FK Radnički Lukavac

Iraola
Kontakt:

PostPostao/la Iraola » 12 nov 2017, 20:56

Tačno tako, jer ne možemo ni ući ni ispasti. Pošto vladaju neka nova pravila pa tako i Kup BiH će se igrati i krajem novembra i saznat će se prije Nove Godine polufinalisti što se nikada nije desilo, pa možda se igra i još jedna faza kantonalnih Kupova? Mada sumnjam da su donijeli tu odluku zbog vremenskih uslova. I drugo, u 90% zemalja, plasman u višu fazu Kupa donosi klubu određenu svotu novca, pa makar i simbolično, pa ne znam da li tako nešto ima i kod nas ili samo finalisti dobiju? Jesmo li mi išta dobili kada smo prije 2 godine igrali 1/4 finale?
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Iraola
Kontakt:

PostPostao/la Iraola » 13 nov 2017, 13:11

Na današnji dan prije 6 godina:

"Ekipa Radničkog je i danas srcem pobjedila veliku lakrdiju u Tinji. Plavi su rezultatom 0-2 savladali domaćina NK Mladost ( Tinja ) a uz Tinju su savladali i sudije ! Golove za Radnički su postigli Redzić i Djerzić, a čak su još još dva gola Radničkog poništena. Od 50e minute Radnički je igrao i sa igračem manje, crveni karton je dobio Bekrić, navodno radi prigovora, a ustvari nije bilo nikakvog razloga za drugim žutim, odnosno crvenim kartonom..
Ovom pobjedom Radnički je zadržao prvo mjesto na tabeli sa osvojeni 35 bodova."

Iraola
Kontakt:

PostPostao/la Iraola » 20 nov 2017, 22:50

Jučer rutinska pobjeda 0:3 bez 4 (po)najbolja igrača (Peme, Jareta, Omića i Smajića - svi odsutni zbog povreda). Jeste da je ekipa iz kantonalne lige, ali su prvaci sa zavidnom gol razlikom i čini mi se bez poraza, a za nas čudesna gostujuća pobjeda. Ljudi se na kraju ibrete i govore kako naši lijepo igraju i da uživo nisu gledali ekipu sa bržom igrom. Smiješno možda zvuči, ali je istina, ekipa je fizički spremna ali taktički i ne baš onako kako bi trebalo kad ganjaš 1. mjesto. Cigo je na kraju bio jasan i rekao da treba bar 12 pametnih igrača, ali jbg sad kad je prvak odlučen. Treba napast ovaj Kup pa da idemo u federalni da se druga polusezona ne igra samo radi reda, gradit dobre odnose sa drugim klubovima tako da mi budemo sljedeće godine gdje je Budućnost sad.

Natrag na “Niže lige”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.