FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

golDIE
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la golDIE » 23 avg 2015, 14:41

drinjak81 je napisao/la:
golDIE je napisao/la:Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi
Haloo indijanac,smanji dozivljaje,il promjeni terapiju,ocigledno ti ova ne pase.
Ti si se nasao smradu jedan da psujes po gradu heroju.Ovaj grad je dao 4 hiljade sehida da bi ti ovde pljuvao po njemu.Sta ste vi indijanci ocekivali,da ce vas neko pustiti da vi radite sta hocete ovde.Vece sile su ovde najebale,a kamonli sacica nadrogiranih i pjanih indijanaca.
Sad ti kazem,sledece godine akobogda kad dodjete radi ovih tvojih rijeci o gradu i narodu gorazda fasovacete da valja.Mrs u svoju vukojebinu pa tamo serendaj koliko hoces seljacino neotesana.
Majmuncino raspala,citavu utakmicu smo u miru gledali,i komentarisali izmedju sebe,a slusali vas seljake koji izgovarate mnogo gore rijeci,tako da o primitivizmu ti nemoj govoriti,cuj nadrogirani i pijani,e moj ti debilu,da nisi gledo u svoju porodicu kad si sad pisao taj dio recenice ? Ma da smo dosli ne znam ni ja u koji grad,i da se nako ponasa prema nasim igracima i nasem klubu,mi cemo opet stati iza njega,ona ista cetvorica sto si vidio,sta si ocekivao seljacino da cemo pustiti da radite sta hocete ? evo vam ****,al vidit cemo se mi opet,nije belaj,cuj moja vukojebina,pa Lukavac je metropola za vas..

Avatar
LukavacLive
Postovi: 74
Pridružen/a: 13 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la LukavacLive » 23 avg 2015, 14:44

drinjak81 je napisao/la:
golDIE je napisao/la:Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi
Haloo indijanac,smanji dozivljaje,il promjeni terapiju,ocigledno ti ova ne pase.
Ti si se nasao smradu jedan da psujes po gradu heroju.Ovaj grad je dao 4 hiljade sehida da bi ti ovde pljuvao po njemu.Sta ste vi indijanci ocekivali,da ce vas neko pustiti da vi radite sta hocete ovde.Vece sile su ovde najebale,a kamonli sacica nadrogiranih i pjanih indijanaca.
Sad ti kazem,sledece godine akobogda kad dodjete radi ovih tvojih rijeci o gradu i narodu gorazda fasovacete da valja.Mrs u svoju vukojebinu pa tamo serendaj koliko hoces seljacino neotesana.
Ako smo mi juče bili nadrogirani i pijani, e jbga onda hahahaha...Nije bolest sve što boli...

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Iraola » 23 avg 2015, 15:36

Momci nema potrebe za ikakvom raspravom tu.. Pamti pa vrati.. SIOUX-i su uvijek na jugu Jošika i po gostovanjima tako da ostali nemate šta tražiti po forumu.. SIOUX-i nisu internet huligani, samo pogledajte na jug i sve će vam biti jasno.. Komšije iz Gradačca vidimo se uskoro na Jošiku, bar se nadam, a vama iz Goražda ovo neću ni da govorim, jer se vidimo tek sljedeće sezone, ako Bog da..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la sodaacm » 23 avg 2015, 16:57

vatreni je napisao/la:Čitam ove teske riječi,nekorektno domaćinstvo...itd.Da li su to subjektivni komentari ili je vraćanje nekih dugova od prije ne zna se.Gorazdani mi djeluju kao pitoma sredina,niko iz Gradačca se nije zalio na tako nesto u Gorazdu,naprotiv.Vjerovatno zbog pojedinaca i nekih nerijesenih računa dođe do ovog.Al eto,u svakom zitu ima kukolja,samo treba biti objektivan i priznati to pa da mu je babo rođeni taj kukolj.
Pa vjerovatno nisu bili agresivni jer su vas derali od samog pocetka pa nije bilo razloga za to, a kada gubis i kada te gostujuca ekipa bolja onda pokusavas sve da ucinis da ispravis rezultat pa i na silu

drinjak36
Postovi: 31
Pridružen/a: 16 feb 2013, 00:56
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak36 » 23 avg 2015, 22:51

Nisam imao namjeru da komentarišem ali ne mogu da prešutim na ogromne laži koje plasirate samo vama poznatih razloga.

