FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 21 okt 2017, 15:55

3-0 67min Almis

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 21 okt 2017, 21:09

3-0 rutinski i lagano reklo bi se. Pokazali smo čvrstinu na sredini terena i čak u jednom periodu 1. poluvremena lopta je bila 10ak minuta konstantno na polovini gostiju, što ne sjećam se da li sam ikada negdje vidio. Gosti praktički bez prave šanse. Jedino moramo još popraviti realizaciju, jer smo i u ovoj utakmici propustili neke čiste prilike. Sve u svemu bolje izgleda nego na početku sezone i tek sada ostaje žal za nekim utakmicama s početka. Za Mramor bi svi trebali biti spremni i potrebna je velika podrška, a i koncentracija igrača i gore treba poginuti za bodove. :bih: :bih: :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Sportimo
Postovi: 78
Pridružen/a: 03 apr 2016, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Sportimo » 26 okt 2017, 20:49

Oooo Boze ko pravi ovo delegiranje sudija...pazi ovo!!!!prvi sudac na utakmici iz Kalesije,sudija koji nema zive veze da na poluvremenu treba strane zamjeniti...a pomocnici niti manje,niti vise iz Banovica i Srebrenika!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 okt 2017, 21:00

Banovićki klan poslao sudije u Mramor. Mujanović iz Kalesije i Golać iz Banovića su igrači Budućnosti, a ovaj iz Srebrenika, bar sam tako čuo, ne bi nam trebao stvarati probleme. Ali naši momci najbolje igraju kada i sudije imamo na suprotnoj strani i to smo više puta dokazali. Mislim da Mramor igra na duge lopte i da imaju većinu visokih igrača, tako sam ih vidio u 2. kolu, jedino ako neki nisu otišli, što se i dešava u ovoj ligi pa djeca zauzmu to mjesto, a i kod njih je bilo nekih povreda. Almis je u i više nego dobrim odnosima sa većinom njihovih igrača jer je igrao gore par sezona, pa i tu imamo neki +, ako ih iko zna onda je to on :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 26 okt 2017, 21:53

Iraola je napisao/la:Banovićki klan poslao sudije u Mramor. Mujanović iz Kalesije i Golać iz Banovića su igrači Budućnosti, a ovaj iz Srebrenika, bar sam tako čuo, ne bi nam trebao stvarati probleme. Ali naši momci najbolje igraju kada i sudije imamo na suprotnoj strani i to smo više puta dokazali. Mislim da Mramor igra na duge lopte i da imaju većinu visokih igrača, tako sam ih vidio u 2. kolu, jedino ako neki nisu otišli, što se i dešava u ovoj ligi pa djeca zauzmu to mjesto, a i kod njih je bilo nekih povreda. Almis je u i više nego dobrim odnosima sa većinom njihovih igrača jer je igrao gore par sezona, pa i tu imamo neki +, ako ih iko zna onda je to on :D
Buducnost toliko ima uticaja na delegiranje da je u Donjoj Mahali morala igrati od 30-te sekunde sa igracem manje, sto se i u ovoj ligi rijetko desava, ako se uopste desava.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 okt 2017, 22:11

Ne znam zbog čega je bio crveni pa ne mogu komentarisat, a nekad i kad sudija vaga na jednu stranu, kad bude očigledan crveni na toj strani mora dati, jer delegat ne bude upleten u to pa bi mu kasnije mogla biti skuplja pita nego tepsija, a isto su vas ganjali na kraju utakmice da udaraju, sumnjam da je bez razloga!? Napisao sam banovićki klan jer znam kako je ovaj Čikalo sudio Gradini u Banovićima, a Golać je iz Banovića i znam kako nam je smiješno sudio u Mionici. A i Salih Delić najveći lopov i hohštapler sa TK je sigurno upleten u to, jer zna se da ima komplekse od Radničkog stare 5 godina i ovo je jedva dočekao, tako da će biti veselo u Mramoru, ali bilo je veselo i u Priluku, Gabeli i na sl. mjestima, ali kad imaš želju za pobjedom i igrače koji će ostaviti srce na terenu, a znam da su naši takvi na čelu sa Cigom, onda možeš i protiv takvih da igraš. Svi u Mramor :bih: :bih: :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 26 okt 2017, 22:35

