FK Radnički Lukavac

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 29 maj 2017, 15:29

Samim tim sto su neki od igraca koje si naveo "domaci", to ne znaci da ce i ostat u Radnickom. Sad idemo u ligu gdje ce svi protiv nas da zapnu ko stoka. A sto se Kalesije i Poljica tice, ostali su i jedni i drugi jer su ispali Posavina, Hajduk i Dizdarusa.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la nebeskasila » 29 maj 2017, 16:04

Decki ja vas sljedecu godinu ocekujen nazad sretno vam pa se vidimo do godine :D

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 29 maj 2017, 16:07

Osim što su domaći gledao sam po kvaliteti njihovoj i ostalih timova. Oni iskreno nemaju kvalitet za 1. Ligu FBiH osim Mirnesa, ima tu nekoliko igrača koji bi se uklopili u neki dobar tim tipa Almis, Dani, neki veznjaci i slično, ali dakle uslov su dobri saigrači - dobar tim, ali sumnjam da će neki tim iz gornjeg dijela tabele ići u Radnički po igrače. S druge strane, respektujući sve ekipe u ovoj ligi, svi ovi igrači ne mogu naći bolji tim u ligi, jedino su Budućnost i Gradina rame uz rame s nama, a i gledajući s finansijske strane Radnički će takmičenjem "u Sjeveru" uštediti cca 50.000 KM, što se može usmjeriti na raznorazne stvari koje će privući igrače (a znate na šta mislim).
@Edo0909 Hvala na ispravci, već su poznati putnici u kantonalnu ligu, a tu Posavinu su izbrisali s tabele jer su mislim na polusezoni odustali od takmičenja, pa sam i zaboravio na njih.
@nebeskasila Hvala i puno sreće sljedeće sezone, da aBd dođu ti Arapi.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 jun 2017, 18:20

Teško da ćemo sutra igrati utakmicu sa Slogom jer im je teren po svim stranama pod vodom, a kiša i sad pada a i sutra će.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 jun 2017, 22:09

Sad čitam kako je Svatovac tražio donaciju od RK Vijenac za parking i dobili je, skupljaju sredstva za tribinu i još nekoliko "sitnijih" donacija. Firme oko Jošika finansiraju niželigaše sa Opštine Lukavac, dok je istoimeni stadion iz godine u godinu gori, a moglo bi se reći i za tim/klub koji igra tu. Da li je do ljudi koji ne žele pitati, da li je u pitanju politika i ono "tako mora" ili ima nešto treće ne znam, ali će nam trebati velika podrška od augusta. A što se tiče iduće sezone, čuo sam da će Radnički imati na raspolaganju nekih 75.000 KM (preko načelnika Delića) da se vrati u 1. Ligu FBiH, sad koliko tu ima istine ne znam.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 02 jun 2017, 22:56

Znači smanjuje se tranša od opštine? Očekivano jel, al neko nekad napisa da je obećano da će ostati!
Opet je to sve dovoljno samo za preživljavanje, nema od stabilizacije ništa

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 jun 2017, 23:21

Tačnije prema njihovim proračunima je dovoljno oko 75000, a preostalih oko 25000 bi pokušali "sačuvati", a ukoliko se vidi da je potrebno i to onda bi i to pustili tako da bi budžet od Opštine ostao isti, ali opet kažem, to nije sigurno, a opet nije ni daleko od istine.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 03 jun 2017, 00:06

Onda sam ja do sada bio u zabludi. Ne znam gdje sam cuo al rijec je bila da je do sada transa od opstine bila 190k godisnje. Ako je 100k onda nije ni cudo sto smo ispali, jbg!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 jun 2017, 00:20

Možda sam ja dezinformisan, jer osoba od koje sam to čuo nije bliska klubu ni navijačima toliko da bi čula tu informaciju, a dok niko to do sad nije potvrdio još više sumnjam u to :D. Tih 190k kada bi bilo, itekako bi bilo dovoljno za povratak.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK RadniKo volički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 03 jun 2017, 20:43

Ko voli Radnicki danas je bio u S.H.
Samo Sioux 1989

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 03 jun 2017, 22:49

Nisam vidio dezurne lafinase sa ovog foruma.Mozda ste racunali budzet za sledecu sezonu.
Samo Sioux 1989

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 jun 2017, 23:00

Odmah odvojiti određeni dio para od tog budžeta i potpisati sa Mirnesom novi ugovor, platiti ga više nego što bi dobio u Slavenu!
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

whiteknight
Postovi: 161
Pridružen/a: 28 feb 2017, 20:52
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la whiteknight » 03 jun 2017, 23:33

Moze li se ispasti iz te lige?
Otac ulica mater Torcida...

