FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 22 sep 2017, 21:06

Al zanimljivo kako kad Struja kaze da niko nije dosao sa opstine do ovog nivoa i ostali ponavljaju isto! Nije bitno sto Struja laze.
Radnicki prije dvije sezone igrao 1/4 finale kupa al to Struja nije pratio

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 22 sep 2017, 21:22

studeni je napisao/la:Al zanimljivo kako kad Struja kaze da niko nije dosao sa opstine do ovog nivoa i ostali ponavljaju isto! Nije bitno sto Struja laze.
Radnicki prije dvije sezone igrao 1/4 finale kupa al to Struja nije pratio
Upravu si, tada je Radnicki igrao dvije utakmice sa ekipom koja je kasnije, ako se ne varam osvojila KUP! I u oba susreta Radnicki nije bio nadigran, čak sta vise porazeni u Lukavcu 0-1 , a u Bijeljini 1-1. Mislim da je on samo htio da kaze, kako niko nije ponovio ovakvu seriju pobjeda u KUP-u, jer Radnick i se u KUP ukljucio u federalnoj nivou, a mi smo krenuli od onog nizeligaškog, da ne kazem Opcinskog.

PS, upravu je za novac, vi to najbolje znate. Koliko jakih sponzora, privrednika, je bilo u upravi radnickog, i pod vodstvog Adisa Lovica ste za malo usli u premierligu, kada je Vitez odigra 2-2 u Lukavcu. Adis je bio nesto, sto je danas Struja u Poljicu. Imao je zelju i volju da Radnicki vidi u premierligi.
A sto se tice para, Radnički je uvijek imao najviše, i zasluzuje. S tim da nije omjer dobar, kada je u pitanju budžet. Radnički dobije 150-200 hiljada KM, a igra jedan rang više od Prokosovića i Svatovca, koji dobiju 10-ak hiljada. Možda, što smo sa sela?

Slobodno ću ti reći, da je u sezoni kada je Lović vodio klub, na svakoj tekmi bilo barem 200-tinjka ljudi sa sela na Jošiku i bodrilo Radnički do premierlige. I ko ne bi volio da imamo klub u premierligi.

Pozdrav!

U srijedu ćemo odigrati, nadam se, prijateljski...

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 22 sep 2017, 22:14

Izgubili kuci 0-2 a u BN bilo 1-1.
Samo sam se osvrnuo na ovu Strujinu pricu koja je laz, al cojk je politicar jbg. A ti isti njegovi su izglasali da je Radnicki klub od opstinskog znacaja, tako da... Nekada se zalila Mladost, sada Prokosovici i Svatovac. Licno mislim da Radnicki nikad nista nece napraviti dok zavisi od opstinskih para.
Sto se tice srijede ne vidim razlog da bude drugacije nego sportski. Svakako cijelo vrijeme vise otrova dolazi od Struje i Enesa nego od uprave Radnickog. A i bice vas vise na Josiku
PS i naravno cestitke Svatovcu na prolazu

solvay
Postovi: 56
Pridružen/a: 12 maj 2013, 14:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la solvay » 23 sep 2017, 10:49

seljacka demagogija (ovdje mislim samo na struju nevezano za svatovac) ali ipak ciljana izjava u pravcu njegove i politicke i sportske karijere. Obje naravno imaju samo jedan pravac a to je da se napune dzepovi doticnog. Sva sreca sto nam iskustva pokazuju da ce i struja proci kao i mnogi prije njega koje je stranka iskoristila i odbacila. Da li ce prije toga on doziviti da se ubaci u Radnicki (sto je vec jednom pokusao) ili cak dopuzati i do kandidata za nacelnika sto je mozda i ocekivano, vrijeme ce pokazati. Problem i tuga ovdje je sto ce svatovac vjerovatno poslije njega da potone do dna kao i mnogi klubovi koje su vodili takvi "sportski direktori" koji sa sportom u svom zivotu imaju veze kao ja sa slijetanjem na mjesec. Bilo kako bilo iza maske dobrocinstva se krije visestruka korist koju doticni ima za sebe i svoje nalogodavce.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 23 sep 2017, 11:55

:bow: potpisujem
Samo Sioux 1989

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 23 sep 2017, 17:29

Hahahahahaaaa. Ne mogu da vjerujem, jel ovo 2-1!
Ma raspusti ba sve

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SiouxLukavac » 23 sep 2017, 17:58

studeni je napisao/la:Hahahahahaaaa. Ne mogu da vjerujem, jel ovo 2-1!
Ma raspusti ba sve
Šta si očekivao od nikad gore ekipe? Da pobjede na strani a kući ne mogu gola dati, kamoli pobjediti.
Treba to sve raspustiti.

