NK Troglav 1918 Livno

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la FanVitez » 22 jun 2014, 15:30

imam jedno pitanje u vezi igraca Stipe Miloš. igrao prije cini mi se kod vas,kakav je,sta igra? moze li tko nesto vise napisati o njemu :D
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 22 jun 2014, 16:05

Stoper, odigrao ovamo samo pola sezone, sjajan igrač, siguran, odličan u skoku, zabio dva gola nakon kornera. Poslije bio u Mađarskoj (druga liga, Sigetsentmikloš se zove klub, čini mi se), a pola zadnje sezone bio u Rudaru Prijedor.

Odlično pojačanje za Vitez.
Hayley <3

FKR
Postovi: 91
Pridružen/a: 01 jul 2014, 10:32
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la FKR » 23 jul 2014, 20:36


Zbog kvara na kosilici čelnici FK Troglav pozvali stado ovaca u pomoć


Livanjski sport je pao na niske grane. Fudbalski klub Troglav jedva je opstao, nalazi se u najtežoj situaciji od svog osnivanja.

Stoga ne čudi pokušaj uprave ovog kluba da bez ulaganja ipak održe travnjak stadiona u zadovoljavajućem stanju.

''Pozivamo gospodina Delalića da zbog kvara na klupskoj kosilici i zbog nebrige Općinskih službi i načelnika općine... u Livno dotjera svoje stado ovaca u srijedu u 10 sati na gradski stadion Zgona zbog ispaše. Obavještavamo da je trava na stadionu super kvalitete i da je izuzetno kvalitetna zbog velikog udjela djeteline.

Napominjemo da će se ispaša obaviti besplatno jer u proračunu Općine Livno nema novaca za održavanje sportske infrastrukture'', saopštno je iz livanjskog kluba, piše portal ****.

:tokralju: :rol: :urnebes: kuknjava :crazy:
To ima samo kod nas!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 27 jul 2014, 15:22

Navodno će igrati samo omladinski pogon, bez seniora.
Hayley <3

fkklis
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 jun 2014, 13:06
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la fkklis » 27 jul 2014, 15:29

Znači da će Međukantonalnu ligu igrati 3 kluba :facepalm: :rol:

nksator
Postovi: 32
Pridružen/a: 03 nov 2012, 19:57
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la nksator » 27 jul 2014, 20:29

Nadam se da će se bar Drinovci uključiti, očito je da Troglav neće igrati!

Avatar
BurningLegion
Postovi: 1265
Pridružen/a: 29 maj 2014, 16:54
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la BurningLegion » 09 avg 2014, 15:21

slika

slika


Momci, nema predaje! Gradjanska duznost sinoc obavljena, idemo Troglav. :clap:

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Livnjak » 12 avg 2014, 10:48

Kako neslužbeno doznajemo od izvora iz općine, sva potrebana dokumentacija poslana je u N/FS BiH koja je potrebna da se registrira novi nogometni klub u Livnu. Dugovanja i još mnoštvo drugih stvari uvjetovalo je da se ugasi trenutni livanjski nogometni klub "Troglav" Livno a na ostacima starog nastane novi, poboljšani, NK "Troglav 1918" Livno. Tako da tradicija gotovo stogodišnjeg kluba završva takozvanom preregistracijom.

Što se mjenja?

U stvari, jedina stvar koja će se promjeniti je struktura kluba. U sljedeću subotu izabrati će se nova Skupština kluba koja će izabrati novu Upravu te predsjednika a potom i Nadzorni odbor. Ono što je očigledno je da se mjenja naziv kluba, tj. da se nadopunjuje. Ono čemu se možemo nadati je novi, svježi početak.

Što ostaje isto?

Očigledno je da se radi o istom klubu pod novim nazivom tako da ostaje isti igrački kadar koji je bio u "Troglavu". Od negativnih stvari, ostaje ista infrastruktura, isti stadion, isti problemi.

NK Troglav 1918 svoje seniorsko natjecanje počinje u "Županijskoj ligi" odakle će ispočetka morati tražiti svoj put prema gore.

Na kraju, vjerojatno drugog izbora nije ni bilo, nakon svih dugovanja i kazni koje bi vjerojatno uslijedile nakon istupanja iz 1. lige FBiH. Ovo je logičan slijed događaja ako ne želimo novac trošiti na plaćanje dugova i kazni. Stoga ovog puta, gospodo, pametnije!



