Druga Liga - grupa Centar

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 04 okt 2015, 17:51

1-0 u Zepcu. Odlicna igra nasih i vise nego zasluzena pobjeda. Mislim da ova ekipa moze puno, pitanje je samo kako stojimo financijski.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 04 okt 2015, 21:27

Bosna Sema 2 - 2 Mladost Župča
Bosna Sema ovime vjerovatno otpada iz utrke za (jesenjeg) prvaka. Ne vjerujem da se moze sustići -6 u ovoj ligi. Famos također ide na -7, mogla bi to biti sigurna pozicija za TOŠK do kraja polusezone. Sve će se odlučiti u naredna 4 kola, od čega TOŠK jednu odmara i 3 igra kući.
TŽV!

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 09 okt 2015, 00:04

Sve utakmice narednog 9og kola igraju se u nedjelju sa pocetkom u 15.00 h


Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 11 okt 2015, 18:36

Borac - Zepce 2-1
TOSK - Pobjeda 3-0
Krivaja - Ilijas 1-2
Mladost - Radnik 1-1
Rudar Z. - Rudar B. 1-0
Famos - Natron 3-0

Vidim da su nasi vodili pa Borac okrenuo. Steta, nadao sam se da cemo uzeti minimalno bod. Nadam se da je netko bio pa da cujem izvjestaj, nekako me uvijek vise zanima kako smo izgubili nego kako smo dobili :mrgreen:

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la AsimBrkan » 11 okt 2015, 19:04

Sramota vise ovo u Tesnju da sudije rade,,pa svaka utakmica kuci domacin vise zutih kartona,,sudije samo tako kartone im djele, plus danas jos 2 nidje veze direktna crvena kartona.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 12 okt 2015, 15:16

Stvarno sramota sta rade ove sarajevske sudije. Pa ne mozete svake godine vi stimat prvaka majka mu stara.Bez 2 igraca po nikakvom terenu deklasirana Pobjeda i nece nas vise niko stic. Iduce kolo bez Travancica, Mujkanovica i Sadina Basica, plus ko god ima zutih, to nisam upratio, danas ih je bilo minimalno 5. Dosad sam stvarno bio realan ali ovaj seljakluk sudije Niksica prelazi svaku mjeru. Travancic je u 9 kola 2 puta direktno iskljucen, oba puta u Tesnju od strane sarajevskih sudija. Ocito nas se neki boje.
TŽV!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 12 okt 2015, 21:51

Nasi na Jelahu fasovali tri crvena kartona :lol:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 14 okt 2015, 18:39

Zepce - Rudar Zenica 2-1

Nasi odlicni, pogotovo u drugom poluvremenu. Rudar los i samo cudo ih je spasilo debakla.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 15 okt 2015, 15:09

Nadam se da ce se nasi alkoholicari malo opametiti nakon ove sramote koja nas na srecu za sad ne kosta prvog mjesta. Nadam se da ce uprava reagovati na ovo primjereno. 300 ljudi na tribinama nije doslo kisnuti da gleda pijane i mahmurne zvjezdice kako se setaju po terenu, bez obzira koliko smo desetkovani bili.
TŽV!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 17 okt 2015, 17:56

Rudar Breza - Zepce 2-5
Famos - Azot 1-1
Krivaja - Bosna 1-1
Borac - Ilijas 4-0
Mladost - Pobjeda sutra
Usora - Radnik sutra
Rudar Zenica - Natron sutra

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 18 okt 2015, 16:49

Usora - Radnik prekid, igrac Radnika udario sudiju glavom u 70 minutu pri rezultatu 3-2 za Usoru xD to ce biti 3-0
helem, izvuce se TOSK nakon kiksa protiv Mladosti, sve ekipe iz vrha ce ovo kolo brzo zaboraviti nadam se, okrecemo se iducem kolu.
TŽV!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 18 okt 2015, 18:09

Mladost - Pobjeda 2-0
Usora - Radnik 3-2 (prekid)
Rudar Zenica - Natron 0-3

Proradio Natron. U sest kola upisase cetiri pobjede, a nisu imali bas najbolji start. Pretpostavljam da uzimaju i naredno kolo, a onda slijedi pravi derbi. Obe ekipe ce bit u dobroj formi, a Tado Tomas u Zepce ce stici sa samo jednim ciljem i cisto sumnjam da ce sve prepustiti slucaju. Malo me strah utakmice, ali s obzirom da ne ciljamo na visi rang i nije toliko, pa i ako nas pokradu, nije da je prvi put. Naravno, ne da krivim nesto Natron nego mislim da bi doticnom jako tesko pao poraz u Zepcu :mrgreen:

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la atomac123 » 24 okt 2015, 16:55

TOSK 3 - 1 Usora
TŽV!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 24 okt 2015, 17:12

Ilijas - Rudar Zenica ?-?
Radnik - Krivaja 7-0
TOSK - Usora 3-1
Natron - Rudar Breza sutra
Pobjeda - Zepce sutra
Azot - Borac
Bosna - Famos

