FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 okt 2017, 17:40

LjumanM95 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Husanovic i Rizvic isti. :D
Neke ne mou prepoznati.

Strasna ekipa, treba dodati i neke igrace koji su usli s klupe, prije svega Kambera.
Prati raje na Istočnoj tribini, približno bila puna protiv Borca kad ga Meša uvali iz slobodnog pred kraj :)
Strasno, nesto sto necemo doziviti vise nazalost. :(
Sjecam se i meca sa Celikom u Premijer ligi gdje je istocna tribina bila krcata.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 31 okt 2017, 17:46

Kad smo ih mlatnuli 3-0? :D Sjećam se i ja tog meča, imaju negdje i slike, Ljumani i Robijaši zajedno, kako dobra vremena :)

Nadam se da će se ponoviti, da dobijemo još jednu jaku generaciju koja bi mogla napraviti nešto :thumbup: Ova sadašnja generacija juniora, ne izgleda nimalo loše, al' opet je pod velikim znakom pitanja šta će moći uraditi.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 okt 2017, 18:03

LjumanM95 je napisao/la:Kad smo ih mlatnuli 3-0? :D Sjećam se i ja tog meča, imaju negdje i slike, Ljumani i Robijaši zajedno, kako dobra vremena :)

Nadam se da će se ponoviti, da dobijemo još jednu jaku generaciju koja bi mogla napraviti nešto :thumbup: Ova sadašnja generacija juniora, ne izgleda nimalo loše, al' opet je pod velikim znakom pitanja šta će moći uraditi.
Ubij me ne sjecam se, samo se sjecam da su Ljumani i Robijasi bili zajedno pa vjerujem da si upravu za rezultat, Mirsad Hibic je bio vidjen bas u onom dijelu koji se vidi na slici.

Sto se tice lijepih vremena, nisam optimista nimalo, posustali smo u izbacivanju igraca, valjda iskoci neka mladja generacija koja ce moci u Premijer ligu.

Juniori su odlicni, treba ih nekoliko gurnuti u vatru u drugom dijelu sezone. Poznavajuci nas, u federalnoj ligi nece imati sta traziti u rosteru, vecina ih ce igrati samo nama nebitni kup.:D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 31 okt 2017, 18:11

To je ta tekma, fešta bila u gradu cijeli dan :D Čak je nekolicina Robijaša ostala i poslije tekme u gradu sa našim :lol:

Ako se stvori neka značajnija bodovna razlika, vjerujem da će i dobiti priliku. Ima potencijala i to mnogo, samo ih ne treba gurati u vatru na gostovanjima u i oko Srebrenika. :lol: Iskren da budem, nisam ni ja optimista, ali se eto nadam.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 okt 2017, 18:12

U prvoj ligi federacije (ako udjemo, brine me baraz :D) ima problem da moraju biti 3 igraca mladja od 21 godine u pocetnom sastavu. (igraci rodjeni 1997.godine i mladji.)
Vecina klubova nema 3 igraca koja mogu igrati ikakvu ulogu, pa se odlucuju odmah na pocetku utakmice da gube izmjene, sto ih nerijetko kosta na kraju meca.

Mi trenutno u sastavu imamo 5 igraca koji bi mogli pocinjati tekme na osnovu godina (Berbic, Dedic, Idrizovic, Sulejmanovic i Gogic)
Ostale ne racunam jer ne igraju skoro nikakvu ulogu ni u ovoj ligi.
Pitanje je koji bi od njih imao kvalitet igrati prvu federalnu, volio bih da se nadoda njima jos koji igrac iz juniora.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 31 okt 2017, 18:20

Po mom mišljenju, od tih nabrojanih, samo Gogić ima kvalitet za Prvu ligu. Ne znam šta je sa Dedića, ništa nije odigrao otkad je došao, a samo sam riječi hvale čuo na njegov račun. Možda se i on razbudi u nastavku, pa dobijemo još jednog konkurentnog. Ruku na srce, ostali od pobrojanih igraju što moraju igrati zbog tog pravila za tri igrača u-21. Ima u juniorima par igrača koji su kvalitetniji i ako im se sad postepeno bude pružala prilika da se barem koliko-toliko iskale mogli bi dobiti još par konkurentnih igrača.

Nismo mi nikad imali s tim problem, tj. da se izmjene prave odmah na početku susreta. Jeste da je bilo pravilo za 2 igrača tokom prethodnih sezona.

PS. Ostavio bih i Sulejmanovića, čisto jer je zaslužio trudom i borbom, čuvati ga kao džokera za zadnjih 20-ak minuta jer je fizički izuzetno spreman, mogao bi donositi potrebnu svježinu u igri. Naravno sve pod uslovom da ne začokiramo u baražu :urnebes: , samo da je Goražde izbjeći ne leže nam ni u jednom sportu. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 okt 2017, 18:49

Svaka cast Sulejmanovicu na trudu i borbenosti i spremi i brzini, ali iskreno on po meni je od svih najslabiji igrac, neskolovan igrac, puno gubi lopte sto se ovdje moze tolerisati jer smo jaci od ostalih ali to su protiv jacih ekipa gol sanse za njih.

