FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 06 feb 2018, 22:17

SMR187 je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.
Gdje ste sad kad nam trebaju bodovi .... :mrgreen:
Hahaha, pomažemo vam indirektno tako što smo srezali samopouzdanje sisojevcima. :mrgreen:

Mogli ste poslati koga od rukovodstva kluba na kakav seminar kod ovih naših, pošto su stručnjaci za prljave igrice i radnje iza kulisa. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la SMR187 » 07 feb 2018, 07:30

LjumanM95 je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:2-2 odigrano sa Zvijezdom 09. Mujić dvostruki strijelac, valjda uspije i on uletiti barem približno u formu u kojoj je bio prije par godina, možda će mu ova dodatna konkurencija dobro doći. Inače, dva fina rezultata protiv dva glavna pretendenta za ulazak u Premijer ligu. Nije neko veće mjerilo, naravno, ali je fino vidjeti da su se odlično izborili protiv ekipa kakve imaju Sloga i Zvijezda. Do kraja pripremnog perioda je zakazano još dosta pripremnih susreta, a slijedeći je sedmog protiv Bratstva, valjda na našem pomoćnom, to se treba ispratiti da vidimo situaciju.
Gdje ste sad kad nam trebaju bodovi .... :mrgreen:
Hahaha, pomažemo vam indirektno tako što smo srezali samopouzdanje sisojevcima. :mrgreen:

Mogli ste poslati koga od rukovodstva kluba na kakav seminar kod ovih naših, pošto su stručnjaci za prljave igrice i radnje iza kulisa. :lol:
Prije da ste im pomogli, otjeraste im Vojvodu :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 feb 2018, 15:54

Eto sad, dadneš im prst, oni bi ručetinu cijelu. :mrgreen:

Danas novi remi protiv prvoligaša - 2-2 sa Bratstvom. Ne baš dopadljiva, ali nešto grublja igra s obje strane. Bolje odigrala druga ekipa, s tim što su Gračanlije tanke sa rezervnom ekipom. Oba gola smo dali u drugom poluvremenu, sa drugom ekipom - Dedić za 1-1, Mujić za 2-2. Pored toga imali smo još 2-3 izgledne prilike.

U subotu protiv Sloge (Crnjelovo), drugoligaš iz RS-a, po mjeri protivnik, al' su dobro iznijeli i ove prve tri utakmice protiv jačih protivnika.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la HPCompaq » 19 feb 2018, 17:36

Finansira li rudnik(Kuko) ovaj klub? S obzirom kako je jak tamo na tome području, izgleda da ga ne zanima fudbal,pa nema interesa da stvori jaku Budućnost?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 mar 2018, 20:27

Bod u Malesicima, sa 2 crvena kartona.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 11 mar 2018, 06:44

Mislio sam da većina priča za ovu ligu spada u domen 'lovačkih', al' tek kad se uvjeriš shvatiš da je istina. Seljačine dočekale najveću utakmicu u historiji pa se naložile strašno, sve uz podršku i aminovanje najvećih poštenjačina iz Srebrenika. :tokralju: Iskreno se nadam da uskoro dolazi do reorganizacije takmičenja, da se ova i slične kasabe eliminišu, jer ipak je ovo treći rang bh. fudbala, sramota je da svako igra. :bih:

Valjda već ove sezone ulazimo, iz ovog blata bježati treba, pa neka se onda ove tzv. poštenjačine međusobno krve ko im yebe mater.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 11 mar 2018, 10:38

Da li znas sastav koji je igrao protiv Mladosti, nema na stranici kluba.

Navodno je i Gradina na sumnjiv nacin odradila Lokomotivu, cisto sumnjam da nas mogu stici, cak i uz sudije im treba odredjena doza kvaliteta, a slabiji su od nas sigurno i to poprilicno.
Play off bi vec bio tezak jer ima jakih ekipa koje bi mogli dobiti.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 11 mar 2018, 10:59

Likovi nisu sutnuli na gol protiv nas, taraba su i nemaju sanse, samo se bespotrebno inate, prave podlogu da ne udju ni u narednih par sezona. A kao oni posteno igraju, cuvaju obraz. :tokralju: :urnebes:

Mujkic - Sehic, Mahmutovic, Idrizovic, Berbic - Trumic, Mustafic, Gogic, Sulejmanovic, Fazlic, Zulic
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 11 mar 2018, 11:14

Gradina ce uci samo kad niko drugi ne bude htio ili ce morati kupovati svako gostovanje.
Sa citavom ligom su zaratili.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 mar 2018, 22:05

Novi bod osvojen u Dubokom potoku, nastavljena sezona bez poraza.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 28 mar 2018, 22:19

Nisam bio, al' mi rekoše da nam je poništen čist pogodak. Nakon što su premotali snimku vidjelo se da nije bilo ofsajda. Inače, naši su tražili i kontrolora za ovaj meč + što smo i snimali meč.

