Regionalna liga RS
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
U tri od četiri grupe sve je poznato,grupa zapad imaće šesnaest članova,centar i istok po četrnaest.Grupa jug u zavisnosti od broja prijavljenih.
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Izvučeni su parovi u tri grupe regionalne lige RS,dok u regionalnoj ligi jug vjerovatno čekaju ko će se prijaviti.
Učesnici:
Grupa zapad
1.Sloga Srbac-ispali iz 2 lige zapad
2.Naprijed Banja Luka-ispali iz 2 lige zapad
3.Gomionica Bronzani Majdan-ispali iz 2 lige zapad
4.Budućnost Banja Luka
5.Ravan Međeša
6.Mladost Seferovci
7.Sloga Trn
8.Karanovac
9.Dubrave
10.Lauš Banja Luka
11.Progres Kneževo
12.Brdo Hambarine
13.Potkozarje Aleksandrovac
14.FSA Prijedor-područna Prijedor
15.Lijevče Nova Topola-područna Gradiška
16.Mladost Kotor Varoš-područna Banja Luka
Grupa centar
1.Crvena zvijezda Obudovac
2.Ozren Paklenica
3.Posavina Miloševac
4.Pridjel
5.Rudanka
6.Vranjak
7.Željezničar Doboj
8.Hajduk Batkuša
9.Crvena zvijezda Gajevi
10.Trebava Osječani
11.Naša krila Kostajnica
12.Skugrić
13.Polet Brod-područna Doboj
14.Budućnost Gornja Slatina-područna Doboj
Grupa istok
1.Jedinstvo Brčko-ispali iz 2 lige istok
2.Bratstvo Bratunac
3.Birač Derventa
4.Majevica Lopare
5.Trnovica
6.Podrinje Tršić
7.Jedinstvo Brodac
8.Guber Srebrenica
9.Lokanj
10.Šekovići
11.Zadrugar Donje Crnjelovo
12.Srpska varoš Brčko-područna BN Posavina
13.Proleter Johovac/Ruhotina-područna BN Semberija
14.Jardan-područna BN Birač
Grupa jug
1.Romanija Pale
2.Stakorina Čajniče
3.Rudo
4.Hercegovac Bileća
plus novi eventualn0 prijavljeni klubovi
Učesnici:
Grupa zapad
1.Sloga Srbac-ispali iz 2 lige zapad
2.Naprijed Banja Luka-ispali iz 2 lige zapad
3.Gomionica Bronzani Majdan-ispali iz 2 lige zapad
4.Budućnost Banja Luka
5.Ravan Međeša
6.Mladost Seferovci
7.Sloga Trn
8.Karanovac
9.Dubrave
10.Lauš Banja Luka
11.Progres Kneževo
12.Brdo Hambarine
13.Potkozarje Aleksandrovac
14.FSA Prijedor-područna Prijedor
15.Lijevče Nova Topola-područna Gradiška
16.Mladost Kotor Varoš-područna Banja Luka
Grupa centar
1.Crvena zvijezda Obudovac
2.Ozren Paklenica
3.Posavina Miloševac
4.Pridjel
5.Rudanka
6.Vranjak
7.Željezničar Doboj
8.Hajduk Batkuša
9.Crvena zvijezda Gajevi
10.Trebava Osječani
11.Naša krila Kostajnica
12.Skugrić
13.Polet Brod-područna Doboj
14.Budućnost Gornja Slatina-područna Doboj
Grupa istok
1.Jedinstvo Brčko-ispali iz 2 lige istok
2.Bratstvo Bratunac
3.Birač Derventa
4.Majevica Lopare
5.Trnovica
6.Podrinje Tršić
7.Jedinstvo Brodac
8.Guber Srebrenica
9.Lokanj
10.Šekovići
11.Zadrugar Donje Crnjelovo
12.Srpska varoš Brčko-područna BN Posavina
13.Proleter Johovac/Ruhotina-područna BN Semberija
14.Jardan-područna BN Birač
Grupa jug
1.Romanija Pale
2.Stakorina Čajniče
3.Rudo
4.Hercegovac Bileća
plus novi eventualn0 prijavljeni klubovi
Ulaz besplatan izlaz se plaća
Re: Regionalna liga RS
Tuga oko Romanije se nastavlja. Iako su obezbjedili ulazak u Drugu ligu RS ipak tamo neće igrati zbog previranja oko uprave. Naime još uvijek se vuče spor oko uprave iz 2011. i ove danasnje. Danas je bio vrhunac. Jedan portal je prenio saopštenje Uprave, a u komentarima preko fejsa to je komentarisao i bivši predsjednik koji se krivi Predrag Golijanin.
