NK Troglav 1918 Livno

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la staragarda » 22 feb 2014, 17:11

i,kako ce zavrsit ova sapunica oko troglava...koja smijurija od lige,boze dragi :lol: :lol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la fukara87 » 22 feb 2014, 17:40

Ja koliko znam Omladinac nije odustao odmah, nego je odigrao par kola u proljece i onda odustali, samo je Krajisnik odustao od lige nakon 15 kola.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la samolukavac » 22 feb 2014, 17:51

fukara87 je napisao/la:Ja koliko znam Omladinac nije odustao odmah, nego je odigrao par kola u proljece i onda odustali, samo je Krajisnik odustao od lige nakon 15 kola.
Upravu si, i Omladinac je onda igrao narednu sezonu u Drugoj ligi Sjever zbog par tih utakmica u drugom dijelu, sve je do ljudi u Livnu sad, dal žele da igraju Drugu ligu naredne sezone moraju bar jednu utakmicu odigrati još ili će u najniži rang što postoji, pa krenuti sve iz početka.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la studeni » 22 feb 2014, 18:32

samolukavac je napisao/la:
fukara87 je napisao/la:Ja koliko znam Omladinac nije odustao odmah, nego je odigrao par kola u proljece i onda odustali, samo je Krajisnik odustao od lige nakon 15 kola.
Upravu si, i Omladinac je onda igrao narednu sezonu u Drugoj ligi Sjever zbog par tih utakmica u drugom dijelu, sve je do ljudi u Livnu sad, dal žele da igraju Drugu ligu naredne sezone moraju bar jednu utakmicu odigrati još ili će u najniži rang što postoji, pa krenuti sve iz početka.
Mislim da u njihovom slučaju i to nije tako strašno, samo jedan rang niže. Da su u TK letili bi 4 ranga niže.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 22 feb 2014, 18:34

Ma da, najmanji je problem hoće li klub ispasti u Drugu federalnu ili u najniži - taj najniži je odmah ispod Druge federalne, a samo su četiri kluba.

Problem je što i kako dalje i hoće li klub opstati ili će se ugasiti četiri godine prije stogodišnjice.
Hayley <3

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la samolukavac » 23 feb 2014, 23:44

http://www.livno-online.com/sport/1779- ... j-utakmici" onclick="window.open(this.href);return false; Izgleda da nastavljate takmičenje ipak ;)

Avatar
Tayyp
Postovi: 74
Pridružen/a: 04 jun 2013, 11:56
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Tayyp » 28 feb 2014, 08:45

Samo bez potrebe stvarate troskove drugim klubovima jer vi svoje obaveze ne placate a ostali moraju ili su u protivnom suspendovani. Mucite i sebe i druge. Ugasite klub ako ga lokalna zajednica ne zeli i ne podrzava ili mijenjajte lokalnu zajednicu.Patite citavu ligu i zaboli vas zbog toga.Zalosno sto vam to dozvoljavaju.
Treba vas nabit 20-0 gdje god dodjete da imate bogatu sto godisnjicu.
STIGLI SMO U CARSIJU I SVE VAM JE PROPALO NIJE DA VAS MRZIMO AL" NAM SE DOPALO

Avatar
apach1986
Postovi: 137
Pridružen/a: 04 sep 2013, 20:56
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la apach1986 » 28 feb 2014, 10:36

Tayyp je napisao/la:Samo bez potrebe stvarate troskove drugim klubovima jer vi svoje obaveze ne placate a ostali moraju ili su u protivnom suspendovani. Mucite i sebe i druge. Ugasite klub ako ga lokalna zajednica ne zeli i ne podrzava ili mijenjajte lokalnu zajednicu.Patite citavu ligu i zaboli vas zbog toga.Zalosno sto vam to dozvoljavaju.
Treba vas nabit 20-0 gdje god dodjete da imate bogatu sto godisnjicu.
Nemoj tako, ljubav prema klubu je velika i trebaju da se bore za klub do zadnjeg dana ;)
Ultras nema ime, samo dobri prijatelji ga poznaju. Ultras nema lice, mnogo puta mu kapuljača pokriva glavu, šal usta. Ultras se ne oblači poput ostalih, ne prati modu, ne voli novitete.Kad šeta ulicom, iako nema obilježja svoje ekipe, on je prepoznatljiv.

Avatar
fukara87
Postovi: 5661
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la fukara87 » 28 feb 2014, 10:53

Cuj ovog iz Lukavca, vi ste jedini izgubili utakmicu od Troglava pa vam sad ne pase sto ce Troglav nastavit takmicenje, pa taj isti Troglav sam ja gledao u Premijer ligi(ustvari to je bila tacnije samo Federacija prije) a ti ga sigurno nisi vidio jer si mlad vjerovatno zato nemoj da pricas gluposti, ljudima treba dati podrsku kao i svakom klubu koji se nalazi u ovakvoj situaciji, nek je njima sretno i da sto prije se vrate u ovu ligu nakon sto ispadnu al prije toga da se neke stvari promijene i to je to. Meni je zao sto ce moja Sloboda vjerovatno ici na neki izlet i odigrat laksi trening al boze moj takva je situacija.
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 28 feb 2014, 11:42