Činjenice su slijedeće:

1. Grupa momaka je cijelo vrijeme provociralo Jogunčića - prozivali su ga dok je igrao u Goraždu i to su i jučer nastavili. Grupa je bila cca 4-5 momaka čiji je vođa bio Sudo, vlasnik jednog od problematičnijih kafića u Goraždu. Sudo je inače degenerik koji je poznat u Goraždu po tome što psuje vlastitoj majci, puši travu... klasični gubitnik. Prošle je godine verbalno napao i upravu FK Goražda i poznat je kao opozicija trenutnoj upravi.
NIJE BILO NIKAKVOG GAĐANJA KAMENJEM KAO ŠTO LAŽETE NITI JE TRENER PSOVAO KAO ŠTO TVRDITE. KOLIKO SAM UPOZNAT TRENER JE ČAK POPRILIČNO RELIGIOZAN ČOVJEK TAKO DA NIJE KOREKTNO DA NJEGA BLATITE.

2. Sudo jeste prišao vašoj grupi navijača pred kraj utakmice kada je vaš igrač ležao na terenu (posle ću detaljno i tu situaciju opisati). Sudo je apsolutni kreten i slažem se da je bio bezobrazan prema vašim navijačima i da je totalna sramota što su momci onaj napad preživjeli. Nadam se da će osiguranje reagovati brže u budućnosti ili još bolje zabraniti ovom kretenu ulazak u stadion uzimajući u obzir da svaku utakmicu lik pravi neke probleme i psuje nekome majku, djecu, familiju...
IZVINJAVAM SE ZA VERBALNI NAPAD KOJI STE DOŽIVJELI I NADAM SE DA TO MOŽETE RAZUMIJETI DA JE NAPRAVLJENO OD STRANE 2 MOMKA KOJI SU U ZADNJIM UTAKMICAMA PSOVALI MAJKE DOMAĆIM LJUDIMA KOJI SE BORE ZA OVAJ KLUB. TO VAS NARAVNO NE TREBA DA INTERESUJE - I ZATO JOŠ JEDNOM SE IZVINJAVAM ZA TAJ INCIDENT.

3. Što se tiče situacije na terenu - taj faul vi nazivate brutalnim što je totalno bezobrazno i nekorektno sa vaše strane... Vaš igrač je trčao minimalno 7 metara kada je odlučio da padne pošto je uvidio da nema šanse da može da stigne loptu. Onda je ležao tačno 4 minute i 17 sekundi na terenu kada je sudija zatražio da ga iznesu.. kada su momci stigli da ga iznesu vaš igrač je odbio da ga stave u nosila.. U tom momentu sudija naređuje igraču da ga stave na nosila i tada igrač pravi jedan od žešćih krikova kao da mu lome nogu (KOMEDIJA PRAVA)... i posle su ga momci sa nosilima ispustili na liniji.. naravno on ustaje i ulazi u igru kao da nikada nije bio pogođen haubicom kao što je glumio 4 minute prije toga.

4. SUDIJE - niste fer i korektni i što ne priznate da ste završili sudije u Goraždu. U drugom poluvremenu je zabilježeno 16 minuta prekida igra sa vaše strane zbog ležanja na terenu ili zbog 45-sekundnog izvođenja lopte od golmana. A sudija produžuje igru 3 minute?!? Dvojica vaših odbrambenih igrača skače na našeg napadača i opet sudija svira vama faul umjesto penal. Postoji video snimak sa jedne benzinske pumpe ili restorana gdje vaša uprava razgovara sa sudijama i koliko čujem FK Goražde se neće žaliti nogometnom savezu već će snimak predati u druge organe koji će sigurno imati drugačiji pristup situaciji. RAZUMIJEM DA STE NAVIJAČI I DA NEKE STVARI NE PRIMJETITE ZBOG OBJEKTIVNOSTI ALI JUČER JE BIO SUDAČKI SHOW U GORAŽDU U 2. POLUVREMENU.

5. Imali ste ukupno 2 šanse : Jogunčićeva prečka kao i slobodni udrac koji je golman odbranio. Ovdje LAŽETE SVOJE NAVIJAČE da ste bili bolja ekipa pretpostavljam da ste dio uprave pa morate to pričati svojim ljudima koji se samo ovdje mogu informisati. MOLIM SVE LUKAVČANE DA PREKO MOJE TV PREGLEDAJU UTAKMICU NA TV BPK GORAŽDE I SVOJIM OČIMA PROCIJENE DA LI DAJEM POGREŠNE INFORMACIJE NA OVOM FORUMU KADA KAŽEM DA JE RADNIČKI IMAO UKUPNO 2 ŠANSKE. OSIM JOGUNČIĆA NIKO SE NIJE PRIMJETIO NA TERENU.

