FK Radnički Lukavac

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la haris004 » 24 maj 2017, 23:09

Nikakva sramota nije ispasti iz lige. Sramota je ne izvući pouke i dozvoliti da se nešto ovako ponovi. Regija Tk obiluje talentima, pokušati nešto iz tog izvući. Kroz neki sistematski rad kroz 4-5 godina Radnički može više postići od borbe za opstanak u federalnoj ligi. Okrenuti se sada malo vlastitom podmlatku, mozda uspostaviti jaču suradnju sa Slobodom, uložiti u teren, pomoćne objekte, skloniti djecu sa ulice kroz škole fudbala. Nije sve tako crno..

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 24 maj 2017, 23:54

Vratiti sve ono što smo imali prije 4-5 godina, a imali smo dobar omladinski pogon, dobar teren i stadion, ekipu za borbu za PL i pun stadion. Pratim 2. Ligu FBiH i ima vrlo zanimljivih fudbalera, među kojima i bivših igrača Radničkog, koji mogu biti od koristi.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 25 maj 2017, 12:14

Iraola druze sve sto si napisao je na mjestu i upravu si ali to su samo pusti snovi.Dali je normalno da mi zelimo da se vratimo na nesto od prije cetiri godine.Valjda bi trebalo da budemo cetiri godine unaprijed.Nazalost nismo.Posto u ovoj drzavi rijec odgovornost ne postoji tako niko nece odgovarati za potpuno unistenje Radnickog.Velike pare su potrosene a mi se unazadili cetiri godine.Necu da idem toliko unazad ali uzmimo ovu sezonu.Sakupljena su djeca sa svih strana u prosloj polusezoni i odigrali su koliko mogu i osvojili 17 bodova.Onda je dosla nova uprava da to sve popravi.Zato te ja pitam ko je doveo apsolutno nesposobnog trenera, ko je doveo golmana od 120 kila,ko je zadrzao dautovica i budinog mada smo svi vidjeli da od njih nema nista,ko je zadrzao mahovkica,ko je pustio golmana u semu i dva igraca u velez dzabe,ko je potpuno zanemario omladinski pogon..ma ima tu jos koliko hoces.Zato ja mislim da ovi sadasnji ljudi u upravi ako imaju imalo obraza treba da kazu eto pokusali smo, nismo uspjeli fala dovidjenja.Sa sobom neka povedu trenera i sva ovoproljetna pojacanja i sve ove nase igrace koji su vise puta pokazali da ne zasluzuju dres Radnickog.Ako neko misli da ce ovi ljudi sada sve polako to srediti taj nije normalan.Vec su dokazali apsolutnu nesposobnost.Volio bih cuti ista pozitivno za njih osim sto su dva puta povaljali igraliste i zahvaljujuci vremenskim uslovima ono se oporavilo.Promjene su potrebne jarane od vrha do dna.Svi koji trenutno rade na josiku treba da idu ako mislimo napredovati.Zadnji puta pisem na ovom forumu i prebacujem se na drugu ligu federacije.
Samo Sioux 1989

reala17
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 feb 2017, 12:19
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la reala17 » 25 maj 2017, 15:08

Ne bih ulazio u ocjene svakog igrača pojedinačno. Ali mislim da nemamo pravo cijelo vrijeme kritikovati odbranu. igrali smo nekoliko kola sa našim "pojačanjima" u zadnjoj liniji, bez ijednog odbrambenog igrača koji su nastupali u jesenjem dijelu prvenstva i nismo imali pozitivan rezultat. Treba biti realan i reći da imamo sredinu terena koja ni u jednom elementu igre ne može igrati na nivou potrebnom za I ligu Federacije, izuzimajući Stjepanovića, koji opet nema snage za 90 minuta. Ko je gledao zadnjih nekoliko kola mora vidjeti da Kuduz nije imao ni 10% uspješnih dodavanja, pored toga desetine izgubljenih lopti, koje znače protivničku kontru, nepotrebne prekršaje, kartone itd. Ne treba očekivati da četiri igrača zadnje linije 80 minuta budu pod pritiskom i da ne prime gola. Pregledajte snimak i sastav tima koji je izgubio od Novog Travnika, a pogledajte sastav koji je pobijedio Zvijezdu.
O treneru ne treba puno, pa taj je četiri utakmice bio odsutan (licenciranje), pisao sam ranije da će ovo "besplatno" biti na kraju najskuplje.
Sretno nam bilo svima zajedno!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 25 maj 2017, 15:41