Ono sto je jos zanimljivo to je i da je Predrag Golijanin tuzio svoj klub za 13.000 KM. Kazu da je bivsa uprava ostavila dug od 100 000 KM.
Ono sto je jos zanimljivo to je i da je Predrag Golijanin tuzio svoj klub za 13.000 KM. Kazu da je bivsa uprava ostavila dug od 100 000 KM.
Re: Regionalna liga RS
zar Velež Nevesinja i Mladost iz rogatice nisu ispale u regionalnu ligu. znam da su bili dole pri dnu i da su trebali ispasti
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Velež je bio ispao,ali je zbog odustajanja Romanije sa Pala da uđe u drugu ligu,dobio upit od saveza da ostane u ligi,što su oni prihvatili.Rogatica nije bila ugrožena.Iz regionalne lige jug,niko nije ušao u drugu ligu,ni prvak Romanija,ni drugoplasirani koji je odustao od baraža za višu ligu.Liga tuga.Bistrik je napisao/la:zar Velež Nevesinja i Mladost iz rogatice nisu ispale u regionalnu ligu. znam da su bili dole pri dnu i da su trebali ispasti
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Timovi koji će nastupati u regionalnoj ligi jug 2014-15
1.Romanija Pale
2.Stakorina Čajniče
3.Hercegovac Bileća
4.Rudo
5.Željeznica Trnovo
6.Rudar Miljevina
Manji napredak u broju klubova,dva više u odnosu na prošlu sezonu.
1.kolo
Romanija-Hercegovac
Stakorina-Željeznica
Rudar-Rudo
Ukupno 10 kola prvenstvo
1.Romanija Pale
2.Stakorina Čajniče
3.Hercegovac Bileća
4.Rudo
5.Željeznica Trnovo
6.Rudar Miljevina
Manji napredak u broju klubova,dva više u odnosu na prošlu sezonu.
1.kolo
Romanija-Hercegovac
Stakorina-Željeznica
Rudar-Rudo
Ukupno 10 kola prvenstvo
Ulaz besplatan izlaz se plaća
Re: Regionalna liga RS
Definitivno je poznato da je Rudo prvak "Juga", Jedinstvo Brčko se prošetalo "Istokom". U "Centru" Željezničar iz Doboja ima četiri boda viška na četiri kola do kraja u odnosu na Skugrić i Trebavu, a na "Zapadu" na pet kola do kraja Sloga iz Srbca ima pet bodova viška, ali i utakmicu više u odnosu na Slogu iz Trna.
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Ulaze 4 gradske ekipe, sa tradicijom,pogotovu raduje brz povratak Jedinstva iz Brčkog,možda nastave i sledeću do 1 lige,gdje im je minimum mjesto.
Postoji i nada za drugoplasirane,zapada i centra da preko baraža popune ligu,zavisi od raspleta u 1 ligi.
Postoji i nada za drugoplasirane,zapada i centra da preko baraža popune ligu,zavisi od raspleta u 1 ligi.
