FK Turbina Jablanica

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2614
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la TzBulevar87 » 18 feb 2015, 16:19

Turbosi je napisao/la:Turbina-Čapljina 1-0
Dosad smo odigrali 3 prijateljske utakmice u kojima smo pobjedili Klis i Čapljinu i jednu remizirali sa Blagajem.
Od novi igraca tu su Amer Jugo ex igrača Veleza,Isić koji je dosao iz Radnika Hadžici i Uzun iz Bugojanske Iskre.

EKSKLUZIVA: ADMIR VLADAVIC NOVI IGRAC TURBINE
Vladavic? :D Zar se on nije ostavio fudbala, manager ovo - ono? :mrgreen:
075

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la adnan6595 » 09 mar 2015, 19:16

Trebalo je dovesti Kovu iz Jedinstva
The Maniacs 1987
FK Željezničar

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la amar009 » 12 mar 2015, 21:14

moze li mi neko reci kakva je situacija sa terenom u jablanici...kakvo se ocekuje vrijeme u subotu...na utakmicu dolazi oko 100 navijaca mladosti... nadam se fer doceku turbosa..pozdrav iz kaknja...

Turbosi
Postovi: 61
Pridružen/a: 21 maj 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Turbosi » 13 mar 2015, 11:28

amar009 je napisao/la:moze li mi neko reci kakva je situacija sa terenom u jablanici...kakvo se ocekuje vrijeme u subotu...na utakmicu dolazi oko 100 navijaca mladosti... nadam se fer doceku turbosa..pozdrav iz kaknja...


teren je katastrofa,to je nasa prednost :D vrijeme ce biti idealno najavljeno je sunce :) a sto se tiče vas bujrum dosad su svi fino docekani pa će te tako i vi iako ste se lizali sa Bestijama :D :D :D
Poruka za Igman i za Beštije da mogu samo k.u.r.a.c da nam popuše...

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la amar009 » 13 mar 2015, 18:40

ma nismo se mi lizali sa bestijama vec u doboj-kaknju su svi dobrodosli i bice primljeni na najbolji nacin...to znaju i navijaci jedinstva radnickog igmana a tako i turbosi kada nam dodju... vidimo se sutra...

Turbosi
Postovi: 61
Pridružen/a: 21 maj 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Turbosi » 13 mar 2015, 19:09

amar009 je napisao/la:ma nismo se mi lizali sa bestijama vec u doboj-kaknju su svi dobrodosli i bice primljeni na najbolji nacin...to znaju i navijaci jedinstva radnickog igmana a tako i turbosi kada nam dodju... vidimo se sutra...



ma šalim se ja,biće sve ok i nek pobjedi bolji :)
Poruka za Igman i za Beštije da mogu samo k.u.r.a.c da nam popuše...

Turbosi
Postovi: 61
Pridružen/a: 21 maj 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Turbosi » 14 mar 2015, 20:38

Loše Loše i Loše
Bit ce ovo gadno proljece za nas,po mom misljenu smo slabij za jedno 50 % nego jesenas.Danas nismo nista pokazali,Mladost na iskustvo pobjedila,al ne vidim da mogu u Pl nisu bili tolko ubjedljivi
Poruka za Igman i za Beštije da mogu samo k.u.r.a.c da nam popuše...

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la ziher » 14 mar 2015, 21:06

Po onako losem terenu se nije ni moglo nista bolje pokazati, a odnos Vasih igraca na danasnjoj tekmi demantuje natpise o kupljenoj utakmici. Mislim ipak da necete imati problema sa opstankom. Inace hvala na korektnom doceku.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Forlan
Postovi: 347
Pridružen/a: 26 okt 2014, 00:40
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Forlan » 14 mar 2015, 21:09

Turbosi je napisao/la:Loše Loše i Loše
Bit ce ovo gadno proljece za nas,po mom misljenu smo slabij za jedno 50 % nego jesenas.Danas nismo nista pokazali,Mladost na iskustvo pobjedila,al ne vidim da mogu u Pl nisu bili tolko ubjedljivi
Čuj nisu bili ubjedljivi a 0-3 :clap: Znači petarda u gostima treba za ubjedljivost :roll: Kaže se čestitke gostima na zasluženoj pobjedi :kralj: nije sramota ;)

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la adnan6595 » 14 mar 2015, 21:43

Takav odnos je uobicajena pojava na terenima,sta tek reci za vaseg igraca iz odbrane je neki kad je reko suigracu lomi ga,i kad su ustali ljudi s tribine i psovali mu.Prvo poluvrijeme definitivno bolja Turbina,niste da valja suta uputili,u drugom poluvremenu skroz druga prica turbina jedva pas sastavi dodadju se ispred svog gola da bi vi uzeli loptu,igrac umjesto da loptu glavom izbije van sesnaesterca on je izbija u zrak i dosta takvih situacija.Ipak vama cestitke na pobjedi,ako nasa uprava misli da moze osigurati opstanak prodavajuci bodove svaka cast,ovo danas je razocaralo mnoge Jablanicane PS: tjesimo se da ce klubovi ispod nas na tabeli igrati losije i da cemo pobjeđivati kuci i da cemo opstanak na vrijeme osigurati
The Maniacs 1987
FK Željezničar

Turbosi
Postovi: 61
Pridružen/a: 21 maj 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Turbosi » 07 apr 2015, 18:34

Jusuf Čizmić novi trener Turbine

Nadam se nekom napretku u preostali 10 kola,valjda cemo uspjeti obezbjediti opstanak sto ce biti zaista tesko.
Poruka za Igman i za Beštije da mogu samo k.u.r.a.c da nam popuše...

