FK Radnički Lukavac

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 04 feb 2017, 14:11

OmarGabriel je napisao/la:Drug nacelnika zaboli za Radnickim.pitaj nekoga ko je sa njim u kontaktu koliko ga zanima.dosao slikao se par puta da nam zamaze oci a jeli zvao koga od privatnika da pomogne Radnickom pitaj ga pa ces dobiti odgovor
Ne kenjaj kad nemas pojma , matere ti. Covjek je ponudio Radnickom isto sto i prethodni nacelnik prethodnih sezona, samo sto ovaj nacelnik zeli sve crno na bijelo, nista na ruke , zeli da je u mogucnosti da svaki dinar opravda koji , opstina ulozi u klub. Nismo ovakvog nacelnka imali, dugo dugo vremena ali nazalost mi smo postali seljacka sredina u kojoj je struja tarik i **** kao oni vladaju opcinom i doveli nas do toga da ljudi rapidno iseljavaju iz Lukavca. Pises gluposti kao da ne zivis u Lukavcu i ne znas sta se sve dogadja u nasoj opcini.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 04 feb 2017, 14:17

Potpisujem.
Samo Sioux 1989

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 04 feb 2017, 14:36

Pred nama je...

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 04 feb 2017, 15:48

Pa ako je iko makar se zainteresovao za Radnicki,ma makar 1 % onda je to sto posto nacelnik,pa sta vi hocete? da izvadi 500 000 maraka i da izvrne Josik na nove noge.. pa nije to tako jednostavno,kao sto je gore napisao soda,nacelnik je ponudio kako bi on da se radi,znaci sve transparetno... to i jeste najbolja opcija, i jedina kad pogledate situaciju...
I znam da svako ima svoje misljenje ali molim vas nemojte vezati vise ime Damir Ahmetovic za svetinju Radnicki.. molim vas.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 04 feb 2017, 16:22

Nije valjda konacno napustio Radnicki.To znaci da parazita vise nema.
Samo Sioux 1989

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 06 feb 2017, 20:32

Ne yebe ovo niko vise izgleda.Ima li sta novo?
Samo Sioux 1989

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 06 feb 2017, 21:20

Anamneko je napisao/la:Ne yebe ovo niko vise izgleda.Ima li sta novo?
... zatisje je PRE oluje.... :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:

Arness
Postovi: 15
Pridružen/a: 09 jul 2009, 22:01
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Arness » 07 feb 2017, 18:33

Za vikend dvije prijateljske utakmice. Subota Travnik u Zenici, nedjelja Lokomotiva Miričina u Tuzli.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 07 feb 2017, 21:52

Mico ovo-ono, papiri ovako onako a cojk zavrsi u Gracanici. Znaci opet suplja prica

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 08 feb 2017, 08:05

Meni se čini da je dosad bilo 99% supljaka i šuplje price.Nadam se da se varam, ali imam osjecaj da se dugo, dugo nije losije radilo u klubu i oko kluba. Puno se diglo prašine, te ovo, te ono . Skupstina, novi UO, svašta nešto, a na kraju pucanj u prazno (CORAK).Nek nam je Bog na pomoci, nazalost.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 08 feb 2017, 12:06

ovdje izgleda svi sjede u ,,toploj,, sobi i pišu.

izadjite malo pa pogledajte trening , kako momci treniraju , kako trče po onom blatu.
što se tiče pojačanja , drugi su doveli zvučna imena , ali ime ne igra.ja sam primijetio nekoliko novih faca , i mislim da će to novi trener uklopiti kako treba.borbenost će biti ista , a mislim da će ekipa biti JAČA i uigranija od one jesenje. mada lično mislim da nam treba još jedan ŠTOPER sa iskustvom.

gledajući raspored , dolaze nam uslovno slabije ekipe, koje trebamo kod kuće pobijediti, ujedno su nam i konkurenti za ispadanje , pa pobjedom protiv njih odskačemo( banovići , velež,zvijezda itd) ako u gostima otkinemo 3-4 boda bilo bi super.(npr n. travnik, čapljina)
do sada se pokazalo da se u ligi moglo ostati sa otprilike 39-40 bodova.mislim da će sad biti izvodivo sa nekoliko bodova manje.

treba računati i to da će ekipe koje žele premijer ligu (travnik, gošk itd.) pokušati pobijediti (i kvalitetom i uz pomoć sudija ) u gostima , pa možda uzmu bodove nekoj od ekipa , koje su nasi konkurenti za opstanak. govorim o onome kako je nas povalio gošk u prvom dijelu sezone.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 08 feb 2017, 17:09

Ko je sve dosao? Jel zavrseno sa dolascima, vrijeme je za uigravanje?

ynaoyam
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 jul 2016, 19:15
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ynaoyam » 08 feb 2017, 19:14

Napusti nas i mujka...

