NK Borac Tetovo - Zenica

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la krivajaš » 21 sep 2011, 14:08

Robijas007 je napisao/la:Eh valja nama Krivaji na megdan u subotu,bice tesko,sigurno su najjaci u ovoj Ligi,imaju ambicijie da se vrate u visi rang dogodine,eh sad sta ocekivati u tom duelu...ma samo hrabro i beskompromisno pa sta Bog da...Zavidovici-stizemo
Bujrum i neka Vam je sa srećom, a to da je Krivaja najjača, mislim da baš i nije, uostalom uvjerit ćete se, mada uz dužno poštovanje, pobjeda Krivaje ipak ne bi trebala doći u pitanje! pozdrav
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
bilinopolje
Postovi: 135
Pridružen/a: 25 mar 2011, 20:07
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la bilinopolje » 28 sep 2011, 20:03

Fadil (Hamze) Talić, igrač sa najviše nastupa u historiji Nogometnog kluba Čelik, preminuo je jučer u 66.godini. Jedna je od najsjajnijih Čelikovih legendi i dugogodišnji kapiten kluba, za seniorski tim crveno-crnih nastupao je od 1965. do 1977. godine i u tom periodu nije propustio niti jednu utakmicu. Bio je član zlatne generacije Čelika koja je 1971. i 1972. osvajala Srednjoevropski kup.

Dženaza namaz Fadilu Taliću klanjaće se u četvrtak u haremu Sultan Ahmedove-Čaršijske džamije u Zenici u 16 sati poslije ikindije namaza, a ukop obaviti na mjesnom mezarju u Tetovu. Komemoracija će se obaviti u četvrtak u 9,30 sati u velikoj sali Općine Zenica.
razocara me likce po ko zna koji put .....al

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 28 sep 2011, 20:12

Tale,hvala ti na svemu!

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 30 sep 2011, 20:46

u nedjelju 02.10.2011. u 11:00 sati,Borac Tetovo-Napredak Šije,nadamo se prvoj pobjedi u ovoj sezoni,na svome kontu imamo samo jedan bod i nadamo se da cemo vec u nedjelju imati 4 :D
p.s. @Flash...tajni agent ce zabiljeziti nastup :mrgreen: :mrgreen:
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Emir ZENICA
Postovi: 5372
Pridružen/a: 27 jul 2011, 19:26
Lokacija: paz' lijevo, eno ga desno
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Emir ZENICA » 02 okt 2011, 21:35

NOGOMETNA UTAKMICA N.K.BORAC TETOVO-NAPREDAK PREKINUTA JE U 2.POLUVREMENU NAKON FIZCKOG NAPADA IGRACA BORCA NA SUDIJU I ULAZAK NAVIJACA BORCA NA TEREN....TO DJAVOLI NAJJACI STE

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Volim te Celik ! ! !

"Njega vole samo njegovi navijaci. Ostalima nije ni simpatican, naprotiv mrze ga i to najvise zahvaljujuci bas onima koji ga vole!"

Avatar
bilinopolje
Postovi: 135
Pridružen/a: 25 mar 2011, 20:07
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la bilinopolje » 04 okt 2011, 17:37

nemogu nam nista ili pobjeda ili prekid
razocara me likce po ko zna koji put .....al

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 08 okt 2011, 19:25

Jel to Borac pobijedio u gostima?

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 08 okt 2011, 20:48

Evo saznah da jest i to rezultatom 5:4.Cestitke igracima Borca!

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 08 okt 2011, 20:51

denipet je napisao/la:Jel to Borac pobijedio u gostima?
Gradina-Borac 4:5 odlicna utakmica,nogometasi Borca odigrali zasigurno najbolju utakmicu u prvenstvu,i potpuno zasluzeno savladali Gradinu na stadionu u Makljenovcu...poveli su gosti golom Džinića u ranoj fazi igre,nedugo zatim isti igrac promasuje kolosalnu priliku,1 na 1 sa domacim golmanom ali salje loptu preko gola,potom su domaci preokrenuli na 2:1(ne znam imena domacim igracima) da bi gosti izjednacili u 45.minutu preko Šišić S. tim rezultatom se odlazi na odmor...gosti su ponovo poveli ovaj put sa 2:3,stijelac je bio Selimovic,domaci ponovo se vracaju u mec i ponovo izjednacuju na 3:3,potom najbolji potez utakmice...Šišić A. laznjakom izbacuje tri domaca igraca,i rutinski pogadja za 3:4 maestaralan pogodak zaista...onda slijedi dominacija domacih i u 85.minuta sudija pokazuje neopravdano na penal iz kojeg domaci ponovo dolaze do izjednacenja 4:4,u 88.minuti gosti su ipak smogli snage da ponovo povedu na ovoj utakmici Šišić A.svojim drugim golom postavlja konacnih 4:5...jos treba napomenuti da je igrac gostiju Skomorac danas ubiljezio odlicne tri asistencije...
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 08 okt 2011, 22:38

