Fk Bosna Kalesija

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Zoom088 » 08 apr 2014, 12:55

Ne vjerujem da su tri boda sigurna ikome u Puračiću. Nije to ekipa koja rasipa bodove i pravi ustupke drugima (kao što nije ni Radnički). Sjeti se sezone kad je Radnički ulazio u Prvu ligu, u oba susreta sa Mladosti bilo je nerješeno (0-0 u Puračiću i 2-2 u Lukavcu).
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 09 apr 2014, 20:04

Fk " Bosna " Kalesija - Fk " Sloboda " Tuzla, 22.04, 16:30h. Gradski stadion u Kalesiji.

Tribine će biti ispunjene kao nikada do sad. :cool:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Sheyi » 10 apr 2014, 13:53

Hax like this :lol:
Želja mu je da se slika s Ćirom

16.04
Prvo kolo kupa TK
Mladost Kikači– Bosna Kalesija

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 10 apr 2014, 18:50

U 1/16 finala Kupa TK naša Bosna će gostovati u Kikačima kod ekipe Mladosti. U slučaju prolaska, Bosna će na gradskom stadionu u Kalesiji čekati boljeg iz duela Krušik-Sloga Tojšići. Utakmica u Kikačima se igra 16.04 u 16:30h.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la hule_barca » 11 apr 2014, 22:24

Eto vas nama u Kikače. Da opet ne bude na penale k'o prije 2 godine :mrgreen:
Samo me zanima jel' ovo izvlačenje rađeno na osnovu općina ili je slučajnost što se ovako izvuklo.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 12 apr 2014, 10:40

hule_barca je napisao/la:Eto vas nama u Kikače. Da opet ne bude na penale k'o prije 2 godine :mrgreen:
Samo me zanima jel' ovo izvlačenje rađeno na osnovu općina ili je slučajnost što se ovako izvuklo.
Mislim da je na osnovu općina, kako bi se izbjegla duža putovanja, plus trošak. A u Kikačima sude sudije s naše općine, tako da je i to plus :D Ma vidjet ćemo, jedni govore da se juniori pošalju kako bi se skoncentrisali na ligu samo, dok navijači žele pobjedu i derbi sa Slogom u sljedećem kolu :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la hule_barca » 12 apr 2014, 12:36

Pa ako se mogu igrati prijateljske sa Slobodom u toku sedmice što ne bi igrali kup. Mogu daleko dogurati, to je sigurno.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 12 apr 2014, 18:50

Fk " Bosna " Kalesija - Nk " Mladost " Puračić 1-1.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la realancojk » 12 apr 2014, 20:01

GazijaKalesija je napisao/la:Fk " Bosna " Kalesija - Nk " Mladost " Puračić 1-1.
Nisam upućen u dešavanja oko FK Bosna, ali po tabeli vidim da je ovo neuspjeh, jer puračani su u sredini tabele a vi se borite za prvu ligu FBiH.. S ovim rezultatom ste si odmogli dosta u toj borbi..msm to je bar moje mišljenje.
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 12 apr 2014, 20:14

realancojk je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:Fk " Bosna " Kalesija - Nk " Mladost " Puračić 1-1.
Nisam upućen u dešavanja oko FK Bosna, ali po tabeli vidim da je ovo neuspjeh, jer puračani su u sredini tabele a vi se borite za prvu ligu FBiH.. S ovim rezultatom ste si odmogli dosta u toj borbi..msm to je bar moje mišljenje.
Ma da, u potpunosti ste upravu. Nismo željeli da otimamo, gol smo primili u 87. minuti iz kontre gostiju, i to im je bio jedini udarac u okvir gola. Naši se pošteno namašali al' dođu takvi dani. Ništa nije gotovo, razlika je samo 1 bod s tim da mi se iskreno možemo nadati bodovima u sljedećem kolu u gostima protiv Dizdaruše.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la realancojk » 12 apr 2014, 20:23

GazijaKalesija je napisao/la:
realancojk je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:Fk " Bosna " Kalesija - Nk " Mladost " Puračić 1-1.
Nisam upućen u dešavanja oko FK Bosna, ali po tabeli vidim da je ovo neuspjeh, jer puračani su u sredini tabele a vi se borite za prvu ligu FBiH.. S ovim rezultatom ste si odmogli dosta u toj borbi..msm to je bar moje mišljenje.
Ma da, u potpunosti ste upravu. Nismo željeli da otimamo, gol smo primili u 87. minuti iz kontre gostiju, i to im je bio jedini udarac u okvir gola. Naši se pošteno namašali al' dođu takvi dani. Ništa nije gotovo, razlika je samo 1 bod s tim da mi se iskreno možemo nadati bodovima u sljedećem kolu u gostima protiv Dizdaruše.
Iskreno se nadam da ćete ući, jer Kalesija zaslužuje prvoligaša imati, kad vidim ko sve igra Prvu ligu FBiH, nažalost pare sve rade i oko njih se sve vrti, sad ne znam koliko vi imate para i kakve su ambicije uprave. Da li imaš sliku stadiona, ja se sjećam prije par godina sam išao sa NK Ingram na utakmicu u Kalesijnu i imali ste jednu tribinu, pa me zanima da li se je šta dogradilo, možda postavile stolice i slično?
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 12 apr 2014, 20:53

