Kantonalna liga NS USK
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
16. 05. Gomila-Sloga Kralje 0:4
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
31.05. Gomila-Mutnica Pjanići 3:2
Re: Kantonalna liga NS USK
REZULTATI Kantonalne lige NS USK-a 07.06.2015 godine
NK“Borac“ – NK“Gomila“ 8:1
NK“Mutnica“ – NK“Željezničar“ 3:3
NK“Rudar“ – NK“Brekovica 78“ 2:2
NK“Krajišnik“ – NK“Bajer 99“ 9:2
NK“Mladost“ P – NK“Kamenica“ 2:1
NK“Sloga 37“ – NK“Omladinac“ S 2:4
TABELA
1. NK”Borac” (-3) 22 15 3 4 65:23 45
2. NK“Omladinac „S 22 12 6 4 46:26 42
3. NK”Krajišnik” 22 12 5 5 62:27 41
4. NK”Rudar” 22 11 5 6 43:33 38
5. NK”Brekovica 78 (-3) 21 11 5 5 36:32 35
6. NK”Željezničar” 22 10 3 9 48:46 33
7. NK”Mutnica” 22 8 2 12 39:49 26
8. NK”Mladost” P 22 6 6 10 35:38 24
9. NK”Kamenica” (-3) 22 8 3 11 40:46 24
10 NK”Bajer 99” 22 7 3 12 44:59 24
11. NK”Sloga 37” (-6) 21 7 1 13 34:58 16
12. NK”Gomila” 22 2 2 18 20:75 8
NK“Borac“ – NK“Gomila“ 8:1
NK“Mutnica“ – NK“Željezničar“ 3:3
NK“Rudar“ – NK“Brekovica 78“ 2:2
NK“Krajišnik“ – NK“Bajer 99“ 9:2
NK“Mladost“ P – NK“Kamenica“ 2:1
NK“Sloga 37“ – NK“Omladinac“ S 2:4
TABELA
1. NK”Borac” (-3) 22 15 3 4 65:23 45
2. NK“Omladinac „S 22 12 6 4 46:26 42
3. NK”Krajišnik” 22 12 5 5 62:27 41
4. NK”Rudar” 22 11 5 6 43:33 38
5. NK”Brekovica 78 (-3) 21 11 5 5 36:32 35
6. NK”Željezničar” 22 10 3 9 48:46 33
7. NK”Mutnica” 22 8 2 12 39:49 26
8. NK”Mladost” P 22 6 6 10 35:38 24
9. NK”Kamenica” (-3) 22 8 3 11 40:46 24
10 NK”Bajer 99” 22 7 3 12 44:59 24
11. NK”Sloga 37” (-6) 21 7 1 13 34:58 16
12. NK”Gomila” 22 2 2 18 20:75 8
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
Parovi I kola (05.i 06.09.2015., 16:30h) Kantonalne lige USK
Bosanska Krupa: Željezničar - Bajer 99
Bihać: Una - Kamenica
Vrnograč: Mladost - Sloga 1937
Bihać: Brekovica 78 - Rudar
Bosanski Petrovac: Mladost 1938 - Mutnica
Stijena: Gomila - Omladinac 75
Sanica: Omladinac - Bratstvo
Bosanska Krupa: Željezničar - Bajer 99
Bihać: Una - Kamenica
Vrnograč: Mladost - Sloga 1937
Bihać: Brekovica 78 - Rudar
Bosanski Petrovac: Mladost 1938 - Mutnica
Stijena: Gomila - Omladinac 75
Sanica: Omladinac - Bratstvo
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
Rezultati I kola (05.i 06.09.2015., 16:30h) Kantonalne lige USK
Bosanska Krupa: Željezničar - Bajer 99 2:0
Bihać: Una - Kamenica 0:3 (domaćin se nije pojavio)
Vrnograč: Mladost - Sloga 1937 1:0
Bihać: Brekovica 78 - Rudar 4:2
Bosanski Petrovac: Mladost 1938 - Mutnica 1:2
Stijena: Gomila - Omladinac 75 (odgođeno zbog poplavljenog terena, utakmica se igra 09.09.)
Sanica: Omladinac - Bratstvo 2:1
Bosanska Krupa: Željezničar - Bajer 99 2:0
Bihać: Una - Kamenica 0:3 (domaćin se nije pojavio)
Vrnograč: Mladost - Sloga 1937 1:0
Bihać: Brekovica 78 - Rudar 4:2
Bosanski Petrovac: Mladost 1938 - Mutnica 1:2
Stijena: Gomila - Omladinac 75 (odgođeno zbog poplavljenog terena, utakmica se igra 09.09.)