Turbosi
Postovi: 61
Pridružen/a: 21 maj 2014, 20:23
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Turbosi » 13 apr 2015, 23:12

Prva liga FBIH doviđenja,zdravo :D :D

Dok se stvari ne rijese u ovoj ligi ne treba ni pokusavat ulazit,lijepa druga liga moze se unjet pivara i uzivat,ovo je cirkus :salut: :salut: :salut:
Poruka za Igman i za Beštije da mogu samo k.u.r.a.c da nam popuše...

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la KpbKaka22 » 17 apr 2015, 00:18

Turbosi je napisao/la:Prva liga FBIH doviđenja,zdravo :D :D

Dok se stvari ne rijese u ovoj ligi ne treba ni pokusavat ulazit,lijepa druga liga moze se unjet pivara i uzivat,ovo je cirkus :salut: :salut: :salut:
Hahahaha pa normalno,valjda je bolje igrati sa Klisom,Visicima,Tomislavom sujicom laganica,nego ici u pizdu materinu veliki troškovi a znaš da ćeš ispasti nesto ko Igman svake godine uđu pa izađu,nikad da se opamete

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la patriot » 19 apr 2015, 06:48

Kakva je ovo lakrdija sa prekidom utakmice
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la BestijeKonjic » 19 apr 2015, 09:50

Bravo za Jablanicane , i treba ih sve do jednog pobit majku im **** lopovsku.Jucer u Konjicu cim se priblizimo golu pomocni dize ofsajd ni on sam ne zna kako.U nadoknadi cist penal za nas naravno sudija samo kaze da se nastavi igrat.Bolje je u drugoj ligi jug igrat nego trpit ovu lakrdiju od sudjenja svako kolo a plus i manji su troskovi

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 19 apr 2015, 10:08

Samo u kost !
1947!

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la ziher » 19 apr 2015, 10:32

BestijeKonjic je napisao/la:Bravo za Jablanicane , i treba ih sve do jednog pobit majku im **** lopovsku.Jucer u Konjicu cim se priblizimo golu pomocni dize ofsajd ni on sam ne zna kako.U nadoknadi cist penal za nas naravno sudija samo kaze da se nastavi igrat.Bolje je u drugoj ligi jug igrat nego trpit ovu lakrdiju od sudjenja svako kolo a plus i manji su troskovi
Je li taj go sto Vam je ponisten po tebi bio cist??? Jeste li osim toga sto si napisao imali jos sansi??? A nemoj ba beze pricati da je bolje igrati nizi rang, pa i prosle godine ste se borili za opstanak i uspjeli ste u tome, ovaj put sanse su Vam minimalne pa odmah trazite opravdanje za lose rezultate u svemu drugom a najmanje u onom sto je najvise doprinjelo ovom stanju na tabeli. Vama je najveci problem slab igracki kadar sto ste i sami potencirali od samog pocetka. Meni licno je Igman drag ali tesko cete se izvuci

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la BestijeKonjic » 19 apr 2015, 10:37

Hoces rec da je bio ofsajd?Jel bio i u prvom pol kad je nas igrac izasao 1 na 1 ? Jel penal bio? Koje ste to vi sanse imali jucer? U prvom poluvremenu jeste dvije i dali go iz jedne u drugom vidjeli naseg gola niste.Jeste nas problem igracki kadar ali momco su jucer sve od sebe dali nema se sta rec,priznao ti to ili ne vama je jucer sudija poklonio bodove.Ako onako igrate i inace ja nez sta vi trazite u pl.Toliko o tome necemo ovdje posto je turbinina stranica a i njima se evo isto desava ,vjerovatno i njihovi ginu ma terenu i dodje neka picka sudijska i odradi posao.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la ziher » 19 apr 2015, 11:05

Necu ja ba nista govoriti jer nisam gledao tekmu, nego ja pitam tebe da mi kazes. I je li nas go bio regularan? A sto se tice nase igre, pa covjece mi smo zabili go na vrijeme i nama se nigdje nije zurilo, a kvalitetom smo mogli tu prednost i sacuvati. A za taj Vas navodni penal, ne mogu komentirati jer nisam vidio ali ni nama nije sviran cist penal protiv gorazda ali nam je poklonjen, po meni, penal protiv Gradine, ali to ne znaci da kupujemo sudije svaku tekmu i da stimamo cijelu ligu. Niko u ovoj prici nije cist ali svako ce pricati kada nesto ne bude po njegovom, a suti se kada bude suprotno

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

adnan6595
Postovi: 351
Pridružen/a: 16 mar 2014, 12:04
Kontakt:

Re: FK Turbina Jablanica

Post Postao/la adnan6595 » 19 apr 2015, 19:36

imamo igracki kadar sasvim pristojan za ovu ligu,ali ne mozes pobjediti savez tu ti trebaju vrhunski igraci.Kakv je smisao igrati ligu u kojoj se vec zna rasplet,cemu uzaludni troskovi,i da neko ostane invalid.igrali smo na pocetku fino dosli do 9 pozicije,nama veliki uspjeh,i odjednom sada najlakse na nama uzeti bodove.ovdje su ljudi takvi nije prvi put da neko ganja sudiju,mozda ce i ove prevare saveza trajati dok neko ne najebe,ne treba trpiti ovo.ta muckanja su uvijek bila aktuelna ali tome treba stati u kraj vise ako mozes pobjedi regularno,i tako postigni uspjeh ako tako ne ide ocekuj neka bolja vremena a do tad cestitaj boljoj ekipi.
The Maniacs 1987
FK Željezničar

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.