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Izvučeni su parovi Regionalne lige -Centar
Ozren-Pridjel
Trebava - Hajduk
Skugrić -Sloga
OFK Polet 1926 -Mineral
Budućnost -Vranjak
C.zvijezda -Posavina
Rudanka -Naša krila
Mineral,Polet i Skugrić su blagi favoriti za prvaka,nadam se da će se Brođani probuditi iz letargije koja godinama traje
Ozren-Pridjel
Trebava - Hajduk
Skugrić -Sloga
OFK Polet 1926 -Mineral
Budućnost -Vranjak
C.zvijezda -Posavina
Rudanka -Naša krila
Mineral,Polet i Skugrić su blagi favoriti za prvaka,nadam se da će se Brođani probuditi iz letargije koja godinama traje
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Regionalna liga RS-Zapad
Prvo kolo
Progres-Željezničar
Gomjenica-Naprijed
Sloga-Karanovac
Budućnost-Potkozarje
Ravan-Mladost
Lauš-Brdo
Lijevče-FSA
Dubrave slobodne
Pred samo izvlačenje Mladost Seferovci(Gradiška) odustala
Prvo kolo
Progres-Željezničar
Gomjenica-Naprijed
Sloga-Karanovac
Budućnost-Potkozarje
Ravan-Mladost
Lauš-Brdo
Lijevče-FSA
Dubrave slobodne
Pred samo izvlačenje Mladost Seferovci(Gradiška) odustala
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Regionalan liga RS-Istok
Prvo kolo
Partizan-Srpska Varoš
Lokanj-Trnovica
Majevica-Podrinje
Milići-Birač
Proleter-Bratstvo
Šekovići-Zadrugar
Jedinstvo-Guber
Prvo kolo
Partizan-Srpska Varoš
Lokanj-Trnovica
Majevica-Podrinje
Milići-Birač
Proleter-Bratstvo
Šekovići-Zadrugar
Jedinstvo-Guber
Ulaz besplatan izlaz se plaća
Re: Regionalna liga RS
Mene iskreno čudi da Milići neće da ulaze u rang više. Keša imaju, i zasigurno bi ga bilo i više kada bi prošli do drugog istoka.
Re: Regionalna liga RS
Rudar iz Miljevine upitan za novo takmičenje "juga". Jbt ova liga ne može bez cirkusa. A sa sedam klubova ove sezone, bila bi to pristojna liga.
Re: Regionalna liga RS
Posle 10. kola stanje u RLG Zapad je :
prvi je Laus, prate ga Zeljo i Karanovac u borbi za opstanak su Potkozarje, Brdo i Ravan
prvi je Laus, prate ga Zeljo i Karanovac u borbi za opstanak su Potkozarje, Brdo i Ravan
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan
I gdje god da igras ...
Za nju bori se i pobjeđuje...
Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...
I gdje god da igras ...
Za nju bori se i pobjeđuje...
Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...
Re: Regionalna liga RS
12.kolo
Gomjenica (Prijedor) 0-2 Brdo (Prijedor)
Sloga Dipo 0-1 Dubrave
Buducnost 0-2 FSA
Naprijed 3-0 Potkozarje (pf)
Ravan 1-4 Lijevce
Progres 2-0 Mladost
Zeljeznicar 1-0 Karanovac
slobodan:OFK Laus
Tabela:
1.Laus (Banjaluka) 26
2.Zeljeznicar (Banjaluka) 25
3.Dubrave (Gradiska) 25
4.Karanovac (Banjaluka) 23
5.Lijevce (Nova Topola) 22
6.Naprijed (Banjaluka) 18
7.Progres (Knezevo) 17
8.Mladost (Kotor Varos) 17
9.FSA (Prijedor) 14
10.Brdo (Prijedor) 11
11.Buducnost (Banjaluka) 10
12.Gomjenica (Prijedor) 9
13.Sloga Dipo (G. Podgradci) 8
14.Ravan (Medjedja) 7
15.Potkozarje 7
Strijelci:
1.Budic Miljan (Progres) 12
2.Prtija Aleksandar (Laus) 10
3.Diljevic Dejan (Naprijed) 10
4.Djukanovic Zeljko (Lijevce N.T. ) 10
5.Krunic Branislav (Zeljeznicar) 10
Gomjenica (Prijedor) 0-2 Brdo (Prijedor)
Sloga Dipo 0-1 Dubrave
Buducnost 0-2 FSA
Naprijed 3-0 Potkozarje (pf)
Ravan 1-4 Lijevce
Progres 2-0 Mladost
Zeljeznicar 1-0 Karanovac
slobodan:OFK Laus
Tabela:
1.Laus (Banjaluka) 26
2.Zeljeznicar (Banjaluka) 25
3.Dubrave (Gradiska) 25
4.Karanovac (Banjaluka) 23
5.Lijevce (Nova Topola) 22
6.Naprijed (Banjaluka) 18
7.Progres (Knezevo) 17
8.Mladost (Kotor Varos) 17
9.FSA (Prijedor) 14
10.Brdo (Prijedor) 11
11.Buducnost (Banjaluka) 10
12.Gomjenica (Prijedor) 9
13.Sloga Dipo (G. Podgradci) 8
14.Ravan (Medjedja) 7
15.Potkozarje 7
Strijelci:
1.Budic Miljan (Progres) 12
2.Prtija Aleksandar (Laus) 10
3.Diljevic Dejan (Naprijed) 10
4.Djukanovic Zeljko (Lijevce N.T. ) 10
5.Krunic Branislav (Zeljeznicar) 10
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan
I gdje god da igras ...