Hajde ba nije ispadanje kraj svijeta. Steta je samo sto se nije ranije prihvatilo da neminovno ispadamo pa da se ustede novci. Dzaba se trosilo ova 3-4 mjeseca a rezultati nikakvi.
Nisam za namjestanje al bi ludost bila zapet protiv Gracanice. Jbt samo nam josh oni trebaju u drugoj ligi sjever

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 25 maj 2017, 15:52

Upravu ste, kao što sam rekao da se sve privatizovalo u ovoj državi, tako su i klubovi, pa sela igraju i bore se za PL (npr. GOŠK), dok gradovi i urbane sredine (npr. Srebrenik) na rubu kantonalne lige. Dok ne dođe čovjek ili ne dođu ljudi s parama, najviši domet Radničkog će biti 1. Liga FBiH, jer svake godine će se pojaviti minimalno jedan klub tipa Mladost DK, Sloga SH i sl. a do tada Radnički će se sigurno kroz 1-2 sezone vratiti u 1. Ligu FBiH i to je taj vrh. Ne pije više vode ta priča koje mjesto ima više fabrika. Jednostavno država cijela nam je takva. Fini igrači se mogu naći na našem kantonu, jer mahom u 2. Ligi FBiH igraju "djeca", pa ni ta liga nije kao prije.
Utakmicu protiv Bratstva su stavili u nedjelju, pa su vratili na subotu :lol: . Neriješeno je i više nego dovoljno Bratstvu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Roditelj2121
Postovi: 6
Pridružen/a: 16 apr 2017, 23:49
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Roditelj2121 » 25 maj 2017, 19:01

Kako ste poceli jos malo cemo slaviti ispadanje i kritikovati one koji su se sve ove godine trudili da Radnicki bude dio prve lige.
Ti ¨iraola¨ kao da si zaduzen da ovaj uzas ispeglas i ubijedis navijace da je ispadanje kluba najbolje rjesenje.Jeste li vi svjesni da su tamo neki posteni clanovi koji vode klub transparentno(a sad kao kurve sute) sjebali pare sa kojima je klub svake godine funkcionisao i ispali jer nisu bili u stanju pobijediti N Travnik ekipu koja je izgubila sve utakmice.Niko ne pokrece pitanje odgovornosti tih tamo miseva u upravi i niko ne trazi njihovu smjenu nego nam ovdje plasirate price o povratku i derbi utakmicama sa Gradinom koja se raspada kao i Radnicki.Ocito se niko ne smije ili ne zeli zamjeriti misevima u upravi pa sutite kao zadnje pi..e.Gdje su sada SIOUX-i gdje je STARA GARDA gdje su oni sto zive za klub a ne od kluba gdje su LUKAVCANI.Svi sute.
Zasto????Nemaju muda sebi priznati da su nasjeli na pricu o besplatnom treneru i ostalim glupostima koju su plasirali klosari iz uprave koji nisu u stanju voditi sebe a kamoli klub.Sad spominjete LOVICA. Nedo Bog da je klub ispao kad ga je vodio Lovic vi bi ga pojeli ovde na forumu.Sad sutite mudro jos tjesite ljude kako je ovo mozda i dobro.Nema sad hrabrih koji smiju ovim nesposobnim clanovima uprave i besplatnim trenerima da kazu u lice sta su ucinili ovom gradu.Nema transparenata upravi i igracima koji su nas vratili u blato Mionice Kalesije idt gadi mi se i pomisliti sta nas ceka.Sutite makar i vi kojima je ovo sve prihvatljivo i ne sjedajte na muku ljudima koji klub iskreno nose u srcu bez ikakvog interesa a atkvih ima jos u ovom gradu.Ne pravite glupim prave navijace koji taj klub nose u srcu a ne na jeziku.Boli ku..c upravu trenera i ojedine igrace sta ce se sada desiti sa klubom.Nek sad trener ostane i beasplatno nas vrati tamo odakle nas je istjerao.boli Bajru gdje je Radnicki bitno je da je on predsjednik.Nek sad ostanu svi ti stranci pa nek exspresno vrate klub. Ostace al u ku..u nisu ludi.I vi ovdje opet prozivate Dautovica i budinog nasu djecu jer vi nemate muda da prozovete prave krivce. Prozivate djecu Radnickog koja tu igraju dzaba a ne prozivate macane koje je doveo besplatni trener koji nas sa hranom kostaju kao da su sa premijer lige.Naravno kritikovat cete i ovaj text jer je istinit. Zalosno imao sam puno jace misljenje o SIOUX-ima o staroj gardi i ostalim koji Radnicki nose u scu i koji zive za Radnicki.Zalosno.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 25 maj 2017, 20:05