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 08 feb 2017, 23:15

Gdje ce Mujka u Dsk?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2017, 00:12

Jel kod vas jos uvijek Derdemez? Znam da je igrao jesenji dio 10ak utakmica. Kako cujem on sada ganja da ode preko studentskog biroa u Njemacku da radi par mjeseci..

ynaoyam
Postovi: 20
Pridružen/a: 15 jul 2016, 19:15
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ynaoyam » 09 feb 2017, 08:15

tuzlak1987 je napisao/la:Jel kod vas jos uvijek Derdemez? Znam da je igrao jesenji dio 10ak utakmica. Kako cujem on sada ganja da ode preko studentskog biroa u Njemacku da radi par mjeseci..
Ma kakav deredemez usao je par utakmica s klupe nista posebno,a mislim da nije vise kod nas

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 09 feb 2017, 10:29

Mujka je vidio da je treca opcija i otisao.Pametno.Nista nije izgubljeno jer sa kasumovicem i momkom iz beograda nema problema.Dobra krila i centarfor.Sredina je ok.Desni bek ok.Lijevi bek ok.Golmani ok.Samo su nam stoperi problem i to veliki.
Samo Sioux 1989

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 09 feb 2017, 13:23

Prva stvar jeste da smo doveli imucnog, ai trenera koji gleda samo korist i koji ima minimano 4 lica. Nista on tu ne ulaze, on pere pare, i gleda korist. Pouzdana informacija da je od nekolicine igraca, novih igraca dobio dobre pare da ih smjesti tu, da igraju bez obzira na sve. Igraci tipa Lazar, Stefan itd. 'Otjerali' su momka, koji je imao lavlje srce, koji je ginuo na terenu, nas desni bek, Mujkic Haris, za njega nije dostojna zamjena ovaj Lazar ni blizu. Ali sta je tu je. Sami smo birali, i nek nas 'kajlaju' kako hoce. Milenko je da je neki trener ostao bi u Simin Hanu, jer ocigledno je da Azmir ide na ulazak sljedece godine. Zasto nije ostao? Jer je i gore pokusavao biti dvolican, ali je to klub koji ima upravu i koji su ga skontali i 'najurili' iz Tuzle, a naravno gdje ce, koga ce sjbat nego Radnicki. Realnost, nazalost. Obistinit ce se ove moje rijeci vremenom, zivim u Lukavcu, volim grad, volim klub, zivim za Lukavac i za Radnicki ali popisam se na Milenka.
Jos da spomenem da pojedine igrace treba otjerat, one koji su pljuvali Radnicki i onog sminkera koji je rekao da ce pustit utakmicu protiv Simin Hana, za to imamo dokaze, i on je jos uvijek tu, a gleda korist. Za ovaj klub treba da igraju oni koji su odani Radnickom, a ne oni 'igraci', ako ih mogu tako nazvat, koji imaju 20 godina i par utakmica u nogama i misle da su zvijezde. Eh i njih isto nabijem znate vec gdje. Ovi momci sto su napustili klub, su napustili s razlogom vjerovatno, neki jer im je ponudjeno bolje, a neki nazalost zbog situacije u klubu odnosno ljudi u klubu. Ne kazem da se bez njih ne moze, ali trebalo je pruzit priliku momcima, jer se vidjelo da mogu igrati, da se mogu nositi s ekipama, i samo oni mogu izboriti opstanak. Perspektiva nam je crna, nazalost. Igraci Lukavca, tipa Sube, Juke i sl. igraju u nizim ligama jer ne zele u Radnicki!? Zbog cega, pitamo se... Zao mi je kluba, ljudi koji vole klub..
Sve u svemu, ja volim Radnicki i isao sam do sada na svaku utakmicu. Neka nam je dragi Bog na pomoci!