Sanica: Omladinac - Bratstvo 2:1
Re: Kantonalna liga NS USK
Je li to u Uni definitivni raspad sistema...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
Zaostala utakmica I kola Kantonalne lige USK Gomila - Omladinac 75 2:2
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
[quote="Mirzoni89"]Je li to u Uni definitivni raspad sistema...[/quote
S obzirom da se domaćin nije pojavio na domaćem terenu onda je raspad sistema, a možda i ne žele više da igraju, samo me zanima je li to Una iz Kulen Vakufa, jer prije čini mi se 2 sezone trebala je igrati I Federalnu, koju su i izborili, ali kao Emdžad rekao da grad ne može finansirati 2 kluba u tom rangu takmičenja, a Jedinstvo samo jede pare uzalud
S obzirom da se domaćin nije pojavio na domaćem terenu onda je raspad sistema, a možda i ne žele više da igraju, samo me zanima je li to Una iz Kulen Vakufa, jer prije čini mi se 2 sezone trebala je igrati I Federalnu, koju su i izborili, ali kao Emdžad rekao da grad ne može finansirati 2 kluba u tom rangu takmičenja, a Jedinstvo samo jede pare uzalud
Re: Kantonalna liga NS USK
Rezultati 10. kola Kantonalne lige 24/25.10.2015 godine
Odigrane utakmice 10. kola Kantonalne lige 24/25.10.2015 godine:
Odigrane utakmice 10. kola Kantonalne lige 24/25.10.2015 godine:
Kod: Označi sve
NK ”Željezničar” Bos. Krupa – NK ”Omladinac 75″ Pokoj 2:1
NK ”Mladost" Vrnograč – NK”Gomila” 2:0
NK ”Kamenica” – NK ”Mutnica” Pjanići 2:0
NK ”Brekovica 78″ – NK”Mladost 38″ Bos. Petrovac 3:1
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
-
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
Odigrano 13. kolo Kantonalne lige NS USK-a:
Bratstvo – Bajer 99 7:1
Omladinac “S” – Omladinac 75 5:0
Gomila – Mutnica 5:1
Mladost 38 – Rudar 1:5
Brekovica 78 – Kamenica 4:1
Mladost”V” – Željezničar 1:1
TABELA
Poz. Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. Bratstvo 13 11 0 2 40 14 26 33
2. Omladinac 13 9 1 3 34 14 20 28
3. Željezničar 13 8 3 2 33 17 16 27
4. Brekovica78 13 7 2 4 35 27 8 23
5. Rudar 13 6 3 4 31 22 9 21
6. Gomila 13 4 5 4 19 22 -3 17
7. Mutnica 13 4 3 6 21 29 -8 15
8. Bajer99 13 4 1 8 20 33 -13 13
9. Omladinac75 12 3 3 6 23 23 0 12
10. Kamenica 13 3 3 7 19 32 -13 12
11. Mladost (V)(-6) 13 5 2 6 18 26 -8 11
12. Mladost1938 (-3) 12 0 0 12 9 43 -34 -3
Bratstvo – Bajer 99 7:1
Omladinac “S” – Omladinac 75 5:0
Gomila – Mutnica 5:1
Mladost 38 – Rudar 1:5
Brekovica 78 – Kamenica 4:1
Mladost”V” – Željezničar 1:1
TABELA
Poz. Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. Bratstvo 13 11 0 2 40 14 26 33
2. Omladinac 13 9 1 3 34 14 20 28
3. Željezničar 13 8 3 2 33 17 16 27
4. Brekovica78 13 7 2 4 35 27 8 23
5. Rudar 13 6 3 4 31 22 9 21
6. Gomila 13 4 5 4 19 22 -3 17
7. Mutnica 13 4 3 6 21 29 -8 15
8. Bajer99 13 4 1 8 20 33 -13 13
9. Omladinac75 12 3 3 6 23 23 0 12
10. Kamenica 13 3 3 7 19 32 -13 12
11. Mladost (V)(-6) 13 5 2 6 18 26 -8 11
12. Mladost1938 (-3) 12 0 0 12 9 43 -34 -3
Re: Kantonalna liga NS USK
Odigrano 15. kolo Kantonalne lige NS USK-a:
Omladinac 75 – Bajer 99 5:1
Bratstvo – Mutnica 7:0
Omladinac “S” – Rudar 3:1
Gomila – Kamenica 4:0
Mladost 38 – Željezničar 3:2
Brekovica 78 – Mladost “V” 2:0
TABELA
