FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 01 okt 2017, 18:03

Tuga i sramota.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 01 okt 2017, 18:19

LjumanM95 je napisao/la:Tuga i sramota.
???

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 01 okt 2017, 18:29

ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Tuga i sramota.
???
Igra, pristup i na koncu način na koji su došli do tri boda. Cijelo poluvrijeme bez prilike kako treba, šuta u okvir gola. Smiju im se ljudi i u ovoj ligi.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 02 okt 2017, 00:25

Koliko vidim po komentarima ofanzivna linija je problem. Zar stvarno nismo nigdje mogli naci boljeg igraca od Sulejmanovica, svaka mu cast na borbenosti i hrabrosti ali smijesno ga gledati.

On ima mjesta u prvom timu dok recimo Gogic nema mjesta, najkvalitetniji nas mladi igrac.

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 02 okt 2017, 00:45

Samo da vas pozdravim i čestitam na pobjedi :D - tanko je ono, prijatelji moji... Svatovac ima mladu ekipu ali zeljnu dokazivanja. Danas smo bili bez 3-4 izuzetno vazna igraca, kapitena, napadača i dr., a vi ste odlaskom Coketa i još nekih izgubili na kvaliteti. Moja posljednja utakmica, u kojoj sam gledao Budućnost bila je protiv Veleža, kada ste im dali 3 komada (3:0). Tada sam gledao jednu fantastičnu Budućnost, iako ste se borili za opstanak, ali ovo sada je zaista loše.
Sad vam predstoje utakmice koje MORATE dobiti, a neće biti lako. Svaki naredni kiks, ispadate iz utrke....

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 02 okt 2017, 02:21

Danas su svi bili katastrofalni i niko nije ništa pokazao, osim Đezića u drugom poluvremenu, ali ruku na srce ljudi se sklanjali sa terena i kad priđu blizu gola lopta se vraća nazad. Nula bodova, al' bukvalno, da je Svatovac bio kompletan i da se igralo pošteno 3-0 bi završilo. Mogli smo naći bolje, evo danas naši iz Svatovca pokazali kvalitet i da vrijede više od većine naše ekipe.

@NKSvatovac

Ma druže i kod nas je mlada ekipa, većina su omladinci, vidio si i sam, osim Džinića, Mujkića i Mujića (donekle i Mahmutovića). Igrao se dobar fudbal i zadnji put kad smo bili u Premijer ligi, jest da nas je teren dosta handrio, ali smo nadigrali čak i tadašnjeg prvaka Borca u Banovićima.

Što se toga tiče za kikseve, mislim da neće biti problem i ako se kiksne, jer je liga dosta izjednačena, pogotovo u vrhu tabele i svako svakome može uzeti bodove - i drugi konkurenti će sigurno negdje ostajati bez "sigurnih" bodova. Nije toliki problem na domaćim tekmama, tu se barem napada cijelo vrijeme, ali na gostovanjima igramo kriminalno. Valjda se protivnici teško snalaze na našem terenu koji je veći nego neki drugi, pa je tu naša prednost. Sretno Poljicu, opstanak neće doći u pitanje, kvalitetniji ste od većine lige.

Nadobijasmo se i penala vala, a tek je počelo. Realno, ne znam da li bi nam ijedan svirali u Prvoj ligi, dok u ovoj na ime sviraju sve i svašta.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 08 okt 2017, 17:13

Dobri smo pravo :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 08 okt 2017, 18:18

LjumanM95 je napisao/la:Dobri smo pravo :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Pa i treba da nam navlače ;)
1947!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 08 okt 2017, 18:49

Ljumani_Banovici je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Dobri smo pravo :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Pa i treba da nam navlače ;)
Tako je rođeni, objasni neznalicama novonastalu situaciju
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 08 okt 2017, 19:44

Van sam grada danas, zar je stvarno bila tolika lakrdija?

Kako je izgledala tekma, ko je bio bolji?