U napadu jedino Mujic zna primiti loptu, sto je tragicno, moramo gore dovesti bas nekog kapitalca.

Dedic je i meni misterija, svi ga hvale, a nema nekog kvaliteta, dao samo jedan gol a igrao je neke meceve i kao najistureniji.

Berbic nije igrac ni za ove lige, a Idrizovic bi mogao igrati iskljucivo jer igra na neosjetljivoj poziciji, ali pitanje je na kojoj ce poziciji Mahmutovic igrati.

ps. nego, vidis li ti probleme na stoperskoj poziciji, nemamo nijednog da je i u poluformi, a kamoli u formi, Mahmutovic bek izgleda najbolji. :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 31 okt 2017, 18:57

Gubi lopte, ali je jedan od rijetkih koji se vrati nazad i pokuša zaustaviti napad protivnika, dok imaš pojedinaca izgube loptu i dižu ruke, kao ja sam Ronaldo boli me qrac hoće li nam ljudi sad složiti kontru. Treba ga nagraditi za trud i pružiti mu neku minutažu ako se uđe. Za džokera mislim da je taman.

Nažalost, povrede su uzele svoj danak. Mnogo ih izbacuje iz takta i to što nemamo konstantnu liniju, da zaredaju par tekmi svi zajedno, nego stalno povrede, suspenzije, rotacije, krpljenje. Sa postavkom Mahmutović-Đezić-Kovačević-Džinić smo duplo sigurniji.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 okt 2017, 19:04

Jel se Kovacevic misli vracati od ozljede? :D

Pitanje je u kakvom je momak stanju, vidim da je i Djezic dosta oslabio nakon povrede, hitno mora skidati kilograme, imao je visak kilograma i u prvoj federalnoj, to je nedopustivo ako misli ici igrati Premijer ligu.

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 04 nov 2017, 19:03

imam ja slike sa utakmica protiv Celika i Borca.
1947!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 13 nov 2017, 16:01

Prvo mjesto, prednost 5 bodova u odnosu na drugoplasiranog, neporazeni.
Idealna sansa da se u drugom dijelu sezone forsiraju djeca, u prvoj federalnoj trojica moraju zapocinjati, kod dosta ekipa nema djecu tog kvaliteta, mi imamo tlaentovanu generaciju juniora mogli bismo se osigurati narednih 3-4 godine.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la HPCompaq » 21 dec 2017, 10:59

Gdje vam je onaj Semir Slomić ? Jel aktivan igrač on još uvijek ? Sjećam ga se jedno vrijeme dok je nosio dres Slobode. Pozdrav Banovićani :D
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 21 dec 2017, 13:36

HPCompaq je napisao/la:Gdje vam je onaj Semir Slomić ? Jel aktivan igrač on još uvijek ? Sjećam ga se jedno vrijeme dok je nosio dres Slobode. Pozdrav Banovićani :D
Kod Angele Merkel
1947!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la HPCompaq » 21 dec 2017, 15:11

Ljumani_Banovici je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Gdje vam je onaj Semir Slomić ? Jel aktivan igrač on još uvijek ? Sjećam ga se jedno vrijeme dok je nosio dres Slobode. Pozdrav Banovićani :D
Kod Angele Merkel
:lol:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 12 jan 2018, 13:56

Adnan Zulić ponovo u zeleno-crnom dresu

http://fkbuducnostbanovici.****.ba/ ... dresu.html

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 16 jan 2018, 14:17

Juce 15.og se krenulo sa prozivkom i pripremama.

http://fkbuducnostbanovici.****.ba/?m=1
Na prozivci su se pojavili svi fudbaleri izuzev Hazima Đezića o čijem statusu će se znati u narednim danima.Od novijih imena tu su Sadžid Fazlić i povratnici u redove zeleno-crnih Adnan Zulić i Senad Huskanović.

Za sada su dogovorene tri prijateljske utakmice i to protiv ekipe koja igra polufinale kupa BiH Zvijezde 09, a utakmica se igra u Stanišićima,zatim slijede utakmice protiv Slavena i Sloge iz Tojšića. U narednim danima bit će dogovoreno još nekoliko kontrolnih utakmica.
Treba dovesti jednog dobrog odbrambenog igraca koji ce igrati i sljedece sezone za nas.

Hajmo Zeleni!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 24 jan 2018, 11:37

Taib Selimovic novo pojacanje.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 27 jan 2018, 21:50

Novi Travnik izgleda zeli napasti prvu federalnu.
Na jugu Posusje prvo, a drugu ligu centar ne sumnjam da ce Gorazde osvojiti.
Bice jako tesko u play offu.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 05 feb 2018, 06:41

2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la SMR187 » 06 feb 2018, 15:00

LjumanM95 je napisao/la:2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.
Gdje ste sad kad nam trebaju bodovi .... :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: almir2018 i 9 gostiju.