FK Goražde

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Mokroguz » 08 avg 2015, 21:33

Cestitke na pobjedi :bih:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Pappy » 08 avg 2015, 22:47

Interesuje me hoće li se moći Neđo uklopiti kod vas u ekipu. Da li mu odgovara sistem igre koji igrate ?

petisesti98
Postovi: 110
Pridružen/a: 27 feb 2013, 10:30
Lokacija: RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la petisesti98 » 09 avg 2015, 11:58

Pozdrav i kao prvo cestitke na pobjedi :clap:

Moze li mi neko kratko napisati ko je gledao vasu utakmicu protiv zvijezde kako se uklopio novi stoper Zulcic, koliko znam mlad je igrac i jako talentovan, pratio sam ga dok je igrao za juniore zeljeznicara i nadao sam se potpisu za nas tim ali eto.

Sretno u nastavku sezone ;)
SWRA

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 09 avg 2015, 22:10

Cestitke nasim momcima na jucerasnjoj pobjedi,pokazali su da mogu sa jakim ekipama :bow: :bow:

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la zmaj348 » 09 avg 2015, 23:11

gz234 je napisao/la:Cestitke nasim momcima na jucerasnjoj pobjedi,pokazali su da mogu sa jakim ekipama :bow: :bow:
Čestitam na pobjedi..možes li navesti dobre i loše strane Zvijezde u jučerašnjoj utakmici..

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la GracanicaAA » 10 avg 2015, 21:34

Šalji u poruku broj ko moze javljati rezultat.

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 10 avg 2015, 22:02

zmaj348 je napisao/la:
gz234 je napisao/la:Cestitke nasim momcima na jucerasnjoj pobjedi,pokazali su da mogu sa jakim ekipama :bow: :bow:
Čestitam na pobjedi..možes li navesti dobre i loše strane Zvijezde u jučerašnjoj utakmici..

Hvala prijatelju,a to da prokomentarise cu prepustiti gorazdaku

gorazdak
Postovi: 389
Pridružen/a: 10 mar 2013, 10:13
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gorazdak » 12 avg 2015, 09:19

gz234 je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:
gz234 je napisao/la:Cestitke nasim momcima na jucerasnjoj pobjedi,pokazali su da mogu sa jakim ekipama :bow: :bow:
Čestitam na pobjedi..možes li navesti dobre i loše strane Zvijezde u jučerašnjoj utakmici..

Hvala prijatelju,a to da prokomentarise cu prepustiti gorazdaku

Hvala drug ali nisam gledao utakmicu zbog privatnih obaveza.

gz234
Postovi: 478
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:45
Lokacija: Goražde
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la gz234 » 22 avg 2015, 22:16

Danas 1:1, gol dao nas Mirza Geca, nasi momci su bili puno bolja ekipa u 2 pol. gdje smo imali mnogo prilika. :!:

golDIE
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la golDIE » 22 avg 2015, 23:41

Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la reddragon001 » 22 avg 2015, 23:50

Nista strasno gorazdani danas ste prezivili udar najjacih huligana na svijetu. Respekt veliki ti momci zare i pale gdje god dodju u sacekusama su jaci od manijaka inace svojih idola. Al zaboravih rec pale gume i patike bjezajuci...

golDIE
Postovi: 63
Pridružen/a: 04 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la golDIE » 23 avg 2015, 02:02

reddragon001 je napisao/la:Nista strasno gorazdani danas ste prezivili udar najjacih huligana na svijetu. Respekt veliki ti momci zare i pale gdje god dodju u sacekusama su jaci od manijaka inace svojih idola. Al zaboravih rec pale gume i patike bjezajuci...
Bravo,glup si.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la sodaacm » 23 avg 2015, 02:02

reddragon001 je napisao/la:Nista strasno gorazdani danas ste prezivili udar najjacih huligana na svijetu. Respekt veliki ti momci zare i pale gdje god dodju u sacekusama su jaci od manijaka inace svojih idola. Al zaboravih rec pale gume i patike bjezajuci...
Seljacino skini se s qrca vise od Lukavcana tvoji komentari koje citamo svaki dan dokazuju ko si i sta si. Ti (tvojak ekipa)ovakve stvari neces doziviti u Lukavcu ali brat bratu ako je iko zasluzio ovako nesto onda si to , licno ti,,,, ne prsi se molim te jer ces ispizdit Sodjane i to one koji nisu radikalni nemoj da sranja pravimo jer nam ne treba kako vama tako i nama jer mnogi Sodjani vama zele sve najbolje koliko god ti mislio drugacije .I da "huligani" danas nisu prisustvovali ali za muflone kao sto si ti, svi to mozemo postati bilo gdje i bilo kad.BTW mi vama mozemo biti od koristi koliko god ti ovo zvucalo nevjerovatno ali je tako. Nego igraj se "pressa" u tom svom klubu ( sto je presmijesno )i prati taj svoj klub. Mi smo njih docekali s mnogo respekta a pogotov za Jogeta koji je prosle sezone branio boje Gorazda i koji je dozivio ovacije na Josiku, sto se danas nemoze reci u kontra ulozi.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la sodaacm » 23 avg 2015, 02:05

golDIE je napisao/la:Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi
Kakvu god neprijatnost da si danas dozivio ne treba generalizirati situaciju, Budi dostojanstven onda kada je to tesko.