Za nju bori se i pobjeđuje...
Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...
I gdje god da igras ...
Za nju bori se i pobjeđuje...
Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...
Re: Regionalna liga RS
Regionalna liga Zapad
14.kolo
Zeljeznicar 8-0 Naprijed (Krunic 4x, Domuzin 3x, Jokanovic)
Sloga Dipo 2-0 Mladost KV (Mijatovic,Marjanovic)
Progres 1-2 Karanovic (Budic M. - Kojadinovic (p) , Dedic )
Laus 2-0 FSA (Zutic Jovasevic)
Gomjenica 3-0 Potkozarje p.f.
Buducnost 0-1 Brdo (Sakic)
Ravan 0-6 Dubrave (Railic 2x,Beric,Hadzialagic,Kumic,Begic)
slobodan:Lijevce (NT)
Tabela:
1.Dubrave (Gradiska) 31
2.Laus (Banjaluka) 30
3.Karanovac (Banjaluka) 29
4.Zeljeznicar (Banjaluka) 28
5.Lijevce (Nova Topola) 23
6.Progres (Knezevo) 20
7.Mladost (Kotor Varos) 18
8.Naprijed (Banjaluka) 18
9.FSA (Prijedor) 17
10.Brdo (Prijedor) 17
11.Gomjenica (Prijedor) 13
12.Sloga Dipo (G. Podradci) 11
13.Buducnost (Banjaluka) 10
14.Ravan (Medjedja) 7
15.Potkozarje 7
Strijelci:
1.Budic Miljan (Progres) 15
2.Krunic Branislav (Zeljeznicar) 14
3.Domuzin Dragan (Zeljeznicar) 11
4.Prtija Aleksandar (Laus) 10
5.Diljevic Dejan (Naprijed) 10
14.kolo
Zeljeznicar 8-0 Naprijed (Krunic 4x, Domuzin 3x, Jokanovic)
Sloga Dipo 2-0 Mladost KV (Mijatovic,Marjanovic)
Progres 1-2 Karanovic (Budic M. - Kojadinovic (p) , Dedic )
Laus 2-0 FSA (Zutic Jovasevic)
Gomjenica 3-0 Potkozarje p.f.
Buducnost 0-1 Brdo (Sakic)
Ravan 0-6 Dubrave (Railic 2x,Beric,Hadzialagic,Kumic,Begic)
slobodan:Lijevce (NT)
Tabela:
1.Dubrave (Gradiska) 31
2.Laus (Banjaluka) 30
3.Karanovac (Banjaluka) 29
4.Zeljeznicar (Banjaluka) 28
5.Lijevce (Nova Topola) 23
6.Progres (Knezevo) 20
7.Mladost (Kotor Varos) 18
8.Naprijed (Banjaluka) 18
9.FSA (Prijedor) 17
10.Brdo (Prijedor) 17
11.Gomjenica (Prijedor) 13
12.Sloga Dipo (G. Podradci) 11
13.Buducnost (Banjaluka) 10
14.Ravan (Medjedja) 7
15.Potkozarje 7
Strijelci:
1.Budic Miljan (Progres) 15
2.Krunic Branislav (Zeljeznicar) 14
3.Domuzin Dragan (Zeljeznicar) 11
4.Prtija Aleksandar (Laus) 10
5.Diljevic Dejan (Naprijed) 10
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan
I gdje god da igras ...
