FK Radnički Lukavac

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 jun 2017, 22:17

Svaka vijest o tim transferima je objavljena prvo na fb stranici 1. Liga FBiH, zatim na portalima tipa ovog čiji forum koristimo, pa onda copy-paste na stranicu Slavena koja očito nije klupska oficijelna. Samo znam da mi je taj član UO tako prenio i ako ne vjerujem da pitam i samog igrača. Citirat ću ga:"On ostaje 99%". Ja se iskreno nadam se da se neće desiti onih 1% :D.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 jun 2017, 22:46

A ko je on, Salihovic I ili II?
Ma kako god, za vrlo malo igraca se ima sta zalit. Mozda jedino za Mirnesom, sa formom od prosle sezone! Ostalo sve 0 bodova

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 jun 2017, 23:32

Stoji to u vezi igrača, ali dobra je razlika između 1. i 2. federalne lige, gledajući samo to da je Mace jedan od najboljih napadača lige, Šuba sa toliko godina jedan od najboljih stopera, u pola klubova igraju djeca koja trebaju nastupati za kadete i juniore i sl. tako da bi se ta naša postava s kojom smo ispali u ovu ligu mogla nositi s 2. federacije i vratiti se gore.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 24 jun 2017, 22:02

Stjepanović je otišao u Zvijezdu 09 iz Stanišića. Halilagić i Pema koji su se povezivali s Radničkim su otišli u Svatovac odnosno Bratstvo (ovaj drugi nije još potpisao ali čuo sam samo da je pitanje vremena).
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 25 jun 2017, 00:17

Neće niko džaba da igra.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 25 jun 2017, 00:46

Ma možda nije uopšte bilo ni kontakta na relaciji Radnički - navedeni igrači, a nevjerovatno i nepojmljivo mi je da Svatovac može izdvojiti više novca za platu od Radničkog, pogotovo kad Radnički igra ovaj rang.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 25 jun 2017, 07:07

Iraola je napisao/la:Ma možda nije uopšte bilo ni kontakta na relaciji Radnički - navedeni igrači, a nevjerovatno i nepojmljivo mi je da Svatovac može izdvojiti više novca za platu od Radničkog, pogotovo kad Radnički igra ovaj rang.
Struja daje igračima i po 2000 na ruke, dok u Radničkom najveća plata sledeće sezone će da bude 350 KM.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 25 jun 2017, 12:50

Edo0909 je napisao/la:
Iraola je napisao/la:Ma možda nije uopšte bilo ni kontakta na relaciji Radnički - navedeni igrači, a nevjerovatno i nepojmljivo mi je da Svatovac može izdvojiti više novca za platu od Radničkog, pogotovo kad Radnički igra ovaj rang.
Struja daje igračima i po 2000 na ruke, dok u Radničkom najveća plata sledeće sezone će da bude 350 KM.
I ovo je Bosna i Hercegovina.. Svim forumašima navijačima Radničkog BŠMO.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 25 jun 2017, 13:47

Nezdrava sredina... tako je kako je

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 jun 2017, 18:06

Lović&Co novi sponzor Slobode. Valjda i Radnički bude imao kakve koristi od te saradnje na relaciji Lović-Sloboda, a tu mislim da dobijemo nekog korisnog igračića na posudbu :D .
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
UltrasSoda
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 jun 2017, 11:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la UltrasSoda » 29 jun 2017, 09:47

Pred sam početak priprema nekoliko je provjerenih imena sa prostora naše općine već dogovorilo saradnju za narednu sezonu. Neki od njih su Asmir Mehić, Eldin Musić i Damir Murselović. koji će uz povratnike u plavo-bijeli dres Adnana Šubića, Almira Redžića i Jasmina Jaranovića, svakako biti jedan od glavnih konkurenata za povratak u 1.ligu FBiH. Razgovori su obavljeni sa još nekoliko zvučnih imena, te je za očekivati da će do početka priprema igrački kadar biti kompletiran, a još uvijek je neizvjestan ostanak kapitena i najboljeg strijelca u prethodnoj sezoni Mirnesa Salihovića. Što se tiče odlazaka, ekipu su za sada napustili Tarik Šahović, Elbis Šabić, Armin Imamović, Mladen Stjepanović, Lazar Kalajanović i Hasmir Salihović.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 jun 2017, 14:37

