FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 04 sep 2017, 20:07

Očekivali smo svi pobjedu, da ne kažem laganu pobjedu, al' eto naložili se ljudi, vidjećete kad odete. :lol: Onog krkanluka i seljakljuka nema u trećoj kantonalnoj, čak je bio i prekid par minuta. :urnebes: Mada, nije to mnogo ni uticalo na konačan rezultat sami smo krivi ybg.

Biće bolje, da je obezbijedit opstanak na vrijeme :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 04 sep 2017, 21:23

Protiv Ingrama smo kiksali, 2 boda u ovoj ligi na strani su ozbiljan brejk.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 sep 2017, 18:39

Uzalud potrosena 2 sata zivota.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 09 sep 2017, 19:33

ASD je napisao/la:Uzalud potrosena 2 sata zivota.
Vidio si četiri gola, par puta pogođen okvir gola - taman za ovaj rang. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 sep 2017, 19:41

LjumanM95 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Uzalud potrosena 2 sata zivota.
Vidio si četiri gola, par puta pogođen okvir gola - taman za ovaj rang. :mrgreen:
Ubij me ako nije dogovoreno. :D
Od formacije, do pocetne postave do izmjena je sve licilo na to.

Ili su protivnici stvarno toliko losi da do zadnjih desetak minuta nisu znali nista i onda proigrali nakon 3:0 ili su totalno beskrvni da nemaju snage napasti pa odjednom nadosli.
Bolja tekma protiv Ingrama bila. :lol:

Mustafic nam je najbolji igrac, uz Mujkica.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 09 sep 2017, 19:46

Ko će znati, meni je najviše sumnjivo to što nakon 3-1 neće uopšte da idu prema šesnaestercu protivnika, ono vrati golmanu loptu imamo dogovoren rezultat. :urnebes:

Ma Sajo igra toplo-hladno, zna biti strašno loš, niko osim Trumića i Mujkića nema neku konstantnost.

I Lukavčani su govorili da ih je Mionica sve jače napadala kako je meč odmicao, a nas su danas baš stisli jedan period, zaredali su par finih prilika. Najviše mi se sviđa što nisu krkanska ekipa, nabij pa kome dođe, nema mnogo preskakanje sredine. :thumbup:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 sep 2017, 19:58

LjumanM95 je napisao/la:Ko će znati, meni je najviše sumnjivo to što nakon 3-1 neće uopšte da idu prema šesnaestercu protivnika, ono vrati golmanu loptu imamo dogovoren rezultat. :urnebes:

Ma Sajo igra toplo-hladno, zna biti strašno loš, niko osim Trumića i Mujkića nema neku konstantnost.

I Lukavčani su govorili da ih je Mionica sve jače napadala kako je meč odmicao, a nas su danas baš stisli jedan period, zaredali su par finih prilika. Najviše mi se sviđa što nisu krkanska ekipa, nabij pa kome dođe, nema mnogo preskakanje sredine. :thumbup:
Pa i meni su se pred kraj svidjeli, tacno to sto kazes nisu krkani za razliku od Dubokopotocana.

Sta mislis o nasoj ofanzivnoj liniji? Po meni zadnjih par sezona je napad gadno gledati.
Ako udjemo u prvu federalnu moramo podhitno dobro krilo dovesti, ali bas dobro, ovi naprijed se trude ali ne znaju cak ni loptu primiti. Sad i dobro izgledaju jer su igraci za ove lige ali kad udjemo necemo imati puno fajde od njih.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 09 sep 2017, 20:08

Otkad smo ispali iz Premijer lige imamo problema sa napadom, nikako da potrefimo novog Mehmedovića. Mujić je jedno vrijeme poslije povratka iz Olimpica bio u top formi, među najjačim igračima lige, al' sad je već druga situacija. Salihović je bio igrač kakav nam treba, da ga nema nigdje 80 minuta i da ga zabije, šteta što ga olako pustiše da ode. Suljić je isto tako bio dobar napadač, al' nesportski život mu nije dao da igra više.