sad vidim kolko je lukavac specifičan , pa koga god smo imali u upravi na tribinama sam slušao i u novo vrijeme čitam priče protiv njih. pojedini su spremni srušiti klub da bi skinuli upravu. i tako u krug. za i protiv bajre ,mike omerdića, adija , lovića, džambe itd

pričamo o omladinskom pogonu , a na prste možemo nabrojati igrače , našu djecu.koji su odigrali svoju ulogu u 1 timu. mirso ćata i rahmetli džina. radić, mašić, donekle murat i edo žućo. iljko i baša, šuba , elko kuduz, jare, redža , dženo , mladji kuduz.malo je za toliko godina. znači taj pogon postoji jer mora biti po propisima.ne vidim sad talenta da u sljedećih 4-5 god. iskoči u 1 tim. sve što o tome pišete je šuplja.
eto NAPREDOVALI smo ispadanjem. de sad da vidim piskarala kako ćete postavit tu famoznu plastiku .i galamit kako igramo sa selima

što se tiče ove sezone .džindo je krenuo s djecom , jedva ih skupio .izgubili od kaknja 1 kolo i bili svakim utakmicom sve bolji. izgubili od bosne a vodili do 70 min. izgubili od goška u 93 min. a to su prve 2 ekipe. nije sramota. namirili pobjede u mostaru , sarajevu i gračanici. minus je samo visok poraz od sloge .uz to idu pobjede u kupu .
proljeće , novi trener . mnogo novih igrača. i čovjek je pokusavao sa raznim kombinacijama u odbrani. eto opet igraju daut i budin .jer su pojačanja loša. odigrali s veležom neriješeno. vratili se ko barcelona , bilo 0-2.a vidi veleža. sve druge kući dobili. u gostima , je u proljeće TEŠKO uzet bodove. vidite čapljine , goška .goražda orašja. minus je samo utakmica u n . travniku. žalosno je dati 3 gola u gostima i izgubiti. raspitajte se kakav su masakr pretrpili u bihaću.očekujete da momci putuju 6-7 sati , pojedu malu porciju ćevapa i POBIJEDE .i ekipu domaćina i sudije.

neko mora ispast.eto mi .ne možemo kupiti kao drugi bodove u gračanici, orašju itd. nigdje nismo imali ni pomoć sudije ,kao drugi.ni kod kuće.
ispada i budućnost koja je imala po imenima jači tim. eto i gračanlije sa većim parama i ,,strašnim,, timom strahuju.ako izgube kod nas mogu ispast.i ima tu još ekipa

prozivanje igrača od strane bolesno-ljubomornih je glupost. šta očekujete od 18-19- 20-godišnjaka .logične su greške. buma, daut, budin, hasko, almis . dani , kuduz, dali su po meni srce na terenu u većini utakmica. i momci su ok .ali licemjeri sa tribine nisu. mirnes ih je nosio golovima , ali te lopte mirnesu je donosio, kuduz, hasko, almis. dani.

žalosno je što su ruke od kluba digli neki ljudi.ali svi oni imaju svoje razloge. volio bi jedinstvo a znam da nikad nećemo biti ujedinjeni. a zašto nebi sjeli svi.i bajro ,i lović, i džambo. i enes memić.struja i apotekar i zlatar i svi ti doktori itd. i napravili dogovor.rasporedili poslove .AKO VEĆ SVI VOLE KLUB.

ovo su činjenice koje ne može osporiti nikakvo licemjerstvo . a pošto znam stanje sad očekujem brdo napada . pa bujrum

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sviunapad1010 » 25 maj 2017, 20:19

Komšije vi definitivno trebate najmanje biti u vrhu ove federalne lige i mislim da se ekspresno vraćate iduće godine. Krivo mi uvijek bude kada se mi sa TK prepucavamo, a obzirom na sve treba da imamo minimalno 2 kluba uvijek u PL i 5 u federalnoj.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 08:03

