NK Omladinac Mionica

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 23 jan 2012, 11:25

doci je napisao/la:mah citam ja dosta toga u zadnje vrijeme i da ce Iskra u PL pa nece...nego nesto oficijelno sluzbeno ...sony kad ce te znati jeste li u zivotu??
Trenutno kakva je situacija ništa se neće znati sve dok ne dođe 5 do 12

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 23 jan 2012, 17:32

sony_91 je napisao/la:
doci je napisao/la:mah citam ja dosta toga u zadnje vrijeme i da ce Iskra u PL pa nece...nego nesto oficijelno sluzbeno ...sony kad ce te znati jeste li u zivotu??
Trenutno kakva je situacija ništa se neće znati sve dok ne dođe 5 do 12
Pa dosta si puta napisao 99% nećete igrati na proljeće. A sada i kada bi odlučili da igrate, sa kojim igračima bi igrali?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947


sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 29 jan 2012, 16:58

Danas bila prozivka igrača Omladinca i kako stvari stoje ipak će se klub nastaviti takmičiti na proljeće

omladinac
Postovi: 16
Pridružen/a: 09 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la omladinac » 29 jan 2012, 18:16

Da danas je bila prozivka i Omladinac 80% ce da nastavi takmicenje
Ali to sto je uprava podnijela ostavku i ostavila Omladinac u velikom minusu
Ali nema veze to je njihova stvar

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 29 jan 2012, 18:42

A sa kojim igračima bi igrali na proljeće? Je li se planira dovesti više od pola ekipe ili?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

omladinac
Postovi: 16
Pridružen/a: 09 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la omladinac » 29 jan 2012, 19:06

sa cime dovesti kad imamo ogromna dugovanja domaci igraci ce da igraju

v_b_8_9
Postovi: 175
Pridružen/a: 18 avg 2011, 00:41
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la v_b_8_9 » 29 jan 2012, 19:21

Znaci igrate, 3.3. dolazite u Bugojno u prvom kolu.. Prije par sezona je Krajisnik poslao ekipu sa vecinom juniora u prvom timu u Bugojno i izgubio 8-1. Vidjecemo kako cete vi proci!

Salu na stranu, sretno ako cete se takmiciti, i da ne budete kanta za nabijanje :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 29 jan 2012, 19:49

Iskreno, ne piše vam se onda dobro. ;) Mislim da ćete biti ekipa za nabijanje gol razlike, nadam se da griješim, ali tako stoje stvari.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la NeRi_K » 29 jan 2012, 20:54

Samo to je na neki nacin neposteno prema ekipa koje su vam bili gosti u Mionici i ostali bez gostujucih bodova, a ako budete igrali tako oslabljeni vecina ce vas pobjediti i na domacem terenu.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

omladinac
Postovi: 16
Pridružen/a: 09 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la omladinac » 30 jan 2012, 13:19

eh za to je kriva "stara uprava"
Kada su preuzimali Omladinac bili su u plusu
a sad su svi zajedno podnijeli ostavku i ostavili omaldinac sa velikim dugovanjima
ako si preuzeo omladinac u nekom plusu i dovedes ga u katastrofalnu situaciju i onda podnesete ostavku i ostavku
tu stvarno nema se sta vise da kaze

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la Bosanski zmaj » 30 jan 2012, 14:16

U ovom trenutku najvaznije za Omladinac je da odigraju do kraja prvenstvo.To bi moglo cak i odrediti sudbinu kluba u narednih nekoliko godina.Jer ako odustanu automatski ce ih savez izbacit u najslabiju ligu, a to bi za Omladinac bilo katastrofa.Inace Omladinac se treba okrenuti skoli fudbala, sakupiti sto veci broj djecaka i poceti ulagati u djecu a ne u potrosene igrace sa strane.Eto sad ste uredili dobro infrastrukturu na stadionu, imate prostora da se posvetite radu sa djecom.Tu je dugorocno gledajuci jedino buducnost.
Inace, imam i svoj stav oko profesinalnih ekipa u BiH uslovima.Mislim da je za optinu Gradačac u ovm trenutku dovoljno tri profesionalne ekipe (Zvijezda,RK Gradacac, ZOK Kula) a da bi se svi ostali klubovi trebali spustiti na amaterski nivo.Meni je smjesno kada cujem da nasi pojedini klubovi koji igraju kantonalnu ligu plaćaju igrace, jest da to nije neki veliki iznos, ali za klubove sa tako malim budzetima to su ogromna izdavajanja.Bolje je uloziti u infrastrukturu i djecu nego plaćati igrace koji igraju kantonalnu ligu.

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 30 jan 2012, 15:24

omladinac je napisao/la:eh za to je kriva "stara uprava"
Kada su preuzimali Omladinac bili su u plusu
a sad su svi zajedno podnijeli ostavku i ostavili omaldinac sa velikim dugovanjima
ako si preuzeo omladinac u nekom plusu i dovedes ga u katastrofalnu situaciju i onda podnesete ostavku i ostavku
tu stvarno nema se sta vise da kaze
O kojim ti dugovima pričaš, ostalo je od duga oko 300 KM za struju i oko 2.000 prevoza i to je to. A klub niko nije ostavio, nego su samo u klub došli novi ljudi koji žele pomoći, svi se nadamo da će doći bolje sutra.