1. Bratstvo 15 13 0 2 48 14 34 39
2. Omladinac 15 11 1 3 38 15 23 34
3. Željezničar 15 9 3 3 36 20 16 30
4. Rudar 15 7 3 5 36 27 9 24
5. Brekovica78(-3) 15 8 2 5 37 28 9 23
6. Gomila 15 5 5 5 25 26 -1 20
7. Kamenica 15 4 3 8 23 36 -13 15
8. Mutnica 15 4 3 8 21 37 -16 15
9. Bajer99 15 4 2 9 23 40 -17 14
10. Omladinac75(-3) 14 4 3 7 28 25 3 12
11. Mladost(V)(-6) 15 5 3 7 20 30 -10 12
12. Mladost1938(-3) 14 1 0 13 12 49 -37 0
Omladinac 75 – Bajer 99 5:1
Bratstvo – Mutnica 7:0
Omladinac “S” – Rudar 3:1
Gomila – Kamenica 4:0
Mladost 38 – Željezničar 3:2
Brekovica 78 – Mladost “V” 2:0
TABELA
1. Bratstvo 15 13 0 2 48 14 34 39
2. Omladinac 15 11 1 3 38 15 23 34
3. Željezničar 15 9 3 3 36 20 16 30
4. Rudar 15 7 3 5 36 27 9 24
5. Brekovica78(-3) 15 8 2 5 37 28 9 23
6. Gomila 15 5 5 5 25 26 -1 20
7. Kamenica 15 4 3 8 23 36 -13 15
8. Mutnica 15 4 3 8 21 37 -16 15
9. Bajer99 15 4 2 9 23 40 -17 14
10. Omladinac75(-3) 14 4 3 7 28 25 3 12
11. Mladost(V)(-6) 15 5 3 7 20 30 -10 12
12. Mladost1938(-3) 14 1 0 13 12 49 -37 0
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
Re: Kantonalna liga NS USK
REZULTATI:
Bajer 99 – Omladinac”S” 1:0 – prekid u 52. minuti
Gomila – Bratstvo 3:2
Mladost 38 – Omladinac 75 5:2
Mladost “V” – Rudar 2:0
Željezničar – Kamenica 1:2
Brekovica 78 – Mutnica – gosti nisu došli
TABELA : Kantonalna liga NS USK-a 2015 – 2016
Poz. Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. Bratstvo Bosanska Krupa 22 18 0 4 64 22 42 54
2. Omladinac Sanica 22 14 2 6 53 23 30 44
3. Gomila Stijena 22 9 7 6 39 36 3 34
4. Željezničar Bosanska Krupa 22 10 4 8 46 43 3 34
5. Rudar Kamengrad 22 9 4 9 47 35 12 31
6. Brekovica78 (-3) 21 10 3 8 51 40 11 30
7. Bajer 99 Velagići 22 9 3 10 36 47 -11 30
8. Omladinac 75 Pokoj(-3) 21 9 4 8 49 36 13 28
9. Mladost Vrnograč(-6) 22 9 4 9 37 36 1 25
10. Kamenica 22 6 4 12 31 54 -23 22
11. Mutnica Pjanići 21 6 3 12 30 60 -30 21
12. Mladost 1938 Bosanski Petrovac (-3) 21 2 0 19 23 74 -51 3
Bajer 99 – Omladinac”S” 1:0 – prekid u 52. minuti
Gomila – Bratstvo 3:2
Mladost 38 – Omladinac 75 5:2
Mladost “V” – Rudar 2:0
Željezničar – Kamenica 1:2
Brekovica 78 – Mutnica – gosti nisu došli
TABELA : Kantonalna liga NS USK-a 2015 – 2016
Poz. Klub OU P N P POS PRI GR Bod
1. Bratstvo Bosanska Krupa 22 18 0 4 64 22 42 54
2. Omladinac Sanica 22 14 2 6 53 23 30 44
3. Gomila Stijena 22 9 7 6 39 36 3 34
4. Željezničar Bosanska Krupa 22 10 4 8 46 43 3 34
5. Rudar Kamengrad 22 9 4 9 47 35 12 31
6. Brekovica78 (-3) 21 10 3 8 51 40 11 30
7. Bajer 99 Velagići 22 9 3 10 36 47 -11 30
8. Omladinac 75 Pokoj(-3) 21 9 4 8 49 36 13 28
9. Mladost Vrnograč(-6) 22 9 4 9 37 36 1 25
10. Kamenica 22 6 4 12 31 54 -23 22
11. Mutnica Pjanići 21 6 3 12 30 60 -30 21
12. Mladost 1938 Bosanski Petrovac (-3) 21 2 0 19 23 74 -51 3
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
- SarcofagoVenom
- Postovi: 694
- Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35
- Kontakt:
Re: Kantonalna liga NS USK
Lijepo da je Bratstvo osvojilo ligu,da li će uči u viši rang?
Sraman plasman Petrovčana,inače ekipe koja je gašena x puta u istoriji,od 46 do danas mislim da su minimum 10 puta prestajali sa radom u raznim periodima.
