GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Poljska i Ukrajina / 8. juni - 1. juli 2012.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,Devil,dubrava

Ko je vaš favorit u grupi A?

Poljska
35
27%
Grčka
8
6%
Rusija
68
53%
Češka
18
14%
 
Ukupno glasova: 129

Avatar
Rosicky
Postovi: 8263
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Rosicky » 16 jun 2012, 23:15

Arnelinho je napisao/la:Bio sam skeptičan u vezi prolazka Čeha, iako sam se potajno nad'o drugom mjestu.

Na prvom sam prije početka prvenstva vidio Poljake i nikog drugog. Rek'o ajd jbg. imaju jednu stranu apsolutno žutu, na golu je dobar golman, u napadu takodje dobar napadač, al' razočaraše...Nisu mene toliko, koliko svoje navijače. :p

Što se tiče Čeha, budući da za njih navijam još otkako sam sazn'o da Koller i Rosicky igraju za Čehe, meni je srce veliko k'o da je Bosna prošla. :mrgreen: Vjerovatno će izbjeći Njemačku, što me čini još zadovoljnijim, jer su oni, uz Čehe, reprezentacija, koja ima moju podršku. Nadam se njihovom susretu u polufinalu, pa neka prodje bolji. 8-)

Karagunis- vrhunska gluma, svaka mu čast. :roll:

Te Nedved,Poborsky,Grygera :D

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la dr.van nostrand » 16 jun 2012, 23:17

Titova-Juga je napisao/la:Trenutno su sve mačke svijeta dogovorile sastanak i dok ovo pišem, diskutuju o tome na koji način Grčka ima više života od njih sami ...
Kakva sreca :? , sta je golman branio, skidao sa gol linije, sta su to Rusi pogadjali i prijetili, vrtili se i gnjavili loptu na polovici protivnika, bez i sa vrlo malo konkretnosti u ofanzivi.
Grcka ima kvalitet, neosporan, uz to motiv i zelju, borbenost...bla bla...zasluzeno i kraj. :mrgreen:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la chily-rz » 16 jun 2012, 23:20

Ovi Grci če mi ogaditi Evropsko prvenstvo :mrgreen: Na stranu njihovu antipatičnu igru s još jednom su pokazali mentalitet pobjednika..Slagao bi kad bi rekao da mi je drago pa čak da su i zaslužili prolaz među osam najboljih ali to su ti Grci..

Drugu utakmicu nisam gledao ali drago mi da su Česi ti koji idu dalje,prvesntveno što sam očekivao mnogo više od Poljaka,kao domačini su morali pokazati mnogo bolju igru ali vjerovatno je presudilo to što nisu imali tih takmičarski utakmica u kojima prostora za greške nema..Utakmicu s Grčkom su morali dobiti,domači teren,vodstvo od 1-0 i igrač više je nešto što nisu smijeli prokockati,.Dobili su drugu šansu,pobjeda protiv "mršave" Češke je garantovala prolaz dalje..Nisu bili u stanju dobiti Češku,kratko i jasno,nisu ni zaslužili prolaz..

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Arnelinho » 16 jun 2012, 23:20

Rosicky je napisao/la: Te Nedved,Poborsky,Grygera :D
Oni su bili za mene sporedni igrači. :mrgreen:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la ANTIFA ! » 16 jun 2012, 23:23

Nevjerujem ni da je 1 % ljudi vjerovalo u ovakav rasplet , nisam ni ja .
Al ovo je nogomet , svaka cast Grcima na borbi..
Cesi su dobro odigrali zadnje dvije utakmice i zasluzeno idu u drugi krug :)
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Titova-Juga » 16 jun 2012, 23:23

dr.van nostrand je napisao/la:
Titova-Juga je napisao/la:Trenutno su sve mačke svijeta dogovorile sastanak i dok ovo pišem, diskutuju o tome na koji način Grčka ima više života od njih sami ...
Kakva sreca :? , sta je golman branio, skidao sa gol linije, sta su to Rusi pogadjali i prijetili, vrtili se i gnjavili loptu na polovici protivnika, bez i sa vrlo malo konkretnosti u ofanzivi.
Grcka ima kvalitet, neosporan, uz to motiv i zelju, borbenost...bla bla...zasluzeno i kraj. :mrgreen:

