FK Radnički Lukavac

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 09 feb 2017, 14:38

odlazili su i bolji igrači od mujkića pa nije bio smak svijeta.
a volio bi da mi neko objasni pojam OTJERAN mujkić. ko ga je otjerao.
kaže milenko pere pare u radničkom. evo i to me zanima , na koji način može oprati pare u radničkom i koliku cifru. ako je to tačno???????
ovo ozbiljno pitam jer ne vidim tu mogućnost za pranje , nema nikakvih kapitalnih projekata i investicija.

ja sam pratio kako radi s ekipom , do juče , kad su otišli u modrac na trening. i mogu reći da dobro sprema ekipu , a meni je to najvažnije.
i ponavljam. a pokazaće to utakmice .IMAĆEMO SPREMNIJU EKIPU , bržu jaču i uigraniju. i uz malo sreće vjerujem da mogu izborit opstanak.

a nije sramota ni ispast. trebali smo ispast lani kao legija stranaca i puni para .a ispadali smo ,,nekad,, dok smo imali karića , i ostale igračine ,da ih ne nabrajam , naljutiće se neko. pa nije bila katastrofa.kunemo se u neke naše lukavačke igrače a niko se ne htjede vratit i pomoć . i de ih prestanite ih spominjat.a hajmo podržat MIRNESA , KUDUZA , ALMISA i ostale .

i kad ćemo jednom prestat pisat crnjake o ekipi i o klubu. hajde da jednom počnemo pozitivno pisat, eto bile promjene , nova skupština . nova uprava . novi načelnik. novi trener. pa de da vidimo šta će napravit .

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 09 feb 2017, 16:35

Ma ljudi nije sve tako crno.Igraci dolaze i odlaze i tako je svako ljeto i svaku zimu.Svako trazi sebe i misli da je nesto postigao ako igra u zvijezdi,buducnosti ili u gracanici.Mislim na domace zvijezde.Sve su to u 20 % iste plate.Ne razumijem zasto je nekome vaznije biti rezerva ili na tribinama u gracanici a ne igrati na josiku.Redza,halilagic,mico.Samo elko igra.O jaretu i pemi ne treba ni trositi rijeci.Mujagic je direktan krivac za makar 3 poraza i daleko mu kuca bila.Dzaba je borba i galama a ucinak ispod nule.Iskreno mislim da uprava i skupstina rade potpuno amaterski i bez ikakvog plana ali bolje je i to nego oni sto su imali svoje licne planove i sto su ih ostvarili i doveli nas u situaciju u kakvoj jesmo.Naravno da niko vise ne spominje ni dzambu ni onog prevoznika,zlaju,sidu itd itd.Ko je jamio jamio.Tako je to nazalost.Nema odgovornosti.Kad prodjete kriticari pored pomocnog na josiku vidjeti ce te da djeca treniraju u plicem bazenu punom blata.Zato kriticari tite vam zacepite.Trener radi koliko moze u ovim uslovima.Vi bi covjeka smjenjivali i prije prvenstva.Samo u lukavcu.Valjda vam samo dzindo godi. :nene: :nedam: :nene:
Samo Sioux 1989

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 09 feb 2017, 18:07

Samo da vam kazem jos, da Sadikovic u Gracanici trazi spica, iz razloga jer je doslo do svadje s Poturalicem i on je u potrazi za novim klubom. Ponudio se Radnickom jer hoce da ostane u 1.federalnoj ali da mu nije daleko.
A, iz uprave Radnickog su mu rekli da dodje na 'probu'..
SMIJESNO!

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la GEC » 09 feb 2017, 19:02

Edo0909 je napisao/la:Samo da vam kazem jos, da Sadikovic u Gracanici trazi spica, iz razloga jer je doslo do svadje s Poturalicem i on je u potrazi za novim klubom. Ponudio se Radnickom jer hoce da ostane u 1.federalnoj ali da mu nije daleko.
A, iz uprave Radnickog su mu rekli da dodje na 'probu'..
SMIJESNO!
Jesu li ti roditelji govorili da nevalja lagat ;)

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 09 feb 2017, 20:01

:) stigao i neki udovicic,nadam se da je stoper.
Samo Sioux 1989

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 09 feb 2017, 20:18

Anamneko je napisao/la::) stigao i neki udovicic,nadam se da je stoper.
Nadam se da je neki zadnji vezni koji uz hasmira moze nositi igru, ne mozemo se samo na hasmira osloniti. Mada opet kazem da dovedemo modrica s ovim trenerom nema sanse da izadje na dobro, nije nam se moglo nista gore od njega desiti...

