FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 avg 2017, 17:49

Poluvrijeme 2-0. Al ne djeluje dobro

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 avg 2017, 18:56

4-0 kraj

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la haris004 » 26 avg 2017, 19:34

studeni je napisao/la:4-0 kraj
Jel znaš otprilike barem prvih 11 ?

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 avg 2017, 20:24

Prije svega treba reći da je Budućnost kući igrala 1-1 s Ingramom tako da je Radnički najveći dobitnik ovog kola a i pogotovo jer smo bili nezadovoljni igrom protiv tih istih. Danas se vidi da smo bolji u svakom pogledu, to se znalo i prije ali eto ovjerili smo s 4 komada. Nismo igrali sa 100% svojih mogućnosti a to će trebati u sljedećem kolu da bi pobijedili. Između 1. i 2. gola mislim da smo imali najgoru igru danas. Uglavnom igramo brzo i tečno, a nekad se i zaigramo. Za pobjedu u Mionici će trebati velika koncentracija i podrška. :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 avg 2017, 20:26

haris004 je napisao/la:
studeni je napisao/la:4-0 kraj
Jel znaš otprilike barem prvih 11 ?
Smajić, Buljić, Bektić, Šubić, Dautović, Nukić, Murselović, Jaranović, Mehić, D. Aljukić, Al. Kasumović.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 avg 2017, 20:52

A mora se spomenut i onaj magarac koji je 20 puta digao ofsajd zastavicu, od toga 15 puta Jaretu, a napravio je bar 5 grešaka kod tih ofsajda. :lol:
Inače smo ih imali puno i u D. Potoku, treba se malo pripazit.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 avg 2017, 22:32

Nebih se slozio da igramo tecno, zadnjih 20min ne racunam kada se Bosna raspala. Isuvise zakasnjelih pasova, poteza viska, dodavanja lopte protivniku. Dani je prodao masu lopti danas.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 avg 2017, 23:57

Mislim na brzu igru i da kod jednog igrača lopta ne bude duže od 2-3 sekunde ili da jedan igrač ne napravi više od 2-3 dodira s njom. I u toj brzini se često doda lopta protivniku u ove 3 dosadašnje utakmice. Oni su bili takvi od prve minute, a svaki primljen gol im je obarao moral. Kakva krila imamo moramo to koristiti, a i Redža se sreća oporavio pa sad imamo još jednog napadača, doduše Redža je danas igrao krilo :lol:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 28 avg 2017, 14:39

drago mi je jer smo pobijedili. ali ne mjeri se kvalitet pobjedom nad najgorom ekipom . toj ekipi su trpali 4 komada i u kalesiji .gledajući prošlu sezonu. i početak ove , favorit je izgleda opet Bosna M.. to ,,favoriti,, budućnost. gradina, radnički ,, su samo na papiru .vidjećemo gdje smo tek kad budemo igrali s tom BOSNOM. a puno znači i onaj poraz sa Ingramom. prvenstvo se dobija pobjedama nad malim ekipama. onda razigraš sa npr. banovićima , pobijediš i to je to.a mi smo pali već u Dubokom potoku. NADAM SE POBJEDAMA I POVRATKU U 1 FEDERALNU

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 avg 2017, 15:26

Dabogda da će ta Bosna u 1. Ligu, bar ne do kad je Zvijezda tu. Eto Budućnost s tim istim Ingramom igra neriješeno kod kuće. U Gabeli, Travniku, Gračanici, Mostaru, Banovićima, Orašju itd. smo pobjeđivali, na svim zajeanim gostovanjima, a i sada imamo kvalitetne igrače, sve je u glavi, ali opet gdje god da idemo u goste ne smijemo podcijeniti nikog, jer ako podcijenimo sigurno nećemo pobijediti, ni bod uzeti. Nadam se da će u Mionici Redža ili Mehić biti u špicu, da neće biti kao u D. Potoku.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 28 avg 2017, 20:53

Ne znam je li Pema u subotu uopšte bio na klupi, moguće da ga je odmarao. Uglavnom protiv Mionice mislim da smo kompletni, prvi put u novoj sezoni + najteže gostovanje u ligi (po kvaliteti igračkog kadra, nisam čuo da petljaju sa sudijama) pa ćemo vidjeti na čemu smo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 sep 2017, 12:27

Sutra nam je glavni sudija iz Banovića, valjda sve bude uredu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 03 sep 2017, 18:48

Dobro je, ne valja mijenjat naviku!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 03 sep 2017, 18:52

Koliko ste igrali?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 03 sep 2017, 18:57

ASD je napisao/la:Koliko ste igrali?
2-0 izgubili valjda, nisam isao.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 sep 2017, 20:36

