao i zvanično novi tehnički dobavljač i sponzor NK „Bosna“ Visoko. Ugovor je potpisan na period od dvije godine, odnosno do 31.12.2016. godine, s mogućnost ću produženja na još dvije. Novu opremu koju dizajnira bh. dizajner Adnan Hajrulahovic Haad za brend "Haad" u naredne dvije godine nosit će sve selekcije kluba. Adnan Hajrulahović HAAD, BH modni dizajner o kome se ne treba mnogo govoriti.

"Ideja da se opredjelimo za jednog proizvođača sportske opreme postoji dva-tri mjeseca. Naš cilj je bio da klubu vratimo tradicionalne klupske boje (žuto-ljubičasta). Nijedan dobavljač opreme u Bosni i Hercegovini nije bio u mogućnosti da nam isporučuje opremu u našim bojama u adekvatnom roku (rok isporuke 6-9 mjeseci). U tom periodu uspostavljen je kontakt s Haadom tako da smo danas i zvanično potpisali ugovor. Činjenica da se radi o domaćem proizvođaču, kvalitet opreme, brz rok isporuke, i sama Haadova korektnost bili su presudni faktori pri samom potpisivanju ugovora." kazao je ispred NK „Bosna“, Mirza Alimanović.

Press, NK Bosna Visoko

http://nkbosna.ba/novosti/345-u-naredne ... i-nk-bosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Benko » 07 jan 2015, 20:11

:D eto sad imamo i istog dobavljaca opreme :mrgreen:

HzVisoko
Postovi: 30
Pridružen/a: 03 dec 2014, 19:00
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la HzVisoko » 11 jan 2015, 16:59

kvalitet nula bodova...kod djece na trenerkama se poceo guliti znak i grb...sad nezz jesul iz haad-a stampali

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la Stipe » 21 jan 2015, 14:40

imamo plan da kupimo autobus za nk bosnu
to je sad plan
sabrati sponzore
i onda ga srediti u zuto ljubicasto
Od clana upravnog odbora nk Bosna iz prve ruke.
Ovo mi se pravo svidja i vidi se da ljudi u upravi rade dobar posao da Bosnu vrate u Prvu ligu federacije a onda ako Bog da i u Premijer ligu.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la samo_lijevo » 21 jan 2015, 16:03

Stipe je napisao/la:
imamo plan da kupimo autobus za nk bosnu
to je sad plan
sabrati sponzore
i onda ga srediti u zuto ljubicasto
Od clana upravnog odbora nk Bosna iz prve ruke.
Ovo mi se pravo svidja i vidi se da ljudi u upravi rade dobar posao da Bosnu vrate u Prvu ligu federacije a onda ako Bog da i u Premijer ligu.
Golemo je to.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

HzVisoko
Postovi: 30
Pridružen/a: 03 dec 2014, 19:00
Kontakt:

Re: NK Bosna Visoko

Post Postao/la HzVisoko » 22 jan 2015, 12:21

Uzun,Strika,Adilovic su napustili Bosnu...I kako cujem jos neki igraci imaju namjeru sve to radi Karahmeta

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.