Nisam nikog cuo da se zalio na sudjenje na toj utakmici, a da nije iz Banovica, trener je napadnut na kraju utakmice, a tokom utakmice je takodje bio napadnut. Da je bilo nekih nepravilnih radnji zasto bi bas se trenera napalo, pogotovo trenera koji ni svojim igracima ne dobacuje a kamoli tudjim.
Crveni u 30 sekundi u ovoj ligi samo moze biti ocigledna kradja, nista vise.

Edin Golac je sin Huse Golaca, bivseg prvog covjeka Buducnosti, on vise nema nikakve veze s Buducnosti i malo je reci da je s ljudima u klubu na ratnoj nozi. Gugl mi kaze da je imao nekih nesporazuma i sa Salihom Delicem i to ni vise ni manje nego zbog Radnickog, mozda je to razlog sto on sudi?

Kada je delegiranje u pitanju, pogledaj ko sudi Gradini, isti onaj sudija koji je dao 8 kartona Svatovcu pred mec s Gradinom i to prije samo par kola.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 okt 2017, 22:55

ASD je napisao/la:Nisam nikog cuo da se zalio na sudjenje na toj utakmici, a da nije iz Banovica, trener je napadnut na kraju utakmice, a tokom utakmice je takodje bio napadnut. Da je bilo nekih nepravilnih radnji zasto bi bas se trenera napalo, pogotovo trenera koji ni svojim igracima ne dobacuje a kamoli tudjim.
Crveni u 30 sekundi u ovoj ligi samo moze biti ocigledna kradja, nista vise.

Edin Golac je sin Huse Golaca, bivseg prvog covjeka Buducnosti, on vise nema nikakve veze s Buducnosti i malo je reci da je s ljudima u klubu na ratnoj nozi. Gugl mi kaze da je imao nekih nesporazuma i sa Salihom Delicem i to ni vise ni manje nego zbog Radnickog, mozda je to razlog sto on sudi?

Kada je delegiranje u pitanju, pogledaj ko sudi Gradini, isti onaj sudija koji je dao 8 kartona Svatovcu pred mec s Gradinom i to prije samo par kola.
Pa napada se iz protivničke ekipe koga se stigne, čudno mi je bilo kad se kaže da je bez razloga, a što se tiče crvenog u 30. sekundi, ako je potez za crvenog i ako ima sve elemente nebitno koja je minuta.
Ja ne znam da su sudije ikad pomogle Radničkom svih ovih godina koliko pratim, tako da od toga ni u Mramoru nema ništa, samo može biti obrnuto i sve na to ukazuje, ja znam da je Salih imao sa Kečom nesporazuma zbog Radničkog i to su Salihova mutna posla, za tog čovjeka kao i za Čikala nikad nisam čuo ni riječi dobrog..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Wandelanoite » 26 okt 2017, 23:44

Evo jedna provjerena info da znate sta vas ocekuje u Mramoru. Mirnes Mujanovic je bio skinut sa A liste sudaca za ovu ligu i nije sudio nikako sve do utakmice Seona - Mramor na koju ga vraca Salih Delic predsjednik NS TK i predsjednik NK Mramor uz obavezu da donese tri boda Mramoru inace nece suditi vise ovu ligu, utakmica Seona - Mramor zavrsena je 0:1, Mujanovic je dobio par udaraca od jednog igraca Seone, a domacin je razocaran sudjenjem na toj utakmici. Mujanovic je inace prije utakmice imao ponudu bogatog vlasnika FK Seone da za lijepe pare odsvira za Seonu, ali zbog prijetnjih Saliha Delica i usluge koje mu doticni cini morao je napraviti dvicu. Ako zelite jos neke provjerene informacije za ovog sudca za situacije iz ove sezone slobodno se javite u pp :)
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 okt 2017, 13:28