Za nju bori se i pobjeđuje...
Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...
I gdje god da igras ...
Za nju bori se i pobjeđuje...
Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Završeno je prvenstvo RL RS-Jug,u nikad zanimljivijem takmičenju trijumfovala je ekipa iz Nevesinja i stekla pravo nastupa u drugoligaškoj konkurenciji naredne sezone.
1 Velež 8 5 2 1 15 6 +9 17 2RS-I
--------------------------------------------------------------
2 Rudo 8 4 0 4 10 14 -4 12
3 Romanija 8 1 2 5 9 14 -5 5
1 Velež 8 5 2 1 15 6 +9 17 2RS-I
--------------------------------------------------------------
2 Rudo 8 4 0 4 10 14 -4 12
3 Romanija 8 1 2 5 9 14 -5 5
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Završeno prvenstvo RL-Centar
1 Mineral 26 17 5 4 74 24 +50 56
------------------------------------------------------------------
2 Sloga 26 17 2 7 54 34 +20 53
3 Vranjak 26 15 5 6 67 34 +33 50
4 Naša krila 26 13 2 11 78 63 +15 41
5 Skugrić 26 11 6 9 53 52 +1 39
6 Budućnost 26 12 2 12 41 41 0 38
7 Rudanka 26 12 2 12 50 56 -6 38
8 Trebava 26 11 4 11 48 47 +1 37
9 Hajduk 26 9 9 8 49 51 -2 36
10 Ozren 26 10 2 14 52 62 -10 32
11 OFK Pridjel 26 9 3 14 41 49 -8 30
12 Polet 1926 26 9 3 14 43 54 -11 30
13 Crvena zvijezda 26 8 3 15 44 71 -27 27
-----------------------------------------------------------------------
14 Posavina 26 3 4 19 38 94 -56 13
Mineral nakon godinu dana ponovo drugoligaš,Posavina se seli u Područnu Doboj.
I na RL-Istok završeno
1 Guber 24 16 6 2 63 12 +51 54
------------------------------------------------------------------------
2 Podrinje 24 16 4 4 54 19 +35 52
3 Lokanj 24 10 6 8 46 30 +16 36
4 Bratstvo 24 9 9 6 44 32 +12 36
5 Milići 24 10 6 8 38 28 +10 36
6 Partizan 24 10 4 10 30 28 +2 34
7 Jedinstvo 24 10 4 10 34 39 -5 34
8 OFK Trnovica 24 9 6 9 30 32 -2 33
9 Zadrugar 24 9 4 11 44 46 -2 31
-----------------------------------------------------------------------------
10 OFK Šekovići 24 9 1 14 35 49 -14 28
---------------------------------------------------------------------------------
11 Birač 24 8 4 12 36 55 -19 28
12 Majevica 24 7 3 14 39 69 -30 24
13 Proleter 24 3 3 18 24 78 -54 12
14 GFK Srpska Varoš 0 0 0 0 0 0 0 0
Guber(Srebrenica) prvi put se plasirao u drugu ligu,ekipe od 11 do 13 mjesta se sele u područne lige,a Šekovići čekaju rasplet viših liga.
1 Mineral 26 17 5 4 74 24 +50 56
------------------------------------------------------------------
2 Sloga 26 17 2 7 54 34 +20 53
3 Vranjak 26 15 5 6 67 34 +33 50
4 Naša krila 26 13 2 11 78 63 +15 41
5 Skugrić 26 11 6 9 53 52 +1 39
6 Budućnost 26 12 2 12 41 41 0 38
7 Rudanka 26 12 2 12 50 56 -6 38
8 Trebava 26 11 4 11 48 47 +1 37
9 Hajduk 26 9 9 8 49 51 -2 36
10 Ozren 26 10 2 14 52 62 -10 32
11 OFK Pridjel 26 9 3 14 41 49 -8 30
12 Polet 1926 26 9 3 14 43 54 -11 30
13 Crvena zvijezda 26 8 3 15 44 71 -27 27
-----------------------------------------------------------------------
14 Posavina 26 3 4 19 38 94 -56 13
Mineral nakon godinu dana ponovo drugoligaš,Posavina se seli u Područnu Doboj.