Sportimo
Postovi: 78
Pridružen/a: 03 apr 2016, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Sportimo » 23 sep 2017, 18:26

Boze sacuvaj!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 23 sep 2017, 18:38

Trece gostovanje, trece poluvrijeme 0-0 i naravno poraz. Nema od njih nista, nije samo do Crnkica bilo. Znaci za septembar platu nisu zaradili.

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 23 sep 2017, 19:01

Bas bolan poraz. Izgubiti od vjerovatno najlosije ekipe u ligi, i pri tome imati vodstvo od 0-1, strasno!
Nije se ni Gradina danas proslavila, ali Radnicki me bas razocarao!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 23 sep 2017, 19:05

Ovaj poraz pogadja samo onih par desetina bolesnika sto i dalje prate klub. A igrace i ljude iz uprave izgleda boli qrac, nemaju oni obraza ni da se sramote.

hajmoradnicki
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 feb 2017, 22:39
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hajmoradnicki » 23 sep 2017, 19:37

Zao mi je sto neki nasi i danas razmisljaju da smo po imenima najjaci u ligi...to sam uvijek i govorio da je jako opasno sto pojedini igraci i dalje misle da su neka imena i igraci...cast Subi,Jaretu...oni i jesu bili ali su sada u godinama...ali mislim da bi i tri juniora vise ucinili nego Redza, Dani, Kasum...ne mogu da svatim na osnovu cega nasi navijaci misle da su oni neka klasa...gdje su oni to igrali i sta su napravili...znam samo za Kasuma da je bio najbolji strijelac Mramora jer je sve slobodne udarce izvodio i penale...od takvih igraca ocekivati nesto je nerealno...iskreno, golove tesko primamo ali ih ikako ne dajemo...osim slucajno...bit ce bolje...

barbrez
Postovi: 111
Pridružen/a: 24 mar 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la barbrez » 23 sep 2017, 20:24

nastavlja se blamaza igraca radnickog. danas su izgubili od ekipe koja u svojim redovima ima nekoliko igraca starih po 40 godina, golmana teskog 160 kg, tj. od ekipe koja je fizicki spremna da izdrzi 40 minuta igre. cast rijetkim izuzecima kakve sve kljusine nose dres radnickog. katastrofa, sramota, blamaza. cestitke domacoj ekipi na pobjedi, ali ako se nad onakvom ekipom ne moze napravit pritisak onda se tu nema sta pricat. komentar vecine domacih navijaca je bio da oni u drugom poluvremenu nece moci hodati a kamo li nesto napraviti. medutim desilo se obrnuto. igra radnickog i poslije smjene trenera nije usmjerena prema protivnickom golu nego prema autima na protivnickoj polovini. da lopta slucajno nije preletila danasnjeg golmana i dosla do subica nasi napadaci gola ne bi dali ni za 900 a kamo li za 90 minuta. vecini tih "velikih zvijezda" bi ja postavio ultimatum u naredne 3 utakmice 9 bodova ili mrs iz radnickog. toliko su dobri da su u radnicki dosli zato sto su otjerani iz banovica, gradacca, gracanice itd a ne sto vole radnicki. od svih povratnika u plavo-bijeli jedino je subic ispunio mozda 70% od ocekivanog, ovi ostali su bili igrac manje na terenu.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 23 sep 2017, 20:39

