FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Iraola » 17 jun 2017, 22:29

Mace je bio jedan od najlošijih napadača u Radničkog i čak je slab i za ove lige, a krilo nema šanse da može igrati, malo je reći da je spor, a uostalom ima oko 190 cm i 60-70 kg
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 17 jun 2017, 22:38

Iraola je napisao/la:Mace je bio jedan od najlošijih napadača u Radničkog i čak je slab i za ove lige, a krilo nema šanse da može igrati, malo je reći da je spor, a uostalom ima oko 190 cm i 60-70 kg
Ma nisam ga nesto pratio u Radnickom, nesto ga se malo sjecam iz Veleza, koliko sam cuo da je u Miricini bio medju boljim, i to u ligi.
Ma on je ovdje nadopuna sastavu jer nam fali par ofanzivnih igraca, glavnina ekipe je tu (mozda 2 ili 3 odu iz prve postave, i to ne nuzna najbolja 3, a bice zamijenjeni najvjerovatnije), vjerujem da smo u ovoj ligi daleko najjaci.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la semcho » 18 jun 2017, 07:54

Stvarno zanimljivo je da je ova ekipa nekad igrala u Evropi, sad nije ni u prvoj ligi Federacije... Nadam se brzom povratku, ipak iz TK Sloboda, vi i Radnicki ste reprezenti klupskog nogometa.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 18 jun 2017, 15:44

semcho je napisao/la:Stvarno zanimljivo je da je ova ekipa nekad igrala u Evropi, sad nije ni u prvoj ligi Federacije... Nadam se brzom povratku, ipak iz TK Sloboda, vi i Radnicki ste reprezenti klupskog nogometa.
Jedna od jacih skoli fudbala devedesetih u BiH, plus jaka finansijska situacija u klubu, svi su igraci imali dobre plate, odlican stadion u to vrijeme, cak i uslovan za evropske utakmice.

Danas vec nema ni skole, stadion nece uskoro biti uslovan ni za PL, fale reflektori, a ni finansijska situacija nije bas najbolja, nemamo dugova za razliku od Zvijezde, Radnickog ili Slobode, ali igraci igraju za 200-300 KM.

Prije par godina se uradio pomocni stadion pa makar djeca ne moraju trenirati gdje se prije treniralo i imaju puno bolje uslove, valjda u buducnosti neko iskoci, a trenutno za ove lige imamo daleko najjaci igracki kadar i napadamo prvo mjesto od pocetka.

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la semcho » 19 jun 2017, 05:48

Sretno :) :bih:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 19 jun 2017, 07:50

Ništa od Macea, neko je dezinformaciju raširio. :lol:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la AshburtonG » 20 jun 2017, 02:37

Nece bit nekog iskoraka sve dok jak privredni subjekt, kao sto je RMU, ne stane(ponovo) iza kluba, ili jak pojedinac. Sto je najgore, zainteresovanost Banovicana za sport i nije toliki problem. Naprimjer sa 20ak hiljada stanovnika, na tekmama prije, je bilo vazda milju ljudi. Ne samo fudbal. Rukomet, u neko bolje doba, dvorana puna, zenska kosarka je trenutno sport br.1 i dvorana je puna, barem koliko ja upratim za vrijeme dok sam dole,

Dok npr Tuzla ima bas taj problem, ljudi se bore za Evropu a dodje max 3000 milje ljudi, na skoro 10x vise stanovnika.

Stadion je odlican, cak pogodan i za modernizacije, prosirenja.

off topic:
Ja bih napravio cak i tartan na onom stadionu, jer svakako imas onaj izbetonirani dio, koji je nekad vjerovatno i bio planiran za stazu, a sigurno se ista vise isplati nego neko eventualno rovljenje i sadjenje trave. To bi donijelo gradu, a i klubu, dodatan dio prihoda i jos jedan sport u gradu. Previse talentovane djece nam propada. A time bi bili jedan od rijetkih gradova, koji bi imali atletski stadion. Grad smo sa mnogo prostorno neiskoristenog potencijala, ali valjda dodju bolja vremena. :pray:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 24 jun 2017, 11:09

4. jula je prozivka, pa ćemo da vidimo situaciju.

I Trumić je produžio ugovor, Aljukić koliko sam čuo u Bratstvu, Mahmutović na izlaznim vratima.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 24 jun 2017, 12:25

Vec duze se prica za Aljukica da je otisao iz kluba, ali ako cemo iskreno, prosle sezone i nije bio nesto tako da nije neki nedostatak, jedino je problem sto nemamo koga staviti uz Trumica.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 24 jun 2017, 12:36

ASD je napisao/la:Vec duze se prica za Aljukica da je otisao iz kluba, ali ako cemo iskreno, prosle sezone i nije bio nesto tako da nije neki nedostatak, jedino je problem sto nemamo koga staviti uz Trumica.
Prošle sezone je bio katastrofa, pogotovo ovaj drugi dio.