Kada sam napisao ovo sto jesam (i cvrsto stojim iza toga), tu mislim i na ostale njihove utakmice generalno.
Samo kad se prisjetim EP koje su osvojili. Jedan nabacaj, glava, gol... i onda autobus ispred gola.
Kakav kvalitet ima grcka ? borbenost i zelja nisu kvalitet vec volja... Kvalitet nemaju ali imaju MNOGO SRECE i sa borbenoscu koju pokazuju na neki lud nacin brisu sve svoje mane...
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jun 2012, 23:24

ANTIFA ! je napisao/la:Prolaze Rusija i Poljska :)

:)
legenda reala je napisao/la:Poljaci su ti ovdje prvi, a Rusi drugi ;)
Poljaci će dobiti, Rusi gube 1:0 ;)
Da citiram 2 strucnjaka :mrgreen: Ovo legendino nije moglo ni teoretski :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Johny
Postovi: 4165
Pridružen/a: 17 feb 2012, 00:40
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Johny » 16 jun 2012, 23:25

legenda reala je napisao/la:
Semper je napisao/la:Poljaci su nešto kao Bosanci da nisu domaćini nikada se nebi plasirali na EP. Jednostavno gubitnici su baš kao i mi. U tri utakmice koje su odigrali u najmanju ruku su bili ravnopravni sa svima ali nikoga nisu pobjedili.
I ne bih se složio da su GRci imali večeras sreće jer su imali bolje šanse od Rusije; 1 prečku, penal koji je mirne duše mogao svirati sudija.
Ma mi smo za njih Brazil, mi imamo makar dvije akcije :lol:
Ljudi sve po šablonu nekom igraju, samo jedna akcija i forsiraju je :x :x
ma imamo mi vise od dvije.Najupecatljivija je za nas i za protivnika kad u sudijskoj nadoknadi vidis spektakularne škarice.Mreža se treseee Ognjeneee
Johnny b, how much there is to see
just open your eyes and listen to me
straight ahead, a green light turns to red
oh why can't you see, oh Johnny b-

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la legenda reala » 16 jun 2012, 23:27

Edin TM87 je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:Prolaze Rusija i Poljska :)

:)
legenda reala je napisao/la:Poljaci su ti ovdje prvi, a Rusi drugi ;)
Poljaci će dobiti, Rusi gube 1:0 ;)
Da citiram 2 strucnjaka :mrgreen: Ovo legendino nije moglo ni teoretski :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Danas je bilo da Grci moraju dobiti 3:0 ako žele dalje, i ja sam konto da će dobiti 1:0, nisam ni konto da će proći :roll:
Prvo provjeri pa pričaj gluposti :P
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jun 2012, 23:29

Pa gdje je to bilo, gdje se ti informises, to garant Gorazde Times, izlazi svake subote :lol: :lol: :lol:

Medjusobni omjer se gleda od prvog EP-a, al' legenda ima svoju racunicu :lol: :lol: :lol:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Heller » 16 jun 2012, 23:30

Pusti ba Legendu udraila mu isparenja u glavu :mrgreen:
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la ANTIFA ! » 16 jun 2012, 23:30

Edin TM87 je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:Prolaze Rusija i Poljska :)

:)
legenda reala je napisao/la:Poljaci su ti ovdje prvi, a Rusi drugi ;)
Poljaci će dobiti, Rusi gube 1:0 ;)
Da citiram 2 strucnjaka :mrgreen: Ovo legendino nije moglo ni teoretski :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sta ima veze , tako sam mislio , al eto nije bilo ..
Bit ce drugi put bolje :lol:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la mandraX » 16 jun 2012, 23:33

Nevjerovatno, Rusija sa onakvim početkom na EURU ispala, sa onakvom igrom... :o
Također sam mislio da se gleda gol razlika, a onda odjednom po završetku tekme Grci se raduju, wtf!? :o

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la hodža » 16 jun 2012, 23:37

Edin TM87 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Poljaci su ti ovdje prvi, a Rusi drugi ;)
Poljaci će dobiti, Rusi gube 1:0 ;)
Ovo legendino nije moglo ni teoretski :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: a budale i prognoze hahahaha

tačno nemoguće :lol:
FORZA MARŠAL !!!

