FK Radnički Lukavac

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 27 jul 2017, 00:36

Iraola je napisao/la:Prvi golman će biti Smajić koji je do sada bio rezervni. Lijevi bek Buljić za kojeg govore da je ubjedljivo najbolji u ligi, a desno vjerovatno Sejdalija. Stoper Šuba sigurno, a drugi bi mogao biti Daut. Mislim da će zadnji vezni biti Mehić, a ispred njega kao centralni vezni Pema i ne znam kakav je Murselović. Po krilima dvojica od navedene trojice: Jare, Almis i Dani, a u napadu Redža, u čijem odsustvu će sigurno Jare biti napadač. Skorijih odlazaka i dolazaka nije bilo a ne bi ih trebalo ni biti.
Ako mislis da Asmir Mehić bude zadnji vezni to ni uz pomoć magije nije moguće.
Momak je odlican strijelac i cijeli život igra napadača

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 27 jul 2017, 09:20

Manijakdolopate je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Prvi golman će biti Smajić koji je do sada bio rezervni. Lijevi bek Buljić za kojeg govore da je ubjedljivo najbolji u ligi, a desno vjerovatno Sejdalija. Stoper Šuba sigurno, a drugi bi mogao biti Daut. Mislim da će zadnji vezni biti Mehić, a ispred njega kao centralni vezni Pema i ne znam kakav je Murselović. Po krilima dvojica od navedene trojice: Jare, Almis i Dani, a u napadu Redža, u čijem odsustvu će sigurno Jare biti napadač. Skorijih odlazaka i dolazaka nije bilo a ne bi ih trebalo ni biti.
Ako mislis da Asmir Mehić bude zadnji vezni to ni uz pomoć magije nije moguće.
Momak je odlican strijelac i cijeli život igra napadača
Moja greška, vjerovatno sam ga pomiješao s Mehanovićem, ali ne znam da li i on može igrati zadnjeg veznog ili ne znam koga na toj poziciji imamo :hmmmmm:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 31 jul 2017, 22:09

Kako zavrsi ovaj turnir za vikend, dobise li nasi drugu utakmicu? Znam da su izgubili od Poljica

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 avg 2017, 11:58

studeni je napisao/la:Kako zavrsi ovaj turnir za vikend, dobise li nasi drugu utakmicu? Znam da su izgubili od Poljica
Pobijedili smo Budućnost 1:0.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 avg 2017, 15:12

Sad sam negdje pročitao da pošto Sloboda ne da Tušanj Husićevoj Slogi kada budu igrali u PL, da je navodno Husić ponudio Slogi iz Tojšića da gradi njihov stadion, a da Simin Han tu onda igra domaće utakmice u PL. Nekako mi djeluje besmisleno jer isto tako može graditi svoj stadion u Simin Hanu, ali ono što hoću reći je da je Radnički mogao tu biti umjesto Tojšića. S jedne strane ima onog da stadion bude naš i samo naš ma kako izgledao, a s druge strane realno gledajući Jošik propada, a u bliskoj budućnosti ne vidim da bi se nešto moglo popraviti, pa kada bi mi bili na tom mjestu pa čovjek počeo graditi, i Lukavac a pogotovo Radnički bi napredovali u svakom smislu, ali eto.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 03 avg 2017, 20:13

Nema saradnje sa opstinskim klubovima. Husic se jednom opekao sa opstinarima i vjerovatno vise nece

hajmoradnicki
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 feb 2017, 22:39
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hajmoradnicki » 04 avg 2017, 17:28

Husic je izgradio stadion u Simin Hanu...sve je napravljeno i ugradjeno novo...kada su ugradene nove svlacionice u Slobodi iste ali plavo bijele su ugradjene i u Simin Hanu...nova teretana...tusevi...bazen...komplet infrastruktura...tribine, sjedista...ali...uvijek ima ono ali...on vise ne moze nii jednog metra da se prosiri...ogradjen je kucama...gore ne moze ni par automobila da se parkira a kamoli sta drugo...to je bilo dovoljno za seoske lige...za nesto vise niti da pomislis...a Husic zeli najvise...davno sam mu spomenuo Lukavac...nije nista kategoricno odbio ali su nase uprave na jako losem glasu... :bih:

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 04 avg 2017, 17:47

Ko je budala ulozit par miliona i onda ti jedan dan dodje neki ficfiric i sutne te na cestu. Bez zakona o sportu i nekog vida privatizacije opstinski klubovi su osudjeni na propast ili samo zivotarenje

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 05 avg 2017, 22:39

Izgubili smo danas Miričine, Kasumović,Jaranović i Mehanović presjedili na tribinama
Miričina je promašila penal kod rezultata 1:0.
Sutra igramo protiv Poljica od 16:00

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 05 avg 2017, 22:49

Koji sad Mehanovic, opet valja kontat ko je ko? Izgleda nasi se zezaju sa ovim turnirima, ko ce igrat na 40C.
Imamo li mi napadaca, Redza je povrijedjen jel?

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 avg 2017, 00:11

Bolje da su shvatili to kao generalku i odigrali pravo jer je 7 dana do prvenstva (sad već 6), a i sutrašnja utakmica za 3. mjesto se igra u 16:00h na 38 stepeni i tu je trebalo odmarat i napraviti lagani trening od te utakmice, ali trener zna najbolje i ps. danas je pocrvenio :lol: .
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LM1964 » 06 avg 2017, 01:13

Iraola je napisao/la:Bolje da su shvatili to kao generalku i odigrali pravo jer je 7 dana do prvenstva (sad već 6), a i sutrašnja utakmica za 3. mjesto se igra u 16:00h na 38 stepeni i tu je trebalo odmarat i napraviti lagani trening od te utakmice, ali trener zna najbolje i ps. danas je pocrvenio :lol: .
Pa i odigrali su pravo, to je otprilike neki maksimum koji ova ekipa moze da pruzi. Ovo sto neko navede za temperaturu i nije neki alibi, temperatura i teren je svima isti..
I nama su takodjer nedostajala dva glavna igraca, takodjer je i trener isprobao neke nove igrace.
Sve u svemu, sudeci po pripremnim utakmicama Radnicki ce morati dooobro da zapne i da iskesira fine pare ako planira igrati playoff.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 avg 2017, 12:51

Hebi ga napisao sam odgovor i zaboravio se prijavit i obrisalo mi se :lol: tako da mi se ne da ponovo sve to pisati ali uglavnom od ljudi koji prate ovu ligu i igrača koji igraju u ovim timovima sam čuo da će Radnički možda imati 2 tima koja će se još boriti za ulazak, par koji će se trudit da sruše neke favorite za pare, a da su ostali u ligi samo da bi se igralo - nisu im bitni rezultati. Ovo za temperaturu sam goovrio da je bolje da su jučer prošli da danas ne bi igrali u 16:00h, a ponajbolji igrači jučer nisu igrali i samim tim naši ljudi nisu pravili generalku od te utakmice. Za ovu današnju sam čuo da će se igrati s juniorima.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 06 avg 2017, 13:47

Ne razumijem. Par dana do starta lige, valjda je ovaj vikend bila zadnja sansa da se vidi gdje smo i sta smo. Ovako sve nesto nekompletno, skriveno il sta vec.
Hajde znat cemo u subotu oko dnevnika kakva nam je situacija u ekipi.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 avg 2017, 21:20

studeni je napisao/la:Ne razumijem. Par dana do starta lige, valjda je ovaj vikend bila zadnja sansa da se vidi gdje smo i sta smo. Ovako sve nesto nekompletno, skriveno il sta vec.
Hajde znat cemo u subotu oko dnevnika kakva nam je situacija u ekipi.
Istog sam mišljenja, ali trener zna najbolje nadam se. Bila je tačna ona informacija da će danas igrati juniori, i izgubili smo 3:0.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 06 avg 2017, 22:14

Dobro je kad imamo i juniore ikako...