Roditelj2121 je napisao/la:Kako ste poceli jos malo cemo slaviti ispadanje i kritikovati one koji su se sve ove godine trudili da Radnicki bude dio prve lige.
Ti ¨iraola¨ kao da si zaduzen da ovaj uzas ispeglas i ubijedis navijace da je ispadanje kluba najbolje rjesenje.Jeste li vi svjesni da su tamo neki posteni clanovi koji vode klub transparentno(a sad kao kurve sute) sjebali pare sa kojima je klub svake godine funkcionisao i ispali jer nisu bili u stanju pobijediti N Travnik ekipu koja je izgubila sve utakmice.Niko ne pokrece pitanje odgovornosti tih tamo miseva u upravi i niko ne trazi njihovu smjenu nego nam ovdje plasirate price o povratku i derbi utakmicama sa Gradinom koja se raspada kao i Radnicki.Ocito se niko ne smije ili ne zeli zamjeriti misevima u upravi pa sutite kao zadnje pi..e.Gdje su sada SIOUX-i gdje je STARA GARDA gdje su oni sto zive za klub a ne od kluba gdje su LUKAVCANI.Svi sute.
Zasto????Nemaju muda sebi priznati da su nasjeli na pricu o besplatnom treneru i ostalim glupostima koju su plasirali klosari iz uprave koji nisu u stanju voditi sebe a kamoli klub.Sad spominjete LOVICA. Nedo Bog da je klub ispao kad ga je vodio Lovic vi bi ga pojeli ovde na forumu.Sad sutite mudro jos tjesite ljude kako je ovo mozda i dobro.Nema sad hrabrih koji smiju ovim nesposobnim clanovima uprave i besplatnim trenerima da kazu u lice sta su ucinili ovom gradu.Nema transparenata upravi i igracima koji su nas vratili u blato Mionice Kalesije idt gadi mi se i pomisliti sta nas ceka.Sutite makar i vi kojima je ovo sve prihvatljivo i ne sjedajte na muku ljudima koji klub iskreno nose u srcu bez ikakvog interesa a atkvih ima jos u ovom gradu.Ne pravite glupim prave navijace koji taj klub nose u srcu a ne na jeziku.Boli ku..c upravu trenera i ojedine igrace sta ce se sada desiti sa klubom.Nek sad trener ostane i beasplatno nas vrati tamo odakle nas je istjerao.boli Bajru gdje je Radnicki bitno je da je on predsjednik.Nek sad ostanu svi ti stranci pa nek exspresno vrate klub. Ostace al u ku..u nisu ludi.I vi ovdje opet prozivate Dautovica i budinog nasu djecu jer vi nemate muda da prozovete prave krivce. Prozivate djecu Radnickog koja tu igraju dzaba a ne prozivate macane koje je doveo besplatni trener koji nas sa hranom kostaju kao da su sa premijer lige.Naravno kritikovat cete i ovaj text jer je istinit. Zalosno imao sam puno jace misljenje o SIOUX-ima o staroj gardi i ostalim koji Radnicki nose u scu i koji zive za Radnicki.Zalosno.
Care ti si bolestan.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 08:06

studeni je napisao/la:Hajde ba nije ispadanje kraj svijeta. Steta je samo sto se nije ranije prihvatilo da neminovno ispadamo pa da se ustede novci. Dzaba se trosilo ova 3-4 mjeseca a rezultati nikakvi.
Nisam za namjestanje al bi ludost bila zapet protiv Gracanice. Jbt samo nam josh oni trebaju u drugoj ligi sjever
Svaka cast , potpisujem sve i samo da dodam da su neki zbog svoje "casti i obraza" a ne zbog Radnickog zeljeli opstanak sto je bilo presmijesno i pomisliti u situaciji u kojoj smo se nalazili na kraju polusezone.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 08:20

Iraola je napisao/la:Ne znam šta se "dešava" oko te utakmice sa Bratstvom, ali znam da će Radnički sljedeće godine imati na raspolaganju najmanje 50.000 KM koje je u ovoj ligi trošio na razne kotizacije, sudije iz najdaljih mogućih gradova, skupe kartone i slične stvari čime bi se klub trebao ustabiliti, jer zadnje 3 godine se borimo za opstanak u ovoj 1. Ligi FBiH i svake godine bi bilo sve gore dok ne bi došao neki privatnik s parama, jer se samo tako i može uspjeti u ovoj privatizovanoj državi od ispadanja, onda sva gostovanja su blizu (Brčko je bilo najdalje od svih, ali oni ispadaju iz te lige a ulazi Seona), tu su komšijski derbiji s Budućnosti i Gradinom, onda zanimljiva gostovanja u Mramoru, Dubokom Potoku i sl., ali ustvari u toj ligi sva su zanimljiva.
Klub će uštediti pare, Lović&Co se širi i postaje kompanija, imamo dobrog načelnika i Radnički ima svijetlu budućnost ukoliko nešto ne krene po zlu, a naravno da neće sve biti tako idealno.
Radnički je danas doživio dupli poraz, osim fudbalera bitku je izgubio i Rahman Suljić. El Fatiha.
Upravo tako, kad sam cuo za jedan projekat koji je u zavrsnoj realizaciji , mogu samo reci da je covjek ucinio za opcinu ,za ovih 5 mjeseci, vise nego oni svi uhljupi za sve one godine i samo ljudi koji misli na svoj dzep prije svega, to jest ti isti uhljupi koji su vladali godinama na opcini ce reci suprotno,Cut ce se uskoro. Uz njegovu superviziju vjerujem da ce i Radnicki stati na zdrave noge, samo Bajru treba maknuti jer realno taj je bez ambicija a dalje da ne pricam. Takodjer svi mi trebamo biti spremni i naoruzati se strpljenjem sa svi tim, jer nista nece biti lako i zavrseno preko noci a pogotov ne trebamo zuriti nazad u ovo sudijsku ligu.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 08:53