Ma realno Jaranović, Redžić i Aljukić nisu mnogo pokazali ni u Budućnosti. Hajde Aljukić i nekako, znao je bljesnuti par puta, ali ova dvojica jako loše, nikad mi nije bilo jasno što vraćaju Jaranovića non-stop kad takvih igrača imaš u školi fudbala (vjerovatno i dosta boljih). I mi smo se od 4 sezone 3 puta jedva čupali u Prvoj ligi, četvrti put već nije moglo. Nema kvaliteta jednostavno, a umišljaju da su igrači za belgijsku ili holandsku ligu. Tanko ste ovo odigrali do sada, baš tanko, ako nastavite ovako mogli bi brzo ispasti iz utrke za Prvu ligu. Ni mi ne igramo ništa specijalno, ali eto nekako se izvlače bodovi, danas istina uz veliku sudijsku podršku. Nema haman više fudbala ni u Lukavcu ni u Banovićima.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 23 sep 2017, 21:12

Sva trojica su realno prosjek, bili su u Buducnosti i nasi ih nisu htjeli zadrzati jer nisu nista bolji od ovih jeftinijih domacih koji griju klupu.
U ovoj ligi generalno kvaliteta nema, seoska liga, malo bolja od kantonalne.
A gledam da je i prva federalna poprilicno grohnula, nekoliko ekipa nista boljih od nasih ce glatko zavrsiti u sredini tabele, kvalitet fudbala u citavoj BiH pada ogromnom brzinom, jedino u nekim vecim centrim sa jakim omladinskim skolama jos postoji, po nasim manjim gradovima uglavnom seoski igraci.

Meni otac govori da bi svaka seoska ekipa s nase opstine koja je igrala prije 30-40 godina u onom sistemu ne dobila Buducnost nego je natrpala jer su prije po seoskim ekipama se moralo boriti za mjesto u ekipi i boriti, a sad se ne moze sastaviti ekipa za druge federalne.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 23 sep 2017, 23:51

barbrez je napisao/la:nastavlja se blamaza igraca radnickog. danas su izgubili od ekipe koja u svojim redovima ima nekoliko igraca starih po 40 godina, golmana teskog 160 kg, tj. od ekipe koja je fizicki spremna da izdrzi 40 minuta igre. cast rijetkim izuzecima kakve sve kljusine nose dres radnickog. katastrofa, sramota, blamaza. cestitke domacoj ekipi na pobjedi, ali ako se nad onakvom ekipom ne moze napravit pritisak onda se tu nema sta pricat. komentar vecine domacih navijaca je bio da oni u drugom poluvremenu nece moci hodati a kamo li nesto napraviti. medutim desilo se obrnuto. igra radnickog i poslije smjene trenera nije usmjerena prema protivnickom golu nego prema autima na protivnickoj polovini. da lopta slucajno nije preletila danasnjeg golmana i dosla do subica nasi napadaci gola ne bi dali ni za 900 a kamo li za 90 minuta. vecini tih "velikih zvijezda" bi ja postavio ultimatum u naredne 3 utakmice 9 bodova ili mrs iz radnickog. toliko su dobri da su u radnicki dosli zato sto su otjerani iz banovica, gradacca, gracanice itd a ne sto vole radnicki. od svih povratnika u plavo-bijeli jedino je subic ispunio mozda 70% od ocekivanog, ovi ostali su bili igrac manje na terenu.
Ma zvijezde sve, sramota.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 27 sep 2017, 22:59

Red je i cestitat zvijezdama na pobjedi! Protivnik umoran al koga briga. Golovi kakvi se rijetko vidjaju na nasim terenima, ne jedan vec tri'

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 27 sep 2017, 23:44

Danas su svi ginuli od prvog do zadnjeg i vrijeme je bilo da se probude. I prošlu je bilo bolje nego do sada kod gostujućih, a i nekih domaćih, ali jedna 100%tna promašena šansa tada čini mi se za 2:0 nas je koštala boda/bodova. Sad Gradini u goste :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 28 sep 2017, 08:08

Čestitke! - Rani pogodak, 2 eurogola, nedostatak svježine u našem timu, golman... Ali kasno je sada vaditi se. Radnički je od 1.kola trebao imati ovakav pristup na terenu.. Nama bolan poraz, ali svaki poraz je lekcija.
Oko 600-tinjak ljudi na utakmici, znaci da smo gledani :D

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 08 okt 2017, 15:18

18min 2-0 za domace

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.