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 09 feb 2017, 20:35

Udovičić je desni bek, a može igrati i lijevog.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la GEC » 09 feb 2017, 20:54

Iraola je napisao/la:Udovičić je desni bek, a može igrati i lijevog.
Iraola je napisao/la:Udovičić je desni bek, a može igrati i lijevog.
Udovćić bio u Bratstvu polusezonu,solidan bek.

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 10 feb 2017, 10:15

Bem ti pa igra li iko yebenog stopera osim budinog i dautovica........
Samo Sioux 1989

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 10 feb 2017, 20:17

Na stranici Prva liga Federacije BiH piše:"Milenko Bošnjaković je bio voljan dati svoj novac za plate igrača jer su odbili trenirati ,a na kraju je ipak Općina uplatila potreban novac za plate "
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 10 feb 2017, 20:29

I onda se ocekuje nesto da krene na bolje. Ma daj

Edo0909
Postovi: 16
Pridružen/a: 11 jan 2017, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Edo0909 » 10 feb 2017, 21:07

Iraola je napisao/la:Na stranici Prva liga Federacije BiH piše:"Milenko Bošnjaković je bio voljan dati svoj novac za plate igrača jer su odbili trenirati ,a na kraju je ipak Općina uplatila potreban novac za plate "
Momci su dobili 300KM a duzno su im 3 plate. Milenko nije takav kao sto se predstavlja, vrijeme ce pokazati ko je u pravu 9

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 11 feb 2017, 22:13

Jesmoli sa prvim sastavom igrali protiv Travnika ili je bila nesto kombinovano...

hajmoradnicki
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 feb 2017, 22:39
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hajmoradnicki » 12 feb 2017, 19:48

jeste...sve najbolje sto trenutno imamo... kuknjava

hajmoradnicki
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 feb 2017, 22:39
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hajmoradnicki » 12 feb 2017, 19:53

i ovo danas protiv Miricine jako lose...jedva 1 0...kada za 90 minuta oba krila i citav vezni red ne omoguci spicu ni jednu sansu sta ocekivati...i danas su neki igraci otisli a cekamo opet neko pojacanje...bit ce bolje...

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 12 feb 2017, 21:12

Kako te mama nije naucila da ne lazes.Cuj hajmoradnicki a sve crnjak.Ako fali budin i rikin to je veliki plus a ne minus.Danas je bio kombinovani sastav i prvo i drugo poluvrijeme.Pa valjda pripreme sluze da se isprobaju sve kombinacije.Ja sam danas vidio oko 5 novih dobrih igraca.Udovicic je extra bek,moze 4 mujkica staviti na ledja i odigrati puno bolje od njega.Sabic odlican,momak iz janje dobar,uz ove nase sto su ostali moze se napraviti dobra ekipa.Jos samo da kazem da lokomotiva ima ekipu koja sigurno nebi ispala iz ove lige.
Samo Sioux 1989

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 12 feb 2017, 23:50

Cuj iz ove nebi ispali a 12-ti u drugoj federalnoj...

hajmoradnicki
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 feb 2017, 22:39
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hajmoradnicki » 13 feb 2017, 07:10

Cuj.....lazes. Jesam novi na forumu al jedno je sigurno. Nikada ne lazem i po tome sam poznat. Jer nemam potrebu. Al napisati nesto realno je skroz drugacije. Igrali smo protiv ekipe koja je u donjem dijelu tablice druge lige. Da smo igrali protiv Zelje vjerovatno bi komentar bio bolji. U vrijeme kad ti nisi bio ni rodjen na utakmice je dolazio jedan lik koji je setajuci citavu utakmicu govorio hajmo Radnicki glavom pa sam zato izabrao to ime. I ja sam nekada trenirao u Radnickom ali to je bilo na starom stadionu kod Fabrike Sode. A vjerni navijac sam vec vise decenija i u prijeratno vrijeme smo isli na gostovanja. Pozz

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 13 feb 2017, 07:21

Koji su na tabeli ne znam ali znam da imaju odlicnu ekipu.To sam juce vidio.Promijenili su ekipu totalno.
Samo Sioux 1989

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 14 feb 2017, 18:38

:D :) Eto imamo i PR sluzbu.
Samo Sioux 1989

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.