SPASIOC je napisao/la:sad vidim kolko je lukavac specifičan , pa koga god smo imali u upravi na tribinama sam slušao i u novo vrijeme čitam priče protiv njih. pojedini su spremni srušiti klub da bi skinuli upravu. i tako u krug. za i protiv bajre ,mike omerdića, adija , lovića, džambe itd

pričamo o omladinskom pogonu , a na prste možemo nabrojati igrače , našu djecu.koji su odigrali svoju ulogu u 1 timu. mirso ćata i rahmetli džina. radić, mašić, donekle murat i edo žućo. iljko i baša, šuba , elko kuduz, jare, redža , dženo , mladji kuduz.malo je za toliko godina. znači taj pogon postoji jer mora biti po propisima.ne vidim sad talenta da u sljedećih 4-5 god. iskoči u 1 tim. sve što o tome pišete je šuplja.
eto NAPREDOVALI smo ispadanjem. de sad da vidim piskarala kako ćete postavit tu famoznu plastiku .i galamit kako igramo sa selima


što se tiče ove sezone .džindo je krenuo s djecom , jedva ih skupio .izgubili od kaknja 1 kolo i bili svakim utakmicom sve bolji. izgubili od bosne a vodili do 70 min. izgubili od goška u 93 min. a to su prve 2 ekipe. nije sramota. namirili pobjede u mostaru , sarajevu i gračanici. minus je samo visok poraz od sloge .uz to idu pobjede u kupu .
proljeće , novi trener . mnogo novih igrača. i čovjek je pokusavao sa raznim kombinacijama u odbrani. eto opet igraju daut i budin .jer su pojačanja loša. odigrali s veležom neriješeno. vratili se ko barcelona , bilo 0-2.a vidi veleža. sve druge kući dobili. u gostima , je u proljeće TEŠKO uzet bodove. vidite čapljine , goška .goražda orašja. minus je samo utakmica u n . travniku. žalosno je dati 3 gola u gostima i izgubiti. raspitajte se kakav su masakr pretrpili u bihaću.očekujete da momci putuju 6-7 sati , pojedu malu porciju ćevapa i POBIJEDE .i ekipu domaćina i sudije.

neko mora ispast.eto mi .ne možemo kupiti kao drugi bodove u gračanici, orašju itd. nigdje nismo imali ni pomoć sudije ,kao drugi.ni kod kuće.
ispada i budućnost koja je imala po imenima jači tim. eto i gračanlije sa većim parama i ,,strašnim,, timom strahuju.ako izgube kod nas mogu ispast.i ima tu još ekipa

prozivanje igrača od strane bolesno-ljubomornih je glupost. šta očekujete od 18-19- 20-godišnjaka .logične su greške. buma, daut, budin, hasko, almis . dani , kuduz, dali su po meni srce na terenu u većini utakmica. i momci su ok .ali licemjeri sa tribine nisu. mirnes ih je nosio golovima , ali te lopte mirnesu je donosio, kuduz, hasko, almis. dani.

žalosno je što su ruke od kluba digli neki ljudi.ali svi oni imaju svoje razloge. volio bi jedinstvo a znam da nikad nećemo biti ujedinjeni. a zašto nebi sjeli svi.i bajro ,i lović, i džambo. i enes memić.struja i apotekar i zlatar i svi ti doktori itd. i napravili dogovor.rasporedili poslove .AKO VEĆ SVI VOLE KLUB.

