FK Budućnost Banovići

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 09 okt 2017, 10:06

Kada je Svatovac u pitanju, Adel Demirovic je mnogo dobar igrac. :clap:

LM1964
Kontakt:

PostPostao/la LM1964 » 10 okt 2017, 19:13

NKSvatovacPoljice WroteColonPo kvalitetu i formi, Mionicka Bosna ima najkvalitetniju ekipu, realno... Ni mi nismo daleko, samo sto nas je slomio KUP, ali svakome mozemo biti neugodan protivnik. Do sada sam gledao Budućnost u 4 susreta, i ni jednom me nisu duševili. Loša forma, cim lopte predje u navalni red, piši propalo. Od golmana do Trume i nekako, od Trume ka naprijed nikako. Današnju utakmicu mogu svi komentarisati, samo ne mogu ovi iz Srebrenika. Pun nam je k**** njihovih ispada, krađa i premlaćivanja protivnika za bodove spasa. Kada dođu u goste prave se kao da ništa nije bilo. Kad uzmu bod, raduju se kao da su osvojili ligu prvaka, a kad budu poraženi iz penala, prave bauk. Podvlačim, gospodi iz Srebrenika, nećete ući u veći rang jer nema bodova na terenima kome ste prošle godine oteli utakmicu na svom terenu!

Upravo tako! Nema bodova na terenima gdje ste prosle godine otimali. A takvih ekipa ima sigurno 6-7! Oteti cemo i mi a ako treba i pustiti njihovim konkurentima ko god to bio. Sta su radili prosle sezone, mene bi sramota bilo doci tim ekipama na gostovanje. Evo samo jedan od primjera sta su radili, a sigurno je bilo i jos vecih lakrdija samo sto nisu sve snimljenje

NKSvatovacPoljice
Kontakt:

PostPostao/la NKSvatovacPoljice » 11 okt 2017, 13:00

LM1964 WroteColon
NKSvatovacPoljice WroteColonPo kvalitetu i formi, Mionicka Bosna ima najkvalitetniju ekipu, realno... Ni mi nismo daleko, samo sto nas je slomio KUP, ali svakome mozemo biti neugodan protivnik. Do sada sam gledao Budućnost u 4 susreta, i ni jednom me nisu duševili. Loša forma, cim lopte predje u navalni red, piši propalo. Od golmana do Trume i nekako, od Trume ka naprijed nikako. Današnju utakmicu mogu svi komentarisati, samo ne mogu ovi iz Srebrenika. Pun nam je k**** njihovih ispada, krađa i premlaćivanja protivnika za bodove spasa. Kada dođu u goste prave se kao da ništa nije bilo. Kad uzmu bod, raduju se kao da su osvojili ligu prvaka, a kad budu poraženi iz penala, prave bauk. Podvlačim, gospodi iz Srebrenika, nećete ući u veći rang jer nema bodova na terenima kome ste prošle godine oteli utakmicu na svom terenu!

Upravo tako! Nema bodova na terenima gdje ste prosle godine otimali. A takvih ekipa ima sigurno 6-7! Oteti cemo i mi a ako treba i pustiti njihovim konkurentima ko god to bio. Sta su radili prosle sezone, mene bi sramota bilo doci tim ekipama na gostovanje. Evo samo jedan od primjera sta su radili, a sigurno je bilo i jos vecih lakrdija samo sto nisu sve snimljenje

Pa gledaj penala, bruka i sramota!

Imat će Gradina "super" doček u Poljicu :lol:

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 11 okt 2017, 16:44

Upravo o tome sam ja i pisao, oni su radili iste, ako ne i gore stvari. Sada kada im se to vrati dižu buku i glume oličenje poštenja. :lol: Nema to naravno nikakvog efekta, al' ružno vidjeti kad qrva laprda o poštenju. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

LM1964
Kontakt:

PostPostao/la LM1964 » 12 okt 2017, 02:43

Bilo je ekipa koje su i gore prosle nego mi, tada smo dobili dva smijesna crvena kartona, jedan zbog prigovora a drugi zbog ovog jos smjesnijeg penala.
Zao mi je sto nema snimka protiv tojsica kad se 3x vracao penal, zatim protiv Svatovca, Mladosti itd. Ne razumijem kako takvi ljudi imaju obraza na nesto da se zale?
Evo svjedoci smo bili i ove sezone, g-din Ibro Ibric u drustvu sudijske trojke neposredno prije utakmice urucuje dio honorara, sve snimljeno i objavljeno da bi nakon toga gospoda iz Srebrenika rekli kako Ibro nije clan rukovodstva gradine i kako ne obavlja nikakvu funkciju, kao da smo mi budale i da ne znamo ko je i sta je doticni.
Svi rade sa sudijama, laze svako ko kaze suprotno, ali Gradina jednostavno nema pravo nista da kaze po tom pitanju a pogotovo da se zali i dize ovoliku prasinu jer su 1000x gori od svih ostalih.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 13 okt 2017, 16:30

Da ih pustimo kraju, dosta im je njihove muke što ih odma spustiše ljudi na zemlju. :lol:

Je l' ko upoznat sa Dinamom, kakva je situacija tamo, može li se igrati (i nadati bodovima :D ), kakvo je stanje terena?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

NKSvatovacPoljice
Kontakt:

PostPostao/la NKSvatovacPoljice » 13 okt 2017, 17:09

LjumanM95 WroteColonDa ih pustimo kraju, dosta im je njihove muke što ih odma spustiše ljudi na zemlju. :lol:

Je l' ko upoznat sa Dinamom, kakva je situacija tamo, može li se igrati (i nadati bodovima :D ), kakvo je stanje terena?

Zavisi, od dosta faktora. S obzirom da prvi puta gostujete, par savjeta:
- teren manjih dimenzija, dosta solidan i ravan za igru, ali poprilicno su manje dimenzije pa imas osjecaj cim lopta predje centar da je sansa za gol. Dosta centriraju u kazneni prostor prema Turbicu. Prosle godine su imali 3-4 iskusna igraca, stoper-veznjak-napadac npr po 33-35 god, igrali se u premier ligi, a ostalo mladji momci. Ne znam kakvi su ove sezone. Prvi puta kad im je Svatovac gostovao, gubili smo 2-0 na poluvremenu, do 70 minuta se vratili na 2-2, i onda eurogolom sa oko 35 metara smo pobijedili 2-3.
Vec druge godine, vrag odnio šalu, dosta nabrijani bili, malo grublje igrali, i 3-0 izgubimo. Rezultat 1-0 bio cak do 80 minuta...

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 13 okt 2017, 17:22

NKSvatovacPoljice WroteColon
LjumanM95 WroteColonDa ih pustimo kraju, dosta im je njihove muke što ih odma spustiše ljudi na zemlju. :lol:

Zavisi, od dosta faktora. S obzirom da prvi puta gostujete, par savjeta:
- teren manjih dimenzija, dosta solidan i ravan za igru, ali poprilicno su manje dimenzije pa imas osjecaj cim lopta predje centar da je sansa za gol. Dosta centriraju u kazneni prostor prema Turbicu. Prosle godine su imali 3-4 iskusna igraca, stoper-veznjak-napadac npr po 33-35 god, igrali se u premier ligi, a ostalo mladji momci. Ne znam kakvi su ove sezone. Prvi puta kad im je Svatovac gostovao, gubili smo 2-0 na poluvremenu, do 70 minuta se vratili na 2-2, i onda eurogolom sa oko 35 metara smo pobijedili 2-3.
Vec druge godine, vrag odnio šalu, dosta nabrijani bili, malo grublje igrali, i 3-0 izgubimo. Rezultat 1-0 bio cak do 80 minuta...

:thumbup: :thumbup:

Evo vidim i sa Dinamom (Zagreb) su izdržali prvo poluvrijeme, a u nastavku potop. Znači da fizički i nisu baš spremni, tu bi mogla biti naša šansa. Gori im pod nogama, neće sigurno dopustiti da olako ostanu bez bod(ov)a. Mi ako mislimo nastaviti jurišati na prvo mjesto, pobjeda mora biti cilj.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 17:20

Tako se igra i kad te pokradu i ostaneš sa igračem manje odma u prvoj minuti, ti igraš i zabiješ 4 komada, nema kmečanja. :thumbup:

Pljuvanje, udaranje i namještanje, za samoprozvane poštenjačine.
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 15 okt 2017, 20:46, ukupno mijenjano 1 put.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 15 okt 2017, 19:46

