FK Radnički Lukavac

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 31 dec 2016, 14:01

OmarGabriel je napisao/la:
JorgeM je napisao/la:
Anamneko je napisao/la:Petak navece bio pa ovi danasnji igraci nisu mogli doci iz kafica i kladionica,njima je Radnicki nista jer svi sanjaju barsu i real a ni do tuzle ne mogu dobaciti.
Otkud momcima za kafića i kladionice, baš im je sve ono redovno bilo sad se razbacuju na pauzi... :facepalm:
Bas su kvalitet da sta naplate u Radnickom.to su sve nedokazani momci kojima radnicki treba da bude odskocna daska u zivotu i karijeri.ako misle u Radnickom zaradjivati neka okace kopacke o klin
Kako sramotan komentar!
To njih Radnicki necim zaduzio da igraju dzaba na onom krompiristu!? Momci se borili, ginuli i svaka im cast i za ono bodova sto su skupili.
Svakako su se bolje pokazali nego Elko,Sile i kompanija

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 31 dec 2016, 14:29

Ako im treba poziv da se druze sa onima koji za njih navijaju,odvajaju pare i vrijeme zbog njih,po kisi,vrucini,zimi onda ne treba ni da dolaze.To sto su igrali kada niko nije htio svi cijene ali da glume neke zvijezde i da im je bas svima ponizenje druzenje sa navijacima to ne razumijem.Veliki propust i uprave koja je trebala da ih obavijesti da im je to jedna od obaveza.
Samo Sioux 1989

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 31 dec 2016, 14:45

Koji navijaci,gdje su bili ti navijaci ovu polusezonu?!
Koliko sam ja vidio Siouxi su prestali pratiti Radnicki kad im je ljubimac Elko otisao u Bratstvo. Bila je neka grupica od 10ak momaka, al i oni su dolazili na utakmice samo da bi se sjetili svog dilera u 20 i nekoj minuti. Tako da pusti tu pateticnu pricu, koliko su Siouxi podrzavali momke tako im je i uzvraceno.
Pravi Sioxu su prestali postojat davno, ovo je sve neka sminka

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 31 dec 2016, 15:02

600 ludi nije sminka.Koliko igre toliko i navijaca.Ja samo kazem da su ovi umisljeni balavci morali ovo da ispostuju.Ako je mogao nacelnik opstine mogli su i oni.Vjerovatno su im njihovi dragi roditelji savjetovali da se ne druze sa losim momcima.
Samo Sioux 1989

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 31 dec 2016, 15:06

Vecina tih ljudi je dosla u ime starih vremena! Ovi danasnji to nezasluzuju. Da se ne lazemo Siouxi kao navijacka grupa ne postoje, to je samo pokret koji povremeno organizuje akcije raznog tipa.

agalo
Postovi: 325
Pridružen/a: 10 sep 2014, 15:00
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la agalo » 31 dec 2016, 19:29

islamska zajednica ima problema,megle,fila,diadora,grobari,firma itd da ti ne solim pamet.sta ti mislis da su sijuksi fudament,granitna ploca,pa i mi sustanemo,okliznemo se,padnemo.dom kulture napuni sda predizborni skup i ko jos???!!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 31 dec 2016, 19:36

Neka si ti spomenuo i ova gofna iz SDA. Jos ako budzet ne usvoje....svijetli dani za Radnicki

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 01 jan 2017, 13:57

Studeni druže,ako si ti prestao pratiti Radnički sa bilo koje tribine,na bilo koji način,pod bilo kojim uslovima radi rezultata,ne znači da su svi odustali od Radničkog..Radnički je ove polusezone imao na svakoj mogućoj utakmici podršku,ma o kojoj god je brojci riječ.. pa organizovanije i troduplo veće grupe imaju peh nekad,da ne odu na gostovanje npr..a sa Radničkim to ove polusezone nije bio slučaj.. možda tebi i izgleda to smiješno ali bolje je da se zadese i 3 čovjeka u mostaru nego 500 pozera na domaćoj..moje mišljenje.. a ovo za "da se sjete dilera" .. mislim da ti nije fer to pisati,svi mi znamo ko je bio momak i sve to .. ali tvoja rečenica je bila toliko niska da niže ne može..ta skupina što obilježi minut za svog rahmetli druga sa tribine je ona grupica koja je uvijek tu i bila,koji su se sa njim družili a ostatak tribine čisto ispoštuje..mada evo ja prvi nisam za da se to i dalje obilježava,3,4 utakmice skandirati uredu ali ovo je pretjerivanje..to je tačno.. ima mnogo većih legendi i istinskih navijača većih od rahmetli spomenutog,pa se opet za njih nikad nije skandiralo..