ovo su činjenice koje ne može osporiti nikakvo licemjerstvo . a pošto znam stanje sad očekujem brdo napada . pa bujrum
Zanimljivo je to sto se pitas kako mozemo napredovati. Pa zar nije napredak da ti tvoje dijete posaljes sutra da trenira u normalnim uslovima, da ga sklonis sa ceste, mozda nece biti fudbaler , vjerovatno njih 95 % se nece baviti nogomet u svom zivotu ali makar znas da ti je dijete zbrinuto i da ce uzivati igrati u uslovima gdje mozes dijete nauciti voditi , dodati loptu. Kako cemo napredovati pa jednostavno, danas ama bas nemas omladinskog pogona , zar mozemo gore od toga? Sutra ti na istoj toj plastici sa svojim drustvom hoces poigrati onda platis termin a ne moras ici kod sice u TZ ili pak igrati po srednjoj ili osnovnoj skoli , jer kada ides u doticne ustanove ti uplacujes taj novac u trezor TK a u ovom slucaju sa svojom zabavom pomazes Radnickom. Te nase igrace sto si nabrojao je pola igralo u PL , a mi danas nemamo djecu ni za druge lige sjever , zbog cega? Zato sto nemamo jeebeeene uslove. Da li znas da djeca placaju po 30 km mjesecno po lokalnim skolama fudbala i imas ih desetine a svako malo ta ista djeca odu igraju turnire van zemlje, sto ti govori da ce roditelji dati kesh ali moras nesto ponuditi. Da li si ti svjestan kada napravi te sve uslove kako ce svako dijete zasmagati da zaigra na istom tom terenu? Evo prvi sam ja koji bi zabalio da sa svojim drugarima zaigram sat vremena sedmicno i od srca bi svi dali 40 - 50 km za svoj cejf a usput znas da taj novac ide u kasu kluba.Pa onda uradis reflektore sa Led rasvjetom(za sitnu lovu jer sam se sam raspitao koliko bi to kostalo) pa ti djeca u ljetnom periodu treniraju noci a ne po zvjezdanu kada je nepodnosljivo hodati a da ne govorim trcati, Na kraju krajeva daj nesto makar nesto da uradimo za sport u ovom gradu , pa na kraju krajeva ne dajemo taj kesh nekim sisatim igracima , to je nase ,moje, tvoje svi nas Lukavcana. Zar je to toliko tesko shvatiti... Bas smo zatucani...

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 26 maj 2017, 09:59

za SODAACM..pa eto napravi tu plastiku. a zatucan si ti.
igralo se na pomoćnom i igraće se.izveo je rahman rahmetli i fedja i dr. treneri puno talentovane djece i bez plastike. a ti svoje dijete eto odvedi negdje gdje ima plastika , eto tuzle i slobode.nek bude maneken.dok ne izgradiš plastiku.
DA BOGDO NISMO ISPALI. a plastiku nek grade kad mognu.
idete mi na , da ne kažem na šta vi lažni patrioti , koji VOLITE klub .
A JEDVA STE ČEKALI DA ISPADNE , pa da kežete kako ste to znali , kako ste bili pametni.
sreća pa ni vas kao ni mene niko ništa ne pita.pa slobodno liječi svoje frustracije pisanjem .
ja lično više neću otvarati ovu stranicu .ionako će tema biti prebačena odavde.NAPREDOVALI smo , kako sam ti to reče.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 10:17

SPASIOC je napisao/la:za SODAACM..pa eto napravi tu plastiku. a zatucan si ti.
igralo se na pomoćnom i igraće se.izveo je rahman rahmetli i fedja i dr. treneri puno talentovane djece i bez plastike. a ti svoje dijete eto odvedi negdje gdje ima plastika , eto tuzle i slobode.nek bude maneken.dok ne izgradiš plastiku.
DA BOGDO NISMO ISPALI. a plastiku nek grade kad mognu.
idete mi na , da ne kažem na šta vi lažni patrioti , koji VOLITE klub .
A JEDVA STE ČEKALI DA ISPADNE , pa da kežete kako ste to znali , kako ste bili pametni.
sreća pa ni vas kao ni mene niko ništa ne pita.pa slobodno liječi svoje frustracije pisanjem .
ja lično više neću otvarati ovu stranicu .ionako će tema biti prebačena odavde.NAPREDOVALI smo , kako sam ti to reče.
:clap: :clap: :clap:
Sramota me sto dijelim ovaj smrdljivi lukavacki zrak sa nekim kao sto si ti.Ja sto sam krvi tamo prosuo , ti nikad neces ni znoja, samo cu ti to reci. Zivio disao uz klub, ali nazalost isti ti ograniceni ljudi kao ti vode klub i nikada ni necemo napredovati. "A plastiku neka grade kad mognu" samo govori o tebi jer je to tvoj intelektualni maksimum. Ja lijecim frustracije, Boze dragi ,toliko debilnostu u ovakom kratkom postu, dugo nisam vidio.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 10:39