Sraman plasman Petrovčana,inače ekipe koja je gašena x puta u istoriji,od 46 do danas mislim da su minimum 10 puta prestajali sa radom u raznim periodima.
Ulaz besplatan izlaz se plaća
Re: RE: Re: Kantonalna liga NS USK
Hoce u 2.LIGA FEDERACIJE GRUPA ZAPADSarcofagoVenom je napisao/la:Lijepo da je Bratstvo osvojilo ligu,da li će uči u viši rang?
Sraman plasman Petrovčana,inače ekipe koja je gašena x puta u istoriji,od 46 do danas mislim da su minimum 10 puta prestajali sa radom u raznim periodima.
Re: Kantonalna liga NS USK
Meni je ovo stabilna liga sa 12 klubova, sa 22 kola u toku sezone, mislim da joj nista ne treba ni dodavati niti oduzimati, a sto se tice Bratstva, mislim da je njemu i mjesto u Drugoj federalnoj ligi - Zapad...SarcofagoVenom je napisao/la:Lijepo da je Bratstvo osvojilo ligu,da li će uči u viši rang?
Sraman plasman Petrovčana,inače ekipe koja je gašena x puta u istoriji,od 46 do danas mislim da su minimum 10 puta prestajali sa radom u raznim periodima.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
Re: Kantonalna liga NS USK
U prostorijama JU Dom Kulture Cazin održana je Izborna skupština NS USK-a.
Većinom glasova prisutnih delegata na Skupštini za Predsjednika Nogometnog saveza USK-a je izabran Halim Stupac dok je za Potpredsjednika NS USK-a izabran Emir Begić
Novi sastav Izvršnog odbora NS USK-a čine:
Stupac Halim – Predsjednik NS USK-a
Begić Emir – Potpredsjednik NS USK-a
Jaganjac Edhem – član
Silić Mirsad – član
Hušidić Šerif – član
Vukalić Fazir – član
Kabljić Suljo – član
Šahinović Rifet – član
Član Disciplinske komisije NS USK-a
Prošić Dževad
Za delegate u Skupštini NS FBIH izabrani su:
Budimlić Irfan
Kudelić Esad
Šertović Almir
Vučkić Armin
Zamjenski delegat u Skupštinu NS FBIH
Kujundžić Adnan
Za Izvršni odbor NS FBIH imenovani su:
Durić Irfan
Pajić Emir
Za člana Disciplinske komisije NS FBIH
Alibabić Mirza
Za člana Apelacione komisije NS FBIH
Hadžipašić Admir
Za delegati u Skupštini NS/FS BIH izabrani su:
Beširević Husnija
Mujkić Ramo
Hadžić Amir
Kabiljagić Edin
Zamjenski delegat u Skupštini NS/FS BIH
Jaganjac Edhem
Za Izvršni odbor NS/FS BIH imenovani su
Badić Seadin
Demirović Irfan
Za člana Disciplinske komisije NS/FS BIH
Hujić Emir
Za člana Apelacione komisije NS/FS BIH
Pjanić Admir
Većinom glasova prisutnih delegata na Skupštini za Predsjednika Nogometnog saveza USK-a je izabran Halim Stupac dok je za Potpredsjednika NS USK-a izabran Emir Begić
Novi sastav Izvršnog odbora NS USK-a čine:
Stupac Halim – Predsjednik NS USK-a
Begić Emir – Potpredsjednik NS USK-a
Jaganjac Edhem – član
Silić Mirsad – član
Hušidić Šerif – član
Vukalić Fazir – član
Kabljić Suljo – član
Šahinović Rifet – član
Član Disciplinske komisije NS USK-a
Prošić Dževad
Za delegate u Skupštini NS FBIH izabrani su:
Budimlić Irfan
Kudelić Esad
Šertović Almir
Vučkić Armin
Zamjenski delegat u Skupštinu NS FBIH
Kujundžić Adnan
Za Izvršni odbor NS FBIH imenovani su:
Durić Irfan
Pajić Emir
Za člana Disciplinske komisije NS FBIH
Alibabić Mirza
Za člana Apelacione komisije NS FBIH
Hadžipašić Admir
Za delegati u Skupštini NS/FS BIH izabrani su:
Beširević Husnija
Mujkić Ramo
Hadžić Amir
Kabiljagić Edin
Zamjenski delegat u Skupštini NS/FS BIH
Jaganjac Edhem
Za Izvršni odbor NS/FS BIH imenovani su
Badić Seadin
Demirović Irfan
Za člana Disciplinske komisije NS/FS BIH
Hujić Emir
Za člana Apelacione komisije NS/FS BIH
Pjanić Admir
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.