6. Ekipa FK Goražda pokazuje mnoge slabosti. Ne znam zašto je ubačen Geca (bez obzira što je upravo on dao gol) jer momak je bio katastrofa. Oković je fenomenalno donio život u napad. Šteta što je promašio čist gol glavom ali bila je prebrza lopta tako da ga ne možemo kriviti. Odbrana je bila solidna. Amer ne može igrati više od 60 minuta. Midžić mora dobijati više lopti. Golman je trebao odbraniti šut koji je ušao u gol ali je odbranio udarac iz slobodnjaka.

PRETPOSTAVLJAM DA SU OVE IZMIŠLJOTINE NAJVIŠE NAPISANE OVDJE ZBOG HVATANJA SUDIJA NA DJELO SA UPRAVOM FK RADNIČKI. VALJDA NEKO VJERUJE DA JE NAPAD NAJBOLJI NAČIN DA SE ODBRANI KRAĐA. OVAJ PUT JE VEĆA ZAJEBANCIJA U PITANJU I NEKE LJUDE UOPŠTE NEĆE MOĆI SAVEZ VIŠE SPAŠAVATI!!
Mora da smo imali 99% utakmice. Onaj drugi 3% nas je koštao utakmice. - Ruud Gullit

Avatar
Zoom088
Postovi: 2705
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Zoom088 » 23 avg 2015, 23:26

drinjak36 je napisao/la: Postoji video snimak sa jedne benzinske pumpe ili restorana gdje vaša uprava razgovara sa sudijama i koliko čujem FK Goražde se neće žaliti nogometnom savezu već će snimak predati u druge organe koji će sigurno imati drugačiji pristup situaciji. RAZUMIJEM DA STE NAVIJAČI I DA NEKE STVARI NE PRIMJETITE ZBOG OBJEKTIVNOSTI ALI JUČER JE BIO SUDAČKI SHOW U GORAŽDU U 2. POLUVREMENU.

PRETPOSTAVLJAM DA SU OVE IZMIŠLJOTINE NAJVIŠE NAPISANE OVDJE ZBOG HVATANJA SUDIJA NA DJELO SA UPRAVOM FK RADNIČKI. VALJDA NEKO VJERUJE DA JE NAPAD NAJBOLJI NAČIN DA SE ODBRANI KRAĐA. OVAJ PUT JE VEĆA ZAJEBANCIJA U PITANJU I NEKE LJUDE UOPŠTE NEĆE MOĆI SAVEZ VIŠE SPAŠAVATI!!
Evo ovako da ti ja sad nesto napisem.

Ukoliko se u roku od 7 (sedam) dana ne pojavi taj snimak ili istražni organi ne poduzmu akcije na sprječavanju kriminala, onda ću pravnim putem, odnosno putem advokata i nadležnih istražnih službi tražiti pokretanje postupka za laži i klevetu protiv tebe lično.

Da se neko ne bi smijao, objasnit ću. Radim posao vezan za Internet i imao sam slučajeve prijetnji putem komentara ili e-maila. Nakon sto se preda tužba za klevetu (što jeste u ovom slučaju) protiv NN osobe, advokat putem MUP-a FBiH, odnosno Agencije za forenzička ispitivanja i vještačenja BiH traži od administracije u ovom slučaju sportsport.ba, IP adresu korisnika (u opštim uslovima korištenja foruma je navedeno da je to obaveza vlasnika sajta). Nakon toga lako je otkriti ko se nalazi iza nicka (IP i MAC adresa računara, a zatim putem provajdera i ime, prezime i adresa korisnika) i ko će od strane kluba i istražnih organa biti optužen za klevetu.

Dakle, ti i tvoji nalogodavci ćete zaista imati šta objasniti ljudima ukoliko se ispostavi (a ispostavit će se) da se radi o laži i klevetanju.

Samo da te obavijestim da ne brišeš kometar, nema potrebe. Preuzeo sam već sve podatke iz baze.