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la paulus » 27 okt 2015, 12:28

doso malo da vidim sta se ovdje dogadja , znaci izmedju Toska i Radnika . Obje sam ekipe gledo u Visokom , Radnik ima odbranu za 10 ako su se pojacali naprjed bice zafrkano, Tosk je svakako dobar . Nego ako moze neko da mi objasni prvaci sad ne ulaze direktno vec igraju sa kojim prvacima ? Il se to izvlaci ?
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 27 okt 2015, 16:30

Izvlaci se

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la paulus » 30 okt 2015, 12:01

Ovdje se svasta nesta dogadja , Radnik , igrac glaviro sudiju hahahaha, a Tosk je trebao iskoristit to , ne pise nigdje , jesu li izgubili od Zupce il je nerjeseno bilo ?I gledam kolko se ova Bosna Sema nes puhala a nista eto i ovaj Rudar iz Zenice je ko najavljivao jos kad je Bosna bila u ligi da ce ic na visi rank , i izgleda raspad imaju . Drago mi je da se Breza malo dozvala . Nadam se da ce Tosk uci , prosle sezone su sami sebi uzeli 1 mjesto , Najgore sto sad ima taj baraz , al kontam da je cenar medju jacim od ove 4 lige .Nije mi jasno kako Zavidovici i Maglaj nikako da se ukljuce u borbu za ulazak
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 30 okt 2015, 12:36

Zavidovici i Maglaj nisu nogometni gradovi. Kad cujes rijec Krivaja malo koga to asocira na nogometni klub, svi ce prije pomisliti na rukometni. Zavidovice je puno vise posveceno rukometu nego nogometu. Nemaju oni ni uslove za visi rang. Maglaj je u posljednje vrijeme takodjer vise posvecen rukometu, pogotovo sad kad rasturaju u PL. Nogometni klub im nikad nije bio visoko i vjerojatno zbog toga i ne postoje velike ambicije, kao ni zelje ljudi koji prate taj klub za razliku od Zepca recimo gdje je ljudima u glavama samo PL bez obzira sto se para nema, ali nekada se igrala PL i sve ispod toga je razocaravajuce. Maglaj kao ni Zavidovice nema stadion koji bi zadovoljio uslove za visi rang.

Ipak, kad sve to zanemarimo i kad promislimo da je Zepce igralo PL, a Natron i Krivaja nisu, ipak se javlja pitanje zasto jer mislim da ekonomski nisu slabiji od Zepca, ali mozda je upravo Zepce taj razlog jer su mnogi privrednici iz Maglaja i Zavidovica financirali NK Zepce kroz sponzorstva i tu su Krivaja i Natron ostajali zakinuti.

Od toga je proslo duze od pet godina, ali financijska situacija u sva tri grada je losija nego u to vrijeme. Sve velike firme propadaju. Sam NK Zepce je bacio na koljena dva velika poduzeca od kojih je jedno srecom opstalo, ali mislim da ni u ludilu ne misle vise financirati klub, a i ne mogu jer rade puno manje. U klubu su sponzori uglavnom firme koje to nisu bile prije par godina. Jedina veca firma je Car Trim koji zaposljava preko 1.500 ljudi, vlasnici su nijemci i oni nisu sponzori nogometnom klubu sto je pomalo cudno jer vjerujem da bi mogli dati ogromne svote novaca, ali njima sponzorstva po BiH ne igraju neku ulogu jer imaju ugovore s Audijem, VW, jos nekim auto i avio industrijama pa im reklama u neku ruku i ne treba s obzirom da se ne bave s malim poslovima pa da trebaju promociju. Ipak, zanimljivo da njihovu reklamu vidim na dresu rukometnog kluba, ali za takvo sta ne trebaju neke velike pare. Netko izvukao i to je to. Rukomet je puno jeftiniji sport od nogometa i vjerujem da ti manje para treba u rukometnoj PL nego u nogometnoj Prvoj ligi FBiH i zato se manje gradovi vise posvecuju rukometu ili cak kosarci jer je to daleko jeftinije i manje riskantnije, a u gradu ipak imas kolektiv koji igra najvisi rang i imas o cemu pricati, jer realno, nije da je kod nas nogomet toliko jak da se mozes hvaliti time sto igraju 1.L. Bolje da u rukometu igras PL, ipak je to vrh. Jos kad te poklopi sezona kao maglajlije ova, dobijes pune tribine i lijepu pricu u gradu.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 31 okt 2015, 20:27

Natron - Zepce 2-0

Natron je najbolja ekipa koja je gostovala u Zepcu u ove dvije i pol godine otkako je pokrenut klub nanovo. Mozda i nisu najbolja ekipa, ali su jedini koji su meni ostavili dojam da Zepce nije zasluzilo ni jednog boda. Sudac jeste imao gresaka, ali nasi su bili prelosi u odnosu na Natron i ne znam sta je trebalo biti da bi mi dobili. Osim mozda malo vise volje i zelje za pobjedom. Cestitke gostima.

Krivaja - TOSK 2-1

A Krivaja je jedna od najlosijih ekipa s kojim smo igrali :lol: Ako TOSK dole ne moze dobiti onda mislim da ih ceka paklena borba za ulazak u visi rang. Nece njima samo Radnik biti problem. Oni i Radnik ne igraju prema ocekivanjima i tu ce se prikljuciti jos klubova, a jedan od njih bi mogao biti i Natron koji je kako vidim u sjajnoj formi.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.