paulus je napisao/la:Ja i dalje mislim i reko sam negdje tamo na sredini jesenske polusezone i to iz najboljih namjera, zato sto sam vidio koliko je liga ispod jeftinija , postenija , nema tu klanja svako kolo ko ovdje jer haman svi klubovi nemaju interes da idu u ovu disi na slamku ligu. Ja sam svjedok da je klub ispo, smjenio metuzaleme , doveo mlade ljude i sportske entuzijaste u klub ,kljucno sa parama. Dosli ljudi da nes naprave a ne da zive od kluba i za dvije sezone od Rugla od stadiona , ono i sad kad odem ne mogu da vjerujem sta su uradili za dvije dok oni za 20 godina nisu valjka nabavili. Ovo vam je samo patnja , sa ovakim cjedjenjem klubova ne mozete ulozit ni feninga u klub, a za sta , da gledate sisoja sa kontrolorom sjedi.Samo prave ljude treba dovest i mlade po mogucnosti , relativno mlade.
Samo te citiram da vidis kakav profil ljudi zivi Lukavcu i vodi nas klub. Ovaj Spasioc je presjek profila ljudi koji vode nas klub godinama i zato nam danasnji golman ima vece sise nego pola djevojaka sirom nam lijepe BH. Hvala.

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 26 maj 2017, 12:28

to ko je doveo golmana nije moj problem. a opet tebi ponavljam. fudbal i klubovi postoje da se takmičiš , dakle da POBJEDJUJEŠ. da učiniš sve da budeš što bolje plasiran.da osvajaš titule. i ti svoju demagogiju o NAPREDOVANJU ispadanjem u niži rang prodaji kome hoćeš .trebalo je učiniti sve da se opstane u ovom rangu. jer prošli put kad smo ispali trebalo je više godina da se vratimo.
za tu tvoju frazu ,, popravka infrastrukture ,, TREBA NOVCA,, .a gdje nam je.
ja , bez obzira šta ti mislio , VOLIM , moj LUKAVAC i RADNIČKI. bez ikakve koristi .i sve , ama baš sve što sam komentarisao je u dobroj namjeri ,sve živa istina , ni po babi ni po stričevima. ISTINA a istina takve kao ti boli najviše.
jedno je stvarnost , takva kakava jeste , a jedno su želje i maštanja , kao što ti maštaš o plastici. pa čovječe kad se stvore uslovi , tj. dodje do para onda će vjerovatno bit i plastika. a ispast i igrat sa selima , bez uvrede prema istim tim selima, nije napredak. ja više volim gledat bosnu , veleža , rudara itd. a ne priluk i dizdarušu itd