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 01 jan 2017, 17:13

Hejtera je uvijek bilo i bit ce.Ako djeca postuju druga sa tribine ja u tome ne vidim nista lose.Ja momka licno ne poznajem pa ne mogu nista reci ali ako ga ta djeca postuju sve OK.Nazvati nekoga dilerom ili kriminalcem treba u lice a ne ovako iza nadimka.
Samo Sioux 1989

Avatar
LukavacLive
Postovi: 74
Pridružen/a: 13 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LukavacLive » 01 jan 2017, 21:34

studeni je napisao/la:Koji navijaci,gdje su bili ti navijaci ovu polusezonu?!
Koliko sam ja vidio Siouxi su prestali pratiti Radnicki kad im je ljubimac Elko otisao u Bratstvo. Bila je neka grupica od 10ak momaka, al i oni su dolazili na utakmice samo da bi se sjetili svog dilera u 20 i nekoj minuti. Tako da pusti tu pateticnu pricu, koliko su Siouxi podrzavali momke tako im je i uzvraceno.
Pravi Sioxu su prestali postojat davno, ovo je sve neka sminka
Pa pravi navijači su bili na tribini i kod kuće i na strani, malo se bolje raspitaj da li su imali na svakoj utakmici podršku...Pusti se tastature dođi makar na domaće, ako ne možeš na gostujuće :wave: :wave:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 01 jan 2017, 22:09

Skupa mu ulaznica,tri marke.
Samo Sioux 1989

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 02 jan 2017, 00:14

Al se lijepo lazete

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 02 jan 2017, 00:31

Znači i studeni otpisan kao ozbiljan forumaš.. toliko onda prati Radnički kao što piše haha

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 02 jan 2017, 12:09

Imal kakvih pojacanja ljudi,nesto sve tiho,kad ce pripreme?
Samo Sioux 1989

JorgeM
Postovi: 15
Pridružen/a: 15 dec 2016, 22:30
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la JorgeM » 02 jan 2017, 17:43

Anamneko je napisao/la:Imal kakvih pojacanja ljudi,nesto sve tiho,kad ce pripreme?
Osim Miće koji je po svemu sudeći zvanično potpisao, spominje se kao najbliži potpisu Redžić.
Ja sam iz Tuzle, i ovdje se priče dolazak Tarana zajedno sa trenerom Milenkom u Radnički ali sve ostaje da se vidi.
Pojačanje je još jedno na pomolu a to je da Adnan Saletović i Mirsad Nukić napuštaju klub.
poz

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 02 jan 2017, 17:53

Jos i da oba stopera odu nebi ispali garantovano.
Samo Sioux 1989

JorgeM
Postovi: 15
Pridružen/a: 15 dec 2016, 22:30
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la JorgeM » 03 jan 2017, 14:23

Da ne mislite da su neke bombe, udjite na prvu ligu federacije i tamo procitajte, jer su sve 100% provjerene vijesti.
Pored Miće, danas je na razgovoru bio Jasmin Jaranović i ne kazem da je sve zavrseno ali 90% jest!
Jos nam treba jedan iskusan stoper i veznjak.
pozz

Brigada89
Postovi: 208
Pridružen/a: 25 avg 2015, 12:08
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Brigada89 » 03 jan 2017, 14:58

JorgeM je napisao/la:Da ne mislite da su neke bombe, udjite na prvu ligu federacije i tamo procitajte, jer su sve 100% provjerene vijesti.
Pored Miće, danas je na razgovoru bio Jasmin Jaranović i ne kazem da je sve zavrseno ali 90% jest!
Jos nam treba jedan iskusan stoper i veznjak.
pozz
Molim boga da nisi druga vrsta onog MinoRaiole na forumu što je jeo goFana :D
iz tvojih usta u božje uši :pray: :pray: :pray:

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 03 jan 2017, 19:49

Odose jaha i elko u slobodu izgleda.Cujem da su jare,pema i redza zavrseni.Nista zvanicno samo carsija prica.
Samo Sioux 1989

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 04 jan 2017, 17:04

Lupa carsija ali hajde samo neka se sta prica...

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.