NK Brotnjo Čitluk

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la brazzo » 15 avg 2014, 21:08

Da li neko od vas zivi blizu stadiona u Citluku i moze li mi reci da li se trenutno nalazi bilboard plakat u blizini( i ako da sta js na njemu) moze i pm jer je off topic
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

HNKBrotnjoCitluk
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 apr 2014, 21:52
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la HNKBrotnjoCitluk » 18 avg 2014, 22:21

Danas na treningu se pojavilo 25 igraca.
Nova uprava, nova pravila :D :D

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 18 avg 2014, 22:44

HNKBrotnjoCitluk je napisao/la:Danas na treningu se pojavilo 25 igraca.
Nova uprava, nova pravila :D :D
Dobro su se sjetili doći na trening 6 dana prije početka prvenstva :roll:.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 18 avg 2014, 23:04

Grdan je napisao/la:
HNKBrotnjoCitluk je napisao/la:Danas na treningu se pojavilo 25 igraca.
Nova uprava, nova pravila :D :D
Dobro su se sjetili doći na trening 6 dana prije početka prvenstva :roll:.
Pa bolan odakle 25 igrača odakle su to doveli ?? ali drago mi je što to ide na bolje. Znas li ko je novi predsjednik ? :D
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 19 avg 2014, 08:56

Upravni odbor HNK Brotnjo Čitluk je imenovao Romea Šapinu za Direktora kluba za organizacijsko-tehničke poslove kluba koji će imati ovlasti i za stručno-sportske poslove prve momčadi i mlađih uzrasnih kategorija.To znači da će Šapina biti glavni izvršni operativac kluba. Ovim potezom uprava kluba želi sa kvalificiranom i stručnom osobom unaprijediti rad kluba u svim segmentima, jer za to postoje svi optimalni uvjeti koji nisu dovoljno iskorišteni.

Isto tako Uprava donijela odluku o organizaciji:"Memorijalnog turnira ANTE ERIĆ" u organizaciji HNK "Brotnjo Čitluk".
Uzrast: Škola nogometa-kategorija 7 i 8 godina i kategorija 9 i 10 godina
Čitluk, Stadion "Bare" 28.i 29.08.2014. godine
Sudionici 20 momčadi (10+10).. :clap:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

HNKBrotnjoCitluk
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 apr 2014, 21:52
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la HNKBrotnjoCitluk » 19 avg 2014, 19:44

Brotnjo-Stolac 1-0 generalka prije prvenstva.
Brotnjo puno polji protivnik trebalo je i uvjerljivije bit,gosti samo iz kontri nesto poklusavali.
Nakon dugo vremena i puna kluba,a cujem da neki igraci nisi imali mesta ni na klubi hahaha.

IDEMOOOO DALJEE! :D

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 19 avg 2014, 19:48

HNKBrotnjoCitluk je napisao/la:Brotnjo-Stolac 1-0 generalka prije prvenstva.
Brotnjo puno polji protivnik trebalo je i uvjerljivije bit,gosti samo iz kontri nesto poklusavali.
Nakon dugo vremena i puna kluba,a cujem da neki igraci nisi imali mesta ni na klubi hahaha.

IDEMOOOO DALJEE! :D

Mašala puna klupa, pa nek sam i to doživio. Nego jarane reci kakvi su ti novi ako si gledao valja li to ista mozemo li se ukljucit u borbu za vrh :salut:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 19 avg 2014, 20:28

Borit ćemo se sa Tomislavom i Posušjem za 2. mjesto.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 23 avg 2014, 19:29

Idemo sutra dobit Slogu iz Uskoplja, igrači su nabrijani i spremni su na pobjedu. Nova uprava radi odličan posao i vidi se velika promjena u klubu. Nastave li ovako za 3-4 god igrat ćemo premier ligu :D
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 29 avg 2014, 21:36

Direktor HNK Brotnja Romeo Šapina :

Moje obaveze se odnose na organizaciju škole nogometa, ali i općenito na klub koji ima tradiciju i infrastrukturu te zaslužuje imati kvalitetan rad u svim selekcijama.U idućem ciklusu će nam biti glavni cilj što više poboljšati rad u školi nogometa. Trenutačno smo u pregovorima sa Širokim Brijegom kako bismo ostvarili suradnju oko škole nogometa.Od njih smo već dobili opremu za trening.