Aj vozdra.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la sodaacm » 23 avg 2015, 23:34

drinjak81 je napisao/la:
golDIE je napisao/la:Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi
Haloo indijanac,smanji dozivljaje,il promjeni terapiju,ocigledno ti ova ne pase.
Ti si se nasao smradu jedan da psujes po gradu heroju.Ovaj grad je dao 4 hiljade sehida da bi ti ovde pljuvao po njemu.Sta ste vi indijanci ocekivali,da ce vas neko pustiti da vi radite sta hocete ovde.Vece sile su ovde najebale,a kamonli sacica nadrogiranih i pjanih indijanaca.
Sad ti kazem,sledece godine akobogda kad dodjete radi ovih tvojih rijeci o gradu i narodu gorazda fasovacete da valja.Mrs u svoju vukojebinu pa tamo serendaj koliko hoces seljacino neotesana.
Tebi neko da vjeruje jazavac ti koji nazivas ljude sacica narkomana za pojedince koje nisu piva u zivotu popili a bili tu na tribini e moj efendija (agalo)ispade ti narkomancina za ovog muflona :facepalm:

Avatar
Denox
Postovi: 109
Pridružen/a: 22 apr 2012, 18:58
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Denox » 24 avg 2015, 20:43

Oj cirkusa Boze dragi, hvalim te Boze sto sam bio daleko od ove vec unaprijed krunisane predstave za vrijeme odigravanja, inače mi balkon gleda na stadion.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la PitarBordo » 15 sep 2015, 12:22

Pozdrav raja, igrate sa Slobodom kup.
Samo Saraj'vo.

gz234
Postovi: 476
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 26 sep 2015, 17:29

Pobjedaaaaa, Orasje-Gorazde 0:1 :tokralju: :tokralju: :tokralju:

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 26 sep 2015, 19:47

Rekao sam ja davno gorazdaku da i domaca djeca znaju igrati fudbala,al on ne vjeruje u to.Evo danas u prvih 11 je bilo 5 nasih djecaka,pa smo dobili lidera.
Ako u svakoj domacoj tekmi budu imali pristup ko protiv slobode svaku utakmicu kuci cemo dobiti sa dva razlike

drinjak36
Postovi: 31
Pridružen/a: 16 feb 2013, 00:56
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak36 » 26 sep 2015, 19:59

drinjak81 je napisao/la:Rekao sam ja davno gorazdaku da i domaca djeca znaju igrati fudbala,al on ne vjeruje u to.Evo danas u prvih 11 je bilo 5 nasih djecaka,pa smo dobili lidera.
Ako u svakoj domacoj tekmi budu imali pristup ko protiv slobode svaku utakmicu kuci cemo dobiti sa dva razlike
Danas na utakmicu nisu otisla cetiri igraca - sve domaca djeca. Toliko o pojedinoj domacoj djeci.
Mora da smo imali 99% utakmice. Onaj drugi 3% nas je koštao utakmice. - Ruud Gullit

Avatar
DooVe
Postovi: 1541
Pridružen/a: 26 avg 2010, 21:27
Lokacija: Šeher
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la DooVe » 26 sep 2015, 20:04

Pozz za navijače Goražda, imam pitanje jedno. Kako igra ovaj naš Midžić što smo ga poslali na posudbu kod vas? Vidim po izvještajima da je standardan...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

gorazdak
Postovi: 389
Pridružen/a: 10 mar 2013, 10:13
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gorazdak » 26 sep 2015, 23:59

drinjak81 je napisao/la:Rekao sam ja davno gorazdaku da i domaca djeca znaju igrati fudbala,al on ne vjeruje u to.Evo danas u prvih 11 je bilo 5 nasih djecaka,pa smo dobili lidera.
Ako u svakoj domacoj tekmi budu imali pristup ko protiv slobode svaku utakmicu kuci cemo dobiti sa dva razlike
Goražde: Matović, Zulčić, Hodžić, Dučić, Ferhatović, Midžić, Zeljković, Mujagić, Zejnilhodžić, Ćulov, Mirković


Domaca djeca? Dje ti vidis domacu djecu???
Domaca djeca su ti sad u Azotu ili po kaficima. Toliko o tvojoj kompetentnosti da komentarises.

