NK Žepče

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 21 maj 2015, 15:57

Polufinale s Bosnom iz Visokog na domacem terenu. Igra se 03.06.2015. u 17,30

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Unknown2 » 04 jun 2015, 12:15

Zna neko ce sada Dino Dizdarevic igra?

Hvala

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 04 jun 2015, 12:53

Negdje u Svicarskoj, 5.-6. liga

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 05 avg 2015, 09:39

Poceli i nasi sa pripremama. Bas se pitam kako nema nikakvih vijesti i onda se malo raspitao, davno pocelo. Odigrali su vec i tri utakmice. Izgubili od Usore 5-4 i od Rudara iz Zenice 4-2. Dobili Natron 2-1. Sve utakmice igrali kod kuce, al mi sve promakele, nisam imao pojma da se igra.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 24 avg 2015, 14:13

Zepce - Radnik 0-1

Nisam nazocio, al nasi navodno nisu odigrali lose, imali su nekoliko zicera, ali realizacija losa. Ni gosti nisu lose odigrali, ali nisu zasluzili tri boda, eventualno jedan. Gol zabili nakon nase greske u obrani vec u prvoj minuti.

Iduca je gostovanje u Tesnju. Valjda cemo konacno uzet neke bodove.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la lisander » 24 avg 2015, 17:15

Signore je napisao/la:Zepce - Radnik 0-1

Nisam nazocio, al nasi navodno nisu odigrali lose, imali su nekoliko zicera, ali realizacija losa. Ni gosti nisu lose odigrali, ali nisu zasluzili tri boda, eventualno jedan. Gol zabili nakon nase greske u obrani vec u prvoj minuti.

Iduca je gostovanje u Tesnju. Valjda cemo konacno uzet neke bodove.
Teško cete gore do boda, Tosk bas dobro igra, gledao sam.ih u Brezi trebali su još koji gol dat Rudaru koji je 100 posto bolji nego prošle godine, al Tosk ih je bas nadzirao, bodove tražite narednu kući :-D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 24 avg 2015, 17:47

Ma izgubili smo dole prije dva mjeseca finale kupa 3-0 tako da ne ocekujen puno, al eto, nadam se. TOSK ce vjerojatno biti opet na vrhu, mi nek budemo medju 7-8 i ja sretan. Ne znam kakve su nam ambicije u klubu, al ne vjerujem da pod hitno zele visi rang. Treba tu puno para, ima nekih sponzora, al tko zna koliko se daje.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 05 sep 2015, 18:57

Zepce - Mladost 3-1

Pogledao sam samo drugo poluvrijeme, ali :tokralju: :tokralju: Odlicna igra i zasluzena pobjeda. Ne znam kako ovi imaju sedam bodova, a nasi ni jedan. Da su im dali jos tri nebi bilo nezasluzeno.

Nasi se opet po dobrom starom obicaju ispromasivali, ali tri su usle i bilo je dovoljno za prve bodove :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 21 sep 2015, 22:17

Zepce - Usora 2-0.

Sasvim zasluzena pobjeda. Kroz par kola idemo medju pet :mrgreen:

Nego, gledam sad tablice kadeta i juniora :crazy: Kakve dvije generacije imamo, to je strasno, a ja jos ni jedne utakmice ne odgledah. Juniori prvi sa pet pobjeda i dva remija, cetiri boda vise od drugoplasiranog. Kadeti drugi, Jelah prvi zbog bolje gol razlike, imaju pet pobjeda i poraza.

Ne znam tko igra kod te djece, al definitivno ih moram cim prije pogledat i vidjet kakva cemo to velesila biti u nadolazecim vremenima :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 19 jan 2016, 22:08

slika
07.02.2016. Žepče će odmjeriti snage s najtrofejnijim klubom Bosne i Hercegovine, sarajevskim Željezničarom. Točna satnica i mjesto odigravanja bit će naknadno dogovoreni, ali je vrlo izgledno da će se ta utakmica odigrati u Žepču.

fb: Nogometni klub Žepče

Bilo bi bezveze ako se igra u Sarajevu ili negdje na neutralnom. U Zepcu bi bio spektakl :mrgreen:

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 20 jan 2016, 00:31

Signore je napisao/la:slika
07.02.2016. Žepče će odmjeriti snage s najtrofejnijim klubom Bosne i Hercegovine, sarajevskim Željezničarom. Točna satnica i mjesto odigravanja bit će naknadno dogovoreni, ali je vrlo izgledno da će se ta utakmica odigrati u Žepču.

fb: Nogometni klub Žepče

Bilo bi bezveze ako se igra u Sarajevu ili negdje na neutralnom. U Zepcu bi bio spektakl :mrgreen:
Oho to ce da bude spektakl, ako vec dodje do te tekme :) .
Zeljo se fino i pojacao i bilo bi fino ih opet vidjeti na gradskom stadionu. To je svakako tekma koju ne bi propustio.
Btw ja vec spreman :mrgreen: :mrgreen:
slika
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 20 jan 2016, 11:31