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 26 maj 2017, 13:37

SPASIOC je napisao/la:to ko je doveo golmana nije moj problem. a opet tebi ponavljam. fudbal i klubovi postoje da se takmičiš , dakle da POBJEDJUJEŠ. da učiniš sve da budeš što bolje plasiran.da osvajaš titule. i ti svoju demagogiju o NAPREDOVANJU ispadanjem u niži rang prodaji kome hoćeš .trebalo je učiniti sve da se opstane u ovom rangu. jer prošli put kad smo ispali trebalo je više godina da se vratimo.
za tu tvoju frazu ,, popravka infrastrukture ,, TREBA NOVCA,, .a gdje nam je.
ja , bez obzira šta ti mislio , VOLIM , moj LUKAVAC i RADNIČKI. bez ikakve koristi .i sve , ama baš sve što sam komentarisao je u dobroj namjeri ,sve živa istina , ni po babi ni po stričevima. ISTINA a istina takve kao ti boli najviše.
jedno je stvarnost , takva kakava jeste , a jedno su želje i maštanja , kao što ti maštaš o plastici. pa čovječe kad se stvore uslovi , tj. dodje do para onda će vjerovatno bit i plastika. a ispast i igrat sa selima , bez uvrede prema istim tim selima, nije napredak. ja više volim gledat bosnu , veleža , rudara itd. a ne priluk i dizdarušu itd
Ti prvo provjeri cinjenice pa onda dobro sagledaj kako mi trosimo novac, cca 220 K na godisnjem nivou. Da li ti si svjestan da je ova liga najskuplja ne samo u BH nego od vecine liga i u regionu( nizih). Da li si ti upoznat sa tom cinjenicom. Da li te je bilo sramota onog dana kada nam je gostovala takva ekipa kao Velez ex-yu popularna ekipa danas sirom Europe,koju eto ti volis da gledas a ja volim da gleda vise , lupam, fk bezubici a da bude gore to je bio reprezentativni vikend i da je ta nasa utakmica bila ispracena pred velikim brojem gledatelja na onakvom terenu kakav je bio taj dan? Ja sam se crvenio taj dan jer da grad kao sto je nas, koji je jedan od najbogatijih i najproduktivnijih u BH ima onakav sramotan teren i pitam ja tebe zbog cega li je tako? Care ja volio da Radnicki igra ligu prvaka , a takodjer bi volio da mi je ona stvar do koljena ali nije, jbg. Da li si svjestan da ispadanjem mozes smanjiti godisnje izdatke za oko 40 % , sto automatski znaci da taj isti novac mozes uloziti u nesto . Razlika iamedju mene i tebe je ta da ti volio gledati sisate igrace a ja bih da ulozimo u plastikaru i da tvoje dijete , od komsije ,rodjak, na kraju krajeva, moze biti Tzulak , iz Carsije potpuno nebitno dodje i igra za nas klub i da je u mogucnosti da trenira i da se pravilno razvija. Pa kada imas projekat uradjen , spreman onda imas obraza i pokucat vrata , tim istim gigantima koji su se do sad pokazali kao dno dna prema nasoj zajednici. ALi makar ne dolazis ciganciti i trazis kesh za sisatog golmana, ili za nesto sto niko ziv ne zna , niti ce saznati kako je i gdje je zavrsio taj kesh.Ti si taj koji masta samo nisi svjestan jer ova sezona je dokaz da sa ovim sredstvima mi nismo bili u stanju ostati u ovoj ligi avece necemo imati to je sigurno , nazalost. Mi svake godine napravimo ekipicu , solidu i super nekako to krene i onda taj isti igrac, na polusezoni, ode u Gracanicu ili Gradacac za 100 KM vise a puno vise je to od 100 KM , defintivno. Znaci da nismo sposobni ili nismo u mogucnosti igrati ovu ligu i tacka.Kad vec nismo u mogucnost igrati istu ajde makar da probamo na drugaciji nacin nego do sada , jer sve smo probali ali nikad nismo probali sve ispocetka dakle restartujes se i krenes pjeske sa rekontrukcijom kluba za 2, 3 4 sezone.... Pogledaj Bosnu V sta su uradili za tri sezone a sad kad su se vratili u kakvoj poziciji su bili do prije sedam dana....To bi ti mozda jel? E pa care zato kazem jedan korak nazad pa tri naprijed to ti je tako moguce ali samo onda ako nam dodje neko mlad sa ambicijama, ili covjek koji bi iole to sve mogao ispratiti , mozda Lovic ili neko drugi ali samo onaj koji voli klub a ne kao sto smo imali da nam vodi klub navijac Sarajeva. Situacija za povracat, ne da ja mrzim Sarajevo nego mi je to nelogicno i to mi je djelovalo da je to protiv zdravog razuma da taj covjek moze dati sve klubu i da je u klubu da pomogne. Svi znamo kako je se to zavrsilo , na sudu naravno .. Mene je sramota da svako selo/ mjesto sa 3/4 k stanovnika ima uslove kao nas Radnicki ili bolje. Pa ko ce ti igrat sledece sezone? Niti imas juniore, niti kadete, niti uslove, nista nemas, dakle mi ne ispunjavamo najosnovnije uslove za nastup u ovoj ligi ejjj kud dalje od toga...Ali et ako nista, ti imas zelju da gledas Radnicki kako igra Veleza, Rudara itd...Saberi se...zapravo probudi se..ispali smo jer smo to zasluzili i cim prije to prihvatimo prije cemo krenuti naprijed....Vozdra

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 26 maj 2017, 14:13

piskaralo , ja sam i napisao gore , da ispadamo i da to nije tako strašno. ja ću gledat svoj tim i dalje.
a pozvao sam takve kao ti da eto napreduju , uštede u nižoj ligi , da naprave omladinski pogon ala AJAX , da urade plastiku , da dignu još tribinu sa bar 12000 mjesta. da postave reflektore , da naruče englesku travu i busjenuju teren glavni. da djeci naprave terenčić ,,balon,, da urade vip lože, prostorije za novinare , saunu za igrače, restoran , prostoriju za boravak igrača prilikom odmora izmedju 2 treninga , da kupe plavo-bijeli autobus za prevoz , pa da s ponosom igramo jeftinu ligu -kaljugu u koju ispadamo

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 maj 2017, 14:13

Ne znam sta ljudima nije jasno, pa mi smo trebali ispast jos prosle godine. Ova je bila samo gratis. Klubovi koji se finansiraju sa budzeta nemaju buducnost, samo zivotarenje. Prezivljavat ce onakvi kao Bratstvo, a i to dok je Brko tu pa grabi bez kontrole iz budzeta. Ostalo sve tone, Buducnost, Zvijezda, Gradina, Jedinstvo.... Samo privatluk, nista drugo.
Kad i ako stanemo na noge onda se vratiti i igrat, do tada sutat loptu po kantonu! Jbg...

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.