Što se mene tiče, ja bih pustio ovog momka iz Kalesije da igra, a Mujić na klupu. Ima tu i Ćehajić može se rotirati sa Dedićem i Sulejmanovićem, u ovoj formaciji koju koriste trenutno sa tri ofanzivna. A ako uđu onda nek se ne zayebavaju više nek dovedu provjerenog igrača, plati čovjeku za dvojicu, al' da ga barem im ko zabiti, da ne moramo čekati da Truma šta povuče i na individualni kvalitet rješava tekme.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 sep 2017, 20:58

Ma ja bi Mujica gurao neka trpajuci ove seoske ekipe proba iole vratiti formu, trebao bi nam u rangu vise jer je on na 50% snage bolji nego li ijedan od ovih ostalih sto ce ikada biti.
Mali Sulejmanovic je borben prva liga ali nema kvalitet, gubi previse lopti, grijesi u prijemu, masa lopte, to se moze tolerisati protiv ovih ekipa kada nam dodje neko jaci od nas eto golova u nasoj mrezi pa bi po meni tu trebalo dovesti kvalitetnog igraca, ali bas kvalitetnog, ono sto ti kazes platit ga za dvojicu, bolje nego dva prosjecna.
Desno krilo se moze krpiti Dedicem, Smajlovicem, Cehajicem.

U vezi nek igraju Mustafic, Trumic, tu bi pruzio sansu Gogicu, mali bi jedini mogao od ovih zaigrati u Premijer Ligi mozda i vise od tog.
Plus na to dodati nekog od starih igraca ako se htjednu vratiti tipa Ikanovic ili Lugavic.

Odbrana je dobra, jedino desni bek je problematican jer ocito Mahmutovic je postao stoper.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 23 sep 2017, 20:46

Danas guzovača teška, pobjeda iz penala kojeg nikad ne bi dobili u Prvoj ligi. Njihov penal, šta ja znam, može se svirat mirna srca što se mene tiče. U globalu uz pomoć sudija do bodova. Seona fina ekipica, možda i najbolja koja je do sada gostovala u Banovićima.

U srijedu protiv Dizdaruše opet samo tri boda dolaze u obzir, a onda komšijski susret protiv Svatovca.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 23 sep 2017, 20:58

Nisam isao gledati, nije mi se gledala tekma protiv ekipe koja se zove Seona. :lol:

Vidim Gradina i Radnicki kiksali danas, za sad najbolje stojimo.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 23 sep 2017, 21:00

ASD je napisao/la:Nisam isao gledati, nije mi se gledala tekma protiv ekipe koja se zove Seona. :lol:

Vidim Gradina i Radnicki kiksali danas, za sad najbolje stojimo.
Je l' to nešto na račun banovićkih Soljana? :mrgreen: :lol:

Zanimljivija duplo utakmica od prošle domaće. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 23 sep 2017, 21:14

LjumanM95 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Nisam isao gledati, nije mi se gledala tekma protiv ekipe koja se zove Seona. :lol:

Vidim Gradina i Radnicki kiksali danas, za sad najbolje stojimo.
Je l' to nešto na račun banovićkih Soljana? :mrgreen: :lol:

Zanimljivija duplo utakmica od prošle domaće. :D
Ma nista protiv njih ali smijesno zvuci na sta smo spali da smo u istoj ligi kao ekipa koja se zove Seona. :urnebes:

Kakav je sastav bio danas, standardno?

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 23 sep 2017, 21:23

Standardno u odbrani, Trumić, Mustafić i Berbić u vezi, Dedić, Sulejmanović i Smajlović naprijed. Mnogo smo tanki u ofanzivi, a Mujić kako stvari stoje više nije u klubu. Na zimu podhitno jedan kvalitetan napadač, a bilo bi dobro i jedan za klupe.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 23 sep 2017, 22:26



:bow: :bow:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 26 sep 2017, 15:39

Malonogometni klub zvanicno Premijer liga.
Napokon nesto u gradu sto bi se moglo pratiti.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 26 sep 2017, 16:17

Neka se nešto dešava samo, ide zima da se ima šta pratiti što se dvoranskih sportova tiče. A i iskreno vala zaslužili smo i mi malo ovakve sportske sreće, nakon pregršt nepravdi, krađa, lakrdija na našu štetu, a i vala nakon bezbroj osvojenih drugih mjesta. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 27 sep 2017, 18:00

Bodovi se lagano sakupljaju, danas nova tri uz laganu pobjedu, iako je moglo biti i ubjedljivije.

Sad je pravi ispit u Poljicu, valjda ostanemo neporaženi i tu, jer do kraja polusezone imamo fin raspored.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 27 sep 2017, 18:27

Gradina uzela bod u Mionici.
Volio bih da zavrsimo ispred njih na polusezoni, vjerujem da smo bolji od njih.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 27 sep 2017, 18:30

Remi u Mionici je baš taman. Spustili smo razliku Bosne na samo bod, a Gradinu prestigli na tabeli.

Što se toga tiče, oni nama dolaze slijedeće subote i tu ako uzmemo, do kraja je baš fin i lagan raspored, trebali bi uzeti jesensku titulu.
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 02 okt 2017, 02:31, ukupno mijenjano 1 put.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.