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la sodaacm » 05 jun 2017, 23:43

Vidim nekoliko dezinformacija oko budzeta Radnickog. Prvo Budzet Radnickog za 2016 godinu je bio 194 K , koji je veci dijelom potrosen u proljece iste godine kada nam je navijac Sarajeva vodio klub. (do marta ja mislim). Drugo budzeti se donose na pocetku svake godine samo kod nas je ove godine bio slucaj da je izglasan tek pocetkom aprila tekuce godine. Za funkcionisanje kluba u drugoj ligi sjever ni ne treba veci budzet od 90 K ako cemo realno. Ne znam koliko ste upuceni u lik i djelo naseg novog nacelnika a koliko se da vidjeti on samo trazi projekte da mu doneses , kod njega je sve crno na bijelo, sto je po mom misljenju jedino ispravno. Jel sad opet treba da dodje neko u upravu i da mu das kesh da on istim upravlja ne transparetno i neodgovorno.( ne zelim da kazem da je neko krao u prijasnjim upravama). Cinjenica je da danasnji nacelnik ne voli fudbal kao Dzevad ali opet mislim da sa pravim ljudima u upravi on ce dati sve sto se trazi od opcine ali takodjer moramo znati da je vijece to tijelo koje odlucuje o svemu pa tako i o budzetu Radnickog. I da skratim, budzet za ovu 2017 godinu iznosi 174 600 KM dakle umanjen je za 20 K jedino ako nije u zadnjih par dana promjenjen budzet , sto opet mora vijece izglasati a to bi se culo preko lokalnih portala.Do svih informacija mozete stici uz samo par klikova.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 06 jun 2017, 16:17

Što se tiče igrača na koje bi naš klub trebao obratiti pažnju za vrijeme "prelaznog roka", mogu se izdvojiti:
Anel Mujkić - napadač igra za Mladost Malešiće i najbolji je strijelac lige
Nadil Buljubašić - vezni igrač, ima 24 godine, bio je u Bratstvu odakle je prije 2 godine stigao u Malešiće, a prije toga je igrao u Hr. i CG.
Raif Smajić - golman, 31 godina, Bosna Mionica, iskusan i branio je 40ak utakmica u PL.
Dražen Lukić - vezni, 29 godina, Bosna Mionica, iskusan, uglavnom igrao u Bratstvu i okolo.
Mirza Bekrić - naravno svima poznato lice, ne treba trošiti riječi, uz pravu pripremu bi bio stijena na lijevoj strani.
Adel Demirović - desni vezni, 28 godina, Prokosovići, bio je standardan u Budućnosti, ali ih je napustio sad na polusezoni.
Damir Zukić - golman, 32 godine, Lokomotiva Miričina, iskusan je i branio je u Gradini i Bratstvu, ima PL i 1. LF iskustvo.
Damir Murselović - desni vezni, 26 godina, Lokomotiva Miričina, igrao u Slobodi u PL prije nego što će ispasti, i u Bratstvu..
Belmin Muminović - poznat od prošle polusezone, talentovan je ali mu je falilo iskustva kojeg tada nije imao.
Josip Maskaljević - stoper, 25 godina, Dinamo Donja Mahala, poznat iz Orašja jako dobar igrač.
Edin Kitić iz Priluka samo zbog onog gola protiv Slobode :lol: .
Vedad Gluhić - talentovan golman iz Gradina ima samo 20 godina.
Harun Benca - stoper, 23 godine, Gradina, dobro poznato lice iz istoimenog kluba te iz prošle sezone u epizodi s Novim Travnikom.
Sanel Šehrić - desno krilo/napadač, 26 godina, Gradina, poznat iz PL.
Edis Zulić - poznato lice u nepoznatoj formi, ali sigurno da ima materijala.
Ibrahim Imamović, Haris Mujkić, Sejdalija Bektić, Admir Ćehajić, Tarik Derdemez i Elo Junuzović svi iz Poljica i naši bivši igrači i svi mogu pridonijeti i Semir Salamović desni vezni poznato lice na TK :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Roditelj2121
Postovi: 6
Pridružen/a: 16 apr 2017, 23:49
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Roditelj2121 » 07 jun 2017, 08:45