V.D predsjednik Brotnja Mario Rozić:

Trenutačno imamo solidan igrački kadar u seniorskom sastavu, očekujemo da ćemo se boriti za gornji dio ljestvice.Želimo i dalje stabilizirati klub, jer i dalje nismo zadovoljni odazivom sponzora.Mali nas je broj da bismo potpuno pokrili sve troškove ,ali nadamo se da će u budućnosti biti bolje. Imamo i planove graditi pomoćno igralište.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 30 avg 2014, 09:07

FK Blagaj- HNK BROTNJO igrat će u Vrapčićima zato što je stadion Blagaja suspendiran. Utakmica počinje u 17 h. Idemo po pobjedu !! :D
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 06 sep 2014, 15:23

Veliki sam ljubitelj sporta, a posebno nogometa, i imam potrebu komentirati trenutno stanje u nasoj opcini. Samo me zanima kako se nema novca da se odrzava evo reci cemo nogomet, imamo sve potrebne uvjete, pa ljudi moji nas stadion i pomocni teren koriste ekipe koje dodju sa strane, uz to sve uredno plate, a na koncu umjesto da se ta sredstva uloze u klub, zavrse u privatnim dzepovima opcinskih kokosara. Da postoji interes vladajucih u opcni, novac za premier ligu u nogometu ne bi bio nikakav problem, samo nek se drze onoga sto se radi u Sirokom Brijegu, u kojemu su gospodarstvenici duzni uplacivat za sport. I na koncu prisjetih se one natjecateljske sezone prije 5/6 godina kad su se Brotnjo i Velez borili za ulazak u premier ligu, i prepuna stadiona u Citluku, i sto je najvaznije pobjeda Brotnja, ali nazalost i tada nasi kokosari nisu imali ni volje ni zelje da malo zagrizu, da podrze, a hvala Bogu i potplate koji put da se udje u pl. Kad je mogla jedna ,Gabela imat premier ligasa, (a kako se cini ponovo ce ga imat), kako ne moze jedan Citluk koji je naj perspektivnija opcina u BiH!

PS. SUTRA SVI NA BARE !! :cool:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 28 sep 2014, 17:50

Tihomir Miloš trener HNK Brotnja:

Jedina mrlja na dosadašnje igre je utakmica u Kupresu gdje smo dominirali, ali nismo iskoristili svoje šanse, nego primili gol u završnici meča i izgubili 1:0. Kvalitetnija smo ekipa od Šujice i prvo to trebamo dobiti. U nedjelju bi bih zadovoljan isključivo pobjedom. Vidi se određeni pomak u omladinskom pogonu i drugim razinama iako je to daleko od onog što bi trebalo predstavljati Brotnjo, ali kako je teška situacija u drugim klubovima, tako je i kod nas. Nadamo se da možemo uskoro formirati ekipu koja će u jednoj od narednih sezona napasti prvo mijesto.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 14 okt 2014, 18:54

Iza gola Brotnja na Barama odavno je pisalo HERCEG-BOSNA a od nedavno I srce U.Neki dan Sarajevo došlo na pripreme i jedan od članova stručnog stožera Sarajeva je to uslikao,otišao u hotel i zaprijetio ako se to neizbriše dati u novine i napustitit hotel i pripreme.I kako to biva kod nas HRVATA ovi se usrali iz hotela i zvali klub da se to obriše i jutros vidim zid prebrojen.A ti isti igrači Sarajeva se šepure po Čitluku kao da svakog utorka ili srijede igraju LIGU PRVAKA.A mi hrvati kad negdje odemo pazimo sta ćemo reći, obući da nebi neko zamjerio na šahovnici ili nekoj sl.majici.ETO TAKVI SMO MI HRVATI.
Ovi iz hotela bi mater prodali za šaku eura. Jadno i jadno. :thumbdown:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la Grdan » 15 okt 2014, 14:54