realancojk je napisao/la: Iskreno se nadam da ćete ući, jer Kalesija zaslužuje prvoligaša imati, kad vidim ko sve igra Prvu ligu FBiH, nažalost pare sve rade i oko njih se sve vrti, sad ne znam koliko vi imate para i kakve su ambicije uprave. Da li imaš sliku stadiona, ja se sjećam prije par godina sam išao sa NK Ingram na utakmicu u Kalesijnu i imali ste jednu tribinu, pa me zanima da li se je šta dogradilo, možda postavile stolice i slično?
Pravo da ti kažem i nema se baš para, ali imamo jaku ekipu. Tako da se u to uzdamo najviše, a i u to da nema ekipe koja puca na ulazak.

Stadion je u to vrijeme bio katastrofalan, dok je sada u jako dobrom stanju. Izgrađane su nove svlačionice,a tribine već odavno imaju stolice.

Evo jedna slika od prošle domaće utakmice:

slika
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la hule_barca » 16 apr 2014, 20:06

Jeste li igrali danas s juniorima ili u punom sastavu :?:
FK "Mladost" Kikači

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 16 apr 2014, 21:08

hule_barca je napisao/la:Jeste li igrali danas s juniorima ili u punom sastavu :?:
Puni sastav druže. Manji teren nego inače plus izuzetno nabrijan domaćin. Sve u svemu zaslužena pobjeda. Čestitke!
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la hule_barca » 16 apr 2014, 23:25

Pošto sam u Sarajevu pa zato pitam. Naš teren jeste mali, to mu je mana, ali je zato travnjak odličan. Vidim moj školski vam zavali 2 gola.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 16 apr 2014, 23:58

hule_barca je napisao/la:Pošto sam u Sarajevu pa zato pitam. Naš teren jeste mali, to mu je mana, ali je zato travnjak odličan. Vidim moj školski vam zavali 2 gola.
Jeste, Deda :D Fin igrač bio je on jedne godine u Kalesiji, prošle ili pretprošle čini mi se malo, al' eto :D Dobar igrač :D A što se tiče terena, ma gdje god ima rijeka pored, tj. dobar izvor vode dobar je i travnjak. Hvala Bogu Gribaje ne fali :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la hule_barca » 17 apr 2014, 00:03

Jeste da je sreća da je Gribaja tu gdje jeste, ali opet vjeruj puno se truda uloži tokom cijele godine kako bi travnjak bio bolji iz godine u godinu. Ljeti po cijeli dan se moraju prskalice pomjerati jer ih nema dovoljno, ali otom potom. Biće Deda dobar. Iz godine u godinu napreduje. Njemu je bitno samo da konstantno igra. Ako odabere dobar transfer u budućnosti mogao bi imati dobru perspektivu.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la GazijaKalesija » 17 apr 2014, 00:26

hule_barca je napisao/la:Jeste da je sreća da je Gribaja tu gdje jeste, ali opet vjeruj puno se truda uloži tokom cijele godine kako bi travnjak bio bolji iz godine u godinu. Ljeti po cijeli dan se moraju prskalice pomjerati jer ih nema dovoljno, ali otom potom. Biće Deda dobar. Iz godine u godinu napreduje. Njemu je bitno samo da konstantno igra. Ako odabere dobar transfer u budućnosti mogao bi imati dobru perspektivu.
Zna se iz kojeg kluba na općini se prave dobri transferi. Iskreno, sada jedino iz kalesijske Bosne se možeš probiti dalje. Svake godine po jednog ili dva igrača šaljemo u Prvu federalnu ili Premijer ligu. A da, imam rođake dole u Kikačima, pa budem preko ljeta :D Dobar vam je i sponzor, ulaže čovjek, pa vjerovatno da ćete i ući u 1KNL... Što nas je više, to je bolje. :cool:
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la hule_barca » 17 apr 2014, 13:16

To stoji, još recimo kad bi se Bosna probila do prve lige, mislim da bi i cijeli Tojšići poželjeli u Kalesiju :mrgreen:
Što se tiče sponzora, može se reći da je dobar, ali u isto vrijeme nema nikakvih kupovina i toga slično. Pokušavaju se dovesti dobri igrači, za osvojene bodove na strani se daju premije i tako se pokušava ući u veći rang. Trenutno kako stojimo, zasad smo prvi i recimo da do kraja sve budu kečevi, mi bi ušli, ali ima još da se igra. Prva je sad protiv Vukova koji isto tako žele u prvu kantonalnu. Biće to dobra utakmica za vikend.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
Sheyi
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Fk Bosna Kalesija

Post Postao/la Sheyi » 19 apr 2014, 18:52

1:1 u Mramoru, nije lose, a komsije iz Tojšica nam ucinise uslugu pobjedivši Prokosoviće :bih:

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.