I na RL-Istok završeno
1 Guber 24 16 6 2 63 12 +51 54
------------------------------------------------------------------------
2 Podrinje 24 16 4 4 54 19 +35 52
3 Lokanj 24 10 6 8 46 30 +16 36
4 Bratstvo 24 9 9 6 44 32 +12 36
5 Milići 24 10 6 8 38 28 +10 36
6 Partizan 24 10 4 10 30 28 +2 34
7 Jedinstvo 24 10 4 10 34 39 -5 34
8 OFK Trnovica 24 9 6 9 30 32 -2 33
9 Zadrugar 24 9 4 11 44 46 -2 31
-----------------------------------------------------------------------------
10 OFK Šekovići 24 9 1 14 35 49 -14 28
---------------------------------------------------------------------------------
11 Birač 24 8 4 12 36 55 -19 28
12 Majevica 24 7 3 14 39 69 -30 24
13 Proleter 24 3 3 18 24 78 -54 12
14 GFK Srpska Varoš 0 0 0 0 0 0 0 0
Guber(Srebrenica) prvi put se plasirao u drugu ligu,ekipe od 11 do 13 mjesta se sele u područne lige,a Šekovići čekaju rasplet viših liga.
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
Završena je i RL Zapad,
1 Željezničar 26 19 5 2 93 25 +68 62 2RSZ
---------------------------------------------------------------------------
2 Karanovac 26 18 3 5 59 15 +44 57
3 Dubrave 26 15 8 3 50 17 +33 53
4 OFK Lauš 26 14 6 6 46 34 +12 48
5 Lijevče 26 12 4 10 52 38 +14 40
6 Mladost 26 11 5 10 27 26 +1 38
7 OFK Brdo 26 10 7 9 43 33 +10 37
8 Progres 26 10 5 11 47 45 +2 35
9 Naprijed 26 10 2 14 44 53 -9 32
10 FSA 26 9 2 15 32 38 -6 29
11 Gomjenica 26 7 4 15 29 56 -27 25
12 Sloga DIPO (-1) 26 7 4 15 30 50 -20 24
-------------------------------------------------------------------------
13 OFK Ravan 26 5 3 18 22 92 -70 18 PL PD
14 Budućnost 26 5 2 19 18 70 -52 17 PL BL
15 Potkozarje 0 0 0 0 0 0 0 0
Novi članovi:Župa(Milosavci),Borac(K.Dubica),Partizan(Kostajnica),Čelinac,Kladari
1 Željezničar 26 19 5 2 93 25 +68 62 2RSZ
---------------------------------------------------------------------------
2 Karanovac 26 18 3 5 59 15 +44 57
3 Dubrave 26 15 8 3 50 17 +33 53
4 OFK Lauš 26 14 6 6 46 34 +12 48
5 Lijevče 26 12 4 10 52 38 +14 40
6 Mladost 26 11 5 10 27 26 +1 38
7 OFK Brdo 26 10 7 9 43 33 +10 37
8 Progres 26 10 5 11 47 45 +2 35
9 Naprijed 26 10 2 14 44 53 -9 32
10 FSA 26 9 2 15 32 38 -6 29
11 Gomjenica 26 7 4 15 29 56 -27 25
12 Sloga DIPO (-1) 26 7 4 15 30 50 -20 24
-------------------------------------------------------------------------
13 OFK Ravan 26 5 3 18 22 92 -70 18 PL PD
14 Budućnost 26 5 2 19 18 70 -52 17 PL BL
15 Potkozarje 0 0 0 0 0 0 0 0
Novi članovi:Župa(Milosavci),Borac(K.Dubica),Partizan(Kostajnica),Čelinac,Kladari
Ulaz besplatan izlaz se plaća
- PanajotPano
- Postovi: 324
- Pridružen/a: 08 jun 2016, 14:17
- Kontakt:
Re: Regionalna liga RS
$ $ за ? Југ " & $ " & Танго " Сарајево.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.