NK Borac Tetovo - Zenica

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 29 avg 2011, 23:22

evo jedan od igraca da malo prokomentarise....vodili smo 60 minuta,kod 0:1 smo propustili kolosalnu priliku,mislim da smo tu zabili,otisli bi kuci s bodovima....no treba imati u vidu da je ovo jako neiskusna ekipa,vecini onih momaka je juce bila prva zvanicna utakmica na velikom terenu,racunajuci seniorsku konkurenciju,a osim toga tek smo mjesec zajedno,dakle dok se uigramo mnogima cemo pomrsit racune....u drugom poluvremenu smo sami sebe pobijedili,malo je sudija navlacio(svaka lopta prema naprijed u 2.poluvremenu-mahan je ofsajd),malo neiskustvo i fizicki pad...no kao sto rekoh mlada je to ekipa...kad se uigramo bice opasni u svakom mecu....
Zadnja izmjena: Robijas007, dana/u 29 avg 2011, 23:29, ukupno mijenjano 1 put.
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 29 avg 2011, 23:28

hvala nasim navijacima koji su nas bodrili i nosili tokom utakmice...na poluvremenu dok smo isli prema svlacionici onaj aplauz je rekao sve,svaku utakmicu bicemo sve bolji...to je obecanje
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 29 avg 2011, 23:50

pa rekao sam da su sudije malo pogurale Rudar, al' svi offside-i su bili 100%. nekako je ta linija offside-a bila tačno ispred mjesta gdje sam sjedio. nek' mi @flash ne da, da lažem. :mrgreen:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 30 avg 2011, 00:03

njihov treci gol je cisti off-side...ali sta je bilo,bilo je...idemo dalje,u nedjelju nam stize Proleter,utakmica je zakazana za 11:00 h...svi koji su mogucnosti neka dodju u nedjelju u Tetovo,da pogledaju prvu pobjedu Borca aBd...p.s. Pasha nosio sam 4,kakav sam bio prema tvom misljenju?
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 30 avg 2011, 00:11

pa rekao sam, vi iz odbrane uz 8-icu ste najbolji dio tima bili. imate smisla. nema puno mudrovanja. čisti što dalje od gola. a i kao što rekoh jbg. vidi se da još niste kondiciono spremni. malo vas je i samo vođstvo ponjelo. možda ste već u glavama počeli misliti o bod(ovima). i teren Kamberovića polja je bar za petinu veči nego onaj u Tetovu. ma ima svega tu, al' biće to ja se nadam dobro sve. koliko sam čuo ima još par momaka koji jučer nisu igrali, jer im registracije nisu gotove. nisam iz Tetova i niko mi nije iz Tetova, al' ipak sam na neki način vezan za Tetovo i radujem se svakom vašem uspjehu. ;)
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
bilinopolje
Postovi: 135
Pridružen/a: 25 mar 2011, 20:07
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la bilinopolje » 30 avg 2011, 21:02

ma bit ce bolje opasno smo im bili parilali prvi 60 minuta dok nas nije malo umor stigo i jos uz to ne iskustvo skoro pola igraca al imamo dobru ekipu nismo se obrukali pokazalismo
da mozemo i moramo jos raditi na taktici snagi izd sve u svemmu u nedelju ce stici prva trica nakon dugo vremena ligaska tekma na domacem terenu
razocara me likce po ko zna koji put .....al

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 30 avg 2011, 21:32

Proleter je dobio Vareš u Varešu 3:2, pa kontajte da nisu baš bezazlen protivnik.

al' ako Bog da vidjet ćemo u nedjelju vašu prvu pobjedu. :D
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 31 avg 2011, 12:00

Pasha je napisao/la:Proleter je dobio Vareš u Varešu 3:2, pa kontajte da nisu baš bezazlen protivnik.

al' ako Bog da vidjet ćemo u nedjelju vašu prvu pobjedu. :D
ma neka su dobili Vares,to ne znaci da ce i nas :D ...kad @bilinopolje i ja stanemo u odbranu nema prolaza, @Pasha jeli znas mozda ostale rezultate Lige Ze-Do,ako znas javi nam ;) ;)
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 31 avg 2011, 13:01