Ma taman i da se nisu pojacali, taman da ispadaju iz PL opet je lijepo vidjeti Zelju na domacem terenu i da u Zepcu opet osjetimo dasak PL :mrgreen:

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 23 jan 2016, 20:48

Signore je napisao/la:slika
07.02.2016. Žepče će odmjeriti snage s najtrofejnijim klubom Bosne i Hercegovine, sarajevskim Željezničarom. Točna satnica i mjesto odigravanja bit će naknadno dogovoreni, ali je vrlo izgledno da će se ta utakmica odigrati u Žepču.

fb: Nogometni klub Žepče

Bilo bi bezveze ako se igra u Sarajevu ili negdje na neutralnom. U Zepcu bi bio spektakl :mrgreen:
Znaš li Signore ili neko drugi nešto više o ovome?
Životni saputnik! 1921

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 24 jan 2016, 10:05

Ne znam, znam ovog sto vodi stranicu, sinoc sam ga pitao i on mi rece samo ovo sto tu pise. Klubovi su potvrdili da se igra, ali jos ne znaju gdje ce. Zna jos da igramo s Celikom, ali nisam upamtio datum. To ce biti u Zenici bas zbog ove utakmice da se ne razvali teren, jer ovi nasi racunaju da Zeljo stize u Zepce par dana poslije Celika.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 24 jan 2016, 10:54

Hvala puno! Drago mi je da dolazimo u Žepče, nismo odavno :D Čini mi se da će ovo biti fina prijateljska utakmica, taman i da se stadion malo popuni, kao i u vašoj prvoj premijerligaškoj utakmici ;)
Životni saputnik! 1921

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 24 jan 2016, 11:46

Eisenbahner1921 je napisao/la:Hvala puno! Drago mi je da dolazimo u Žepče, nismo odavno :D Čini mi se da će ovo biti fina prijateljska utakmica, taman i da se stadion malo popuni, kao i u vašoj prvoj premijerligaškoj utakmici ;)
Drago je i meni. Da sam mogao birati izabrao bih bas Zelju :mrgreen: Mislim da ce biti ljudi jer pada nedjeljom, neradni dan, nema izgovora, ali kao na prvoj da bude nema sanse. Tad je bila jedna tribina samo i na nju nije mogla igla stati vise. Mislim da je to izuzetak u PL da gosti nisu bili odvojeni od domacih. Vi u sredini tribine, neke murije okolo, ali slabo i bez ikakvih problema. 1-1 na kraju. Nama ekstra, uzeli bod velikom Zelji, a i vama jer je bod vani bio kao tri. Nama se kasnije ispostavilo da je to bio kiks, jer smo vas poslije svaku u PL dobili, ali ona nama najbitnija u polufinalu kupa ipak 1-1 i 2-0 gore.

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 25 jan 2016, 21:15

To je super neka malo i grad zivne, steta sto se nece igrat i protiv celika kuci al sta je tu je..
Nego de mi reci cuo sam od prijatelja da nas je napustilo par jako bitnih igraca a vidim ti imas informacije oko kluba, hendikep je bio kad je ilija simic napustio zbog svadje neke pred kraj sezone a kako cujem da jos tri nisu u ekipi vise..kristijan ivesic, nikola tadic(p) i josip sliskovic jujke pa steta to bi bio stvarno hendikep o iveaicu da ne pricam klasa a ova dvojica sve vise su stasavala uz njega i vladu i bili i najbolji strijelci steta ako je tocno to

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 26 jan 2016, 09:43

Nemam ja neke informacije. Ovo sam sa Zeljom kopirao s fb stranice, a ostalo sto cujem bude od tog sto vodi stranicu. Njega uglavnom sretnem vikendom vani negdje pa mozda do nedjelje saznam nesto.

Ne znam zasto ti igraci ne bi igrali vise kad ih svaki dan vidjam u gradu. Simic je koliko me pamcenje sluzi igrao skroz do kraja polusezone. Izostajao je kad bi isao negdje van na malonogometne turnire. Mislim da je cak igrao LP s nekim klubom, tj. kvalifikacije.

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 26 jan 2016, 14:01

Aha aha, ajde ako sta saznas, napisi pa da i mi sto nismo tu znamo koju informaciju vezanu uz klub pozz.

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 27 jan 2016, 23:09

Nitko nije otišao od igrača koji su igrali prvi dio sezone. Dakle, Jozo, Kiki, Ćore svi će igrati i u proljetnom dijelu sezone. U nastavak se ulazi i sa jednim pojačanjem, riječ je o Ibrahimu Aganoviću koji je igrao već za Žepče kada je klub se natjecao u 1. ligi FBiH.
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.