1 Zejnilhodzic je nas igrac koji je do jucer hljeb zaradjivao u Austriji i za njega se ne moze reci domace djete vec "profesionalac"
2.Culov je do jucer igrao po inostranstvu i prosle sezone se vratio u grad, tako da se i za njega ne moze reci domace djete vec profesionalac
3. Mujagic je do jucer bio u inostranstvu i takodjer se vratio u grad i on takodjer nije domace djete vec profesionalac
4. Ducic je do jucer bio u Madjarskoj a kasnije u Rudaru iz Kaknja i ako je on tebi domace djete onda sam ja budala.

5. Ferhatovic je jedino domace djete od gore navedenih.
Da ne budem pogresno shvacen, svi ovi momci su nasi sugradjani ali "profesionalci" koji zive i rade od nogometa. Oni su se vratili u grad zbog lijepe ponude i finih para ali cim nestane para oni ce traziti bolji angazman sto je sasvim normalno jer momci zive i rade od nogometa.
Domace djete je Ferhatovic koji je za razliku od gore pomenutih "amater" buduci da nije imao nikakve ozbiljne angazmane vec ostao domace djete o kojima smo proslu sezonu raspravljali.
To ti isto dodje da se sad vrati iz Olimpica Rascic i da kazes kako je on domace djete. Rascic ne moze biti domace djete vec nas sugradjanin koji je zivio od nogometa i bavio se profesionalno nogometom kao i gore pomenuti igraci.

Domaca djeca su ti danas u Azotu ili po kaficima (okacili kopacke o klin).

Ja zaista s tobom necu vise da se raspravljam jer razlika izmedju tvog i mog znanja je ogromna. Bajram serif mubarek olsun svim forumasima...

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 27 sep 2015, 09:40

Moj gorazdak sad si bas pokazao da je tvoje fudbalsko znanje ravno 0.
Zejnilhodzic je nase djete,prosao sve omladinske skole od pionira do seniora.Za seniore odigrao desetak sezona.On u austriju ne ide da igra fudbal profesionalno,nego kod famelije,pa spoji ugodno sa korisnim igrajuci ponekad za neku ekipu iz 5-te il 6-te lige.

Culov je nase djete,ponikao u ovom klubu,takodjer prosao sve selekcije kluba.Igrao malo vani,malo u premijer ligi,al najvise nastupa ima za gorazde.

Mali mujagic je isto nase djete,prosao sve nase omladinske kategorije,i kao junior otisao iz kluba.

Ferhat je tu ono sto se kaze 100 godina.Momak kojeg mnogi osporavaju kao igraca,al on nikad nije otisao.u neki drugi klub u kantonu.Znaci vjeran klubu do kraja.

Za ovog malog ducica znam samo da je nase gorazdansko djete,nisam siguran da li je prosao nase omladinske selekcije,zato necu vise o njemu pisati.

Ovo su igraci koji su igrali,a na klupi je bilo jos nekoliko nasih juniora

gorazdak
Postovi: 389
Pridružen/a: 10 mar 2013, 10:13
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gorazdak » 27 sep 2015, 10:27

drinjak81 je napisao/la:Moj gorazdak sad si bas pokazao da je tvoje fudbalsko znanje ravno 0.
Zejnilhodzic je nase djete,prosao sve omladinske skole od pionira do seniora.Za seniore odigrao desetak sezona.On u austriju ne ide da igra fudbal profesionalno,nego kod famelije,pa spoji ugodno sa korisnim igrajuci ponekad za neku ekipu iz 5-te il 6-te lige.

Culov je nase djete,ponikao u ovom klubu,takodjer prosao sve selekcije kluba.Igrao malo vani,malo u premijer ligi,al najvise nastupa ima za gorazde.

Mali mujagic je isto nase djete,prosao sve nase omladinske kategorije,i kao junior otisao iz kluba.

Ferhat je tu ono sto se kaze 100 godina.Momak kojeg mnogi osporavaju kao igraca,al on nikad nije otisao.u neki drugi klub u kantonu.Znaci vjeran klubu do kraja.

Za ovog malog ducica znam samo da je nase gorazdansko djete,nisam siguran da li je prosao nase omladinske selekcije,zato necu vise o njemu pisati.

Ovo su igraci koji su igrali,a na klupi je bilo jos nekoliko nasih juniora


Ponovo procitaj moj text. Nauci vec jednom citati. LP

gorazdak
Postovi: 389
Pridružen/a: 10 mar 2013, 10:13
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gorazdak » 27 sep 2015, 10:30

gorazdak je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Moj gorazdak sad si bas pokazao da je tvoje fudbalsko znanje ravno 0.
Zejnilhodzic je nase djete,prosao sve omladinske skole od pionira do seniora.Za seniore odigrao desetak sezona.On u austriju ne ide da igra fudbal profesionalno,nego kod famelije,pa spoji ugodno sa korisnim igrajuci ponekad za neku ekipu iz 5-te il 6-te lige.