Pasha je napisao/la:Proleter je dobio Vareš u Varešu 3:2, pa kontajte da nisu baš bezazlen protivnik.

al' ako Bog da vidjet ćemo u nedjelju vašu prvu pobjedu. :D
Pasha,mala ispravka nije ih Proleter dobio,nego Pobjeda...tacnije nisu ih dobili nego je utakmica prekinuta kod rezultata 1:2 zbog nekog pljuvanja sudije,moguce da ce bit sluzbenim 0:3 rezultatom registrovana...Proleter je izgubio od Vis-a 1:0 ;)
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 31 avg 2011, 13:56

Ajmo Borac,srce na teren u nedjelju do prve pobjede...Podrska sa tribine nece izostat!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 31 avg 2011, 15:20

Robijas007 je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Proleter je dobio Vareš u Varešu 3:2, pa kontajte da nisu baš bezazlen protivnik.

al' ako Bog da vidjet ćemo u nedjelju vašu prvu pobjedu. :D
Pasha,mala ispravka nije ih Proleter dobio,nego Pobjeda...tacnije nisu ih dobili nego je utakmica prekinuta kod rezultata 1:2 zbog nekog pljuvanja sudije,moguce da ce bit sluzbenim 0:3 rezultatom registrovana...Proleter je izgubio od Vis-a 1:0 ;)
:oops: :oops: :oops:
upravu si ;)

ma Bajram bio pa se puno kolača pojelo :mrgreen: od toga mi se povisio šečer i sve mi se pomješalo. :mrgreen:
Nemila je dobila Novi Šeher na strani 3:2.

P.S. baš sam i ja danas kontao da otvorim temu o Ligi ZDK kad se vratim sa posla, al' ti me preteće. :D
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 31 avg 2011, 19:03

Postoji velika vjerovatnoca da ne odigrate ovu nedjeljnu utakmicu zbog nesposobnosti ljudi da zavrse ogradu oko stadiona!

Avatar
bilinopolje
Postovi: 135
Pridružen/a: 25 mar 2011, 20:07
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la bilinopolje » 31 avg 2011, 22:09

denipet je napisao/la:Postoji velika vjerovatnoca da ne odigrate ovu nedjeljnu utakmicu zbog nesposobnosti ljudi da zavrse ogradu oko stadiona!
ma tekma se igra definitivno ako se nestigne povezace ogradu zicom i to je to al vjeruj sutra idu radovi a mi u nedelju srce na teren i ocekujemo prvu pobjedu
razocara me likce po ko zna koji put .....al

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 01 sep 2011, 00:59

bilinopolje je napisao/la:
denipet je napisao/la:Postoji velika vjerovatnoca da ne odigrate ovu nedjeljnu utakmicu zbog nesposobnosti ljudi da zavrse ogradu oko stadiona!
ma tekma se igra definitivno ako se nestigne povezace ogradu zicom i to je to al vjeruj sutra idu radovi a mi u nedelju srce na teren i ocekujemo prvu pobjedu
@bilinopolje...srce na teren nego sta,kao i u prvom kolu protiv Rudara...ako ponovimo igru iz prvog poluvremena s Rudarom,onda ovi nemaju sta trazit kod nas..uz veliku podrsku nasih navijaca,kojih se ocekuje oko 500 idemo do prvih bodova u ovoj sezoni...
@denipet ne vjerujem da ce biti problema oko stadiona,radovi su u toku,nema se jos puno toga uradit...u nedjelju se igra utakmica,u 11:00 sati
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 01 sep 2011, 09:43

Ja imam info.da ce se pokusati zamjeniti domacinstvo.Vjeruj da je mala vjerovatnoca da se to zavrsi do nedjelje!Jedino ako svi igraci dođu da to odrade i pomognu malo ali danas ce se vec poslat dopis o zamjeni domacinstva....pozzz