Avatar
LukavacLive
Postovi: 74
Pridružen/a: 13 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LukavacLive » 09 feb 2017, 13:34

Edo0909 je napisao/la:Prva stvar jeste da smo doveli imucnog, ai trenera koji gleda samo korist i koji ima minimano 4 lica. Nista on tu ne ulaze, on pere pare, i gleda korist. Pouzdana informacija da je od nekolicine igraca, novih igraca dobio dobre pare da ih smjesti tu, da igraju bez obzira na sve. Igraci tipa Lazar, Stefan itd. 'Otjerali' su momka, koji je imao lavlje srce, koji je ginuo na terenu, nas desni bek, Mujkic Haris, za njega nije dostojna zamjena ovaj Lazar ni blizu. Ali sta je tu je. Sami smo birali, i nek nas 'kajlaju' kako hoce. Milenko je da je neki trener ostao bi u Simin Hanu, jer ocigledno je da Azmir ide na ulazak sljedece godine. Zasto nije ostao? Jer je i gore pokusavao biti dvolican, ali je to klub koji ima upravu i koji su ga skontali i 'najurili' iz Tuzle, a naravno gdje ce, koga ce sjbat nego Radnicki. Realnost, nazalost. Obistinit ce se ove moje rijeci vremenom, zivim u Lukavcu, volim grad, volim klub, zivim za Lukavac i za Radnicki ali popisam se na Milenka.
Jos da spomenem da pojedine igrace treba otjerat, one koji su pljuvali Radnicki i onog sminkera koji je rekao da ce pustit utakmicu protiv Simin Hana, za to imamo dokaze, i on je jos uvijek tu, a gleda korist. Za ovaj klub treba da igraju oni koji su odani Radnickom, a ne oni 'igraci', ako ih mogu tako nazvat, koji imaju 20 godina i par utakmica u nogama i misle da su zvijezde. Eh i njih isto nabijem znate vec gdje. Ovi momci sto su napustili klub, su napustili s razlogom vjerovatno, neki jer im je ponudjeno bolje, a neki nazalost zbog situacije u klubu odnosno ljudi u klubu. Ne kazem da se bez njih ne moze, ali trebalo je pruzit priliku momcima, jer se vidjelo da mogu igrati, da se mogu nositi s ekipama, i samo oni mogu izboriti opstanak. Perspektiva nam je crna, nazalost. Igraci Lukavca, tipa Sube, Juke i sl. igraju u nizim ligama jer ne zele u Radnicki!? Zbog cega, pitamo se... Zao mi je kluba, ljudi koji vole klub..
Sve u svemu, ja volim Radnicki i isao sam do sada na svaku utakmicu. Neka nam je dragi Bog na pomoci!
POTPISUJEM!
Otjerati onakvog igrača LAVA plus pri tome su ispali đubrad prema tom igraču rekli su mu ako hoćeš papire moraš se odreći zaostalih plata...Stvarno JADNO JADNIJE NE MOŽE BITI!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SiouxLukavac » 09 feb 2017, 13:43

Odlazak Mujkića nije nikakav gubitak. Istina, borio se, ali nije kvalitet za ekipu koja se treba boriti grčevito za opstanak. Ja kako znam, a pratim, Mujkić je više puta pravio probleme na treningu, takav karakter, ali borio se i svaka mu čast za to, ne zamjerim mu. Nažalost, još nije kvalitet za prvu ligu FBiH, vidjet ćemo da li će nekad biti. Otišao je valjda jer nije u prvom planu, tu je sada kako ja znam Lazar koji je došao iz Mladosti, ekipe koja je u Premijer ligi, da pomenuti nema kvalitet neki, sigurno ne bi bio u takvoj ekipi, koja je miljama ispred nas, trenutno.
Slažem se da se loše radi u klubu, ali odlazak ovog igrača ne predstavlja gubitak. Borio se jest, kao i svi što su igrali ovu polusezonu, ali jednostavno, manjak iskustva i kvaliteta je dovelo do toga da će klub možda ispasti, mada ja vjerujem u opstanak. Svaka čast svima, bez obzira na poziciju na tabeli, svi su se momci borili i davali maximum, ali Radničkom sada treba kvalitet i iskustvo, vidjet ćemo da li će to biti bolje, sigurno hoće, a da li će biti dovoljno da se izbori opstanak, ostaje da vidimo.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.