Danas bi trebalo pametno ovo odigrati i ne uvlacit se ni u kakve igre Delica, Mujanovica i ekipe. Svakako nismo kvalitetni za ulazak, rezultat i nije bitan toliko. Da se prodje bez kakvih kazni, &ebat ih.... Ima dana za megdana ;)

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 okt 2017, 16:24

Eto 3-1

NKSvatovacPoljice
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 sep 2017, 11:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la NKSvatovacPoljice » 28 okt 2017, 18:51

sudjenje 50-50....nazalost, radnicki se rasuo ...

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 28 okt 2017, 19:43

Nije vise ni bitno

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 11 nov 2017, 18:55

Jel utakmica bila danas ili se igra sutra?

Cuo, sjajan rezultat! Zavrsismo polusezonu sa -1 :facepalm:

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 11 nov 2017, 23:35

Tipična naša igra sa gostovanja, pogotovo bez Jareta. Ali ionako se već zna da Budućnost hoće i mora ući što je i riječima potvrdio sudija na današnjoj utakmici uz ciničan osmijeh, pa nama praktički rezultati više ne igraju nikakvu ulogu u ovoj sezoni, ali bar da igraju za onakve navijače. Treba graditi dobre odnose sa klubovima da bi mi napravili u sljedećoj sezoni što je Budućnost napravila u ovoj.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 11 nov 2017, 23:37

Buducnost ce najvjerovatnije biti prva, ali to ne znaci da ce uci, jer ima play off gdje kompletan sport u Banovicima redovno zakaze.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 12 nov 2017, 18:23

Danas je izvršen žrijeb 1/16 finala Kupa NSTK, a igramo protiv ekipe Metalca iz Živinica u nedjelju 19.11. od 13:00h. Fantastična prilika dostojanstveno se oprostit od sezone i dobit u gostima jer su naši protivnici stanovnici zadnje lige (3. kantonalne), mada opet sve je moguće :lol:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 12 nov 2017, 19:53

Posto je prvenstvo postalo nebitno, mogli bi se pozabavit kupom. Neka se bore za nesto, jbg

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 12 nov 2017, 20:56

Tačno tako, jer ne možemo ni ući ni ispasti. Pošto vladaju neka nova pravila pa tako i Kup BiH će se igrati i krajem novembra i saznat će se prije Nove Godine polufinalisti što se nikada nije desilo, pa možda se igra i još jedna faza kantonalnih Kupova? Mada sumnjam da su donijeli tu odluku zbog vremenskih uslova. I drugo, u 90% zemalja, plasman u višu fazu Kupa donosi klubu određenu svotu novca, pa makar i simbolično, pa ne znam da li tako nešto ima i kod nas ili samo finalisti dobiju? Jesmo li mi išta dobili kada smo prije 2 godine igrali 1/4 finale?
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 13 nov 2017, 13:11

Na današnji dan prije 6 godina:

"Ekipa Radničkog je i danas srcem pobjedila veliku lakrdiju u Tinji. Plavi su rezultatom 0-2 savladali domaćina NK Mladost ( Tinja ) a uz Tinju su savladali i sudije ! Golove za Radnički su postigli Redzić i Djerzić, a čak su još još dva gola Radničkog poništena. Od 50e minute Radnički je igrao i sa igračem manje, crveni karton je dobio Bekrić, navodno radi prigovora, a ustvari nije bilo nikakvog razloga za drugim žutim, odnosno crvenim kartonom..
Ovom pobjedom Radnički je zadržao prvo mjesto na tabeli sa osvojeni 35 bodova."
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.