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 08 okt 2017, 20:16

Taj indirekt što je svirao, ništa nisam vidio, ko očekuje da će šta svirat kad golman ispucava loptu. :D Sudeći po reakcijama, sve je bilo čisto, odnosno sudija je svirao nešto što niko drugi nije vidio. Crveni karton, opet ne znam šta je bilo, al' vjerovatno je isključeni igrač sudiji nešto opsovao. Kakav god da je mentol, ne bi bez razloga nekoga isključio. A penal nije bio po mom mišljenju. Mada domaćinski ono se lagano svira. A da smo igrali loše i bez penala ga ne bi nikad zabili - to stoji.

A to se lože malo ovi iz Srebrenika pa dižu buku misle pomoće im to. Kako ih ukopaše Poljičani objavom na fejsu. :lol: Neka djeca se igraju malo dosadno im pa pišu gluposti.

PS. Da ne bude zabune, nama se pomaže i to u velikoj mjeri, to je jasno svima, ali nije ništa što već milion puta nije viđeno na bh. terenima, a pogotovom u niželigaškom fudbalu. Recimo, to isto prema riječima drugih klubova (aktera dešavanja) se dešavalo prošle sezone u korist našeg današnjeg protivnika. :thumbup: Samo što se niko nije brukao pa od toga pravio bauka. Navikli smo, to je realnost našeg fudbala.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 08 okt 2017, 20:42

Znaci, sudija nam navukao, ali nista cudno za ovu ligu.:D

Mada, ono realno, nismo poznati kao ekipa koja ima ekstra sudjenje i nismo poznati da uopste vrsimo pritisak s tribina, mozda su to bili Gradinini dugovi iz proslosti. :D

Mada licno smatram, da mi i bez takvih stvari smo veliki favorit za ulazak.

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 09 okt 2017, 00:43

Po kvalitetu i formi, Mionicka Bosna ima najkvalitetniju ekipu, realno... Ni mi nismo daleko, samo sto nas je slomio KUP, ali svakome mozemo biti neugodan protivnik. Do sada sam gledao Budućnost u 4 susreta, i ni jednom me nisu duševili. Loša forma, cim lopte predje u navalni red, piši propalo. Od golmana do Trume i nekako, od Trume ka naprijed nikako. Današnju utakmicu mogu svi komentarisati, samo ne mogu ovi iz Srebrenika. Pun nam je k**** njihovih ispada, krađa i premlaćivanja protivnika za bodove spasa. Kada dođu u goste prave se kao da ništa nije bilo. Kad uzmu bod, raduju se kao da su osvojili ligu prvaka, a kad budu poraženi iz penala, prave bauk. Podvlačim, gospodi iz Srebrenika, nećete ući u veći rang jer nema bodova na terenima kome ste prošle godine oteli utakmicu na svom terenu!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 okt 2017, 09:48

Bosna iz Mionice nije presla centra u Banovicima, na
poluvremenu predsjednik kluba njihov zamolio nase da ih ne dobiju vise od 1 razlike iako je bilo 2:0 za nase, dosta prilika za nas. Onda uslijedilo najgore poluvrijeme ove godine svi vidjeli da je dogovoreno, pustili smo im gol ali je desilo se da je nas igrac igrao tekmu sezone pa zabio jos jedan i dobijemo ih dva razlike tako da su gosti otisli razocareni na nas.

Imala je Buducnost jako dobrih utakmica ove godine, kada protivnik stajao u redu za trpanje, ali je imala i losih kada se ne zna dati gol, ali to svi znamo, zadnjih 5 godina ofanzivna linija najlosiji dio tima.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 09 okt 2017, 10:06

Kada je Svatovac u pitanju, Adel Demirovic je mnogo dobar igrac. :clap:

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LM1964 » 10 okt 2017, 19:13

NKSvatovacPoljice je napisao/la:Po kvalitetu i formi, Mionicka Bosna ima najkvalitetniju ekipu, realno... Ni mi nismo daleko, samo sto nas je slomio KUP, ali svakome mozemo biti neugodan protivnik. Do sada sam gledao Budućnost u 4 susreta, i ni jednom me nisu duševili. Loša forma, cim lopte predje u navalni red, piši propalo. Od golmana do Trume i nekako, od Trume ka naprijed nikako. Današnju utakmicu mogu svi komentarisati, samo ne mogu ovi iz Srebrenika. Pun nam je k**** njihovih ispada, krađa i premlaćivanja protivnika za bodove spasa. Kada dođu u goste prave se kao da ništa nije bilo. Kad uzmu bod, raduju se kao da su osvojili ligu prvaka, a kad budu poraženi iz penala, prave bauk. Podvlačim, gospodi iz Srebrenika, nećete ući u veći rang jer nema bodova na terenima kome ste prošle godine oteli utakmicu na svom terenu!
Upravo tako! Nema bodova na terenima gdje ste prosle godine otimali. A takvih ekipa ima sigurno 6-7! Oteti cemo i mi a ako treba i pustiti njihovim konkurentima ko god to bio. Sta su radili prosle sezone, mene bi sramota bilo doci tim ekipama na gostovanje. Evo samo jedan od primjera sta su radili, a sigurno je bilo i jos vecih lakrdija samo sto nisu sve snimljenje

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 11 okt 2017, 13:00

LM1964 je napisao/la:
NKSvatovacPoljice je napisao/la:Po kvalitetu i formi, Mionicka Bosna ima najkvalitetniju ekipu, realno... Ni mi nismo daleko, samo sto nas je slomio KUP, ali svakome mozemo biti neugodan protivnik. Do sada sam gledao Budućnost u 4 susreta, i ni jednom me nisu duševili. Loša forma, cim lopte predje u navalni red, piši propalo. Od golmana do Trume i nekako, od Trume ka naprijed nikako. Današnju utakmicu mogu svi komentarisati, samo ne mogu ovi iz Srebrenika. Pun nam je k**** njihovih ispada, krađa i premlaćivanja protivnika za bodove spasa. Kada dođu u goste prave se kao da ništa nije bilo. Kad uzmu bod, raduju se kao da su osvojili ligu prvaka, a kad budu poraženi iz penala, prave bauk. Podvlačim, gospodi iz Srebrenika, nećete ući u veći rang jer nema bodova na terenima kome ste prošle godine oteli utakmicu na svom terenu!
Upravo tako! Nema bodova na terenima gdje ste prosle godine otimali. A takvih ekipa ima sigurno 6-7! Oteti cemo i mi a ako treba i pustiti njihovim konkurentima ko god to bio. Sta su radili prosle sezone, mene bi sramota bilo doci tim ekipama na gostovanje. Evo samo jedan od primjera sta su radili, a sigurno je bilo i jos vecih lakrdija samo sto nisu sve snimljenje

Pa gledaj penala, bruka i sramota!

Imat će Gradina "super" doček u Poljicu :lol:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 11 okt 2017, 16:44

Upravo o tome sam ja i pisao, oni su radili iste, ako ne i gore stvari. Sada kada im se to vrati dižu buku i glume oličenje poštenja. :lol: Nema to naravno nikakvog efekta, al' ružno vidjeti kad qrva laprda o poštenju. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LM1964 » 12 okt 2017, 02:43

Bilo je ekipa koje su i gore prosle nego mi, tada smo dobili dva smijesna crvena kartona, jedan zbog prigovora a drugi zbog ovog jos smjesnijeg penala.
Zao mi je sto nema snimka protiv tojsica kad se 3x vracao penal, zatim protiv Svatovca, Mladosti itd. Ne razumijem kako takvi ljudi imaju obraza na nesto da se zale?
Evo svjedoci smo bili i ove sezone, g-din Ibro Ibric u drustvu sudijske trojke neposredno prije utakmice urucuje dio honorara, sve snimljeno i objavljeno da bi nakon toga gospoda iz Srebrenika rekli kako Ibro nije clan rukovodstva gradine i kako ne obavlja nikakvu funkciju, kao da smo mi budale i da ne znamo ko je i sta je doticni.
Svi rade sa sudijama, laze svako ko kaze suprotno, ali Gradina jednostavno nema pravo nista da kaze po tom pitanju a pogotovo da se zali i dize ovoliku prasinu jer su 1000x gori od svih ostalih.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 13 okt 2017, 16:30

Da ih pustimo kraju, dosta im je njihove muke što ih odma spustiše ljudi na zemlju. :lol:

Je l' ko upoznat sa Dinamom, kakva je situacija tamo, može li se igrati (i nadati bodovima :D ), kakvo je stanje terena?
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.