Piše: SK/Livnovine

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 12 avg 2014, 20:29

Nadam se da je istina i da će biti nešto od toga. Ako se počinje s dna i s čistim računima, već se ove sezone mora osvojiti MŽL, a dogodine napasti vrh Druge lige jug. Ali najprije klub mora proći temeljnu reorganizaciju i mora se početi raditi kako spada, nema smisla sve ispočetka, a raditi kao dosad.

Djeca su jučer počela s treninzima, iako su lige (bar kadeti i juniori) već započele prošli vikend.
Hayley <3

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Livnjak » 12 avg 2014, 22:20

badblueboylivno je napisao/la:Nadam se da je istina i da će biti nešto od toga. Ako se počinje s dna i s čistim računima, već se ove sezone mora osvojiti MŽL, a dogodine napasti vrh Druge lige jug. Ali najprije klub mora proći temeljnu reorganizaciju i mora se početi raditi kako spada, nema smisla sve ispočetka, a raditi kao dosad.

Djeca su jučer počela s treninzima, iako su lige (bar kadeti i juniori) već započele prošli vikend.
kakav napad na vrh druge lige, treba srediti infrastrukturu, i kao zdrav i sredjen klub gledati visi rang!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 12 avg 2014, 22:42

Pa to se podrazumijeva. Samo bi idiot poželio s ovim što imamo dolje čekati prvu ligu.

Imalo bi se vremena, u najboljem slučaju dvije godine za sređivanje infrastrukturnih problema - prvi bi trebao biti pomoćni teren s umjetnom travom i obnova svlačionica.

Ali nećemo ništa pisati dok ne vidimo što će biti u subotu.
Hayley <3

hifans
Postovi: 747
Pridružen/a: 30 maj 2014, 21:03
Lokacija: Asunción
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la hifans » 13 avg 2014, 00:48

kadeti i juniori su vam trebali otvorit prvenstvo s braniteljom u mostaru ali nisu dosli pa je 3 - 0 upisano .. oce li nastavit igrat ili i oni odustaju ?

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 13 avg 2014, 13:39

hifans je napisao/la:kadeti i juniori su vam trebali otvorit prvenstvo s braniteljom u mostaru ali nisu dosli pa je 3 - 0 upisano .. oce li nastavit igrat ili i oni odustaju ?
Koliko sam upoznat, igraju za vikend s Leotarom (ili u sljedeću srijedu).
Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 03 sep 2014, 15:01

Najavljena je obnova krova na zgradi kluba u vrijednosti od 15-ak tisuća maraka. :thumbup:

Omladinski pogon igra, rezultati su OK.

Za seniorski sastav ni generalno stanje kluba se još ništa ne zna, kao ni to hoće li se uopće klub natjecati u Međužupanijskoj ligi. Po najavama, liga bi trebala krenuti ovaj vikend, ali nema nikakvih informacija što će biti s našim klubom. Nema ništa ni iz Saveza, koji je, skupa sa savezom ZHŽ (zajednička liga) zatvoren za javnost poput Sjeverne Koreje.
Hayley <3

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la Livnjak » 03 sep 2014, 17:56

moramo uci u visi rang, da bi igrali sa Sujicom i Kamesnicom,... :oops:

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 16 sep 2014, 14:40

Sutra je valjda Skupština, klub bi trebao biti preimenovan u NK Troglav 1918 i trebalo bi biti izabrano novo vodstvo.
Hayley <3

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav 1918 Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 17 sep 2014, 15:23

Danas je održana osnivačka skupština Nogometno kluba Troglav 1918. Novi predsjednik Skupštine i Upravnog odbora je Boro Kovač. Koliko znam, direktor je poduzeća ESCO ECO Energija i djeluje mi kao dobar i ozbiljan izbor, ali vidjet ćemo kako će to funkcionirati.

Detaljnije ovdje http://www.livnovine.com/?action=show_article&id=13373" onclick="window.open(this.href);return false;
Hayley <3

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: NK Troglav 1918 Livno

Post Postao/la Livnjak » 21 sep 2014, 09:57

Jel se zna kakav je sastav?

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK Troglav 1918 Livno

Post Postao/la badblueboylivno » 21 sep 2014, 12:33

Ne znam ništa, samo znam da danas igramo protiv Junaka u 16:00. :mrgreen:
Hayley <3

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

Re: NK Troglav 1918 Livno

Post Postao/la Livnjak » 21 sep 2014, 13:44

badblueboylivno je napisao/la:Ne znam ništa, samo znam da danas igramo protiv Junaka u 16:00. :mrgreen:
jer Juniori i Kadeti igraju za NK Troglav, i nemogu igrati za NK Troglav 1918, tako da neznam ko bi sve mogao nastupati,...

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.