Culov je nase djete,ponikao u ovom klubu,takodjer prosao sve selekcije kluba.Igrao malo vani,malo u premijer ligi,al najvise nastupa ima za gorazde.

Mali mujagic je isto nase djete,prosao sve nase omladinske kategorije,i kao junior otisao iz kluba.

Ferhat je tu ono sto se kaze 100 godina.Momak kojeg mnogi osporavaju kao igraca,al on nikad nije otisao.u neki drugi klub u kantonu.Znaci vjeran klubu do kraja.

Za ovog malog ducica znam samo da je nase gorazdansko djete,nisam siguran da li je prosao nase omladinske selekcije,zato necu vise o njemu pisati.

Ovo su igraci koji su igrali,a na klupi je bilo jos nekoliko nasih juniora


Uvijek izbjegavam da budem bukvalan ali izgleda nekim ljudima trebas crtati. Nemam potrebu da sa tobom uopce vise komentarisem, jer ti pod broj jedan ne znas citati.
Svi ti momci o kojima ti pises su zajedno sa mnom trenirali fudbal i ti ces mi doci i reci kako su oni prosli sve te skole. Nauci citati drugar i gledaj malo i navodnike.
Nemam potrebu sa tamo nekim bukvalcem da se nadmudrivam jer vrlo dobro znam sta sam rekao.

Izvini ako sam ovaj put malo vise "grublji" bio. Jednostavno izgleda da ne mogu drugacije nego ono bas "naski" da nesto kazem pa da budem jasan. LP

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 27 sep 2015, 10:59

Ocigledna je razlika izmedju mene i tebe,ja uvjek kazem da i nasi djecaci znaju igrati fudbal,samo im se treba pruziti prilika.Ti si zagovornik teze da su igraci sa strane bolji,cak se vodis onom logikom bolje tudje go... nego domaci kolac.
Vodjeni tom politikom prosle godine smo imali 20 igraca sa strane,i sta nam se desilo ??? Nestalo para i opet zovi domace djecake da igraju.
Vidi se da ti prosla sezona nije bila opomena,pa ti opet nastavljas po starom moj "fudbaleru".

drinjak36
Postovi: 31
Pridružen/a: 16 feb 2013, 00:56
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak36 » 28 sep 2015, 14:41

drinjak81 je napisao/la:Ocigledna je razlika izmedju mene i tebe,ja uvjek kazem da i nasi djecaci znaju igrati fudbal,samo im se treba pruziti prilika.Ti si zagovornik teze da su igraci sa strane bolji,cak se vodis onom logikom bolje tudje go... nego domaci kolac.
Vodjeni tom politikom prosle godine smo imali 20 igraca sa strane,i sta nam se desilo ??? Nestalo para i opet zovi domace djecake da igraju.
Vidi se da ti prosla sezona nije bila opomena,pa ti opet nastavljas po starom moj "fudbaleru".
Uporno tvrdiš da imamo domaću djecu koja mogu igrati u ovoj krkanskoj ligi (nije ni Premijer ništa bolja) a kao dokaz navodiš da je igralo 5 domaćih igrača!? Stvarno si me ubijedio. Igramo na velike 11 na 11 + klupa. Kad budemo igrali na male onda možda i možemo sastaviti ekipu sa domaćim igračima.

Zanimljivo mi je kako ignorišeš da četvorica domaćih igrača nisu htjeli da uopšte odu na utakmicu u Orašje. Patriotizam na visokom nivou. :bih:

Ne vidim razlog zašto ovi iz uprave nebi željeli da im igraju domaći igrači. Osim što činjenica stoji da nemamo 4-5 igrača koji mogu igrati - to se pokazalo i dok su igrali za Azot da nisu napravili nikakav rezultat koji može potvrditi tvoj argumenat.