@Bosanski zmaj: Kao što i sam kažeš, najbitnije da se klub nastavi takmičiti, ali isto tako mogao je ovaj klub igrati i ovu ligu da je imao bar minimalna neka sredstva za ovu ligu, ali pošto ni to nije imao ova situacija je neizbježna. Pa ti kad kažeš u Bugojnu, Bihaću, Kaknju,... sa koliko para se Omladinac takmiči u ovoj ligi i ostaje ljudi ne mogu da vjeruju, ipak je veliki uspjeh ostaviti klub u Prvoj ligi FBiH sa budžetom od 110.000 KM, ove godine je još trebao biti smanjen ali jednostavno Prva liga FBiH se ne može igrati sa 80.000-90.000 KM godišnjeg budžeta

sanchi
Postovi: 49
Pridružen/a: 07 feb 2011, 09:54
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sanchi » 30 jan 2012, 15:37

sony_91 je napisao/la:
omladinac je napisao/la:eh za to je kriva "stara uprava"
Kada su preuzimali Omladinac bili su u plusu
a sad su svi zajedno podnijeli ostavku i ostavili omaldinac sa velikim dugovanjima
ako si preuzeo omladinac u nekom plusu i dovedes ga u katastrofalnu situaciju i onda podnesete ostavku i ostavku
tu stvarno nema se sta vise da kaze
O kojim ti dugovima pričaš, ostalo je od duga oko 300 KM za struju i oko 2.000 prevoza i to je to. A klub niko nije ostavio, nego su samo u klub došli novi ljudi koji žele pomoći, svi se nadamo da će doći bolje sutra.

@Bosanski zmaj: Kao što i sam kažeš, najbitnije da se klub nastavi takmičiti, ali isto tako mogao je ovaj klub igrati i ovu ligu da je imao bar minimalna neka sredstva za ovu ligu, ali pošto ni to nije imao ova situacija je neizbježna. Pa ti kad kažeš u Bugojnu, Bihaću, Kaknju,... sa koliko para se Omladinac takmiči u ovoj ligi i ostaje ljudi ne mogu da vjeruju, ipak je veliki uspjeh ostaviti klub u Prvoj ligi FBiH sa budžetom od 110.000 KM, ove godine je još trebao biti smanjen ali jednostavno Prva liga FBiH se ne može igrati sa 80.000-90.000 KM godišnjeg budžeta
sony prvo 400 za stuju 5000 za prevoz 7000 za kazne pa plate igracima a ti to znas bolje od mene
adeko

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 30 jan 2012, 15:46

sanchi je napisao/la: sony prvo 400 za stuju 5000 za prevoz 7000 za kazne pa plate igracima a ti to znas bolje od mene
Kazna je 5.000, i za nju smo svi koji smo bili na utakmici s Čapljinom krivi. A za prevoz se ne duguje više od 3000, a o platama da i ne pričam, koliko smo imali bodova dobro su i plaćeni bili, a inače se duguje zadnja i pola predzadnje, ili tako nešto

sanchi
Postovi: 49
Pridružen/a: 07 feb 2011, 09:54
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sanchi » 30 jan 2012, 15:57

sony_91 je napisao/la:
sanchi je napisao/la: sony prvo 400 za stuju 5000 za prevoz 7000 za kazne pa plate igracima a ti to znas bolje od mene
Kazna je 5.000, i za nju smo svi koji smo bili na utakmici s Čapljinom krivi. A za prevoz se ne duguje više od 3000, a o platama da i ne pričam, koliko smo imali bodova dobro su i plaćeni bili, a inače se duguje zadnja i pola predzadnje, ili tako nešto
zadnje dvije plate a sto se tice kako su igrali to je uprava znala kakvog su kvaliteta igraci kad su dogovarali sa njima
adeko

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 30 jan 2012, 16:40

sanchi je napisao/la:
sony_91 je napisao/la:
sanchi je napisao/la: sony prvo 400 za stuju 5000 za prevoz 7000 za kazne pa plate igracima a ti to znas bolje od mene
Kazna je 5.000, i za nju smo svi koji smo bili na utakmici s Čapljinom krivi. A za prevoz se ne duguje više od 3000, a o platama da i ne pričam, koliko smo imali bodova dobro su i plaćeni bili, a inače se duguje zadnja i pola predzadnje, ili tako nešto
zadnje dvije plate a sto se tice kako su igrali to je uprava znala kakvog su kvaliteta igraci kad su dogovarali sa njima
Treba biti realan u svemu pa tako i oko igračkog kadra, zar se moglo bolje s obzirom na budžet?

omladinac
Postovi: 16
Pridružen/a: 09 jul 2011, 21:57
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la omladinac » 30 jan 2012, 21:24

a sta ta stara uprava nije htjela pomoc??????????

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la LjumanM95 » 30 jan 2012, 21:35

Za klub bi bilo bolje da nastavi takmičenje na proljeće. Ali potrebne su i određene prinove u igračkom kadru da iznesu sezonu do kraja. Ostalo je vrlo malo igrača + nešto juniora koji iole mogu igrati u Prvoj ligi. Ipak je ogromna razlika između Druge lige i tamo neke amaterske u koju bi Omladinac išao u slučaju da istupi.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: NK Omladinac Mionica

Post Postao/la sony_91 » 01 feb 2012, 11:32

Pripreme startale, ali da li će klub nastaviti takmičenje još je nepoznato, opširnije na http://www.nkomladinacmionica.ba/index. ... c&Itemid=2

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.