Ali presmijesni su mi komentari na njihovim stranicama, svi koji komentarisu do jednog misle kako Gradina ima daleko najjacu ekipu ali ih hebe sto igraju jedini posteni i sto su svi protiv njih. :urnebes:

Ja sto sam uspio upratiti, 3 ekipe s njihove opstine su bar medju 4 najdivlje ekipe u lige. :lol:

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 20:17

Kao što smo i govorili, dokazaše svoje poštenje i kulturu. :thumbup: A slijedeće kolo valja na megdan Svatovcu. :urnebes: :urnebes:

A da su najjači, uputili bi bar jedan udarac u okvir gola protiv nas. Jednu su dobru priliku imali i to igrač promaši loptu sa pola metra. :D Seona i Ingram u 5-10 deka s njima, Bosna (M) i Svatovac po meni kvalitetniji.

Imamo odličnu situaciju da polusezonu završimo bez poraza, do kraja igramo sa Slogom i Mramorom kući, dok u goste idemo Lokomotivi i Priluku.

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 20:29

Posle utakmice u Donjoj Mahali domaći navijači fizički su napali šefa stručnog štaba Munevera Rizvića "Tim povodom za sutra 16.10.2017. zakazana je vanredna sjednica uprave kluba na kojoj će se od nogometnog saveza tražiti odgovornost odgovornih lica a od nadležnih organa pokretanje krivičnog postupka protiv istih".

Sef stručnog štaba Munever Rizvic zadobio je teže tjelesne povrede konstatovane od strane dežurnih ljekara bolnice u Orašju.

Sa naše zvanične fejsbuk stranice. :roll: :puke: Svaku po penal da bude, samo se izvuć iz ove kaljuge. Biće kazni i suspenzija.

Da vidimo sad silne medije i portale kako će prenijeti ovu vijest ili su teške tjelesne povrede i crveni kartoni u prvoj minuti normalna stvar i već viđene lakrdije na drugoligaškim terenima.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 15 okt 2017, 20:37

Nije valjda da štimate utakmice u toj kukuruz ligi, rekoše mi u savezu poslali ste praznu kasetu protiv Gradine da bi se lafo zaštitili i vi se počeli koristit seljačkim fazonima.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

LjumanM95
Kontakt:

PostPostao/la LjumanM95 » 15 okt 2017, 20:39

Wandelanoite WroteColonNije valjda da štimate utakmice u toj kukuruz ligi, rekoše mi u savezu poslali ste praznu kasetu protiv Gradine da bi se lafo zaštitili i vi se počeli koristit seljačkim fazonima.

Samo mi štimamo, neviđene scene i lakrdije na drugoligaškim terenima.

NKSvatovacPoljice
Kontakt:

PostPostao/la NKSvatovacPoljice » 15 okt 2017, 21:42

I mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!

realancojk
Kontakt:

PostPostao/la realancojk » 16 okt 2017, 17:35

NKSvatovacPoljice WroteColonI mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!
Za obicno odgurivanje glavnog sudca od strane Berbica, proseta se lik do delegata, i uputiše se ka svlacionici. Naravno, tu i bi kraj! Cekala se policija,10-15 policajaca ih izvelo iz prostorija, niko ih nije dodirnuo, a umrli su od straha! Medju njima i Frano Culap, "postenjacina" koja nam je proslo kolo sudija u Dizdarusi, i nakon sto su nasi momci pobijedili 0-1, on je nazvao naseg direktora kluba i trazio 500 KM za "dvicu".

Mustafa - covjek koji delegira sudije, i Gradina su kreatori ove seljacke igre! Bit ce krvi do koljena!

A onda se sjetis da treba doci u Srebrenik ;) ;)
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 16 okt 2017, 18:43

realancojk WroteColon
NKSvatovacPoljice WroteColonI mi isto, pustimo da nas je** ko stigne! Hej, kako ce Gradina dobiti fasung u nedjelju!

A onda se sjetis da treba doci u Srebrenik ;) ;)

Ako dodju u Srebrenik najmanje Gradini trebaju problemi, jer Svatovcu nije problem ostati u ovoj ligi nekoliko godina, dok Gradini jeste.
Ratne sjekire su otkopane s pola lige, s takvom politikom ce se uci samo ako niko drugi ne bude zelio, minimum 2-3 godine necete vidjeti play offa.

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.