Ima Mustafić, neće igrati ništa lošije od ovog.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 30 jun 2017, 20:08

i ebo majku ostade opet ista postava na kormilu. Opet se nista ne promijeni.
1947!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 30 jun 2017, 21:12

Ma to se znalo.
Uprava, strucni stab i igracki kadar imaju minimalnih promjena, nema nikakve discipline i reda u klubu, a ni ambicija.

Ja kad sam pricao s nekim ljudima kazu da im je svejedno koja ce buducnost liga biti, bitno im samo nek se igra i nek se djeca sklone s ulice.

Inace, Delic je u Zvijezdi, steta, drago mi je zbog momka ali bi nam legao u ovoj ligi.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 04 jul 2017, 12:47

Sutra u 17 sati prozivka igraca.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 jul 2017, 22:47

Sutra prva pripremna protiv Bratstva, kod nas u 17:30h. Neće kako stvari stoje biti nikakvih zvučnijih pojačanja, uglavnom mlađi igrači iz pogona će dobiti šansu. Mujić i Mahmutović ostaju.

Da vidimo sutra šta ima od 'ekspresnog povratka'. :D
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 jul 2017, 16:22

Ko je sve otisao, dvojac u Slogu, Besirevic se vratio u Radnik i Aljukic u Radnicki.
Iko vise? Sta je sa Idrizovicem?

Ako cemo realno, samo za Pirica se moze reci da smo slabiji, ostali i nisu gubitak.
Ako se ne vratimo odmah bice debela sramota.

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 11 jul 2017, 09:07

ASD je napisao/la:Ko je sve otisao, dvojac u Slogu, Besirevic se vratio u Radnik i Aljukic u Radnicki.
Iko vise? Sta je sa Idrizovicem?

Ako cemo realno, samo za Pirica se moze reci da smo slabiji, ostali i nisu gubitak.
Ako se ne vratimo odmah bice debela sramota.
Hazim je povrijeđen tako da daj Bože bude mogao nastupati i ove polusezone.
Idrizović je išao na neku probu u Austriju, u pitanju je neka lige amaterska gdje je zabio 3 gola u pripremnoj utakmici tako da se i za njega ne zna.

Vratili su Belmina Ikanovića iz Lokomotiva Miričina.

Ako je neko bio na utakmici volio bih da neko napiše utiske sa iste.
1947!

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 11 jul 2017, 19:48

On je stoper?
Falio je jedan, pogotovo ako je Djezic povrijedjen.

Ja nekako smatram da je ekipa za ove lige i vise nego ok i trebali bi uci, za federalne lige nam fale mozda jedno krilo i zadnji vezni.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 11 jul 2017, 19:53

I on je povrijeđen, kao i Kovačević koji se povrijedio protiv Bratstva. Idriz je igrao protiv Bratstva i bio je solidan, jedan od boljih, iako je tekma bila negledljiva s obzirom da je prva utakmica + izmiješane postave.

Biće borba sa Radničkim, jer koliko sam upratio i oni su se pojačali i sigurno da će odmah pucati na ulazak. Trebalo je pojačanja sasvim sigurno, ali opet smo zadržali par dobrih igrača i biće tu ovih mlađih koji će dobiti priliku kako smo i priželjkivali. Što bi se reklo, mjera za ovu ligu. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 12 jul 2017, 23:12

Komisija za takmicenje NSFBiH je sacinila prijedlog po kojem u Prvu ligu ne ulaze prvaci Drugih liga, nego ce kroz kvalifikacije uci dva prvaka i na taj nacin ce se smanjiti broj klubova koji ispadaju iz Prve lige. Isti prijedlog je prihvacen na sjednici Komiteta za hitnost tako da ove sezone nece ispasti trecina lige
Sa druge teme s obzirom da smo imali neke nejasnoce na ovoj temi, znaci da je play off od ove sezone, a znamo kakvi smo baksuzi kad je play off u pitanju i to ne samo kao klub iako smo izgubili u voboju za prvaka drzave u play offu, nego opcenito kao grad jer gubimo (da ne uzimam neku tezu rijec) u svim sportovima

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 13 jul 2017, 20:22

Poznavajući naš luzerski mentalitet, provešćemo se k'o PSG protiv Barce. :lol:

Al' hajde prvo da se dođe do toga, pošto ih je Radnički jučer haman rasuo. Stigao je neki mlađi napadač iz Kalesije, a prvi utisci su da je dobar. Treba još neki Tuzlak doći, iako nije sigurno.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.