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 01 sep 2011, 16:38

denipet je napisao/la:Ja imam info.da ce se pokusati zamjeniti domacinstvo.Vjeruj da je mala vjerovatnoca da se to zavrsi do nedjelje!Jedino ako svi igraci dođu da to odrade i pomognu malo ali danas ce se vec poslat dopis o zamjeni domacinstva....pozzz
e sad si me zabrinuo :D ...a taman se mi "naostrili" na domaci teren :mrgreen: :mrgreen: nadam se da nisi u pravu te da cemo odigrati ovu tekmu kuci,jer to bi onda bilo 3 uzastopne u gostima,sto je jako tesko odigrat,ipak ja mislim da je aBd u nedjelju tekma u Tetovu,te da cemo obradovati svoje navijace...ja mogu obecati svoj maksimum,a mislim a ce i ostali igraci uraditi isto,nadam se da ce to biti dovoljno da pobijedimo
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 01 sep 2011, 18:27

Robijas007 je napisao/la:
denipet je napisao/la:Ja imam info.da ce se pokusati zamjeniti domacinstvo.Vjeruj da je mala vjerovatnoca da se to zavrsi do nedjelje!Jedino ako svi igraci dođu da to odrade i pomognu malo ali danas ce se vec poslat dopis o zamjeni domacinstva....pozzz
e sad si me zabrinuo :D ...a taman se mi "naostrili" na domaci teren :mrgreen: :mrgreen: nadam se da nisi u pravu te da cemo odigrati ovu tekmu kuci,jer to bi onda bilo 3 uzastopne u gostima,sto je jako tesko odigrat,ipak ja mislim da je aBd u nedjelju tekma u Tetovu,te da cemo obradovati svoje navijace...ja mogu obecati svoj maksimum,a mislim a ce i ostali igraci uraditi isto,nadam se da ce to biti dovoljno da pobijedimo
Druze,igrate u gostima nazalos,ljudi su pristali na zamjenu domacinstva.Tako je moralo bit,a zato sljedecu polusezonu igrate kuci prvr tri. ;)

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Robijas007 » 01 sep 2011, 22:05

denipet je napisao/la:
Robijas007 je napisao/la:
denipet je napisao/la:Ja imam info.da ce se pokusati zamjeniti domacinstvo.Vjeruj da je mala vjerovatnoca da se to zavrsi do nedjelje!Jedino ako svi igraci dođu da to odrade i pomognu malo ali danas ce se vec poslat dopis o zamjeni domacinstva....pozzz
e sad si me zabrinuo :D ...a taman se mi "naostrili" na domaci teren :mrgreen: :mrgreen: nadam se da nisi u pravu te da cemo odigrati ovu tekmu kuci,jer to bi onda bilo 3 uzastopne u gostima,sto je jako tesko odigrat,ipak ja mislim da je aBd u nedjelju tekma u Tetovu,te da cemo obradovati svoje navijace...ja mogu obecati svoj maksimum,a mislim a ce i ostali igraci uraditi isto,nadam se da ce to biti dovoljno da pobijedimo
Druze,igrate u gostima nazalos,ljudi su pristali na zamjenu domacinstva.Tako je moralo bit,a zato sljedecu polusezonu igrate kuci prvr tri. ;)
znam pajdo rekose nam danas na treningu,ma nista idemo kod njih po bodove...jest da su izgubili u prvom kolu od Vis-a ali sto da ne izgube i od nas...samo mi je briga sto necemo imat navijaca dole :D :D
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la Pasha » 01 sep 2011, 22:18

jbg. Tešanjka je daleko, 100 km. i onda u još dalji Vareš...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

denipet
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 avg 2011, 17:28
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Borac Tetovo - Zenica

Post Postao/la denipet » 02 sep 2011, 09:39

Samo da znate da ovo gostovanje nece biti kao protiv Rudara gdje ste imali pravu podrsku!Budite spremni na psovke s tribina i pritisak na sudije!Nemojte dozvolit da zbog toga padnete psihicki jer to je tako u ovoj ligi..Pozdrav i sretno!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.