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la vatreni » 23 avg 2015, 08:17

Čitam ove teske riječi,nekorektno domaćinstvo...itd.Da li su to subjektivni komentari ili je vraćanje nekih dugova od prije ne zna se.Gorazdani mi djeluju kao pitoma sredina,niko iz Gradačca se nije zalio na tako nesto u Gorazdu,naprotiv.Vjerovatno zbog pojedinaca i nekih nerijesenih računa dođe do ovog.Al eto,u svakom zitu ima kukolja,samo treba biti objektivan i priznati to pa da mu je babo rođeni taj kukolj.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Zoom088 » 23 avg 2015, 11:27

Seljadija koja je nosila nosila istresla je jednog naseg igraca s nosila k'o da je vreca a ne ljudsko bice. Reagovala su 4 lika koja su iz Lukavca dosli da gledaju utakmicu. Nakon toga seljadija s tribine nasrce na Lukavcane, samo zbog toga sto su momci rekli da se tako ne postupa s igracem.

Razocaran sam seljaklukom koji se uvukao u ekipu i sve oko FK Gorazde. Bili smo do sada u prijateljskim odnosima i na terenu i inace. Jucer je to prijateljstvo prekinuto, a seljacinama od igraca cemo vratiti istom mjerom u Lukavcu. Tribina neka uzvrati takodjer...zasluzili su seljacine sve najgore u Lukavcu.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 23 avg 2015, 11:45

Zoom088 je napisao/la:Seljadija koja je nosila nosila istresla je jednog naseg igraca s nosila k'o da je vreca a ne ljudsko bice. Reagovala su 4 lika koja su iz Lukavca dosli da gledaju utakmicu. Nakon toga seljadija s tribine nasrce na Lukavcane, samo zbog toga sto su momci rekli da se tako ne postupa s igracem.

Razocaran sam seljaklukom koji se uvukao u ekipu i sve oko FK Gorazde. Bili smo do sada u prijateljskim odnosima i na terenu i inace. Jucer je to prijateljstvo prekinuto, a seljacinama od igraca cemo vratiti istom mjerom u Lukavcu. Tribina neka uzvrati takodjer...zasluzili su seljacine sve najgore u Lukavcu.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Haj nemoj da jedes **** sa tim komentarima tipa seljacine i slicno.Sta ste ocekivali,da cemo joguncica docekati sa ovacijama zato sto je zadnje kolo prosle godine prodao utakmicu podgrmecu,sto je napravio klanove u ekipi itd..**** li mu sve po spisku,jos je picka zuta dobro prosla pa nije dobio batine.
Sta si ocekivao,da ce vam neko mozda sutjeti zato sto su vasi navijaci lajali ko kerovi.Da vam se sutjelo,danas bi ovde pricali pricu kako stte bili jaci od 500 navijaca gorazda.Vazda vas neko ugnjetava,a vi cvjecke.
Sjeti se malo prosle sezone i recimo vase utakmice u srebreniku,pa onda nekom pricaj o nekom seljakluku i papanluku.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Zoom088 » 23 avg 2015, 12:18

Upravo si dokazao sve sto sam napisao. Kao da je neki filter prosao kroz stadion u Gorazdu pa ostao samo ljudski sljam tamo.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la drinjak81 » 23 avg 2015, 13:28

golDIE je napisao/la:Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi
Haloo indijanac,smanji dozivljaje,il promjeni terapiju,ocigledno ti ova ne pase.
Ti si se nasao smradu jedan da psujes po gradu heroju.Ovaj grad je dao 4 hiljade sehida da bi ti ovde pljuvao po njemu.Sta ste vi indijanci ocekivali,da ce vas neko pustiti da vi radite sta hocete ovde.Vece sile su ovde najebale,a kamonli sacica nadrogiranih i pjanih indijanaca.
Sad ti kazem,sledece godine akobogda kad dodjete radi ovih tvojih rijeci o gradu i narodu gorazda fasovacete da valja.Mrs u svoju vukojebinu pa tamo serendaj koliko hoces seljacino neotesana.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Goražde

Post Postao/la Zoom088 » 23 avg 2015, 13:43

drinjak81 je napisao/la:
golDIE je napisao/la:Pozdrav za danas onu seljacku publiku (cast izuzetcima) .. i usput poselamite matere,a posebno pozdravite onu celavu jajaru,**** li ga u usta,ocel imati muda doci u Lukavac?
Al ne da se krije,nek bude jaje pa bude na tribinama ako bude dolazio,Seljacka ekipa,seljacka publika,opet kazem (cast izuzetcima).. koji imaju mozga za razliku od ostalih... Celavi,**** li ti mamu,i tebi a i onom ti jaranu mrsavom,3 metra u njemu a 20 kila.. serem vam se u grad.. posro sam vam se u stadion i u grad danas smradovi
Haloo indijanac,smanji dozivljaje,il promjeni terapiju,ocigledno ti ova ne pase.
Ti si se nasao smradu jedan da psujes po gradu heroju.Ovaj grad je dao 4 hiljade sehida da bi ti ovde pljuvao po njemu.Sta ste vi indijanci ocekivali,da ce vas neko pustiti da vi radite sta hocete ovde.Vece sile su ovde najebale,a kamonli sacica nadrogiranih i pjanih indijanaca.
Sad ti kazem,sledece godine akobogda kad dodjete radi ovih tvojih rijeci o gradu i narodu gorazda fasovacete da valja.Mrs u svoju vukojebinu pa tamo serendaj koliko hoces seljacino neotesana.
4 momka koji su došli da gledaju, isključivo gledaju utakmicu ti nazivaš "nadrogiranim i pijanim indijancima"? :D

Bravo "heroju". Nisi ti Goražda vidio. Rat ti je dobro došao jer si se spustio u grad malo. I dan danas sigurno nosiš sunčane naočale naveče jer ti smetaju svjetla grada :lolno: :lolno:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.