A što se novca tiče - lahko je zaustaviti Senada na ulici i pitati čovjeka koliko je ko donirao novca klubu. Osim vlade, u Goraždu nijedna firma koliko ja znam nije uplatila više od hiljadu maraka. Vjerujem da je Prevent nešto donirao. Klub u velikom dijelu održava Senad sa vlastitim novcem tako da tvoja zabrinutost da je nestalo para i zbog toga se zovu domaći dječaci je jedan promašeni argumenat za koji svako ko se na ovom našem prostoru bavi sportom zna od koga dolazi ta priča.

Ali nećemo sad započinjati diskusiju oko historije rukometa u ovom gradu i kako se je u prošlosti rukovodilo rukometnim klubom Goražde... i kakvo su stanje sada zatekli momci. :shh:
Mora da smo imali 99% utakmice. Onaj drugi 3% nas je koštao utakmice. - Ruud Gullit

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 29 sep 2015, 09:46

drinjak36 je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Ocigledna je razlika izmedju mene i tebe,ja uvjek kazem da i nasi djecaci znaju igrati fudbal,samo im se treba pruziti prilika.Ti si zagovornik teze da su igraci sa strane bolji,cak se vodis onom logikom bolje tudje go... nego domaci kolac.
Vodjeni tom politikom prosle godine smo imali 20 igraca sa strane,i sta nam se desilo ??? Nestalo para i opet zovi domace djecake da igraju.
Vidi se da ti prosla sezona nije bila opomena,pa ti opet nastavljas po starom moj "fudbaleru".
Uporno tvrdiš da imamo domaću djecu koja mogu igrati u ovoj krkanskoj ligi (nije ni Premijer ništa bolja) a kao dokaz navodiš da je igralo 5 domaćih igrača!? Stvarno si me ubijedio. Igramo na velike 11 na 11 + klupa. Kad budemo igrali na male onda možda i možemo sastaviti ekipu sa domaćim igračima.

Zanimljivo mi je kako ignorišeš da četvorica domaćih igrača nisu htjeli da uopšte odu na utakmicu u Orašje. Patriotizam na visokom nivou. :bih:

Ne vidim razlog zašto ovi iz uprave nebi željeli da im igraju domaći igrači. Osim što činjenica stoji da nemamo 4-5 igrača koji mogu igrati - to se pokazalo i dok su igrali za Azot da nisu napravili nikakav rezultat koji može potvrditi tvoj argumenat.

A što se novca tiče - lahko je zaustaviti Senada na ulici i pitati čovjeka koliko je ko donirao novca klubu. Osim vlade, u Goraždu nijedna firma koliko ja znam nije uplatila više od hiljadu maraka. Vjerujem da je Prevent nešto donirao. Klub u velikom dijelu održava Senad sa vlastitim novcem tako da tvoja zabrinutost da je nestalo para i zbog toga se zovu domaći dječaci je jedan promašeni argumenat za koji svako ko se na ovom našem prostoru bavi sportom zna od koga dolazi ta priča.

Ali nećemo sad započinjati diskusiju oko historije rukometa u ovom gradu i kako se je u prošlosti rukovodilo rukometnim klubom Goražde... i kakvo su stanje sada zatekli momci. :shh:
Ja sam fino napisao da je u prvih 11 bilo 5 nasih igraca,na klupi je bilo jos 4.Cijelo vrijeme govorim da nam za ovaj rang takmicenja ne treba vise od 5-6 pojacanja(al pravih pojacanja) sa strane.Pogledaj moje ranije postove pa ces vidjeti.Znas i sam da nam je prosle godine svaku utakmicu 6-7 pojacanja sjedilo na tribinama.

Sto se tice ovih jazavaca domacih sto nisu htjeli ici na utakmicu,to klub treba najostrike kazniti,pa cak i izbaciti iz ekipe,pogotovo sto se njihovim izostankom napravio dobar rezultat u Orasju.Okovic,Radovic i Beslija su bili suspendovani,a ovo ostalo sve strogo pokaznjavati.Ne moze i ne smije pojedinac biti ispred kluba !!!

Postajete vise dosadni sa tom tezom,da ako eko nesto kritikuje,odmah je na strani drljevica i rascica.Ja pisem ono sto ja mislim da je ispravno, i to nema veze sa klanovima oko kluba.

Jos jednom cu ti reci.Ova uprava da je 100 puta gora nego sto jeste,opet bi bila bolja nego ona sa rascicem i drljevicem.
Zato dopustite da neko ima i svoje misljenje,pa cak i kad kritikuje sadasnju upravu.Nemoj odmah da mislite cim kritikuje,on je sa drljevicem i rascicem.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.