Iraola je napisao/la:Što se tiče igrača na koje bi naš klub trebao obratiti pažnju za vrijeme "prelaznog roka", mogu se izdvojiti:
Anel Mujkić - napadač igra za Mladost Malešiće i najbolji je strijelac lige
Nadil Buljubašić - vezni igrač, ima 24 godine, bio je u Bratstvu odakle je prije 2 godine stigao u Malešiće, a prije toga je igrao u Hr. i CG.
Raif Smajić - golman, 31 godina, Bosna Mionica, iskusan i branio je 40ak utakmica u PL.
Dražen Lukić - vezni, 29 godina, Bosna Mionica, iskusan, uglavnom igrao u Bratstvu i okolo.
Mirza Bekrić - naravno svima poznato lice, ne treba trošiti riječi, uz pravu pripremu bi bio stijena na lijevoj strani.
Adel Demirović - desni vezni, 28 godina, Prokosovići, bio je standardan u Budućnosti, ali ih je napustio sad na polusezoni.
Damir Zukić - golman, 32 godine, Lokomotiva Miričina, iskusan je i branio je u Gradini i Bratstvu, ima PL i 1. LF iskustvo.
Damir Murselović - desni vezni, 26 godina, Lokomotiva Miričina, igrao u Slobodi u PL prije nego što će ispasti, i u Bratstvu..
Belmin Muminović - poznat od prošle polusezone, talentovan je ali mu je falilo iskustva kojeg tada nije imao.
Josip Maskaljević - stoper, 25 godina, Dinamo Donja Mahala, poznat iz Orašja jako dobar igrač.
Edin Kitić iz Priluka samo zbog onog gola protiv Slobode :lol: .
Vedad Gluhić - talentovan golman iz Gradina ima samo 20 godina.
Harun Benca - stoper, 23 godine, Gradina, dobro poznato lice iz istoimenog kluba te iz prošle sezone u epizodi s Novim Travnikom.
Sanel Šehrić - desno krilo/napadač, 26 godina, Gradina, poznat iz PL.
Edis Zulić - poznato lice u nepoznatoj formi, ali sigurno da ima materijala.
Ibrahim Imamović, Haris Mujkić, Sejdalija Bektić, Admir Ćehajić, Tarik Derdemez i Elo Junuzović svi iz Poljica i naši bivši igrači i svi mogu pridonijeti i Semir Salamović desni vezni poznato lice na TK :D
Zar ne vidis da si sam ostao na forumu Radnickog i da nisi zanimljiv. Vjerovatno si jedan od miseva iz uprave pa neumorno prosipas lafinu i pokusavas privuci paznju na klub koji je dozivio kolaps sa takvim kao sto si ti.Idi odavde i ne diraj u ranu koja boli prave navijace Radnickog ne budi dosadan sa svojim visokoumnim idejama i hvalenjem igraca Mionice.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 07 jun 2017, 09:00

Hajmo onda ugasit klub jer je ispao! Mislim da se nema sta takmicit, gdje ces kvarit blistavu proslost kluba. Inace smo se ubili od igranja u elitnom rangu, naosvajali se trofeja pa je sad tragedija :roll:

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 08 jun 2017, 14:33

Ibrahim Crnkić novi trener, čudo nije Džindo :lol:. Valjda nam bude od koristi.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 08 jun 2017, 14:47

Jel ono on bi trener prije 3-4 godine, neslavno zavrsi? A Mikica pomocnik bio

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 08 jun 2017, 15:02

Aha, 2013., bio 3 utakmica trener...
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.