:oops:
Hayley <3

ciwili
Postovi: 69
Pridružen/a: 26 avg 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la ciwili » 28 feb 2014, 12:06

trs

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Probisvjet » 28 feb 2014, 17:17

Tayyp je napisao/la:Samo bez potrebe stvarate troskove drugim klubovima jer vi svoje obaveze ne placate a ostali moraju ili su u protivnom suspendovani. Mucite i sebe i druge. Ugasite klub ako ga lokalna zajednica ne zeli i ne podrzava ili mijenjajte lokalnu zajednicu.Patite citavu ligu i zaboli vas zbog toga.Zalosno sto vam to dozvoljavaju.
Treba vas nabit 20-0 gdje god dodjete da imate bogatu sto godisnjicu.
Ovaj post je primjer nerazmisljanja i gluposti. Nevjerovatno. :roll:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la staragarda » 28 feb 2014, 17:38

Probisvjet je napisao/la:
Tayyp je napisao/la:Samo bez potrebe stvarate troskove drugim klubovima jer vi svoje obaveze ne placate a ostali moraju ili su u protivnom suspendovani. Mucite i sebe i druge. Ugasite klub ako ga lokalna zajednica ne zeli i ne podrzava ili mijenjajte lokalnu zajednicu.Patite citavu ligu i zaboli vas zbog toga.Zalosno sto vam to dozvoljavaju.
Treba vas nabit 20-0 gdje god dodjete da imate bogatu sto godisnjicu.
Ovaj post je primjer nerazmisljanja i gluposti. Nevjerovatno. :roll:
ma dugo ovaj strucnjak za sve i svasta palamuda i pise neke romane ko bi i sta trebao radit...kompleksas teski..a gdje i nece bit :roll:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Probisvjet » 03 mar 2014, 11:15

Prijateljska pomoć za Troglav

Gostovanje u Livnu podsjetilo nas je na neka uspješnija fudbalska vremena, ali i upoznalo sa teškom situacijom u kojoj se sada nalazi Troglav.

Mala, ali iskrena pomoć za Troglav

Nekada smo u Livnu igrali premijerligaške mečeve, no sada je situacija daleko od idealne. Livnjaci tavore na dnu prvoligaške tabele, klub je na korak do gašenja, a sve je to ponukalo našu upravu da simboličnim gestom pruži podršku sportskim prijateljima iz Livna.

Sabahudin Vugdalić je uoči početka utakmice u ime naše Uprave i Kluba na stadionu Zgona kupio 30 ulaznica.

"Učinili smo to u znak solidarnosti sa Troglavom, ali i da koliko-toliko pomognemo ovom klubu", istakao je Vugdalić.

Ne tako davno i Sloboda je bila u istoj situaciji, stoga najbolje znamo šta trenutno proživljavaju livanjski fudbaleri.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Grdan
Postovi: 2010
Pridružen/a: 15 jul 2011, 20:45
Lokacija: Čitluk,Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Grdan » 07 mar 2014, 12:01

NK Troglavu isključili struju-novost koja nažalost nije novost

http://www.radiostudion.com/trener-dali ... -i-struja/" onclick="window.open(this.href);return false;


Kod nas nije bilo godinu dana struje na stadionu,dug bio 107 000 KM i tek kad su igrači počeli štrajkati onda općina odlučila platiti dug :D .


http://www.vecernji.ba/sport/nogometasi ... ion-129095" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=0arv0zVWz7s

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la EroHercEro » 29 mar 2014, 18:13

Šta bi s ovim klubom? Jel' im sad slijedi županijska liga?

BatigolASR
Postovi: 127
Pridružen/a: 30 jul 2010, 18:59
Lokacija: Livno
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la BatigolASR » 30 mar 2014, 22:40

Koliko znam, Troglavu bi trebalo 20 odigranih utakmica (dvije trećine), da ide u drugu ligu. Ali to je najmanji problem. Pitanje je hoće li klub uopće nastavit postojat.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 30 mar 2014, 23:19

Da, kad pogledamo u kakvom je stanju klub, nebitno je hoće li se dogodine igrati treći ili četvrti rang. Potpisao bih pet godina županijske lige kad bih znao da će se ispravno raditi i da neće biti cirkusa kao dosad.

Želja mi je da se skroz ne ugasi, da omladinci izguraju sezonu do kraja, pioniri su u borbi za doigravanje.
Hayley <3

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la KonjicBOY » 30 mar 2014, 23:25

Samo me sad zanima hoce li sve ekipe do kraja dobijati 3-0 protiv Troglava ili ce se svima oduzeti bodovi protiv Troglava?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Support your local club !

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Bihac96 » 31 mar 2014, 03:53

KonjicBOY je napisao/la:Samo me sad zanima hoce li sve ekipe do kraja dobijati 3-0 protiv Troglava ili ce se svima oduzeti bodovi protiv Troglava?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
3-0 za svaku ekipu koja ima utakmice sa Troglavom
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.