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 12 avg 2017, 14:06

Mrtvilo....
Odviklo se od ove lige, za ovih 5 godina zaboravi se kakav je kvalitet druge lige. Koliko god Prva liga bila loša, za ovu je kao liga Petice.
Uglavnom važna pobjeda na otvaranju. Nedostaje nam svašta nešto al da smo bili bolji nebi ni ispali. Ima tu iskusnih igrača koji mogu povuć cijelu ekipu

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5209
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 13 avg 2017, 00:12

studeni je napisao/la:Mrtvilo....
Odviklo se od ove lige, za ovih 5 godina zaboravi se kakav je kvalitet druge lige. Koliko god Prva liga bila loša, za ovu je kao liga Petice.
Uglavnom važna pobjeda na otvaranju. Nedostaje nam svašta nešto al da smo bili bolji nebi ni ispali. Ima tu iskusnih igrača koji mogu povuć cijelu ekipu
Eh, upravo ono što sam i ja danas upratio. Malešići koje smo danas razbili i petardom ih ispratili kući su konstantno u vrhu lige, a danas su izgledali kao amateri. Haman da je velika razlika između ove i Prve lige. Barem moje mišljenje nakon prvog kola, a vidjećemo kako će se situacija odvijati.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la realancojk » 13 avg 2017, 08:38

LjumanM95 je napisao/la:
studeni je napisao/la:Mrtvilo....
Odviklo se od ove lige, za ovih 5 godina zaboravi se kakav je kvalitet druge lige. Koliko god Prva liga bila loša, za ovu je kao liga Petice.
Uglavnom važna pobjeda na otvaranju. Nedostaje nam svašta nešto al da smo bili bolji nebi ni ispali. Ima tu iskusnih igrača koji mogu povuć cijelu ekipu
Eh, upravo ono što sam i ja danas upratio. Malešići koje smo danas razbili i petardom ih ispratili kući su konstantno u vrhu lige, a danas su izgledali kao amateri. Haman da je velika razlika između ove i Prve lige. Barem moje mišljenje nakon prvog kola, a vidjećemo kako će se situacija odvijati.
Pazi samo da ne poletite visoko.
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 13 avg 2017, 10:47

LjumanM95 je napisao/la:
studeni je napisao/la:Mrtvilo....
Odviklo se od ove lige, za ovih 5 godina zaboravi se kakav je kvalitet druge lige. Koliko god Prva liga bila loša, za ovu je kao liga Petice.
Uglavnom važna pobjeda na otvaranju. Nedostaje nam svašta nešto al da smo bili bolji nebi ni ispali. Ima tu iskusnih igrača koji mogu povuć cijelu ekipu
Eh, upravo ono što sam i ja danas upratio. Malešići koje smo danas razbili i petardom ih ispratili kući su konstantno u vrhu lige, a danas su izgledali kao amateri. Haman da je velika razlika između ove i Prve lige. Barem moje mišljenje nakon prvog kola, a vidjećemo kako će se situacija odvijati.
Vi do sada niste igrali ovu ligu?
Tek je prvo kolo, ne treba zurit sa zakljuccima. Koliko god ove ekipe izgledale amaterski, nespremne fizicki i takticki, vidjet ces kako iznenada "proigraju" kad igraju kuci. Svakakp ne mogu uci, cilj im je poskupit ulazak drugim ekipama i uzet gdje lovu. Josh dodash na to lose sudije, pritisak na iste zbog svake odluke i dobije se potpuni cirkus. Juce gledam igrac prokosovica pljuje prema sudiji il nasem igracu, nebitno, i sudija nista. U Prvoj ligi mu je letit vani kao fisek, jos pogotovo ima karton i prica 90min. Mozes mislit kako se tek ponasaju kod kuce i kakav pritisak bude na sudije. Nagubit cemo se i mi i vi kao i Gradina bodova po ovim "privatnim" gostovanjima

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.