svaka čast za rezultat. sljedeće kolo gradski derbi Borac - Zenica...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 16 okt 2011, 13:04

Fk Borac - Ofk Zenica 2-1

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 21 okt 2011, 13:43

Borac narednu utakmicu igra sa Šeherom.Ocekuje se treca uzastopna pobjeda!!!

harson
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 dec 2011, 18:57
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la harson » 09 dec 2011, 12:43

kako ide borcu u ligi

harson
Postovi: 57
Pridružen/a: 05 dec 2011, 18:57
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la harson » 24 dec 2011, 20:49

jel se ugasio klub

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6029
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 24 dec 2011, 22:37

nije se ugasio klub. prije nekoliko dana sam pričao sa čovjekom koji je "u i oko" kluba...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 03 mar 2012, 15:05

nogometaši Borca juče su zvanično počeli s pripremama za nastavak sezone u Ligi Ze-Do kantona,u pogonu je preko 30 igrača,od kojih će stručni štab na čelu sa Branom Vidovićem i Nerminom Dedićem odabrati 22-24 igrača koji će činiti tim u narednoj polusezoni,u početku će se raditi na fizičkoj spremi igrača,dok će se kasnije raditi na taktici i uigravanju...u prve tri utakmice prvenstva Borac će igrati pred svojom publikom u Tetovu,prva je gradski derbi protiv Rudara,zatim slijede dueli protiv Proletera i Vareša
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Robijas007
Postovi: 377
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 26 mar 2012, 17:05

NK Borac Tetovo je dobio oficijelnu facebook stranicu,posjetite http://www.facebook.com/nkborac.tetovo" onclick="window.open(this.href);return false;
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
zlajson
Postovi: 45
Pridružen/a: 07 jul 2009, 12:25
Kontakt:

Re: NK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la zlajson » 09 feb 2013, 20:18

Ima li ko sliku grba kluba da mi posalje ili da postavi ovde. Hitno mi treba!

Avatar
tigar
Postovi: 68
Pridružen/a: 04 avg 2009, 12:37
Kontakt:

Re: NK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la tigar » 13 feb 2013, 09:17

zlajson je napisao/la:Ima li ko sliku grba kluba da mi posalje ili da postavi ovde. Hitno mi treba!
Nemam sliku al ako pomaze docarati cu ti. U dnu grba dva proklijala kancerogena krompira, a izmedju njih nedovoljno razvijena glavica kupusa. U samom vrhu, kao simbol zahvalnosti nacelniku za visoku stopu zaposlenosti Tetovljana, izvio se div dimnjak valjaonice Mitala. A u sredini sivo-zlatne pahulje obasipaju vec pomenuti kupus i krompir. I u samom kutu grba, kao u pozadini, Lono slika obiteljsko stablo. :)
I za štandom i kod kuće, Gale pije, Gale loče, Gale majstoreeee, Gale majstoreee...

Avatar
zlajson
Postovi: 45
Pridružen/a: 07 jul 2009, 12:25
Kontakt:

Re: NK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la zlajson » 14 feb 2013, 09:07

tigar je napisao/la:
zlajson je napisao/la:Ima li ko sliku grba kluba da mi posalje ili da postavi ovde. Hitno mi treba!
Nemam sliku al ako pomaze docarati cu ti. U dnu grba dva proklijala kancerogena krompira, a izmedju njih nedovoljno razvijena glavica kupusa. U samom vrhu, kao simbol zahvalnosti nacelniku za visoku stopu zaposlenosti Tetovljana, izvio se div dimnjak valjaonice Mitala. A u sredini sivo-zlatne pahulje obasipaju vec pomenuti kupus i krompir. I u samom kutu grba, kao u pozadini, Lono slika obiteljsko stablo. :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jel kupus kiseli ili slatki?????

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.