1950 je napisao/la:Iza gola Brotnja na Barama odavno je pisalo HERCEG-BOSNA a od nedavno I srce U.Neki dan Sarajevo došlo na pripreme i jedan od članova stručnog stožera Sarajeva je to uslikao,otišao u hotel i zaprijetio ako se to neizbriše dati u novine i napustitit hotel i pripreme.I kako to biva kod nas HRVATA ovi se usrali iz hotela i zvali klub da se to obriše i jutros vidim zid prebrojen.A ti isti igrači Sarajeva se šepure po Čitluku kao da svakog utorka ili srijede igraju LIGU PRVAKA.A mi hrvati kad negdje odemo pazimo sta ćemo reći, obući da nebi neko zamjerio na šahovnici ili nekoj sl.majici.ETO TAKVI SMO MI HRVATI.
Ovi iz hotela bi mater prodali za šaku eura. Jadno i jadno. :thumbdown:
Općina je kriva što dopušta da ljudi iz hotela Brotnjo da rade sa stadionom što žele a klub nema nikakve zarade od toga i samo sebi pune džepove.
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 16 okt 2014, 18:22

Svaka ekipa koja dode na Bare trenirati mora platiti stadion , i mene zanima gdje te pare zavrse, posto u klubu nisu, i samo da se jos osvrenam na ovaj natpis .igrače i upravu Sarajeva nek je sramota zbog toga sepure se po Čitluku i niko im nije a rekao zbog toga, i radi jednog natpisa oni prijete .Nakon ovog što se mene tiče i vjerujem većine građana Čitluka više nisu dobrodošli. Nek im Mališić srediva trenige po Ljubuskom, a ne po ČITLUKU . Nek ih je sve sramota u vlastitom gradu ti drugi odlučuju šta će na stadionu pisati. :twisted:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la samo_lijevo » 17 okt 2014, 10:47

ko je vlasnik stadiona?
Kod nas su dolazile madje selekcije Hrvatske,BIH da treniraju na stadionu i klub je imao naknadu,iako je stadion u vlasnistvu opcine.Sve je u dogovoru.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

1950
Postovi: 222
Pridružen/a: 15 sep 2013, 18:00
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la 1950 » 17 okt 2014, 13:42

samo_lijevo je napisao/la:ko je vlasnik stadiona?
Kod nas su dolazile madje selekcije Hrvatske,BIH da treniraju na stadionu i klub je imao naknadu,iako je stadion u vlasnistvu opcine.Sve je u dogovoru.
Stadion je u vlasnistvu opcine, ali Sarajevo , Velez , Olimpic svi kad dodu u Čitluk treniraju na Barama, a klub od toga nikakve koristi nema. Izgleda da je vaznije vlastiti dzep napuniti od dobrobiti kluba :roll:
HNK HAJDUK SPLIT & HNK BROTNJO ČITLUK

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la samo_lijevo » 17 okt 2014, 15:20

Ako nemate dogovor sa opcinom onda ne znam sta ocekujete.Te pare vjerovatno idu u opcinu,a poznavajuci nas ne bi me cudilo da idu gazdi hotela.Neka se vasi celnici pokusaju dogovoriti sa vlastima da vam ustupi stadion na koristenje,ili barem neki procenat da ide klubu.Ali sve je to dobra volja vlasti.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

HNKBrotnjoCitluk
Postovi: 37
Pridružen/a: 19 apr 2014, 21:52
Kontakt:

Re: NK Brotnjo Čitluk

Post Postao/la HNKBrotnjoCitluk » 02 nov 2014, 12:55

HNK Brotnjo se gasi!
Igraci nisu danas otputovali u kamesnicu!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.