Inače, zadovoljan sam i bodom sa ovog teškog gostovanja, prednost se samo povećava.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 mar 2018, 22:45

Dobro je, 13 bodova u odnosu na Gradinu je prevelika prednost da bi se mogla lako prokockati.
Mene najvise strah play offa.
Da li je Kovacevic jos clan kluba? dobro bi nam dosao u play offu.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 28 mar 2018, 23:03

ASD je napisao/la:Dobro je, 13 bodova u odnosu na Gradinu je prevelika prednost da bi se mogla lako prokockati.
Mene najvise strah play offa.
Da li je Kovacevic jos clan kluba? dobro bi nam dosao u play offu.

11 bodova je razlika, ali opet i više nego dobra zaliha. Zadnjih 5 utakmica su nam doslovno sve sigurice, tako da nema strepnje. :lol:

Mislim da se on oprostio od fudbala.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 28 mar 2018, 23:19

Velika steta, koristan bi nam bio, nadam se da ce Kuman dati sansu u nastavku prventva nekom od mladjih stopera, ovako nam je tu poprilicno suzena rotacija.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 31 mar 2018, 18:51

Šest komada, pala i Kalesijska Bosna. :clap:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 01 apr 2018, 22:42

Realno, od Kalesije ima jačih ekipa u prvoj i drugoj kantonalnoj.

slika

Inače, evo kako se Budućnosti sudi na gostovanjima, a još uvijek bez poraza. :) U ovoj situaciji je sviran ofsajd i poništen čist pobjedonosni gol.

Evo i video:

Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 04 apr 2018, 18:02

Prekid u Mionici, 0-3 lagano. :cool: Seljadija se opasno loži, a mi samo bodove skupljamo. :lol:

Ybt koliko god da je Prva liga loša, nisu ljudi ni svjesni u kakvom raju igraju spram ovih Drugih seoskih liga. Samo pobjeć iz ove kaljuge pa nek namještaju svaku drugu tekmu.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 04 apr 2018, 18:21

Suti, da nas ne ureknes u barazu. :D

Nego, realno, kada bude reorganizacija takmicenja trebao bi treci rang takmicenja biti puno normalniji, tada ce u ligi biti vecina klubovi iz grada u odnosu na trenutnu situaciju gdje ima samo par gradskih klubova.

Nego, sta ce biti sa te utakmice u Mionici, i kakva je tekma bila, jesi li cuo sta, moze i u PP?

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 04 apr 2018, 18:26

ASD je napisao/la:Suti, da nas ne ureknes u barazu. :D

Nego, realno, kada bude reorganizacija takmicenja trebao bi treci rang takmicenja biti puno normalniji, tada ce u ligi biti vecina klubovi iz grada u odnosu na trenutnu situaciju gdje ima samo par gradskih klubova.

Nego, sta ce biti sa te utakmice u Mionici, i kakva je tekma bila, jesi li cuo sta, moze i u PP?
Nismo loše igrali, koliko se može igrati na gostovanju u ovoj ligi. Poslije našeg gola domaćini bolji, ali nisu imali bogdu inteligencije da skontaju da imaju aktivan rezultat i ne tuku sudiju. :tokralju:

Ma 0-3 i to je to. Domaći napali pomoćnog sudiju, nakon toga prekid. Trumić udaren u glavu, nakon toga pomoćni signalizira to glavnom koji daje crveni i domaći napadaju pomoćnog. Haman da ih još nisu pustili sa stadiona. :lol:

Urekli smo mi sami sebe sa tim doigravanjima, trebamo se fokusirat na sportove gdje nema doigravanja. :lol: :lol:

Reorganizacija je potrebna ko Bademi Kuduzova pesnica. :bih:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 07 apr 2018, 21:20

Pobjeda nad ekipom Radnickog, nova tri boda. :clap:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bihac1299 i 8 gostiju.