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la legenda reala » 16 jun 2012, 23:40

Edin TM87 je napisao/la:Pa gdje je to bilo, gdje se ti informises, to garant Gorazde Times, izlazi svake subote :lol: :lol: :lol:

Medjusobni omjer se gleda od prvog EP-a, al' legenda ima svoju racunicu :lol: :lol: :lol:
Grcima treba cudo, odnosno pobjeda nad Rusijom od minimum tri gola razlike za prolaz dalje. Gotovo nemoguce, ali sansa ipak postoji.
Eto na ovoj temi, nekad jutros neko postavio neki tekst raspleta i ja pročitao ;)


EDIT: šta je klocu, sad si ofline :roll:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 jun 2012, 23:41

Ceska prva u grupi s negativnom gol razlikom :mrgreen:

Njihov trener Bilek je nakon lose tekme protiv Rusije u prvom kolu napravio par izmjena u taktici i napredak je bio vidljiv u narednim tekmama. Grke su probili na pocetku s 2 brza gola i do kraja lagano odigrali, a PoLake su dobili igrajuci strpljivo i maksimalno su koristili to da su PoLaci u o(D)brani stajali jako daleko od Ceha, te po prikazanome, CeHi sasvim zasluzeno idu dalje ;)

Grcka kao ekipa koja u odlucujucoj tekmi takticki rasturi protivnika, zasluzuje sav respekt, protiv Poljaka su skoro i pobijedili, CeHi su ih na početku iznenandili, a kasnije nisu imali ni snage za izjednacenje, a protiv Rusa su imali bolje prilike ( +sjajan slobodnjak Tzavellasa i nedosudjen penal) te koliko god udaraca i posjeda lopte Rusi imali, GrKi sasvim zasluženo idu dalje. ;)

Rusi su izgleda nakon pobjede protiv CeHa krenuli s onom poznatom slavenskom "la(H)ko cemo", protiv PoLaka su igrali puno losije nego u prvoj tekmi, dok su danas igrali protiv bunkera, a to ne odgovara njihovoj igri koja se bazira na brzoj transformaciji iz defanzive u napad (protiv ceha su cesto imali 4 na 3 zbog toga što bi Kadlec koji je u toj tekmi igrao bocnog cesto ostajao previsoko tako da su ih rusi tu kaznjavali).
Razocaranje i za Advocaata koji odlazi sa klupe sigurno nakon ove tekme, a i za Ruse koji su imali velika ocekivanja od ovoga Eura. :mrgreen:

PoLska je ekipa koja je najmanje pokazala od svih u grupi ;), a trener im je apsolutno najlosiji na Euru, i nikakav plan B nije postojao jer su u svakoj tekmi prvih 25-30 minuta letjeli terenom da bi kasnije doslovno pali na koljena u svakoj tekmi. Jedino vrijedno spomena sa ovog Eura za njih je Kubin eurogol i da se prvenstvo ne igra kod njih, ne bi ih ni bilo na Euru. ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Edin TM87 » 16 jun 2012, 23:45

legenda reala je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:Pa gdje je to bilo, gdje se ti informises, to garant Gorazde Times, izlazi svake subote :lol: :lol: :lol:

Medjusobni omjer se gleda od prvog EP-a, al' legenda ima svoju racunicu :lol: :lol: :lol:
Grcima treba cudo, odnosno pobjeda nad Rusijom od minimum tri gola razlike za prolaz dalje. Gotovo nemoguce, ali sansa ipak postoji.
Eto na ovoj temi, nekad jutros neko postavio neki tekst raspleta i ja pročitao ;)


EDIT: šta je klocu, sad si ofline :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Legenda se informise na ss.ba forumu tekstovima forumskih znalaca :mrgreen: A kazu covjek odgledao 3-4 Evropska i jos toliko Svjetskih prvenstava :lol: :lol: :lol:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la bistrikboy » 16 jun 2012, 23:57

Nek' sutra jos Svabe ispadnu da polude svi ovdje :mrgreen:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la VanBasten » 16 jun 2012, 23:58

bistrikboy je napisao/la:Nek' sutra jos Svabe ispadnu da polude svi ovdje :mrgreen:
Zar mogu oni ispast? :lol:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Marsal
Postovi: 22610
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: GRUPA A - Poljska, Grčka, Rusija, Češka

Post Postao/la Marsal » 16 jun 2012, 23:59

VanBasten je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:Nek' sutra jos Svabe ispadnu da polude svi ovdje :mrgreen:
Zar mogu oni ispast? :lol:
Portugal - Holandija 1:0
Danska - Njemačka 1:0

Švabe ispadaju. :roll:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Zaključano

Natrag na “EURO 2012”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.