Neću duljit jer sam razočaran, ponovio se D. Potok, pa poerem i tzv trenera. I suđenje je bilo smiješno u pojedinim ključnim momentima i to je poslije trenera drugi razlog poraza. Jedina svijetla tačka su bili navijači, kako su indijanci prizvali kišu, a koliko kamera je to snimilo :lol: . Navijanje za Ligu Prvaka. U subotu Seona i naravno samo pobjeda. Mislim da Crnkić neće još dugo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 03 sep 2017, 20:49

Kad smo primili golove?
Nije problem izgubit al mi nije realno da ekipa sa iskustvom iz Prve lige i sa odradjenim punim pripremama nema snage da nakon X na poluvremenu slomi otpor protivnika u nastavku! Ovdje mi padamo kako utakmica haman ide kraju. Al jbt ga

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 sep 2017, 23:39

Golove smo otprilike primili 20 i 10 minuta prije kraja utakmice. I ko nije bio na gostujućim utakmicama gledao je BiH zadnje 2 utakmice i to je to identično, jer zajedničko nam je što imamo takve igrače (možda ne svih 11, ali bar na svakoj poziciji ključnog) od kojih se očekuje nešto više, a nikakve igre. A što prethodi tome i što je najgore je to da opet nije bilo napadača, tj. uveo ih je tek kad smo primili golove.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 08 sep 2017, 12:47

Pošto je Kup ovih dana glavna tema, pratio sam i mogu reći da ima nekoliko nelogičnosti. Prema ovim (glupim) pravilima koje imaju samo u BiH da ekipe koje ispadaju iz liga nemaju pravo nastupa u Kupu, ove sezone ćemo sigurno igrati ili Opštinski ili Kantonalni Kupda bi sljedeće mogli u Federalni, a možda i ne, a kada bi igrali i ako ispadnemo iz tog a vratimo se u 1. Ligu FBiH idemo direktno u Federalni :lol: . Namjerno sam u zagradi napisao glupim jer gledano s jedne strane nije glupo, jer trebaju nam svi igrači i svježina kako bi se vratili u rang iznad, a u Kupu bi to sve izgubili a skoro ništa ne bi dobili sem možda malo medijske pažnje. Jošik bi bio pun samo kada bi dolazili Sloboda, Željo, Sarajevo ili Zrinjski a sada je to još teže i manje su šanse jer se čini mi se i u 1/8 finala igra samo jedna utakmica. Prije par godina smo sa Slobodom igrali (čini mi se polufinale) Kupa TK, tj. kada su oba tima bila u 1. Ligi, znači nije se direktno išlo u federalni Kup, svake sezone se mijenjaju pravila.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la YNWA » 09 sep 2017, 09:29

Iraola je napisao/la:Pošto je Kup ovih dana glavna tema, pratio sam i mogu reći da ima nekoliko nelogičnosti. Prema ovim (glupim) pravilima koje imaju samo u BiH da ekipe koje ispadaju iz liga nemaju pravo nastupa u Kupu, ove sezone ćemo sigurno igrati ili Opštinski ili Kantonalni Kupda bi sljedeće mogli u Federalni, a možda i ne, a kada bi igrali i ako ispadnemo iz tog a vratimo se u 1. Ligu FBiH idemo direktno u Federalni :lol: . Namjerno sam u zagradi napisao glupim jer gledano s jedne strane nije glupo, jer trebaju nam svi igrači i svježina kako bi se vratili u rang iznad, a u Kupu bi to sve izgubili a skoro ništa ne bi dobili sem možda malo medijske pažnje. Jošik bi bio pun samo kada bi dolazili Sloboda, Željo, Sarajevo ili Zrinjski a sada je to još teže i manje su šanse jer se čini mi se i u 1/8 finala igra samo jedna utakmica. Prije par godina smo sa Slobodom igrali (čini mi se polufinale) Kupa TK, tj. kada su oba tima bila u 1. Ligi, znači nije se direktno išlo u federalni Kup, svake sezone se mijenjaju pravila.
Igrati cete kantonalni kup, opstinski kup igraju ekipe koje se takmice u prvoj, drugoj i trecoj kantonalnoj, pa onda finalisti ili pobjednik opstinskih kupova idu na kantonalni, a finalisti kantonalnih idu na federalni(drzavni).
Onda u prvom kolu federalnog(drzavnog) kupa igraju ti finalisti iz svih kantona, u drugom kolu pobjednicima tih duela se prikljucuju ekipe iz prve federalne, a onda u trecem kolu se prikljucuje premijerligasi i ekipe iz RS-a.

Kup je samo trosak, i klubovi uglavnom odmah ispadaju, pogotovo ovi malo poznatiji, i kup je uglavnom bitan ovim klubovima iz manjih mjesta, i gazdama koji zele u svoje mjesto dovesti neki veliki klub, da se pamti da su Sarajevo, Zeljeznicar ili Velez dolazili. Tako je u Seonu prosle sezone u drugom kolu dolazio Velez, a koliko vidim ove tri ekipe zele i u Poljicu. :D

Jel danas dvica ? :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.