Super pojačanja, a lista još nije zaključena - u narednim danima će se znati i ostala pojačanja. Trenutno imamo najjači napad u ligi, trenutni golman, odbrana i veza dobri za ove lige, s pojačanjima bi trebali imati odličnu ekipu, ali polako pred nama je..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

thewalkingdead
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 jun 2017, 22:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la thewalkingdead » 29 jun 2017, 15:25

Mirnes je od početka priprema u Slavenu
DON'T OPEN
DEAD INSIDE

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 jun 2017, 15:56

Pisali smo o tome ovdje kako se svašta piše po običnim stranicama, pa se te vijesti šire ko kuga po svim portalima, a niko ne provjerava. Pitaj i samog Mirnesa, još je tu kao što sam i prije rekao, a nadam se da će i ostati, veće su šanse.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 30 jun 2017, 15:10

Ovaj pomoćnik Džanić je bio u Gradini i Seoni tako da bi mogli imati koristi od ova 2 kluba, možda od klubova s naše Opštine isto, a i s Lokomotivom zbog dobrog odnosa - jer moramo imati nekog ako imamo konkurenta (Budućnost), a sigurno će biti ekipa koje će se klati ako ne daš pare. Zato ko god bude dolazio na Jošik, dočekati ga, fino pobijedit i ispratit u prvoj polusezoni, da bi u drugoj imali se čemu nadati. Baš nas je zapalo i to da će es igrati razigravanje tako da i ako budemo 1. u ovoj ligi, igrat ćemo s nekim prvakom od ostalih 2. liga.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 30 jun 2017, 16:14

Kada ce se znati raspored, kada počinje liga?

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 30 jun 2017, 17:50

Komisija za takmičenje je predložila da takmičenje počne 12.08. odnosno 13.08., a ovih dana bi savez to trebao potvrditi i složiti se s tim, a i odrediti datum žrijeba, i to bi moglo biti vrlo brzo.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 02 jul 2017, 18:29

Jel bila prozivka, kakvi su planovi za narednu sezonu?

thewalkingdead
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 jun 2017, 22:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la thewalkingdead » 02 jul 2017, 19:22

Iraola je napisao/la:Pisali smo o tome ovdje kako se svašta piše po običnim stranicama, pa se te vijesti šire ko kuga po svim portalima, a niko ne provjerava. Pitaj i samog Mirnesa, još je tu kao što sam i prije rekao, a nadam se da će i ostati, veće su šanse.
Vidio više puta, ne treba mi nikakva stranica.
DON'T OPEN
DEAD INSIDE

Avatar
UltrasSoda
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 jun 2017, 11:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la UltrasSoda » 02 jul 2017, 19:50

Današnjom prozivkom, održanom u službenim prostorijama na stadionu Jošik, zvanično su počele pripreme FK Radnički Lukavac.
Na prozivci se pojavilo 27 igrača, a prisutnima se obratio predsjednik UO Bajro Baćić. Ono što je jasno naznačeno kao prioritet u narednom periodu je svakako povratak u Prvu ligu FBiH, a predsjednik je iskoristio ovu priliku da sve prisutne igrače pozove na zajedništvo u borbi za ostvarenje zacrtanih ciljeva.
Prvotimcima se obratio i šef stručnog štaba Ibrahim Crnkić koji je u svom obraćanju ponovio cilj našeg kluba te igrače upoznao sa planom priprema za predstojeću sezonu. Osim rada na fizičkoj spremi, u planu je i odigravanje više kontrolnih utakmica.
Radnički će dio treninga obaviti na stadionu u Bokavićima.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.